10.11.2020 "Карпати" переїхали в новий офіс
330
0
Фото - ФК "Карпати"
За останні два тижні львівські «Карпати» запустили одразу кілька дуже важливих процесів. Погашені заборгованості по зарплаті, доробляється новий інтернет-магазин, досягнуто угоди про співпрацю з новим партнером і ухвалено стратегічне рішення щодо майбутньої інфраструктури «Карпат». Про всі ці події ми детально розкажемо пізніше, а наразі готові розповісти ще одну – «Карпати» нарешті переїхали в новий сучасний офіс, який точно претендуватиме на звання найкращого в українському футболі.

«Останні півтора року офіс «Карпат» знаходився біля верхніх полів «України» - в будівлі, яку зазвичай використовують як тимчасове місце проживання будівельників, такий собі двоповерховий «вагончик», - розповідає директор з розвитку «Карпат» Сергій Болотніков. – Умови тут були, м`яко кажучи, не найкращі – відсутність опалення, тісні кабінети, а про стиль чи дизайн краще взагалі промовчати. Тут була гнітюча робоча атмосфера і ми соромились запрошувати сюди гостей.

Декларуючи побудову нового сучасного клубу, «Карпати» не могли продовжувати базуватися в «середньовіччі». Тим паче, цей офіс – ще один спадок попереднього співвласника, з яким ми не хочемо мати нічого спільного. І найцікавіше – на першому поверсі цієї будівлі знаходилась ДЮСШ «Карпати». Нова муніципальна школа пана Савицького вирішила не змінювати прописку, але з`ясувалося, що платити за комунальні послуги та охорону їй немає чим. Людина, яка постійно розповідає, як нове керівництво «Карпат» вбиває клуб, без жодних докорів сумління продовжувала жити за рахунок цього керівництва.

Ми довго шукали новий офіс. Тому що дім, де живуть «Карпати», не може бути просто стінами з підвісною стелею. Це мало бути щось особливе – місце сили, яке надихає всіх, хто в ньому знаходиться, переписувати історію. І ми його знайшли - це старовинний реконструйований будинок на Високому Замку.

По-перше, це крутезне приміщення – воно без понтів і пафосу, але дуже гарне ззовні, просторе, з сучасним ремонтом, терасою, посеред парку. По-друге, це фантастична локація – фактично центр міста, але в той же час дуже затишне місце. По-третє, Високий Замок, 1 - це символічна адреса. Ми в самому серці Львова, в його найвищій точці. Офіс «Карпат» на вершині – тепер залишилось оновити клуб і підтягнути його туди ж. Ну і по-четверте, оренда тут не коштує захмарні гроші, що дуже важливо в нашій ситуації.

До початку наступного сезону ми плануємо завершити переробку приміщення під свої потреби – і тоді, переконаний, Дім «Карпат» точно буде найкращим клубним офісом в українському футболі!»
Джерело: http://fckarpaty.com
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн чат
Останні коментарі
pvm65 коментує:
Обіцянка цяцянка, а дурному радість
Tipa_Kuzmich коментує:
Найближчий час, ще не настав, чи вже минув ? )))
Bolotnikov коментує:
шо?
oleh75 коментує:
Не вірю . Брехня ! Ти вже пив вино зі смайлом і розповідав про новий проект,, в найближчий час» Хлоп...
MichaelFair коментує:
Саме цікаве, що навіть на офіційному сайті УЄФА, а ні слова про Україну, поразку і взагалі ні згадки...
vasyllviv коментує:
треба коментарі на сторінках уєфа і швайцарців писати
MAZAXISTO коментує:
Донєцкий хлопака,але від нього ми ніколи не чули про Карпати погане,на відміну від деяких наших так ...
oleh75 коментує:
Немає елементарного гонору ні у нас,галичан,ні у збирача апельсин
Friend коментує:
Хоча б ця новина тішить clap...
svat коментує:
Дурня повна. В ПФЛ і так по пів року перерви, а тут ще й додатковий місяць. Що заважає грати посеред...
TommyBoy коментує:
то проводьте матчі по п'ятницях, понеділках...
vlotsk коментує:
Фраза дня від коментатора матчу - "захисниЦИЦІ" ...
kryminalist коментує:
дивно що вони звізду Хахльова не підписали. Якраз був би склад на першу лігу
ДЗЕНЯ коментує:
бездарі невдахи
kryminalist коментує:
пфл заборонила проводити матчі з глядачами. Хіба там стадіон такий, що за його межами можна стояти і...
Зараз на сайті
Онлайн всього: 9
Гостей: 8
Користувачів: 1
Відвідувачі:rostyk78
Instagram