Фото - ФК "Карпати"
Як розповів Sport Arena представник екс-футболіста Карпат Володимира Гудими Андрій Руденко, львівський клуб знову звернувся до суду загальної юрисдикції в процесі розгляду з Гудимою.

Справа «Карпати проти Гудими» не збавляє обертів, а тільки переходить в більш заплутаний стан. Днями Карпати додали в розгляд нову судову справу, подавши позов на ФФУ і футболіста в цивільний суд Львова.

За словами адвоката Гудими Андрія Руденка, 22 травня Франківський районний суд Львова розгляне справу, в якому відповідачами виступають Федерація футболу України та Володимир Гудима. Цього разу Карпати вимагають від ФФУ не виконувати рішення Палати по вирішенню суперечок від 2014 року, яке зобов'язує Львів заплатити борг Гудимі.

Крім цього, клуб погрожує ФФУ кримінальною відповідальністю за невиконання попереднього рішення Франківського райсуду, який розяснив деякі норми контракту між клубом і Гудимою. Тоді суд пояснив, що клуб мав право платити футболісту тільки суму, прописану в основній частині контракту, а саме - 5 тисяч гривень на місяць.

З цим рішенням Карпати звернулися до Палати з вирішення спорів ФФУ, щоб та переглянула своє рішення літа 2014 року. Але реакції Палати не було.

Відзначимо, що повторне звернення Карпат в цивільний суд може мати для клубу негативні наслідки, адже це йде врозріз заборони ФІФА вирішувати спортивні суперечки в цивільних органах. Після першого звернення Карпат в цивільному суді ФФУ чітко пояснила - або львівський клуб припиняє всі справи в цивільних інстанціях, або позбавляється професійного статусу.

«Повторно звертаючись до цивільного суду, Карпати просто тягнуть час, - заявляє Руденко. - Вся процедура винесення рішень і апеляцій може затягнутися на 2-3 місяці, і за цей час клуб може спробувати отримати атестат і провести трансферну кампанію. Але ФФУ може жорстко обмежити клуб і дати, наприклад, 5 днів для відмови позову. Якщо федерація себе поважає, то Карпати отримають жорстку реакцію ».

Також Руденко розповів, що знову планує звернутися в КДК ФФУ з вимогою покарати Карпати за чергове звернення до цивільного суду.

Джерело: http://sportarena.com
Дата: 19.05.2017 | Про Карпати | Переглядiв: 707
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Loading...

Мiнi-чат


Опитування
Нові коментарі
SA,24К,Спортивка-це замовна жовта преса і тому по Дулубу нема що спростовувати.Хіба тренер винен,що від гуцула мяч відск...

Все правильно-Дулуб не потянув...руки тренера не відчувалось..все логічно...

Як вже то все задовбало. Венгер от вже 21 рік тренер Арсеналу. та дайте хоч комусь попрацювати хоч певний період часу і ...

Як же то все заграло!!! Таке враження, що весь менеджмент, починаючи від президента, щось таке курять, що повністю відри...

Якщо у футболістів, є "яйця" то вони візьмуть 6 очок в останніх двох матчах ! ( суперники, цілком по зубам, пр...

Зараз на сайтi
Онлайн всього: 169
Гостей: 165
Користувачів: 4

Vodoliy, kryminalist, MAZAXISTO, Sifon