Павло Ксьонз став 15-им гравцем "зелено-білих", які отримували виклик в збірну України.

Останнім гравцем, який викликався до лав національної збірної з діючих гравців «Карпат» був Валерій Федорчук, але на полі він так і не з’явився.

Ми вирішили згадати всіх гравців, яких з 1991 року викликали до збірної України та виходили на поле саме, як гравці «зелено-білих».

Всього за збірну зіграло 13 гравців «Карпат». З них 7 захисників 5 півзахисників і 1 форвард.

Першим гравцем, який зіграв за збірну України, став півзахисник Дмитро Топчієв. У товариському матчі з Білорусією він вийшов на останніх хвилинах матчу.

Найбільше матчів, будучи гравцем «Карпат», за «синьо-жовтих» зіграв Артем Федецький. На його рахунку 17 ігор. Дебютував він у переможному матчі з Литвою (4:0) в Харкові, вийшовши на заміну на останні 8 хвилин матчу. Після цього провів ще 8 поєдинків, як гравець основи. В інших матчах Федецький був замінений або виходив на останні хвилини матчу. За цей час він встиг заробити три попередження. Всього на його рахунку 52 матчів за першу команду країни, два голи (у ворота Сан-Маріно і Чорногорії).

З бронзового складу «зелено-білих» до лав національної команди викликали трьох гравців: Володимирів Микитина і Єзерського та Олександра Чижевського. З цієї трійки тільки для Чижевського це був перший і останній матч у збірній. Микитин ще 9 раз викликався до її лав, а Єзерський взяв учать у ще 38 поєдинках і став чвертьфіналістом чемпіонату світу.

Тільки одного разу гравці «Карпат» змогли забити у складі збірної. Зробив це Андрій Гусін. 1993 року в товариському матчі зі збірною Хорватії (1:3) він вийшов на заміну у другому таймі і в своєму дебютному матчі забив єдиний гол синьо-жовтих у цій грі.

З нині діючих гравців «Карпат» найбільше матчів зіграв Ігор Худоб’як – шість.