Фото - FCKarpaty.Com.UA
Почесний президент львівських «Карпат» Петро Димінський вирішив відмовитися від послуг уболівальників в управлінні клубу.

Про це «Вголосу» стало відомо з достовірних джерел у клубі.

Петро Димінський відсторонив представників громадської організації «Завжди вірні» без зайвого галасу, про це ніхто не повідомляв. Вочевидь, Петру Петровичу набридло грати роль найдемократичнішого президента клубу із Прем’єр-ліги. Зрештою, уболівальники не мають досвіду роботи на такому підприємстві й деякі їхні абсурдні ідеї з упорядкування роботи клубу тільки пришвидшили процес розриву.

Нагадаємо, у вересні 2012 року Петро Димінський оголосив про укладення угоди з громадською організацією «Завжди вірні». «Віднині кожен уболівальник «Карпат» зможе реально впливати на ухвалення тих чи інших рішень. Стратегічною метою цієї реорганізації ФК «Карпати» є чітке розуміння того, що клуб не повинен залежати від приватних коштів засновників, натомість із часом здобути самостійну фінансову стабільність», – сказав тоді Димінський на спеціально скликаній прес-конференції. На офіційному сайті «зелено-білих» було проголошено «Карпати» першим українським клубом, яким керуватимуть уболівальники. Димінський пообіцяв фанам можливість управляти клубом без жодних обмежень та формувати кадрову політику, право розпоряджатися визначеним ним бюджетом.

Попри декларації Петра Димінського, реального впливу на роботу клубу «Завжди вірні» не мали.

Джерело: http://vgolos.com.ua
Дата: 13.01.2016 | Про Карпати | Переглядiв: 1801
svat
Спам1) Нiк: svat / Дата: 13.01.2016 в 21:00:35 (+ | 0 | -)
А хіба вона нею була?
Tipa_Kuzmich
Спам2) Нiк: Tipa_Kuzmich / Дата: 14.01.2016 в 00:02:09 (+ | 0 | -)
Останнє речення про все говорить : "Попри декларації Петра Димінського, реального впливу на роботу клубу «Завжди вірні» не мали. "
Scotty182
Спам3) Нiк: Scotty182 / Дата: 14.01.2016 в 03:17:56 (+ | 0 | -)
напевно тому гладік і продає одяг в себе на сторінці
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Loading...
checklive.ru

Мiнi-чат
СмотриСпорт - спортивные трансляции онлайн

Опитування
Нові коментарі
Гра у цій порі на такому полі це знущання над вболівальниками і футболістами ! Кому потрібен футбол у такій порі року ? ...

Дуже правильна вюха

Та здався вам той уніан? На сайті проспорту є офіційна трансляція, помоєму навіть в 720p.

Як так можна було всратися? Слабаки

Якби ж то тільки з жидами по Уніан показували питань би не було,але вони ж і проти Зорі і проти інших команд показують п...

Зараз на сайтi
Онлайн всього: 102
Гостей: 98
Користувачів: 4

spiker, 13Mark, Everesd, Max12