Фото - ФК "Карпати"
Відомий іспанський фахівець Альберто Еспаріс очолить селекційну службу «зелено-білих». Протягом своєї кар’єри Альберто працював на різних посадах у «Валенсії», «Тенеріфе», «Ов’єдо» та «Сельті». Тепер він передасть свій досвід львівському клубу. Про методи та специфіку своєї робити іспанець розповів офіційному сайту.

«Переїзд в Україну сприймаю як новий виклик в своїй кар’єрі. Спостерігаючи за українськими футболістами, я побачив серйозну проблему – молоді і талановиті вихованці українських клубів переїжджають до сильнішого європейського чемпіонату, але закріпитися чи тріумфувати вдається далеко не всім. Отже, моє основне завдання в Україні – з'ясувати причини такої ситуації, а також запропонувати шляхи її виправлення».

«В Іспанії я працював на різних посадах, у тому числі і з восьмирічними дітьми, і з молодими гравцями, і з топ-футболістами Прімери. Радію, що мав можливість бути частиною великої «Валенсії» на початку 2000-их років. Основна частина моєї роботи полягала в аналізі та опрацюванні отриманої інформації. Від цього залежало, наприклад, чи варто дати команді вихідний чи, навпаки, навантажити додатковою роботою. З часом я створив спеціальну комп’ютерну програму, на основі якої можна отримати дуже цікаву та корисну інформацію».

«Не можна сперечатися з тим, що рушійна сила сучасного футболу знаходиться в Іспанії. Треба перебирати те, що добре працює, те, що вже себе зарекомендувало. Зараз в Іспанії справді є чого повчитися. Зокрема в організації футбольної роботи та різноманітних департаментів».

«Я – нова людина для «Карпат». Можливо, свіжий погляд дозволить побачити те, на що раніше не звертали увагу. Шукатиму причину, а також, паралельно, допоможу Даріо Друді та Сергію Зайцеву у трансферній роботі. Зараз я дуже уважно слідкував за «Карпатами» і розумію, що команді необхідне підсилення для серйозного стрибка вперед. Тож загалом можна сказати, що моє завдання – підсилення спортивної частини клубу: від школи до першої команди».

«Звісно, я розумію, що проблема, корінь якої я шукатиму, може критися на ментальному, психологічному чи навіть генетичному рівні. Такими є реалії, але футбол насправді ж однаковий всюди, в кожній крані. Просто в Іспанії, Китаї чи Україні за футболом стоїть певний культурний аспект. І щоб отримати бажаний результат інколи достатньо просто переконати гравця відсунути в сторону оцей аспект повністю чи частково» – підсумував Альберто Еспаріс.

Джерело: http://fckarpaty.com
Дата: 02.11.2017 | Про Карпати | Переглядiв: 770
Sharp
Спам1) Нiк: Sharp / Дата: 03.11.2017 в 18:34:46 (+ | 0 | -)
Що, знов іспанський вектор? Тільки встигли позбутись попередників...
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Loading...
checklive.ru

Мiнi-чат
СмотриСпорт - спортивные трансляции онлайн

Опитування
Нові коментарі
Звільнити то половина справи, а от кого призначити? Щоб знов не поміняли шило на мило... На Мазяра чи ще якого фізрука. ...

помічників треба гнати, так ... а Зайцеву я б дав доопрацювати сезон. В першу 6-ку все одно вже не потрапимо. А Зайцев б...

Гладкому треба до ворожки сходити, "вроки"зняти))), міг же результат вчорашній бути і інакший, і на нашу корис...

oden , з нього толку небуде, ми тільки марнуємо час і витрачаємо свої нерви. Ти розумієш, вболіваю за Карпати ще з 1980 ...

yurets, воно навіть мову, чисто з поваги до міста і вболівальників, не удостоїлось підівчити, а про якісь перспективи пр...

Зараз на сайтi
Онлайн всього: 82
Гостей: 74
Користувачів: 8

fckarpatylviv_org, SAVAR, 13Mark, ДЗЕНЯ, Дрогобич, LuchP, RA11, id15