Фото - footboom.com
Наставник «Карпат» розповідає про плани на зиму, роблячи акценти на деяких проблемах команди.

Сьогодні, в першій половині дня, виконавці «Карпат» мали якісь процедури в медично-реабілітаційному центрі. Які саме, коли не секрет?

— Звичайні відновлювальні процедури, щоби полегшити футболістам життя. Справа в тому, що перехід між сезоном та відпочинком має бути максимально плавним і безболісним.

Повертаючись до виступу команди восени: в листопаді-грудні ледь не в кожному матчі львів’яни дуже активно починали, проте скоро самі не витримували темп. Інколи закладалося враження, що є певні проблеми із «фізикою»…

— Я би шукав причини в іншому — у психології. Коли швидко відкриваєш рахунок, треба заспокоїти гру. Потрібні досвідчені футболісти, здатні в такий момент тримати м’яч, робити акуратні передачі не в напад. А у нас із цим — із досвідченими гравцями — труднощі, тому й такі результати: маємо у складі багато молодих, які, забивши, знову біжать уперед. Футбол, як гра, нагадує синусоїду, тут домінує рваний темп, і успіху досягають ті команди, які вміють прилаштовуватися під зміни ігрового ритму.

Ще один парадокс нинішніх «Карпат»: це чи не єдиний колектив Ліги Парі-Матч, яка грає з трьома центрбеками, один із них — Андрій Нестеров — став справжнім відкриттям сезону, але при цьому «зелено-білі» багато пропускають і часто помиляються саме в обороні…

— Із трьома виконавцями в центрі захисту ми граємо не так уже й часто. Наприклад, із тією ж «Зіркою» починали з трьома центрбеками, проте вже під час матчу перебудувалися на двох. Я у Львові всього два місяці: за цей період зміг підтягти «фізику», а на тактику потрібно більше часу.

Інколи виникає думка, що крайні хавбеки Володимир Костевич і Денис Мірошниченко занадто захоплюються атакою. Більше того: Ви, здається, хочете зробити їх т.зв. «латералями», до чого вони не зовсім готові.

— Справді, є у них таке: інколи бракує холоднокровності для правильних рішень. Щодо використання їх латералями: це вимагає конкретної тактичної схеми — з трьома центральними захисниками, а я планую застосовувати її нечасто.

Ви практикуєте значну ротацію складу — значну в тому розумінні, що гравці діють на різних позиціях у різних лініях. Наскільки це корисно й чи довго триватимуть експерименти?

— Це корисно, бо дає змогу побачити істинний потенціал кожного футболіста. Проте це не може практикуватися завжди, бо вічні експерименти ні до чого хорошого не приводять. Маємо тимчасовий момент, до якого я був вимушений вдатися.

Чи можете сказати, що дивитесь у завтрашній день — тобто в 2017 рік — із оптимізмом? Принаймні стриманим…

— Уже не раз про це казав: усе залежить від того, наскільки добре укомплектуємося під час зимової перерви. Оптимізм у мене є, головне, щоби його підкріпило життя.

Джерело: http://fpl.ua
Дата: 16.12.2016 | Інтерв'ю | Переглядiв: 1055
Karpatygo
Спам1) Нiк: Karpatygo / Дата: 16.12.2016 в 20:19:25 (+ | -3 | -)
Починається... Єслі би дa каби... Ниття!!!
vitalycos
2) Нiк: vitalycos / Дата: 16.12.2016 в 23:54:56 (+ | 0 | -)
Karpatygo, кожному дурному ясно, що треба підсилюватися і то серйозно.
MAZAXISTO
Спам3) Нiк: MAZAXISTO / Дата: 17.12.2016 в 00:37:38 (+ | 0 | -)
Вірю в благі наміри тренера,але не вірю в його найменшу самостійність
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Loading...
checklive.ru

Мiнi-чат
СмотриСпорт - спортивные трансляции онлайн

Опитування
Нові коментарі
Та брехня це все, адмін ти краще файки не постай.

дивно, що не сказав, що вертається. Ярмола тоже за день до трансферу називав це чутками

ага - прям ось так стоять і очікують-з мішком грошей

Що я тільки що прочитав? і що головне нащо я то прочитав?

Ну Ви панове адміни, справжні - журналісти ))) У заголовку написали, , що "відбудеться" , а в середині "М...

Зараз на сайтi
Онлайн всього: 18
Гостей: 17
Користувачів: 1

leoton