Фото - FCKarpaty.Com.UA
Генеральний директор Карпат Юрій Дячук-Ставицький пояснив причини припинення співпраці з рядом футболістів, зазначивши, що львівському клубу необхідно оновлювати команду.

«В таких результатах команди винні тренери. У нас непоганий склад, непогані футболісти, але тренерський склад не зміг згрупувати їх, здружити і налагодити нормальну гру, тому і така ситуація», — сказав Дячук-Ставицький в інтерв'ю телеканалу Футбол 2.

«Зараз ми розуміємо, що колектив був недружний, не було адекватної обстановку в команді, адже їм завжди говорилося: «Ми робимо нову команду». Всі досвідчені гравці без слів розуміли, що вони тут не потрібні, адже вся ставка робилася на молодь. Про це постійно говорив Йовічевіч. Але футболістам і вболівальникам не можна говорити, що нам не потрібен результат, і відразу поставити завдання вийти в Лігу Європи, коли я обійняв посаду генерального директора».

«Знав, що буде важко домогтися такої задачі, але я поставив її. Без завдань команда не може грати. Повинен бути емоційний сплеск. Але тренери вже не змогли перебудуватися, не змогли перебудуватися футболісти. Ми взяли Бланко-Лещука і Кадимяна, це хороші футболісти, але вони не пройшли збір і ще не адаптувалися. Той же Бланко-Лещук влився в колектив, який кульгав, і теж себе не проявив, а ми хочемо, щоб він почав забивати голи».

«Ми хочемо, щоб Безубяк за три місяці перебудував і переробив команду? Це неможливо. Тому минулий сезон і був такий зіпсований, погане було початок сезону, не було трансферів, а всі говорили про ставку на молодь. Як Гітченко, Голодюк, Кожанов, Худоб'як, Даушвілі і Ксьонз могли ставитися до такого, якщо з ними тренер практично не говорив, не вирішувалися питання по контрактам, і зараз вийшло так, що ми розпрощалися з Гітченко, Даушвілі, Кожанова, у яких вже немає мотивації грати в Карпатах. Нам треба оновлювати команду і ростити молодих гравців, але ставити до складу лише тих, які вже готові».

Джерело: http://sportarena.com
Дата: 15.05.2016 | Інтерв'ю | Переглядiв: 1108
Дрогобич
1) Нiк: Дрогобич / Дата: 15.05.2016 в 11:36:19 (+ | +1 | -)
Золоті слова,починати треба з менеджменту і в першу чергу з вас.
MAZAXISTO
Спам2) Нiк: MAZAXISTO / Дата: 15.05.2016 в 13:01:10 (+ | +1 | -)
От маємо спікера,що він каже що він думає??....то просто повний піз..ць,я не знаю скільки ми будемо то все терпіти,їм дійсно треба не скучати,і просто зникнути,бо може їз за таких старих козлів,зникнути команда...
TommyBoy
Спам3) Нiк: TommyBoy / Дата: 15.05.2016 в 13:02:11 (+ | +2 | -)
Таку єресь нагородив, скільки ще цього неадеквата терпіти будемо...?!
rostyk78
Спам4) Нiк: rostyk78 / Дата: 15.05.2016 в 14:52:51 (+ | +2 | -)
Та воно вже старе,меле якусь херню.Нос -ЙДИ НА ПЕНСІЮ!
Tipa_Kuzmich
Спам5) Нiк: Tipa_Kuzmich / Дата: 15.05.2016 в 21:43:04 (+ | +1 | -)
Шось б..дь нагородив у цьому інтерв"ю, якийсь "горох з капустою"...
SLRM
Спам6) Нiк: SLRM / Дата: 16.05.2016 в 00:12:13 (+ | +1 | -)
Старий маразматик.То хто має з футболістами вести розмови про контракти тренер чи президент.Напевне що той хто керує фінансами.Тренер тільки говорить президенту чи влаштовує його гра футболіста.Влаштовує-пропонуємо контракт ,не влаштову-на трансфер.Коли ви вже бл... старі пердунизвалите з команди і дасьте нормальним людям працювати.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Loading...
checklive.ru

Мiнi-чат
СмотриСпорт - спортивные трансляции онлайн

Опитування
Нові коментарі
Lourens, все просто - треба включити ноутбук, зайти на сайт УНІАН, вибрати трансляцію матчу "Карпати" - "...

То так, щоб ви більше ходили на стадіон!)

Для кого показують матчі по УНІАН? в т2 немає УНІАН, в мене на кабельному немає УНІАН... ) де він є? )


шо вони "смалять"?

Зараз на сайтi
Онлайн всього: 91
Гостей: 75
Користувачів: 16

pavlo94, vitalycos, u7r7a7777, 13Mark, jackjo, AC, tineager, kryminalist, 22, predator, Sifon, RA11, Vitya778, grandcoach, Aradesh, spb-fan