Фото - fckarpaty.com.ua
Адвокат Володимира Гудими Андрій Руденко заявив, що на «Карпати» накладено трансферний бан через заборгованість екс-хавбека клубу.

«У рішенні КДК та Апеляційного комітету ФФУ була вказана дата – до 15 травня. У судовій практиці це означає, до 15 числа не включно. Тобто 14 квітня у «Карпат» був останній день на те, щоб виконати рішення.

Сьогодні ми відправили підтвердження про невиплату заборгованості в КДК ФФУ, комітет по трансферній діяльності та атестаційний комітет. Рішення КДК та апеляційного комітету ФФУ залишається в силі і говорить про автоматичну заборону на трансфери.

Для цього не потрібно ніяких спеціальних рішень. Це санкція, яка застосовується автоматично. Це означає, що з сьогоднішнього дня заборона набула чинності. Так як трансферне вікно відкривається дещо пізніше, то воно не принципово прямо сьогодні. Втім, ми попросили КДК виконати певні формальності.

Щоб комітет по трансферній діяльності був повідомлений від органів футбольного правосуддя КДК, що дане рішення було прийнято і набуло чинності. Думаю, що КДК це зробить. На сьогоднішній день я стверджую, що у «Карпат» є трансферний бан.

Наслідки – неможливість заявляти нових футболістів і здійснювати трансферну діяльність. До речі, у нас є документи, які підтверджують, що «Карпати» намагалися переглянути це рішення палати по вирішенню спорів. Але три роки тому вони не скористалися своїм правом на апеляційне оскарження.

Вони вирішили його переглянути за новоявленим обставинами. Однак такої процедури не існує. За нашою інформацією, їм було повернуто цю заяву. Цього тижня має відбутися засідання КДК ФФУ, на якому буде розглядатися наша скарга на «Карпати», які звернулися до державного суду (львівський клуб звертався з питання про трактуванні футбольного контракту).

Тобто «Карпати» порушили виняткову юрисдикцію ФФУ на вирішення спорів будь-яких конфліктів між футболістом і клубом. Ми сподіваємося, що «Карпати» покарають за це. До речі, це вже повторне їх звернення протягом півроку. Швидше за все, львів'яни заплатять штраф.

Також 11 червня має відбутися засідання атестаційного комітету. За нашою інформацією, там лояльно ставляться до «Карпат». Але невиплата заборгованості Гудими означає, що «Карпатам» не мають права видавати атестат, тому що у клубу є прострочена заборгованість.

Якщо львів'янам видадуть атестат, то ми повторно звернемося до УЄФА, щоб ця європейська організація прийняла заходи по відношенню до ФФУ. Ми змушені будемо це зробити, тому що ФФУ порушує наші права. Сподіваюся, що до цього справа не дійде і «Карпатам» не видадуть атестат на наступний сезон», – сказав Руденко.

Джерело: http://ua.tribuna.com
Дата: 15.05.2017 | Про Карпати | Переглядiв: 1305
svat
Спам1) Нiк: svat / Дата: 15.05.2017 в 19:00:42 (+ | 0 | -)
Йди нах"Й руденко разом зі своїм гудимою
Профіль адвоката https://www.facebook.com/andrey.rudenko.56?pnref=story

Профіль гудими https://www.facebook.com/profile.php?id=100008383637968&ref=br_rs

Можна привіт передати
svat
Спам2) Нiк: svat / Дата: 15.05.2017 в 19:11:49 (+ | 0 | -)
Людина яка немає жодного відношення до футболу буде розказувати хто і що кому повинен блокувати......
domenik
Спам3) Нiк: domenik / Дата: 16.05.2017 в 09:35:39 (+ | 0 | -)
Димінський економив на юристах? Як такі ляпи робити,щоб тебе якісь гамнюки за жабри тримали, чистий про-б...
Sharp
Спам4) Нiк: Sharp / Дата: 16.05.2017 в 14:34:43 (+ | 0 | -)
Той Гудима гірший за москаля...
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Loading...
checklive.ru

Мiнi-чат
СмотриСпорт - спортивные трансляции онлайн

Опитування
Нові коментарі
Гра у цій порі на такому полі це знущання над вболівальниками і футболістами ! Кому потрібен футбол у такій порі року ? ...

Дуже правильна вюха

Та здався вам той уніан? На сайті проспорту є офіційна трансляція, помоєму навіть в 720p.

Як так можна було всратися? Слабаки

Якби ж то тільки з жидами по Уніан показували питань би не було,але вони ж і проти Зорі і проти інших команд показують п...

Зараз на сайтi
Онлайн всього: 72
Гостей: 62
Користувачів: 10

kirilgal, joe, LTarik, RA11, вовпчик, Vitya778, jackjo, Sharp, spiker, predator