25.05.2021 Експерти оцінили шанси «Карпат» на перемогу в Чернівцях
311
0
Фото - ФК "Карпати"
Львівським «Карпатам» залишилося зіграти ще три матчі у поточному сезоні Другої ліги, і перший з цих поєдинків «Леви» проведуть у неділю 30 травня у Чернівцях.

Суперник підопічних Любимира Вовчука – «Буковина», знаходиться на чотири сходинки вище за «Левів» у турнірній таблиці сезону, набравши на десяток очок більше за львів’ян. Втім, останні результати колективу з Чернівців зовсім не кращі за ті, яких досягли «Карпати». Якщо львів’яни набрали 3 очки у 5-ти крайніх зустрічах Другої ліги, то у «Буковини» лише один пункт у активі. І саме тому багато хто з експертів вірить у те, що підопічним Вовчука до снаги перемогти наступного суперника.

У числі тих, хто підтримує таку думку, є і беттинг-експерти. Зокрема, легальна БК PariMatch, що є одним із лідерів вітчизняного ринку, вважає, що шанси «Левів» на три очки у недільній баталії у Чернівцях – близько 35%, тоді як вірогідність перемоги «Буковини» в цій грі лише трохи вища – 39%.

Варто нагадати, що у матчі першого кола між цими суперниками, який відбувся в жовтні минулого року, «Буковина» зуміла здобути розгромну перемогу у Львові з рахунком 3:0 і, можливо, цей результат суттєво впливає на обережність прогнозів аналітиків щодо шансів «Карпат» в новій зустрічі з колективом із Чернівців.

Втім, як вже було сказано вище, «свіжі» результати «Буковини» взагалі не говорять про високі амбіції на фініші сезону, що завершується. Зокрема, команда не лише постійно втрачає очки, але і демонструє дуже низьку результативність – лише один забитий м’яч у 4-х крайніх зустрічах сезону. Для порівняння – «Карпати» за цей же період відзначилися 4 рази у воротах своїх опонентів.

А от показники в захисті у обох суперників не дуже відрізняються за останні 4 матчі. «Буковина» за цей період пропустила 6 голів у свої ворота, тоді як підопічні Любомира Вовчука дозволили суперникам 7 разів святкувати забиті м’ячі.