Фото - Юлії Лицусь
На думку багатьох експертів, тренерів та гравців сучасний формат Ліги Парі-Матч занадто далекий від ідеалу. Все частіше звучать думки про те, що слід повернутися до попереднього, класичного, варіанту і збільшити кількість команд елітного дивізіону. Головний тренер «зелено-білих» Олег Дулуб вважає, що оптимальним стане формат із 16-а командами, які грали б у два кола.

«У всю глибину запропонованої генеральним директором «Шахтаря» Сергієм Палкіним схеми я поки не вникав. Чув, що потрібно стимулювати команди – зокрема, проводити перехідні матчі. Хоча мені незрозуміло, як може команда, що посіла п'яте місце, грати стикові поєдинки з сьомою. У такому випадку розподіл на шістки не має абсолютно ніякого сенсу. Мимоволі виникає питання: а чому не з шостим місцем? Якщо вже так, то потрібно вводити схему, відповідно до якої шоста команда буде грати з восьмою, а перша з десятою. Мені ж здається оптимальною схема наступна: шістнадцять команд, що грають протягом двох кіл».

«За яких умов кількість учасників Ліги Парі-Матч може знову повернутися до шістнадцяти? Перш за все, все залежить від економічної складової. Клуби повинні міцно стояти на ногах, щоб відповідати вимогам. Потрібно враховувати такий фактор. На сьогодні в Лізі Парі-Матч представлено лише дев'ять областей з двадцяти п'яти! У варіанті з шістнадцятьма командами, є велика можливість розвивати дитячо-юнацький спорт в Україні. Адже крім спортивної складової футбол несе ще й соціальне спрямування» – розповів Олег Дулуб в коментарі «Спорт-Експресу».

Джерело: http://fckarpaty.lviv.ua
Дата: 16.03.2017 | Інтерв'ю | Переглядiв: 409
svat
Спам1) Нiк: svat / Дата: 16.03.2017 в 12:25:47 (+ | 0 | -)
А якщо попробувати 12 команд в 3 кола так може хтось скаже що буде перевага однієї з команд буде дві гри вдома але якщо жереб так звів значить так має бути.
Дрогобич
2) Нiк: Дрогобич / Дата: 16.03.2017 в 12:31:26 (+ | 0 | -)
якшо 12 то два етапи як зараз, але очки ділити на два........а взагалі 16 то якраз то шо треба
Tipa_Kuzmich
Спам3) Нiк: Tipa_Kuzmich / Дата: 16.03.2017 в 12:58:27 (+ | 0 | -)
Запровадити схему чемпіонату, щоб по складності дорівнювала виборам президента США )))
kirilgal
Спам4) Нiк: kirilgal / Дата: 16.03.2017 в 16:05:43 (+ | 0 | -)
Tipa_Kuzmich , така схема вже існує в чемпіонатах Бельгії і Голландії.
А взагалі погоджуюся що 16 - це оптимальний і найобєктивніший варіант. Багато країн, після років експериментів, вже на нього переходять. Для 10,12,14 команд - ідеального формату ще не придумали...
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Loading...

Мiнi-чат


Опитування
Нові коментарі
Я так розумію що з сезон 2018-2019 будуть повертатися до формату в 16 клубів? Так вот питання яка буде мотивація в чемпі...

MAZAXISTO, думаю скоріше 10 команда УПЛ, з 3 командою Першої ліги

Грайте в 3 кола і не морочте собі мозги, я взагалі за 4 кола але в нас таке не можливо.

Тобто перед остання команда вишки, буде грати перехідняк з другою командою пердиву.

З "почином" !

Зараз на сайтi
Онлайн всього: 34
Гостей: 34
Користувачів: 0