07.12.2019 Карбовник: "Карпатівське питання розглядатиметься 27-го грудня"
481
0
Карбовник

Важливість надання «Карпатам» дозволу на передачу земельної ділянки навколо стадіону «Україна» в довготривалу оренду на пільгових умовах складно переоцінити. Детальніше про ситуацію, що склалася, розповів депутат Львівської міської ради 7-го скликання Андрій Карбовник.

– У грудні планується два пленарних засідання: 12-го та 27-го, – розповідає Андрій Миколайович. – Очевидно, карпатівське питання розглядатиметься 27-го грудня. Для позитивного результату потрібна більшість, а це, як мінімум, 33 голоси. Хочу вірити, що більшість депутатів Львівської міської ради є патріотами свого міста. Сподіваюся, що вони проголосують і зроблять крок назустріч клубу. Справа не лише у потребах «Карпат». Позитивне голосування створить передумови для розвитку інфраструктури та допоможе зробити Львів зручнішим. Вважаю, що розглядати це питання варто не лише як суто футбольне. Воно має значення для усіх мешканців міста.

Які загалом настрої панують у депутатському корпусі, якщо аналізувати їхні погляди на ситуацію, що склалася зі стадіоном «Україна»?
– У мене поки не було особливих дискусій щодо цього приводу. Проте ми мали схожі приклади, коли виключно міськими силами не змогли досягнути бажаних результатів, відтак, у нас існує лише два шляхи: кошти інвесторів та допомога держави. Враховуючи той факт, що держава вже посприяла з будівництвом одного спортивного об’єкту, зараз на це сподіватися не доводиться. Тому вся надія на приватних інвесторів. В даному випадку це футбольний клуб «Карпати». Залишається цей інтерес просто підтримати.

Депутати усвідомлюють важливість голосування?
– Можу говорити лише про себе. Особисто я був присутнім на презентації карпатівського проєкту. Я вивчав питання, пов’язане з «Україною», не лише у зв’язку з тим, що повинен був зробити це як депутат. «Карпати» є дуже близькими для мене, я давно вболіваю за цю команду. Можу запевнити, що прийняте рішення піде місту на користь. Свого часу Львів так само отримував виключно позитив від перемог «левів» на європейській арені.

Погодьтеся, ситуація зі спортивними майданчиками у місті є жахливою.
– Про що казати, якщо після Чемпіонату Європи 2012-го року у місті не збудовано жодного великого спортивного об’єкту! Найгірше, що ніякого руху у цьому напрямку немає. Коли зараз ми бачимо ініціативу від «Карпат», то повинні підтримати її і посприяти у втіленні в життя. Всі зміни, пов’язані зі спорткомплексами, відбуваються, скоріше, у зворотному напрямку. Стадіони забудовуються і відверто знищуються. Ця тенденція лякає і ми маємо її перервати. Депутати просто зобов’язані це зробити. Погляньте хоча б на «Україну», яка не відповідає критеріям сучасного стадіону.

Це питання залишається невирішеним протягом багатьох років. Ви бачите в цьому певну заангажованість окремих осіб?
– Звичайно! Вона тут однозначно присутня. І справа навіть не стільки в депутатах, як у міських чиновниках найвищого рівня, які просто не зацікавлені в допомозі клубу.

З вашого досвіду питання у галузі спорту часто отримують підтримку від ЛМР?
– У нас давно не було таких великих і серйозних проектів. Невеличкі майданчики будуються зусиллями окремих людей, втім цього недостатньо. Зараз ми повинні об’єднатися навколо «Карпат» і допомогти клубу, який є брендом нашого міста. Сподіваюся, що вже найближчим часом відповідною ухвалою Львівської міської ради справа зрушиться з місця.
Джерело: http://fckarpaty.com
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Онлайн чат
Останні коментарі
ДЗЕНЯ коментує:
він дуже старався весь рік -= йому і відповідно віддячуть
kobin19 коментує:
Якщо всі підуть то хто буде грати?молодь не впорається з завданням зберегти прописку.взагалі буде ду...
klfan коментує:
Дивлячись на їхню гру і місце в таблиці складається враження що вони ніколи і не тренувалось :)
Sharp коментує:
Лайоус з Мохамедом ніби легіонери, з ними теж не розрахувались?
klfan коментує:
Я не розумію що там вимагати. Не хоч тренуватися вали лісом в чому проблема? Проблем з розірванням н...
MaRiO коментує:
Та хай валять!
vitalycos коментує:
Кращого варіанти розставання з ними і не придумаєш
kryminalist коментує:
Ще Вакуленко, Кучер, Підківка, Гуцуляк, Козак, Лайоус, Мохамед, Кльоц, Дубінчак, Якимець. Це ті що т...
Tipa_Kuzmich коментує:
Там винен захисник
Alek_Stuff_86 коментує:
Чекаємо у Львові на Младена?!?)
Sharp коментує:
33 роки... повний матч вже навряд чи витягне, але один тайм ще може грати
Alek_Stuff_86 коментує:
Ахахах
Alek_Stuff_86 коментує:
Ось такий шлак:
ДЗЕНЯ коментує:
шо це за шлак?
ДЗЕНЯ коментує:
за 1 гривню згоден грати ?
Зараз на сайті
Онлайн всього: 37
Гостей: 36
Користувачів: 1
Відвідувачі:Bero