Фото -metalist.ua
"Карпати" звернулись до Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ з листом, в якому просять дискваліфікувати воротаря "Металіста" Сергія Погорілого за фол у поєдинку команд у 20-му турі УПЛ.

Тоді, нагадаємо, вже на 4-й хвилині поєдинку Погорілий, діючи на виході, грубо зіграв проти півзахисника "Карпат" Мар'яна Шведа. Арбітр матчу Сергій Скрипак "нагородив" голкіпера "Металіста" жовтою карткою, хоча львів'яни наполягали на вилученні.

За інформацією джерела, у четвер КДК розгляне пропозицію "Карпат". Зазначимо, що згідно 51-ї статті Регламенту, "рішення, прийняті арбітром до, під час і після гри є остаточними. Рішення щодо дисциплінарних санкцій, прийнятих арбітром під час гри, є остаточними і не можуть бути переглянуті. За винятком ситуацій, передбачених статею 60-ою правил".

Стаття 60-та у свою чергу свідчить, що Контрольно-дисциплінарний комітет може дискваліфікувати гравця за порушення, що не помітив арбітр. Однак, епізод "Погорілий - Швед" арбітр матчу не залишив без уваги.

Єдиний пункт Регламенту, на який може розраховувати львівський клуб для позитивного рішення свого клопотання, говорить про те, що КДК може виправляти явні помилки в рішеннях дисциплінарного характеру, прийнятих арбітром. Інша справа, чи є рішення Сергія Скрипака явною помилкою. Якщо КДК прийме сторону "Карпат" і перегляне рішення арбітра, це може стати новим прецедентом в українському футболі.

Джерело: http://football24.ua
Дата: 23.04.2015 | Про Карпати | Переглядiв: 790
Мурчик
Спам1) Нiк: Мурчик / Дата: 23.04.2015 в 21:40:48 (+ | 0 | -)
Як би то м'якіше сказати - Х.ра з два! :(
Як би то був гравець Карпат, то вже би впаяли матчі зо три :(
Lourens
Спам2) Нiк: Lourens / Дата: 24.04.2015 в 09:19:01 (+ | 0 | -)
Я читав, що можна таке робити, якщо суддя не помітив (пропустив) порушення, а тут суддя ніби і жовту показав. Чи правомірно так дискваліфіковувати і плодити різного роду прецеденти, які потім можна буде і до нашої команди застосувати?
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Loading...
checklive.ru

Мiнi-чат
СмотриСпорт - спортивные трансляции онлайн

Опитування
Нові коментарі
Ніяк мавпа не вгомониться...

саме цікаве про Шину,є він але ніхто про нього нічого не знає,стилб клюбу цього,за останні,років 7-8,та і до тго таке бу...

і тут не весела картина....

пішов - свій контракт відпрацював- тепер "смалити" будуть молоді дарування

завжди, але не зараз

Зараз на сайтi
Онлайн всього: 13
Гостей: 13
Користувачів: 0