Ігор Невес: "Сподіваюсь, що заб'ю ще більше голів" - 3 Жовтня 2023 - FCKarpaty.Com.Ua - Сайт фанів і вболівальників Карпати

03.10.2023 Ігор Невес: "Сподіваюсь, що заб'ю ще більше голів"
650
1
Фото - ФК "Карпати"
В інтерв’ю Sport Arena Ігор розповів про адаптацію в Україні, роботу з Маркевичем, амбіції та завдання Карпат, а також оцінив специфіку українського футболу.

– Насправді я дуже радий, що мене визнали гравцем туру, але для мене це не найголовніше, – зізнався футболіст. – Найважливіше, щоб команда продовжувала перемагати, продовжувала добре грати. Так, я був дуже задоволений цим фактом, адже це свідчення того, що я все робив добре, і я сподіваюся, що зможу продовжувати в такому ж дусі.

Нічия у Тернополі розізлила команду? Виходили на гру з бажанням реабілітуватися за втрату очок?

– Без сумніву, це послужило мотивацією для цього матчу. Ми грали добре, але не зачепилися за перемогу із певних мотивів. Ми не заслуговували на те, щоб втратити залікові пункти, і так, в певному сенсі це послужило мотивацією для нас, щоб вирушити на пошуки цих трьох очок на виїзді.

Хуст за чотири тури набрав 10 із 12 очок. Розуміли, що легко вам точно не буде? На чому акцентував увагу тренерський штаб?

– Ми отримали всю інформацію про хустську команду впродовж тижня від тренерського штабу, нас досить добре підготували до цієї гри. Ми знали, що вони дуже сильні в контратаках, і ми були добре підготовлені до цього ігрового аспекту. Ми, насправді, цілком задоволені своїм виступом проти Хусту.

У першій половині зустрічі суперник створив вам гідну конкуренцію. Ви розпочали гру з лави запасних. У чому на вашу думку причина такого непростого першого тайму?

– Я думаю, що це складова гри. Ми грали проти команди, яка також хотіла перемогти, але, як я вже казав, ми досить добре підготувалися до цього матчу, нав’язавши їм нашу гру на виїзді, контролюючи м’яч і гру увесь час. Я думаю, що супернику набагато складніше грати проти нас, якщо ми робимо все так, як потрібно, з концентрацією і великою самовіддачею. Тому я вважаю, що наша заслуга у тому, що ми зберегли інтенсивність у другому таймі, а, коли ми робимо все так, як ми це відпрацьовуємо на тренуваннях, то все й складається добре для нас.

Погоджуєтеся з тим, що шикарний гол Рябова став ключовим у цьому матчі? Напевно, один із найкращих забитих м’ячів у сезоні?

– Безсумнівно, перший гол дозволив нам набагато комфортніше продовжити конструювати гру на наш лад, а тим більше після такого видовищного голу. Що ж, залишається лише привітати його із ще одним дуже важливим голом, який нам дуже допоміг. Він вже забивав голи у чемпіонаті із за меж штрафного майданчика, і йому вкотре випала нагода допомогти нам, відзначившись іще одним чудовим голом.

Що вам говорив Мирон Маркевич, коли виходили на заміну?

– Власне зі мною розмовляв Остап Миронович, коли я збирався виходити на поле. Він сказав, що я повинен буду відпрацьовувати в захисті, коли ми без м’яча, а коли м’яч буде у нас, слід проявляти агресивність для гри вперед. Це те, що я і намагався робити в ті хвилини, на які мене випустили у цій грі.

Вже через п’ять хвилин після появи на полі ви після передачі Костенка збільшили перевагу своєю команди. Поділіться емоціями від голу, адже ви п’ять турів до цього не могли забити?

