10.06.2021 Гітченко: "В "Карпатах" завжди звинувачували гравців та тренерів"
453
0
Фото - footboom.com
Екс-захисник "левів" Андрій Гітченко розповів про те, чим йому запам'ятались львівські вболівальники та про ситуацію з тренерами у клубі.

- Останній матч в історії Кривбасу відбувся проти Карпат. На той момент вже знали, що переїжджаєте до Львова?

- Ще ні. На руках мав кілька варіантів. Один з них - саме Карпати.

- Якщо підсумувати ваші три роки у Львові - що відбувалося не так?

- Як вам сказати? Не хочеться нікого ображати. Чомусь в клубі завжди звинувачували одних і тих же – футболістів та тренерів. При тому, що тренери часто змінювалися. Я бачив усе зсередини і мав іншу думку. Відповідальність повинні розділяти усі. Траплялося, що наставнику не давали розвиватися. Або звільняли, хоч він виконував завдання. Коли Олександр Севідов прийняв команду, ситуація почала налагоджуватися. Однак людину все одно прибирають у підсумку. Далі перезавантаження, чергові зміни. Прихід Йовічевіча, шанс молоді: Шведу, Гуцуляку, Кравцю…

- Яким чином Йовічевічу вдалося створити хімію у колективі?

- Ігор прийшов і поставив все на свої місця. Будь-яке тренування починалося завчасно. Людина приїжджає на базу за півтори години, готується до заняття. Потім всіх садить, пояснює, що ми робимо і для чого. І таких дрібниць - сотні. Дивишся на Йовічевіча, а він живе цим. І ти починаєш заводитися з ним. Ти розумієш, що ти робиш. Було страшенно цікаво - раніше таких методів не зустрічав. Вважаю Йовічевіча надзвичайно хорошою людиною і тренером. Не дивно, що Ігор з молоді зліпив чудову команду за короткий проміжок часу. Якби ще керівництво трохи допомагало, то взагалі було б чудово.

- Прощаючись з Карпатами, ви сказали, що вболівальники кілька разів вас приємно дивували. Як саме?

- У Львові - одні з найкращих вболівальників. Я ще це застав - кубкова принциповість, шоу на трибунах, переживання за команду. Зрештою, траплялося всяке. Коли приїхав у команду, вийшов на перше тренування, а поруч з базою чоловік на приватному будинку встановлює дах. Починаємо заняття на полі, а той мужик гукає другу: "О, дивися, вівці вийшли тренуватися". Слухаю це і не можу повірити - що відбувається? (сміється) Насправді Карпати мають безліч вболівальників, які переживають серцем і душею за команду.
Джерело: http://footboom.com
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн чат
Зараз на сайті
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0