Фото - ФК "Карпати"
Футболіст Володимир Гудима подав позов у ФІФА з вимогою покарати Карпати за порушення статуту Всесвітньої футбольної федерації, але львівський клуб поки не має наміру відступати.

Хронологія подій:

1. 9 липня 2014 року Палата вирішення суперечок ФФУ ухвалила розірвати контракт між Володимиром Гудимою і Карпатами з вини клубу, а також стягнути з клубу на користь гравця 78,3 тисячі доларів.

2. 7 лютого 2017 року Франківський районний суд Львова постановив, що ПРС ФФУ не може застосовувати санкції до Карпат за борги перед екс-нападником клубу Володимиром Гудимою.

3. 15 лютого 2017-го Володимир Гудима подав позов у ФІФА, яким поінформував про порушення Карпатами статуту ФІФА, що забороняє вирішувати справи в цивільних судах, і зажадав застосувати санкції до львів'ян.

4. На 28 березня 2017 року призначено розгляд справи у Франківському суді Львова про визнання вердикту ПРС ФФУ незаконним з вимогою повної відміни. Карпати будуть виступати в якості позивача, а Гудима і ФФУ – відповідачами.

Різниця між рішенням суду в п. 2 і наміром Карпат в 4 п. полягає у тому, що тоді суд поки тільки зобов'язав Палату вирішення спорів ФФУ не приймати ніяких санкцій до Карпат по справі Гудими, а 28 березня львівський клуб хоче зовсім скасувати рішення ПРС.

Дія Карпат і рішення Франківського суду суперечать статуту ФІФА, який забороняє вирішувати спори поза спортивних інстанцій. Генеральний директор Карпат Юрій Дячук-Ставицький допускав, що клуб може забрати позов з неспортивної інстанції, але поки що не було ніякої інформації про те, що це було зроблено.

Дії Карпат загрожують великими проблемами для ФФУ, аж до відлучення всіх українських клубів і збірної від міжнародних змагань, тому в українській Федерації, якщо львівський клуб продовжить наполягати на своєму, тільки один вихід – позбавити професійного статусу Карпати. Тому 10 лютого КДК ФФУ зажадав від керівництва львів'ян відкликати позови в цивільний суд.

Джерело: http://sportarena.com
Дата: 18.02.2017 | Про Карпати | Переглядiв: 1361
svat
Спам1) Нiк: svat / Дата: 18.02.2017 в 21:40:47 (+ | +1 | -)
МДА Не очікував від нього такого вже навіть з бразілами договорились а з тою "звєздою" вічно проблеми
kryminalist
Спам2) Нiк: kryminalist / Дата: 18.02.2017 в 22:51:50 (+ | 0 | -)
Гудима ще той мудак, але будемо відвертими, яким вибачте місцем думали в клубі подаючи апеляцію в суд загальної інстанції?
Sony
Спам3) Нiк: Sony / Дата: 18.02.2017 в 23:19:42 (+ | 0 | -)
яким місцем? НОСом напевне
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Loading...
checklive.ru

Мiнi-чат
СмотриСпорт - спортивные трансляции онлайн

Опитування
Нові коментарі
Lourens, все просто - треба включити ноутбук, зайти на сайт УНІАН, вибрати трансляцію матчу "Карпати" - "...

То так, щоб ви більше ходили на стадіон!)

Для кого показують матчі по УНІАН? в т2 немає УНІАН, в мене на кабельному немає УНІАН... ) де він є? )


шо вони "смалять"?

Зараз на сайтi
Онлайн всього: 20
Гостей: 19
Користувачів: 1

AC