– Так, у тому матчі гра була контрольованою, але рахунок 1:0 оманливий, адже суперники теж могли піддати жару грі, якби забили гол. Тому я намагався робити те, що у мене добре виходить, тобто завжди залишався сконцентрованим, щоб скористатися шансами і робив те, над чим ми працювали впродовж тижня. Ну, а після забитих м’ячів, без сумніву, я був дуже радий тому, що знову зміг допомогти команді. Емоції – найкращі з можливих, і сподіваюся, що в сезоні я заб’ю ще багато голів.

Після того як рахунок став 2:0 вже почали грати на класі чи все ж таки намагалися не збавляти обертів і тиснути на захист суперників?

– Наша команда вже засвоїла уроки, які нам довелося пройти в перших іграх сезону, де ми втрачали важливі очки на останніх хвилинах. Що ж, після другого голу ми не збавили обертів і намагалися забити ще більше голів. Наша команда не може дати супернику шансу проявити себе у грі, що ми і зробили в другій половині матчу.

Наприкінці зустрічі після передачі Демченка ви з правою пробили повз голкіпера. Задоволені своєю реалізацією у цьому матчі, адже з цим були певні проблеми?

– Голи приходять самі собою. Є ігри, де ми можемо забивати голи, а є ігри, де ми їх не забиваємо. Думаю, що це така природа гри. Але головне – ми повинні продовжувати намагатися забивати голи завжди, коли це можливо. Було п’ять ігор чи чотири, в яких я не забивав, але я допомагав команді у інший спосіб – передачами, хорошою роботою в захисті, допомагав у створенні ігрових моментів, але голом не відзначився. У цьому я не вбачаю проблеми. Я думаю, що головним є те, щоб команда добре викладалася, і щоб я у силу своїх можливостей допомагав їй у найкращий спосіб.

Наскільки для вас комфортно виходити з лави запасних чи все ж це незвично? Конкуренції у команді йде вам лише на користь?

– Без сумніву, як футболісти ми завжди хочемо бути в стартовому складі, але в той момент мені довелося вийти з лави запасних, але моя думка незмінна – ми всі тут для того, щоб допомогти команді якомога кращим чином. І в тій грі я забив два голи, вийшовши з лави запасних. Я вийшов у другому таймі, і для мене це немає різниці, адже ми продовжуємо робити свою роботу якнайкращим чином, і коли настає наша черга зіграти, ми стараємося зіграти якнайкраще.

Наскільки швидко вдалося адаптуватися у новому колективі? Хто з цим допомагав?

– Загалом, адаптація у команді пройшла дуже швидко, починаючи ще з передсезонних зборів. Насправді це дуже хороший колектив, ми всі дуже добре ладнаємо. Вся команда, весь персонал клубу піклуються про те, щоб ми, бразильці, завжди почували себе невимушено, тому вони завжди дуже уважні до нас. Я думаю, що це значно полегшує адаптацію, і саме так було зі мною.

Як оціните рівень Першої ліги? Яку специфіку в українському футболі вже відзначили для себе?

– Рівень Першої ліги, насправді, досить високий, це дуже конкурентний чемпіонат, де є чудові команди, дуже хороші гравці, і те, що я б відзначив як особливість українського футболу – це, безсумнівно, інтенсивність і швидкість гри. Тут гра ведеться дуже динамічно, і це я зауважив із самого початку. Тож насправді відчутною відмінністю тут є інтенсивність. А ми повинні продовжувати шукати спосіб проявити себе якнайкраще, тому що це дуже сильні суперники, і ми повинні бути готовими до цього.

П’ять голів у першій частині сезону – непоганий показник чи все ж розраховували на більше?

– Це, звичайно, хороший показник, але найважливіше – завжди мати голову на плечах, знати і бути впевненим у тому, що ти робиш. Голи прийдуть самі собою. Звичайно, слід завжди мати бажання докласти старання, завжди бути агресивним в атаці. Я думаю, що наша команда готова до великих звершень, і я сподіваюся, що зможу допомогти команді, забивши ще багато голів, а головне, допомогти команді так, як вона цього потребує, і якщо в певних іграх потрібно буде докласти більше зусиль в обороні, я зроблю це безсумнівно. Я вважаю, що найголовніше – щоб львівські Карпати завжди були в топі, там де вони заслуговують бути.

