Малий гамнюк радіє свому переходу в "Шахтар" в одній зі соцмереж
Тривожна звістка надійшла з Львівського училища фізичної культури.

Учень 9 класу відділення футболу Владислав Чиж забрав шкільні документи і подався у смт.Щасливе, де сьогодні базується академія донецького «Шахтаря». Це вже не перший випадок, коли функціонери та тренери іменитого клубу займаються переманюванням молодих перспективних футболістів. Ми звернулися до директора училища, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Степана Родака з проханням прояснити деталі та прокоментувати ситуацію.

– Так, насправді. Наприкінці січня до мене підійшов батько Владислава з заявою про видачу шкільних документів і на моє запитання про причину в категоричній формі відповів, що син їде у донецький «Шахтар», а на підтвердження додав довідку Щасливського навчально-виховного комплексу, що Владислав буде зарахований на навчання у цей навчальний заклад. Як відомо, саме у цій школі здобувають освіту молоді футболісти донецького клубу.

– Степане Михайловичу, чи виходив хтось на Вас або на керівництво ФК «Карпати», з яким Ви маєте договір про співпрацю і спільно створили академію футболу «Карпати»?
– Абсолютно ні. Все, як я розумію, вирішувалося на рівні батьків. Наскільки мені відомо, окрім Чижа представники клубу виходили і на іншого дев'ятикласника Вадима Мельнійчука, але той відмовився. А це взагалі аморально вести розмови з неповнолітніми дітьми. Але знаєте, така практика звична для цього клубу – все робити по-злодійськи. Це не перший подібний випадок. Так вони поступили у свій час з Тарасом Качарабою. Довгий час переманювали Олексія Гуцуляка і Володимира Сеницю. В мене до цього часу збереглися доповідні записки вчителів футболу Тараса Павліша і Івана Павлюха, де вони пишуть як селекціонери «Шахтаря» під час фінальних змагань чемпіонату України серед юнаків «опрацьовують» їхніх вихованців Юрія Яструба, Тараса Качарабу, Ореста Дацишина, Олексія Гуцуляка, Володимира Сеницю. Така сама історія мала місце з Михайлом Писком, Сергієм Лєнделом, Тарасом Пучковським, Дмитром Романчуком, Володимиром Гладким і багатьма іншими. В 2011 р. ми навіть зверталися листом до генерального директора Сергія Палкіна, щоб клуб припинив цю ганебну практику, але все намарно.

– Але ж існує, напевно, якась етика взаємовідносин між професійними клубами, повага один одного в межах професійної прем’єр-ліги, якщо вже Ваш заклад не сприймається всерйоз?
– Знаєте, в донецьких завжди була своя «етика». Результати її бачимо сьогодні не тільки в спорті. А в футболі це яскраво проявилося на прикладах з Дмитром Чигринським та Тарасом Качарабою. Хлопці вже мали чинні угоди з клубом «Карпати», але на це ніхто не зважив. Нічого не могли вдіяти проти цього «беспредєлу» і органи футбольного правосуддя. Коли генеральний директор клубу Юрій Дячук-Ставицький звернувся до одного з працівників селекційної служби донецького клубу відносно його дзвінків до Мельнійчука, той відповів: «у нас так принято».

– І що думаєте робити далі?
– Продовжувати робити свою справу. На футболістові Чижу світ не зійшовся. Паспорт футболіста Чижа знаходиться в нас і ми його не віддамо. Подивимось, як на це відреагує Федерація футболу України. Адже на підготовку футболіста затрачені немалі кошти, як з боку училища, так і клубу «Карпати». А при нагоді я хотів би звернутися до молодих футболістів та їхніх батьків, яким мантра «Шахтаря» засліплює очі. Львівське училище фізкультури нічим не гірше, а в багатьох питаннях має свої переваги. Це ми доводимо своєю багатолітньою працею. У нас налагоджена чітка система роботи як в футбольній підготовці, так і в навчальному і виховному процесах. Разом з ФК «Карпати» ми створили академію футболу «УФК-Карпати», напрацювали сучасну методику підготовки юних футболістів, яка увібрала в себе передовий досвід кращих європейських шкіл. В училищі велика увага приділяється загальноосвітній підготовці та національному вихованню. Наші випускники поступають до провідних вищих навчальних закладів не тільки в Україні. Як наслідок, наші команди на рівних конкурують і з «Шахтарем», і з київським «Динамо». Ось нещодавно команда «УФК-Карпати» (U-16) посіла ІІ місце на Зимовому кубку ДЮФЛ, поступившись лише на останніх хвилинах команді «Динамо». А «Шахтар» у фінальну «вісімку» взагалі не потрапив. Наші хлопці грають у юнацьких збірних України всіх вікових груп і тренери збірних із задоволенням працюють з ними. Назву тільки декілька прізвищ: Амбросій Чачуа, Дмитро Кльоц, Олексій Гуцуляк, Володимир Сениця, Олексій Січ, Петро Харжевський, Сергій Дудинський. Більше називати не буду, щоб зайвий раз не інтригувати селекціонерів донецького «Шахтаря».

