Дячук-Ставицький
Генеральний директор львівських «Карпат» Юрій Дячук-Ставицький назвав помилкою і непорозумінням таблиці УПЛ, в якій команду позбавили шести очок і затвердили перед стартом нового чемпіонату.

— Юрій Михайлович, ще навесні КДК карав «Карпати» за невиплату боргів перед Семіром Штілічем. Чому не вдалося вирішити це питання, і зараз у підсумку команда почне сезон в таблиці з «мінус шість»?

— Насправді «мінус шість очок в таблиці у нас бути не повинно. «Карпати» вже розрахувалися з боргами Штіліча. Те ж саме стосується і питання по Мілошевичу.

Тобто «Карпати» входять в новий чемпіонат без боргів?
— Так. Це сталося якесь непорозуміння з таблицею. Ми вже відправили у всі футбольні інстанції відповідні листи. Також у нас немає заборони на трансфери. Думаю, скоро ці казуси будуть виправлені. Ми спокійно заявляємось на чемпіонат.

Скільки новачків буде в «Карпатах»?
— Цей процес триває. Найголовніше, ми починаємо новий чемпіонат. Наші команди вже виїхали на матчі першого туру.

Сергій Зайцев почне чемпіонат з приставкою «в. о» або вже буде головним тренером?
— Поки виконуючим обов'язки. Може, місяць, може, два. Подивимося по ходу чемпіонату, як він буде складатися для львівської команди.

Чому молодіжну команду покинув тренер Володимир Безубяк?
— Були причини. Скажімо так, це наша внутрішня кухня».

Джерело: http://matchday.ua
Дата: 21.07.2016 | Інтерв'ю | Переглядiв: 1083
SLRM
Спам1) Нiк: SLRM / Дата: 21.07.2016 в 23:34:18 (+ | 0 | -)
Вже розрахувались?
А Штіліч про це знає?
andyleo
Спам2) Нiк: andyleo / Дата: 25.07.2016 в 09:00:28 (+ | 0 | -)
Свого часу пояснював ситуації з Мілошивичем. Зараз спробую пояснити ситуацію із Штілічем. Перш за все підкреслю, що ситуація є непростою та, деякою мірою, дивною. Гравець минаючи наші дисциплінарні органи звернувся до таких самих органів, але вже у ФІФА. Результат відомий. Не вдаючись у складні юридичні нюанси та процедури була інформація, що справа із Штілічем виграшна. Клуб, у свою чергу, правом подання апеляції не скористався. Можливо вирішили, що простіше заплатити, ніж мати додаткові витрати, можливо, щось інше. Зі свого боку додам, що якщо справа була виграшна і ми визнали цю помилку (бо як її в такому разі називати?), то ми створили поганий (для себе) прецедент. Але це вже інше питання.

Отже, є рішення ФІФА. Сума у цьому рішенні прописана у іноземній валюті, гривневого еквіваленту немає. Навіть при великому бажанні клуб не може розрахуватися гривнями, потрібна валюта. Де її взяти? Купити на валютному ринку, або отримати кошти за продаж гравців. Купити на валютному ринку не можна, бо Нацбанк ввів заборону на купівлю валюти для розрахунку по боргам з іноземними контрагентами. Продати гравців не можна, бо закрите трансферне вікно. Ось така патова ситуація. Як результат розрахунок прострочений, залікові пункти нібито зняті. ФК Карпати розрахувалися із Щтілічем як тільки виникла така можливість.

Зараз же черга ФФУ допомогти нам і постояти за нас. Думаю, що якщо ФІФА пояснити ситуацію, то вони відмінять це зняття очок або перенесуть його на минулий сезон. Такі справи.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Loading...
checklive.ru

Мiнi-чат
СмотриСпорт - спортивные трансляции онлайн

Опитування
Яке "Карпати" займуть місце в кінці чемпіонату?
Нові коментарі
Sharp Сікан забив....дякую за зауваження

Хороша стаття, тільки чомусь не написали прізвище юного карпатівця, який забив цей гол...

Я маленька, я маленька,
Не дала мені зросту ненька
І тому, що я маленька
Дюймовочкою звуть мене...

А навіщо Лебеденку боротися з Гуцуляком, якщо їх можна спробувати разом на одному фланзі - Гуцуляка вперед посунути, а Л...


Зараз на сайтi
Онлайн всього: 19
Гостей: 16
Користувачів: 3

spiker, Onealex, pvm65