Як вам працюється під керівництвом Мирона Маркевича? У досвідченого спеціаліста сучасний тренувальний процес?

– Робота з Маркевичем – це, безсумнівно, щось особливе, тому що він є дуже важливою фігурою в українському футболі, він є еталоном, і для нас велика честь працювати з ним і вчитися у нього кожен день. Він багато чому може нас навчити, і я думаю, що він дає нам багато хорошої інформації, щоб ми могли додавати у плані індивідуальної гри і, таким чином, розвивали відмінну колективні взаємодії. Тому думаю, що ми, як футболісти, повинні робити все можливе і вчитися всьому, чому можемо, тому що він чудовий тренер, і я думаю, що він може багато чого нам дати.

З ким з команди найбільше спілкуєтеся? Проблем з мікрокліматом у Карпат немає?

– Взагалі, я добре спілкуюся з усіма гравцями, а особливо з тими, хто розмовляє англійською. Я ще не розмовляю українською, це дещо ускладнює спілкування. З такими гравцями як Демченко, Костенко та рядом інших, які розмовляють англійською, я маю трохи ближчі відносини, однак це не заважає мені мати хороші стосунки з іншими футболістами. У нас дуже згуртований колектив, який хоче перемагати, і я думаю, що це найголовніше. Відносини формуються на щоденній основі під час роботи, тому з цим немає жодних проблем.

Які завдання ставите перед собою на цей чемпіонат?

– Я думаю, що головна мета сезону – вихід Карпат в УПЛ. Це нам усім дуже чітко зрозуміло. І ми повинні викладатись на полі на всі сто відсотків, щоб досягти цієї мети.
Джерело: http://sportarena.com
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Коментарів: 1
Mar6197
05.10.2023, 18:13 Спам
0
Якщо не буде травм, то схоже Маркевич не помилився, говорячи що підписав його саме для того, щоб забити 15 голів за сезон. Іґорку треба старатись і на 20) Відповісти
Онлайн чат
Останні коментарі
Mar6197 коментує:
Ну чому зразу навіщо) Хтось замовив гарне словечко або по Кожухарю є пропозиції. Звісгл треба польов
TommyBoy коментує:
Питання навіщо???
Кожухаря продовжили до 2026 у вересні, є Ілющенков, а далі власні вихованці
ДЗЕНЯ коментує:
в кротовнік він перейшов і там травми його"опоясали"-в основу він не проходить\ свій п
ДЗЕНЯ коментує:
нема бажання в него копати за "Карпати"
ДЗЕНЯ коментує:
краще нехай в европі грає
Mar6197 коментує:
Якщо не буде травм, то схоже Маркевич не помилився, говорячи що підписав його саме для того, щоб заб
ДЗЕНЯ коментує:
запалу хватило десь до 25-27 хвилини. потім чекали перерви-\після "вливань" - в другом
ДЗЕНЯ коментує:
Сьогодні мають уже зіграти з натхненням , потрібно сформувати основу і тактичну гру домашню , визнач
Mar6197 коментує:
Згоден, не хватає когось високого та таранного, такого як Бланко-Лещук))
MaRiO коментує:
Маємо двох різнопланових нападників і це добре
Mar6197 коментує:
Але Ігор гарно тримає м'яч та не боїться йти у корпус
MaRiO коментує:
Видно, що в Крістіана є швидкість, на відміну від Ігора.
Hatsik коментує:
Перший тайм ні про що, переживав щоб не пропустили, а от другий тайм завдяки замінам виграли цей поє
MaRiO коментує:
Цей перехід з ініціативи малого Маркевича з самого початку був якимсь мутним
ДЗЕНЯ коментує:
молдаванин досвідчений - все таки раз підсилюють захист, значить не всі вибрані весною гравці будуть
Зараз на сайті
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0