Джерело: http://ufk.lviv.ua/
Дата: 14.03.2016 | Молодіжний склад | Переглядiв: 2982
svat
Спам1) Нiк: svat / Дата: 14.03.2016 в 14:55:18 (+ | +2 | -)
Подавати до суду і не думати таких випадків вже було багато і не тільки з Карпатами. Нічого їх не вчить скільки перспективних втекло в динамо Дніпро чи шахтар але посуті ніхто з них не став навіть зіркою чемпіонату України крім Чигринського.
gogogo
Спам2) Нiк: gogogo / Дата: 14.03.2016 в 16:03:53 (+ | +1 | -)
дивно.можна б було шоб училище брало учнів на певних умовав.потрібна шоб заключалася певна угода між двома сторонами і в разі невиконання багатомільйонні штрафи ну або шось інше)
MAZAXISTO
Спам3) Нiк: MAZAXISTO / Дата: 14.03.2016 в 16:27:59 (+ | -1 | -)
Нехай будуть щасливі..у щасливому.
Свободу_не_спинити
Спам4) Нiк: Свободу_не_спинити / Дата: 14.03.2016 в 19:33:33 (+ | +1 | -)
А скаргу потрібно подавати в ФІФА та УЕФА а не в ФФУ. Можливо накажуть так як Барселону. Там також були такі хитрощі з малими
Bobchyk
Спам5) Нiк: Bobchyk / Дата: 14.03.2016 в 19:36:21 (+ | -6 | -)
Елементарне питанння,як Ткачука з Житомира опинивися в Карпатах,а Голодюк...? Самі далеко не чесні...
ДЗЕНЯ
Спам6) Нiк: ДЗЕНЯ / Дата: 14.03.2016 в 19:51:59 (+ | 0 | -)
кротосепарка в своїй манері- позови-скарги "Карпати" неподають а лише перемовляються по тиліфону-- тому й услишь домбас і "гудить"
Дрогобич
7) Нiк: Дрогобич / Дата: 14.03.2016 в 19:56:29 (+ | +2 | -)
Bobchyk а шо в Рівному чи Житомирі якісь клуби були?......
Bobchyk
Спам8) Нiк: Bobchyk / Дата: 14.03.2016 в 20:22:22 (+ | -7 | -)
Дрогобич, елементарне питання,як в Карпатах Ткачук і Голодюк опинились? Скільки заплатили за їхнє виховання? Ніц? То нема чого зараз нашим нити бо самі...
Bobchyk
Спам9) Нiк: Bobchyk / Дата: 14.03.2016 в 21:36:55 (+ | -4 | -)
Чому у тих задрипаних українців винен хтось,а не вони самі? Чому?!!! Москаль-стайл у яких у всьому винен хтось,а не вони самі!
Goland
Спам10) Нiк: Goland / Дата: 14.03.2016 в 22:07:07 (+ | +1 | -)
Bobchyk то шо ти вшивий сєпар то зразу видно але одне не ясно чого ти в московію не їдеш і путьку в дупу не цілуєш
Tipa_Kuzmich
Спам11) Нiк: Tipa_Kuzmich / Дата: 15.03.2016 в 09:57:46 (+ | -1 | -)
Ой , я Вас прошу ... Розвели тут срач , ну а ти Goland взагалі, якийсь брєд несеш ! ( до чого тут огидні споминання про московію і т.п.) Хто, може передбачити ,наперед, що з цього хлопця новий Мессі виросте ? Або як мінімум Худоб"як ?...
Halychanyn
Спам12) Нiк: Halychanyn / Дата: 15.03.2016 в 13:27:23 (+ | +1 | -)
Tipa_Kuzmich, знаєш чому у нас попри в сотні разів більші інвестиції в футбольні ДЮСШ менший "вихлоп" ніж у в рази меншій Хорватії? Та тому що такого от гавнюка умовний ФК Сепаратист в 13-15 років баблом переманює. Не футбольнім майбутнім, а БАБЛОМ. А потім дивуємося коли гівнюк в 18 років їздить на Порше Панамера (!!!!) і "дзвонить рєнату".. Це нормально???? Чому Флоренці (один з лідерів Роми) будучи одним з кращих гравців Серії В (в оренді в Кротоне, але на з/п у Роми) отримував з/п 2 500 євро/міс!!! (тобто, середню Італійську з/п). А в шлюхтьорі - в 18 гавнюки мають по 5-10 тис євро граючи в Ю-19!!! Навіть не в дублі! Про Хорватію я взагалі мовчу - там таку з/п отримують тільки лідери. От губляться діти. Бо з них, ще недавно перспективних виростають гівнюки, які на з/п 1000 у.о.(99% користувачів мала б за щастя таку з/п) дивляться як на подачку убогому. Можливо тому ЄДИНИЙ ПРОДАНИЙ в ТОП чемпіонати український молодий гравець не раз повторяв слова свого мудрого тата - "головне футбол, а гроші ПОТІМ прийдуть".

