Фото - ФК "Карпати"
Українські клуби отримали платежі солідарності УЄФА за сезон 2015/16 на розвиток дитячо-юнацького футболу. Україна в 2017 році отримала 3 590 149 євро.

УПЛ розподілила ці гроші між клубами, які приймають участь в Прем’єр-лізі в сезоні 2016/17. Три клуби цих грошей не отримають, оскільки були учасниками групових раундів Ліги Європи і Ліги чемпіонів в сезоні 2015/16 ("Динамо", "Шахтар", "Дніпро").

Якщо розділити загальну суму на 9 клубів, орієнтовно кожен клуб має отримати по 398 905 євро. Це "Волинь", "Карпати", "Сталь", "Зірка", "Олімпік", "Олександрія", "Ворскла", "Чорноморець", "Зоря".

Завдяки домовленості між УЄФА та Асоціацією Європейських Клубів (ЄКА), процент платежів солідарності для клубів, які не приймають участі в груповому етапі Ліги чемпіонів чи Ліги Європи, призначений для програм розвитку дитячо-юнацького футболу, складає 5% від загального валового доходу двох вищезгаданих змагань.

Джерело: http://football24.ua
Дата: 07.04.2017 | Про Карпати | Переглядiв: 759
svat
Спам1) Нiк: svat / Дата: 07.04.2017 в 11:36:12 (+ | -1 | -)
Не справедливо виходить Карпати вкладають набагато більше ніж та ж Зірка чи Сталь. Сподіваюсь ті гроші підуть не в кишені а в подальший розвиток.
Tipa_Kuzmich
Спам2) Нiк: Tipa_Kuzmich / Дата: 07.04.2017 в 15:27:13 (+ | 0 | -)
Як Вам формула чемпа :
Чемп з 12 команд розділити на два етапи, при чому на другому етапі взяти за приклад формулу 1 го проведеного чемпу :
1 етап - 12 команд грають між собою ;
2 етап - розділяємо на дві рівноцінних групи , тобто команди, що зайняли непарні місця створюють умовно групу "А", команди які зайняли парні місця, утворюють групу " Б" ( щодо збереження очків, як і скільки, то тут необхідно дискутувати) , і команди у групах грають між собою ;
3 етап - плей/оф , навхрест між двома першими командами груп А і Б , ну і потім звичайно фінал і матч за третє місце (щодо останніх команд і на тему вильоту - окрема дискусія .
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Loading...

Мiнi-чат


Опитування
Нові коментарі
Такій команді як Зірка вигідно грати на такому "полі" вони ж грають бий біжи, а вчора було бий біжи і падай

Зато суддя допоміг

Гарно розписав,можна не дивитися,як завжди ті зсучені не дадуть грати у футбол,забрали як мінімум очко у нас,чекаємо нас...

1. Пенальті у ворота Зірки. Свисток із запізненням майже у хвилину - дрібниця в порівнянні з тим, що Перейра навмисно вд...

Нарешті сьогодні було на що подивитись у грі. Дякую за цікаву атакувальну гру і характер. Шкода, що не вийшло поставити ...

Зараз на сайтi
Онлайн всього: 46
Гостей: 41
Користувачів: 5

joe, Rominjo, AlbertiniD, rostyk78, Sifon