Фото - footboom.com
Головний тренер «Карпат» Олег Дулуб розповів про роботу у львівському клубі, який він прийняв восени минулого року.

Наскільки можу судити, гравці вам дісталися не топові, навіть за українськими мірками...

– Справа в тому,  що на перше місце в «Карпатах» ставиться завдання зібрати місцевих хлопців. А в регіоні на підході дуже талановите покоління футболістів, які народилися в діапазоні 96-99-го років. Вони дуже сильні в плані рухової активності, швидкісних якостей. Але довелося відразу ставити таку молодь на ключові позиції. І це дуже цікаво простежити, як хлопці входять у дорослий футбол прем'єр-ліги, зрозуміти, чи зможуть вони потягнути такий рівень.

За час після відходу Олега Кононова тренерське сталість у додатку до «Карпат» стала сприйматися як оксюморон. Хіба у вас буде час для планомірної роботи?

– Складно судити. Якщо чесно, коли йшов у «Карпати», нюанс з частою зміною тренерів упустив, до уваги не прийняв.

Для мене куди важливіше було інше: там футбольний регіон з давніми традиціями, дуже хороша публіка, клуб хоче повернути на європейську арену. А для мене єврокубки – це як наркотик.

Тому, навіть якщо б і задумався про історії з тренерськими відставками, все одно відповів би на пропозицію згодою. Тому що мені треба було зробити цей крок, щось поміняти в житті. Особливо в тій ситуації, яка склалася в кінці сезону в «Крумкачах».

Як працюється з українськими помічниками?

– Не скажу, що складно. Тільки спочатку відчув настороженість. Колеги турбувалися, чи буде у них можливість висловлюватися. Сказав, що мені цікава думка кожного, хоча рішення залишаться за мною. Ми перед кожним тренуванням радилися годину-півтора, обговорювали суперників. Поступово притерлися.

Хоча і моїх асистентів, і клубних медиків спочатку насторожило різке зміщення акцентів на тренувальну роботу з м'ячем. Вони запитали: що, зовсім не будемо бігати і стрибати? Відповів: будемо, але теж з м'ячами, а всі вправи будуть спрямовані на моделювання ігрових ситуацій.

Коли хлопці переконалися, що це працює, стали сприймати зміни позитивно. Зараз наших гравців чекають зборів, яких раніше у них не було. По-перше, короткі – всього шість тижнів. По-друге, дуже інтенсивні.

Ставите завдання врятуватися?

– Обов'язково.

Щоб покинути зону вильоту, потрібен аномально високий результат.

– Чому? До поділу ліги навпіл нам залишилося ще п'ять матчів, причому не проти грандів. А потім у другій шістці будуть суперники, зіставні по силам з нами. Це важко психологічно, але в плані набору очок має стати легше. Хоча дуже важливо, як проведемо селекцію і підготовку, – сказав Дулуб.

Джерело: http://pressball.by
Дата: 09.01.2017 | Інтерв'ю | Переглядiв: 747
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Loading...
checklive.ru

Мiнi-чат
СмотриСпорт - спортивные трансляции онлайн

Опитування
Нові коментарі
яйці вам заважали

Гра у цій порі на такому полі це знущання над вболівальниками і футболістами ! Кому потрібен футбол у такій порі року ? ...

Дуже правильна вюха

Та здався вам той уніан? На сайті проспорту є офіційна трансляція, помоєму навіть в 720p.

Як так можна було всратися? Слабаки

Зараз на сайтi
Онлайн всього: 95
Гостей: 83
Користувачів: 12

Chorest77, Vitya778, sergKL, pavlo94, 13Mark, Kotuk, TommyBoy, spiker, vovan84, RoN, sashasub, LTarik