Фото - footboom.com
Наставник «Карпат» розповідає про плани на зиму, роблячи акценти на деяких проблемах команди.

Сьогодні, в першій половині дня, виконавці «Карпат» мали якісь процедури в медично-реабілітаційному центрі. Які саме, коли не секрет?

— Звичайні відновлювальні процедури, щоби полегшити футболістам життя. Справа в тому, що перехід між сезоном та відпочинком має бути максимально плавним і безболісним.

Повертаючись до виступу команди восени: в листопаді-грудні ледь не в кожному матчі львів’яни дуже активно починали, проте скоро самі не витримували темп. Інколи закладалося враження, що є певні проблеми із «фізикою»…

— Я би шукав причини в іншому — у психології. Коли швидко відкриваєш рахунок, треба заспокоїти гру. Потрібні досвідчені футболісти, здатні в такий момент тримати м’яч, робити акуратні передачі не в напад. А у нас із цим — із досвідченими гравцями — труднощі, тому й такі результати: маємо у складі багато молодих, які, забивши, знову біжать уперед. Футбол, як гра, нагадує синусоїду, тут домінує рваний темп, і успіху досягають ті команди, які вміють прилаштовуватися під зміни ігрового ритму.

Ще один парадокс нинішніх «Карпат»: це чи не єдиний колектив Ліги Парі-Матч, яка грає з трьома центрбеками, один із них — Андрій Нестеров — став справжнім відкриттям сезону, але при цьому «зелено-білі» багато пропускають і часто помиляються саме в обороні…

— Із трьома виконавцями в центрі захисту ми граємо не так уже й часто. Наприклад, із тією ж «Зіркою» починали з трьома центрбеками, проте вже під час матчу перебудувалися на двох. Я у Львові всього два місяці: за цей період зміг підтягти «фізику», а на тактику потрібно більше часу.

Інколи виникає думка, що крайні хавбеки Володимир Костевич і Денис Мірошниченко занадто захоплюються атакою. Більше того: Ви, здається, хочете зробити їх т.зв. «латералями», до чого вони не зовсім готові.

— Справді, є у них таке: інколи бракує холоднокровності для правильних рішень. Щодо використання їх латералями: це вимагає конкретної тактичної схеми — з трьома центральними захисниками, а я планую застосовувати її нечасто.

Ви практикуєте значну ротацію складу — значну в тому розумінні, що гравці діють на різних позиціях у різних лініях. Наскільки це корисно й чи довго триватимуть експерименти?

— Це корисно, бо дає змогу побачити істинний потенціал кожного футболіста. Проте це не може практикуватися завжди, бо вічні експерименти ні до чого хорошого не приводять. Маємо тимчасовий момент, до якого я був вимушений вдатися.

Чи можете сказати, що дивитесь у завтрашній день — тобто в 2017 рік — із оптимізмом? Принаймні стриманим…

— Уже не раз про це казав: усе залежить від того, наскільки добре укомплектуємося під час зимової перерви. Оптимізм у мене є, головне, щоби його підкріпило життя.

Джерело: http://fpl.ua
Дата: 16.12.2016 | Інтерв'ю | Переглядiв: 1142
Karpatygo
Спам1) Нiк: Karpatygo / Дата: 16.12.2016 в 20:19:25 (+ | -3 | -)
Починається... Єслі би дa каби... Ниття!!!
vitalycos
2) Нiк: vitalycos / Дата: 16.12.2016 в 23:54:56 (+ | 0 | -)
Karpatygo, кожному дурному ясно, що треба підсилюватися і то серйозно.
MAZAXISTO
Спам3) Нiк: MAZAXISTO / Дата: 17.12.2016 в 00:37:38 (+ | 0 | -)
Вірю в благі наміри тренера,але не вірю в його найменшу самостійність
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Loading...
checklive.ru

Мiнi-чат
СмотриСпорт - спортивные трансляции онлайн

Опитування
Нові коментарі
головне памятати це в майбутньому і не повторювати..

Адєсса,Львів з Алімпіком і гольова на Мякушка? Грав ше на гіршому полі ніж в олексі.

Не спіши в київське Динамо ! Пограй, хоча б рік-півтора за Карпати ! На жаль є невдалі приклади, які поспішили з переход...

Чи це Швед не бачить поле , або він самолюб ? Скоріше - друге . Забий Мар"ян гол і питань не було б, або віддай пас...

Перемоги мають прийти! І прийдуть!

Зараз на сайтi
Онлайн всього: 58
Гостей: 51
Користувачів: 7

махметшоль, serber, Smaliychuk, spiker, 22, sashasub, LTarik