І фя всі 101% впевнений, що якби не ті свинорилі виродки які крадуть молоді таланти і просто розбещують їх величезними грошима, то наше представництво за кордоном було б в рази більшим і якіснішим. Та й в УПЛ зірочки з'являлися б набачато частіше.
andyleo
Спам13) Нiк: andyleo / Дата: 15.03.2016 в 13:30:13 (+ | 0 | -)
Tipa_Kuzmich, варіантів того, що хтось побачив в ньому талант є маса. Для початку, він може виділятися на фоні своїх ровесників. У плані гри, звичайно.
Bobchyk, якщо маєш достовірну інформацію по Ткачуку і Голодюку, то поділися з нами усіма. Звичайно, якщо це не прості здогадки.
Halychanyn
Спам14) Нiк: Halychanyn / Дата: 15.03.2016 в 13:35:42 (+ | 0 | -)
Bobchyk, Дмитре, окрім Ткачука і Голодюка звідти якщо не помиляюся то і Кльоц. Але тут інше питання. В Карпатах (на відміну від Хмельницького де немає професійної команди) є одна з кращих ДЮСШ і є перспектива росту і виступів в УПЛ. І головне - принцип переманювання - спортивний а не мішок з бОблом.
andyleo
Спам15) Нiк: andyleo / Дата: 15.03.2016 в 14:47:22 (+ | +1 | -)
Halychanyn, якщо копати глибоко, то виявиться, що і Страшкевич не наш, і Чачуа теж не наш. Питання в іншому - цивілізовано перейшли чи ні? Претензій нашому клубові ніхто не виставляє, тому, швидше за все, цивілізовано.
Halychanyn
Спам16) Нiк: Halychanyn / Дата: 15.03.2016 в 16:28:21 (+ | 0 | -)
andyleo, в яблучко
ЗЕЛЕНЬ
Спам17) Нiк: ЗЕЛЕНЬ / Дата: 15.03.2016 в 22:14:01 (+ | -1 | -)
Згадайте, чим супроводжувався трансфер Даушвілі в Карпати.
andyleo
Спам18) Нiк: andyleo / Дата: 16.03.2016 в 09:15:00 (+ | +1 | -)
Згадайте чим супроводжувався трансфер Борхи з Карпат. Як нам грошики не віддавали... і це ж Європа :)
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Loading...
checklive.ru

Мiнi-чат
СмотриСпорт - спортивные трансляции онлайн

Опитування
Нові коментарі
І Море не затримало того Боровика,а знайшовся клуб який всіх пенсіонерів,з пивними животами позбирав,та і у Мазяра він ч...

Всьо хватає....Ще відбудь матчів 10 ( але тільки в запасі), дотягни до 100 і вали вже з команди, плужара!

На честь ювілею наплужив вчора на три матчі наперед

мНячик був круглий

Вистачить писати відписки,типу вюху дав,ви вигравайте,а не П....ж,один(((

Зараз на сайтi
Онлайн всього: 117
Гостей: 106
Користувачів: 11

pavlo94, Sharp, serber, Ostap1963, Everesd, RA11, AlpinePro, SAVAR, III, Little, spb-fan