Фото - ФК "Карпати"
Як розповів Sport Arena представник екс-футболіста Карпат Володимира Гудими Андрій Руденко, львівський клуб знову звернувся до суду загальної юрисдикції в процесі розгляду з Гудимою.

Справа «Карпати проти Гудими» не збавляє обертів, а тільки переходить в більш заплутаний стан. Днями Карпати додали в розгляд нову судову справу, подавши позов на ФФУ і футболіста в цивільний суд Львова.

За словами адвоката Гудими Андрія Руденка, 22 травня Франківський районний суд Львова розгляне справу, в якому відповідачами виступають Федерація футболу України та Володимир Гудима. Цього разу Карпати вимагають від ФФУ не виконувати рішення Палати по вирішенню суперечок від 2014 року, яке зобов'язує Львів заплатити борг Гудимі.

Крім цього, клуб погрожує ФФУ кримінальною відповідальністю за невиконання попереднього рішення Франківського райсуду, який розяснив деякі норми контракту між клубом і Гудимою. Тоді суд пояснив, що клуб мав право платити футболісту тільки суму, прописану в основній частині контракту, а саме - 5 тисяч гривень на місяць.

З цим рішенням Карпати звернулися до Палати з вирішення спорів ФФУ, щоб та переглянула своє рішення літа 2014 року. Але реакції Палати не було.

Відзначимо, що повторне звернення Карпат в цивільний суд може мати для клубу негативні наслідки, адже це йде врозріз заборони ФІФА вирішувати спортивні суперечки в цивільних органах. Після першого звернення Карпат в цивільному суді ФФУ чітко пояснила - або львівський клуб припиняє всі справи в цивільних інстанціях, або позбавляється професійного статусу.

«Повторно звертаючись до цивільного суду, Карпати просто тягнуть час, - заявляє Руденко. - Вся процедура винесення рішень і апеляцій може затягнутися на 2-3 місяці, і за цей час клуб може спробувати отримати атестат і провести трансферну кампанію. Але ФФУ може жорстко обмежити клуб і дати, наприклад, 5 днів для відмови позову. Якщо федерація себе поважає, то Карпати отримають жорстку реакцію ».

Також Руденко розповів, що знову планує звернутися в КДК ФФУ з вимогою покарати Карпати за чергове звернення до цивільного суду.

Джерело: http://sportarena.com
Дата: 19.05.2017 | Про Карпати | Переглядiв: 1034
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Loading...
checklive.ru

Мiнi-чат
СмотриСпорт - спортивные трансляции онлайн

Опитування
Нові коментарі
Та здався вам той уніан? На сайті проспорту є офіційна трансляція, помоєму навіть в 720p.

Як так можна було всратися? Слабаки

Якби ж то тільки з жидами по Уніан показували питань би не було,але вони ж і проти Зорі і проти інших команд показують п...

svat а кому цікаво дивитись матч 10 і 11-ої команди....йшли б в першій 6-ці то було б по 2+2

Вот мені цікаво,а нащо клубу такий транслятор який всі ігри показує по тому довбанову Уніані? Невже футбол дивиться менш...

Зараз на сайтi
Онлайн всього: 162
Гостей: 139
Користувачів: 23

pavlo94, TarasBulba, 13Mark, rostyk78, Taras____, joe, Karpatymania, romkomasyk, Ungaro, Дрогобич, SAVAR, serber, spiker, B@NDER@, 17, gaidamak, Wolf, sashasub, sergKL, BodjaNe, Serginio, вовпчик, TommyBoy