Фото - FCKarpaty.Com.UA
З часу виходу із відпустки і до вильоту в Туреччину футболісти «Карпат» проходять медогляд та різноманітні тестування, що для пересічного уболівальника є доволі незвичними. Наприклад, центральний захисник «Карпат» Ігор Пластун майже 15 хвилин ходив і бігав із спеціальною маскою, схожою на протигаз. А Денис Кожанов стояв на спеціальній вазі, що показує не лише кілограми, але й безліч інших речей.

Двічі на рік до Львова приїжджає спеціальна група із київського науково-дослідного інституту фізкультури. Спеціальне обладнання дозволяє визначити чимало показників, що необхідні для лікарського та тренерського складу. Наприклад, вже згадана маска-протигаз називається газоаналізатор і показує процеси обміну речовин під час навантажень, а також дає можливість оцінити дихальну і серцево-судинну систему.

«Регулярно ми проводимо спеціалізовані медичні обстеження, щоб знати можливості кожного гравця. У спорті навантаження доволі серйозні, відповідно, нам треба знати, хто і які навантаження може виносити. Також ми вимірюємо пульс і порівнюємо його з результатами аналізів. Отримані показники мають можливість оцінити наші тренери, щоб знати хто недопрацьовує, а хто навпаки перепрацьовує. Відповідно, комусь може треба буде зменшити навантаження, а комусь збільшити. Окрім цього, у нас зараз багато молодих виконавців – нам необхідно зібрати про них якомога більше інформації» – розповів старший лікар ФК «Карпати» Ростислав Пастушенко.

Нагадаємо, що в четвер львівські «Карпати» вирушають на перші збори до Туреччини, де проведуть три контрольні матчі – проти хорватського РНК «Спліт», польського «Гурніка» із Забже та австрійського клубу «Адміра Ваккер».Джерело: http://www.fckarpaty.lviv.ua/
Дата: 15.01.2015 | Про Карпати | Переглядiв: 586
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Loading...
checklive.ru

Мiнi-чат
СмотриСпорт - спортивные трансляции онлайн

Опитування
Нові коментарі
Великий український тренер Ставицький також на стажуванні,так що маємо в майбутньому кому тренувати,і не шукати іспанців...

А чого взагалі призначати зимою матчі ?

Тільки б знову не "відрахували" з команди тих, хто ще може грати ! Не ставайте на ті ж граблі, що весною - від...

Жидівські манси,а чого то Карпати мають грати в середу,та ще і у Києві?!

Повезло команді з Рівного з мером.
І Арену-Львів в користування надав, і трансляціями забезпечив.
Може кол...

Зараз на сайтi
Онлайн всього: 58
Гостей: 51
Користувачів: 7

west, Kotuk, tineager, sashasub, joe, Rafik, махметшоль