Капер Fuckbet (Факбет) Телеграмм ⟡ Відгуки про проект прогнозиста ⟡ - 23 February 2022 - FCKarpaty.Com.Ua - Сайт фанів і вболівальників Карпати

23.02.2022 Капер Fuckbet (Факбет) Телеграмм ⟡ Відгуки про проект прогнозиста ⟡
672
0
Карпати Львів

Огляд цін за підписку на аналітика Fuckbet ⟡ Коефіцієнти й статистика ⟡ Прогнози від Факбет ⟡ Відгуки про Fuckbet зараз ⟡

Капер Fuckbet (Факбет) та відгуки про проект

Fuckbet – прогнозист, який має одну з найчисленніших спільнот в Інтернеті. На сайті Fuckbet, групі ВК та Інстаграмі налічується понад 800 тисяч підписників. Активність ресурсу також надвисока. Проект має навіть власний мобільний додаток та цілодобові лайви у Телеграм-каналі. Адміністратором проекту виступає Айдин Тусупов. Він має також власний Інстаграм, на якому проводить онлайн-трансляції.

Команда Факбет працює офіційно, адже засновник зареєстрований у Казахстані. У Айдина Тусупова начебто легальний бізнес, тому ззовні створюється враження успішного та серйозного аналітика.

Однак останнім часов у мережі все частіше Факбет звинувачують у шахрайстві, а відгуки беттерів мають серйозні підстави для цього.

Відгуки про Айдина Тусупова не завжди були негативними. Спочатку про діяльність проекту Fuckbet говорили лише хороше: ставки мали гідну прохідність, а у клієнтів не було претензій. 

З 2019 року почали з’являтися чисельні скарги. Клієнти почали говорити про погану прохідність (до 30%), а статистику на ресурсах Тусупова корегують.

Ціна за підписку на аналітика Fuckbet

Після того, як почали Факбет звинувачувати у шахрайстві, засновник Айдин Тусупов почав продавати платні прогнози в окремій групі. Продажі почали бути занадто низькою ціною – лише 1900 рублів у місяць. Ця стратегія спрацювала. Багато новачків кинулися на приманку й купили прогнози на спорт від Fuckbet.

Однак це не зменшило кількість негативних відгуків. Клієнти й далі говорять про зливні прогнози на Факбет та відсутність достовірної статистики. 

Ціна за передплату періодично змінюється: від 2200 до 2600 рублів на місяць.

Коефіцієнти й статистика

Головною причиною негативних відгуків про Факбет, як говорять в інтернеті, є відсутність нормальної статистики. На сайті неможливо залишити коментар, а відгуки, які публікуються, вважають фейковими.

Також клієнти негативно відкликаються про коефіцієнти – 1,2-1,5. Це насправді поганий показник. Аналітик обіцяє надзвичайні доходи при мізерному коефіцієнті й прохідності до 35-50%.

Відгуки про Fuckbet зараз

На сторонніх ресурсах легко знайти відгуки про Факбет. У ВК реальних коментарів немає. Відгуки клієнтів негативні. Передплатники розповідають про низькі доходи, шахрайство з боку каппера й привласнення їхніх грошей.

У мережі говорять, що Айдин Тусупов дає прогнози «зі стелі». Професійна аналітика відсутня. Відгуки кажуть, що програні прогнози видаляються. А якщо ти почнеш скаржитися, то відразу потрапиш до чорного списку.

Висновки

У мережі проект Fuckbet і аналітика Айдина Тусупова називають шахраями. Багато професіоналів провели аналіз діяльності Факбет, а також відгуків клієнті та зрозуміли, що прохід ставок низький, а запропоновані коефіцієнти роблять ставки безглуздими. Проект не надає ніяких гарантій, тому можна легко залишитися у повному програші.

Джерело: -
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Онлайн чат
Останні коментарі
MAZAXISTO коментує:
Обмеження не будуть стосуватися за інформацією спортивних змагань.Спортивні змагання в Украіні продо
Hatsik коментує:
Скоріш за все так і буде, вже офіційно прийняли надзвичайний стан з 00:00 24 лютого, з можливим прод
Vladko коментує:
Хорошо провели матч и результат заслуженный. Надеюсь ребята не будут сдавать оборотов и выйдут на св
Vladko коментує:
htt
Марче коментує:
Даремно Смалійчук відпустив Болотнікова у ТаТоТаке. Тепер незрозуміло, чи впорається він сам, без по
Марче коментує:
Серце радіє, коли бачиш, яких зусиль докладає Смалійчук, щоб його Карпати отримали заборговані гроші
yurets коментує:
Можна було б зробити хоча б якийсь 5 хвилинний огляд матчу.
ДЗЕНЯ коментує:
ага - то таке маскування "зволочиських"
MaRiO коментує:
то якийсь гравець на перегляді у футболці Вербного
ДЗЕНЯ коментує:
на майці "круасан" написано Вербний - то він копнув бальона в нашу брамку?
MAZAXISTO коментує:
Марче коментує:
Несподівано і оригінально. Навряд чи в Україні залишився ще хоч один клуб, котрий випускає періодичн
Марче коментує:
Супер! Хороша новина
Hatsik коментує:
Підтверджую! Інфа 100%
Glow коментує:
Нам би забивного українського нападника на першу і другу лігу,по типу кисленка з ниви
Зараз на сайті
Total online: 1
Guests: 1
Users: 0