Які перспективи працевлаштування футболістів після завершення спортивної кар’єри? - 9 Листопада 2021 - FCKarpaty.Com.Ua - Сайт фанів і вболівальників Карпати

09.11.2021 Які перспективи працевлаштування футболістів після завершення спортивної кар’єри?
540
0
Фото з відкритих джерел

Існує дві основні причини, чому футболісти вирішують закінчити свою кар’єру: травма і вік.  Очевидно, що невідомо, який фактор вдаряє першим. Зрештою, футбол — це фізична гра, і хоча небагато гравців коли-небудь намагаються навмисно травмувати когось на ігровому полі, безумовно, можуть статися нещасні випадки.

Якщо гравець отримає травму, що унеможливлює його розвиток як футболіста, доля вилучає рішення про те, що настав час покинути гру. Іноді це може бути миттєво через невдалий підкат або через якусь іншу проблему на полі, тоді як в інших випадках це  бути поступове зношування фізичних якостей гравця, що призвело його до успіху. Але навіть в таких, здавалось, безвихідних становищах продовжувати працювати у спортивній сфері більш ніж реально. Варто лише переглянути велику кількість пропозицій на сайтах по працевлаштуваннюта обрати найбільш комфортну позицію. 

Взагалі, що стосується віку, то це важливий фактор, який грає свою роль. Воротарі зазвичай витримують довше, ніж польові гравці, тому що тиск на них значно менший, якщо порівнювати з їх товаришами по команді, що бігають по полю протягом дев’яноста хвилин. 

Як правило, гравці зазвичай підписують свій перший професійний контракт у сімнадцять років, а середня тривалість футбольної кар'єри становить вісім років. Середній пенсійний вік футболіста – 35 років. Та які перспективи працевлаштування надалі? 

Якщо ви володієте достатнім досвідом, можна стати менеджером, тренером певного напрямку або ще головним тренером. Гравцям часто дуже важко повністю піти з футболу, тому не дивно, що замість цього вони стають людьми, які відповідають за команду, а не просто її членом. Зрозуміло, що футболістам стає все більш незвичним переходити від команди до її менеджера, тому їм потрібно проявити себе та просунутися вгору, починаючи свій новий шлях як тренер. 

Також ще один приклад роботи, яку може взяти на себе колишній гравець – футбольний журналіст.  Багато газет використовують колишніх професіоналів, щоб заповнювати колонки видань, це стає все більш популярним у дні онлайн-контенту. Нові медіа залишаються в моді, і думка тих, хто дійсно є експертом в галузі, буде авторитетною для читачів.  

І звісно не варто забувати, що в Україні набирає актуальності тренд активного способу життя, тому молодь долучається до спорту і потребує кваліфікаційних тренерів. При великому бажанні залишатися й надалі розвиватися у цій галузі, для колишніх футболістів є широкі перспективи продовжувати надалі працювати, тільки вже у ролі «спостерігача». 

Джерело: -
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн чат
Останні коментарі
Mar6197 коментує:
Як би ж то) Гладкий залишиться в Зорі, як мінімум ще на рік
Tipa_Kuzmich коментує:
Це з Гладким ведуться три місяці перемовини, про що говорив Тлумак ? )))
Hatsik коментує:
Гарна гра, багато моментів

Тепер відпочити і рухатись дальше, зробити правильні висновк
Tipa_Kuzmich коментує:
"– Коли ти підписуєш контракт з таким клубом як "Карпати", то ліга значення не має. &
Tipa_Kuzmich коментує:
О, супер ! Дякую ! 006
pvm65 коментує:
Навіщо та музика?
MaRiO коментує:
Добавили огляд
Tipa_Kuzmich коментує:
Та тут не огляд, а увесь матч ! ))) От би нарізку ...
MAZAXISTO коментує:
Денис ти Красава,гол в стилі Уго Санчеса,вже 10,ще як мінімум до кінця на 10 точку сподіваємося.
MichaelFair коментує:
То в нас тепер є німецький сайт чисто присвячений Карпатам?
Tipa_Kuzmich коментує:
При 1:1 гол назрівав, сумнівів не було, що Карпати заб"ють ( це ж не Україна - Болгарія поєдино
Tipa_Kuzmich коментує:
Супер ! Вітаю ! Адже - Львівське пиво , кава і звичайно футбольна команда КАРПАТИ є візітівкою Львов
pvm65 коментує:
Це якась шизофренія.
Hatsik коментує:
Клуб з радістю би прийняв. Тут міськрада не дозволяє
Tipa_Kuzmich коментує:
Чому така кричуща несправедливість ? В Києві, де теж червона зона, Динамо грало з Барселоною майже п
Зараз на сайті
Онлайн всього: 13
Гостей: 13
Користувачів: 0