12.04.2021 "Карпати" розпочали вакцинацію від коронавірусу
301
0
Фото - ФК "Карпати"
Ветерани «Карпат», тренерський штаб, персонал клубу та їхні родичі стали першими амбасадорами вакцинації від COVID-19. Загалом сьогодні отримали перше щеплення вакциною CoviShield 50 людей.

Наталія Іванченко, експерт департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології – ФК «Карпати» для багатьох мешканців Львівщини є символом, лідером, прикладом для наслідування. Їхня думка та приклад формують світогляд як зрілих людей, так і молоді. З метою привернення уваги до необхідності та безпеки вакцинації ми запросили ветеранів ФК «Карпати», тренерів та їхні родини, віком 80 років і старше на власному прикладі продемонструвати довіру до вакцинації та її безпеку! Хто як не спортсмени повинні показати приклад профілактики хвороб!

Ростислав Поточняк, ветеран «Карпат», володар Кубка СРСР-1969, 73 роки– Ми потрапили у справді екстремальні умови. Весь світ активно проводить вакцинацію, ми трохи відстали, тож тепер необхідно надолужувати. Думаю, що вакцинація суттєво підвищить наш захист, дасть безпеку оточуючим і вбереже від небезпечної хвороби.

Богдан Грещак, ветеран «Карпат», володар Кубка СРСР-1969, 77 років– Як це не дивно, але це перша вакцина в моєму житті. У нинішній складній ситуації в країні та світі потрібно дослухатись медиків. Якщо треба робити вакцинацію, значить треба. Дисципліна має бути у всьому.

Любомир Вовчук, головний тренер ФК «Карпати», 51 рік– Наш тренерський штаб у повному складі пройшов вакцинацію. У наших молодих футболістів також є бажання вакцинуватися, але змушені зробити це пізніше, бо вже у середу на них чекає календарний матч. Усі ми повинні розуміти, що лише спільними зусиллями зможемо побороти цю біду. Чим більше людей зроблять щеплення, тим ефективніша буде боротьба з цією хворобою.

Сергій Болотніков, директор з розвитку ФК «Карпати», 37 років– Україна – серед лідерів в Європі за смертністю від COVID-19. Вдумайтесь, кожні 5 хвилин в нашій країні помирає одна людина від коронавірусу! Не знаю, які ще потрібні аргументи для вакцинації. Трупи на вулицях? Люди мають перестати вигадувати страхи, вакцинуватись і переконувати своїх родичів. Якщо наш приклад змотивує когось і ми врятуємо хоча б одне життя, це вже буде величезним успіхом.
Джерело: http://fckarpaty.com
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн чат
Останні коментарі
Зараз на сайті
Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0