Як заробити на ставках ▶ Тактики, методи та стратегії - 30 Грудня 2021 - FCKarpaty.Com.Ua - Сайт фанів і вболівальників Карпати

30.12.2021 Як заробити на ставках ▶ Тактики, методи та стратегії
395
0
Ставки на спорт
Як вибрати стратегію ставок Фіксована ставка або стратегія флет ☝ Ставка на відсоток Метод Мартінґейла ✅ Коефіцієнт Келлі ▶

Як заробити на ставках: тактики, методи та стратегії

Мрія кожного беттера у ставках на спорт – щоб парі приносили прибуток, бажано регулярний. Зрозуміло, є безліч стратегій, які, на перший погляд, гарантують високу прибутковість. Проте з математичної точки зору все не так яскраво. Потрібно розуміти, немає букмекерської контори, що дозволяє вигравати постійно, інакше буки давно б розорилися. Тактика – підмога, що значно збільшує ймовірність перемоги.

Як вибрати стратегію ставок?

Ефективні системи мають відповідати рівню розвитку та досвіду беттера. Якщо ви новачок, необхідно застосовувати тактику, просту у використанні та зрозумілу без жодних проблем, як це роблять спортивні аналітики, що ведуть телеграм каналы со ставками. Надійні аналітики, чия репутація перевірена, а відгуки на сторонніх порталах винятково позитивні, є перспективним варіантом співпраці. Для гравців середнього та просунутого рівнів можна вибрати математичну стратегію, яка дозволяє приносити певний прибуток. Найпросунутіші прогнозисти, професіонали справи, найчастіше прагнуть ставити ґрунтуючись на особистому аналізі.

Фіксована ставка або стратегія флет

Спосіб укладання парі з фіксованою ставкою – проста у застосуванні ігрова стратегія, що ідеально підходить для беттерів, що починають шлях у ставках на спорт. За основу береться сума, що становить певний відсоток бюджету. Передбачається, що стандартна ставка у рамках тактики не повинна перевищувати 2% від банку. Наприклад, якщо бюджет гравця становить 2000 рублів, сума купона повинна бути 40 рублів. Таким чином, можна укласти до 50 парі, а потім розрахувати ефективність/прибутковість стратегії.

Ставка на відсоток

Процентна ставка – тактика, аналогічна вищеописаній, проте модифікація полягає в тому, що сума буде щоразу різною, тому що встановлений для неї відсоток (1-2%) розраховується виходячи з бюджету, що змінюється. У разі виграшу сума збільшиться, при збитку кожна наступна ставка буде все менше і менше.

Метод Мартінґейла

На питання, за якою стратегією укладати парі в букмекерській конторі, велика група типстерів без вагань згадає класичного Мартінґейла. Суть методики полягає у подвоєнні суми парі щоразу, коли попередній купон виявився програшним. Якщо ставка зіграла у плюс, необхідно повернутися до початкової суми (базової ставки).

Визначення базової ставки залежить від суми банку та очікуваного доходу. При депозиті 2 000 рублів логічним буде виділити трохи більше 40₽. Щоб застосування стратегії мало сенс, коефіцієнт події має бути близько 2.00.

Коефіцієнт Келлі

Система Келлі – одна з найскладніших стратегій, що дозволяють досягти стабільного прибутку в довгостроковій перспективі. Критерій Келлі – формула американського вченого, яка стосується розрахунку оптимальної ставки для подій з недооціненими коефіцієнтами, коли фактична ймовірність виграшу вища, ніж закладає кеф (помилка букмекера).

Джерело: -
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн чат
Останні коментарі
MaRiO коментує:
Вітаю рідний клуб та його вболівальників з днем народження! Хочеться побажати лише одного - швидко п
leregi38 коментує:
Кубок Львову!!!
KidUA коментує:
кпас
Марче коментує:
Дуже сирий ще Тлумак, якщо в ньому щось і є, то в тих матчах (а їх було небагато), де я його бачив,
Tipa_Kuzmich коментує:
Та пофіг, нехай брешуть, колядують, нам то що до цього, аби результат на табло !
Марче коментує:
Фігово. Щойно почались труднощі, як дирекція моментально почала брехати.
13Mark коментує:
Я не я, і хата не моя.
Tipa_Kuzmich коментує:
Напевне Карпати почали мазолити очі і хтось "підказав" УЕФА, і конкуренти за вихід в перди
Hatsik коментує:
Мені чомусь відчувається рука коломи, пердак загорівся бо як так Карпати використовують емблему!!!
Hatsik коментує:
З новим роком усіх. Всім благ!
Карпатам переможної ходи на весь рік
Марче коментує:
По в'юхах Футбол 24 - перший серед футбольних сайтів. Витягують з якихсь закапелків футбольний л
Марче коментує:
Обох гравців, що виходили на заміну в атаку, відправили. Тепер у Карпатах лишилось три гравця атаки
Марче коментує:
Ну добре, що вистарчає мудрості не брати таких от скандальних "звьозд". На прикладі Мілевс
Марче коментує:
Напевно не варто. Нема в нього жаги до гри, якийсь він надто апатичний, а в нас вже є такий Ткачук.
MaRiO коментує:
Дивно, що в списку на вихід нема Будніка
Зараз на сайті
Онлайн всього: 11
Гостей: 11
Користувачів: 0