Фото - ФК "Карпати"
Посада, з якою не так часто можна зустрітись в українському футболі, знайшла свого обранця у львівських «Карпатах». Інформаційному центру «зелено-білих» вдалось поспілкуватись із новим обличчям для клубу та з’ясувати, які функції виконуватиме аргентинський спеціаліст.

На зимових зборах в Туреччині ви зустрічалися з Президентом «Карпат» та обговорили можливість роботи в клубі. Однак останнім часом ви працювали у французькому «Монако»...
– Справді, в Туреччині ми познайомилися, обговорили різні питання та домовилися про те, що влітку я спробую себе в «Карпатах» на адміністративній посаді. Робота в «Монако» принесла багато досвіду та розуміння, але я обіцяв повернутися, приїхати до Львова. Я вдячний Петру Петровичу за можливість проявити себе в «Карпатах». Радий також і з того, що повернувся до України, яку полюбив. Тепер на усіх нас чекає важка праця. Впевнений, що ми з «Карпатами» будемо зростати.

Ви отримали посаду виконавчого директора. Якими будуть ваші функції в клубі?
– У потужних командах Європи часто зустрічається посада виконавчого директора. «Карпати» хочуть позиціонувати себе як європейський клуб, відповідно, це один із перших кроків для досягнення цієї мети. У «Карпатах» я відповідатиму за всю футбольну складову, починаючи від призначення головного тренера першої команди, закінчуючи набором цілого персоналу клубу та тренерів в Академії. Також я займатимусь трансферною політикою. Першочергові завдання: призначення нового наставника та підсилення для команди і покращення роботи клубної Академії.

Якими будуть завдання на новий сезон?
– Потрібно ставити максимальну планку, відповідно до наших можливостей. «Карпати» повинні бути конкурентноспроможною командою, якомога вище позиціонуватись у чемпіонаті України та демонструвати якісний футбол. У цьому сезоні «Карпати» мають боротися за медалі, львівські вболівальники заслуговують на це.

Яким критеріям повинен відповідати новий головний тренер? Чи є у вас список кандидатів?
– Хочу, аби тренер був іспанцем, маємо кількох претендентів. Звичайно, називати імена ще зарано, гадаю, в п’ятницю вже все буде відомо. Щодо якостей, то новий наставник має поєднати набір очок з видовищною грою.

Які аргументи знайдете для закордонного спеціаліста, аби змусити його приїхати до Львова, зважаючи на те, що зараз відбувається у нашій країні?
– Давайте почнемо з того, що український футбол зараз переживає не найкращі часи. Період «бюджетних воєн» уже завершився. Прийшов час «війни ідей». Відповідно, якщо наставник приїде під ідею, то українська ліга почне рости. А ще вагому роль відіграє інфраструктура, стадіон, місто, фанати, історія клубу та амбіції президента.

Що потрібно для успішного функціонування клубу, крім особи головного тренера?
– Перше – інфраструктура. Далі – клубні працівники із бажанням навчатись та професійно зростати. Нам не потрібні ті, хто чекає завершення робочого дня та постійно поглядає на годинник. Щодо гравців, то окрім футбольних навичок, вони повинні бути обличчям клубу. Для нас неприйнятно мати технічного футболіста, але особисті характеристики якого не можуть стати прикладом для інших.

Що чекати вболівальникам від «Карпат» на трансферному ринку?
– Найперше, ми сядемо за стіл з новим тренером та будемо дискутувати. Отримавши ясність, вивчимо український ринок. Якщо в Україні не знайдеться потрібного футболіста, вийдемо на світовий рівень. На мені лежить уся відповідальність за футбол львівського клубу, тому я повинен бути відкритим 24 години на добу для вислуховування будь-яких ідей та думок тренера. Однак, робота щодо підсилення вже ведеться.

Джерело: http://fckarpaty.lviv.ua
Дата: 12.06.2017 | Інтерв'ю | Переглядiв: 1309
RA11
Спам1) Нiк: RA11 / Дата: 12.06.2017 в 22:35:05 (+ | 0 | -)
Якесь дурне то друді)) Всі кажуть, що найкращі тренери італійці, а він хоче іспанця)) Ото забаганки має!)))
Sharp
Спам2) Нiк: Sharp / Дата: 12.06.2017 в 23:29:27 (+ | +2 | -)
На словах красиво, а як то втілиться в життя подивимось...
svarnychok
Спам3) Нiк: svarnychok / Дата: 13.06.2017 в 08:33:50 (+ | 0 | -)
ггг, "На мені лежить уся відповідальність за футбол львівського клубу", те саме було з Йовічевичем чи Завжди вірними, але є Дим, і якщо не буде так як скаже він, не буде ніяк. Я думаю, ще одна підставна людина для відволікання уваги...
Tipa_Kuzmich
Спам4) Нiк: Tipa_Kuzmich / Дата: 13.06.2017 в 13:50:55 (+ | 0 | -)
А "Ларису Івановну" ти не хочеш ?
kryminalist
Спам5) Нiк: kryminalist / Дата: 13.06.2017 в 14:14:13 (+ | 0 | -)
такі команди - середняки сегунди більше 100-200 тис. на трансфери не викидають. Думаю разом з орендою загальна сума буде в районі 200 тис.
kryminalist
Спам6) Нiк: kryminalist / Дата: 13.06.2017 в 14:16:06 (+ | 0 | -)
блін, помилився новиною. попередній посст був за Кравця в Луго)
вовпчик
Спам7) Нiк: вовпчик / Дата: 13.06.2017 в 15:57:05 (+ | +1 | -)
ХОсе ДЯчукос-Ставицкус ель молодший))))
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Loading...
checklive.ru

Мiнi-чат
СмотриСпорт - спортивные трансляции онлайн

Опитування
Яке "Карпати" займуть місце в кінці чемпіонату?
Нові коментарі
Sharp Сікан забив....дякую за зауваження

Хороша стаття, тільки чомусь не написали прізвище юного карпатівця, який забив цей гол...

Я маленька, я маленька,
Не дала мені зросту ненька
І тому, що я маленька
Дюймовочкою звуть мене...

А навіщо Лебеденку боротися з Гуцуляком, якщо їх можна спробувати разом на одному фланзі - Гуцуляка вперед посунути, а Л...


Зараз на сайтi
Онлайн всього: 20
Гостей: 18
Користувачів: 2

Onealex, spiker