Фото - fckarpaty.com.ua
Директор державного підприємства Арена Львів Євген Болкун розповів Sport Arena, чому стадіон та Карпати наразі не змогли домовитися про використання арени для домашніх матчів львівського клубу в ПЛ.

— Перемовини з приводу використання Арени Львів Карпатами почалися у квітні. Ми підготували проект договору, направили його Карпатам, але отримали відповідь про те, що, умовно кажучи, «так не буде, буде тільки так, як ми хочемо». Карпати послалися на погану фінансову ситуацію і виклали свої умови. Причому вони набагато гірші, ніж у попередньому сезоні, у якому ми отримали від Левів 3 мільйони 800 тисяч гривень. У новій пропозиції Карпати пропонують Арена Львів тільки 3 мільйони і це попри те, що зросла мінімальна заробітна плата, енергоносіїв, витратних матеріалів.

Але гендиректор Карпат Юрій Дячук-Ставицький вказав про пропозицію від клубу у 3 мільйони 200 тисяч гривень…

— В останній пропозиції, яка надійшла минулого понеділка, є чітка сума – 180 тисяч гривень плюс 5% від продажу квитків. В показниках минулого сезону сумарно це і складає 3 мільйони. Більше того, ми в договорі зазначили, що віддаємо клубу комерційні права на площі стадіону, які не задіяні телебаченням. Минулого сезону ми розділили цю суму (1 мільйон гривень) по-партнерські навпіл. Але все вищезазнанчене не влаштувало Карпати і ми шукали компроміс надалі.

Хто вів перемовини?

— Я з боку Арени Львів, а в Карпатах – комерційний директор та його заступник. Дячук-Ставицький приєднався до них тільки минулого тижня. Мені здалося, що він не володіє добре ситуацією, користується інформацією від комерційного директора. Коли я запропонував 210 тисяч за матч плюс 10% від квитків, було видно, що гендиректору клубу це сподобалося. Але ж однаково ми отримали від них листа, в якому Карпати просять ціну за оренду арени в 180 тисяч плюс 5% реалізації квитків.

Тобто справа посувалася дуже мляво?

— Чесно кажучи, Карпати не приховували, що їм накладно грати на Арені Львів і що їм дешевше буде на Україні. Я не дуже зрозумів цього демаршу Карпат із заявами, переходом на особистості. Перемовини тривали, до перших домашніх матчів є трохи часу… Для чого було збурювати ситуацію? Вважаю, що це були передчасні емоції. Дячук-Ставицький, думаю, не володів усією інформацією. Якби він був у перемовинах від початку, можливо, договір був давно підписаний.

Яким був маневр для компромісу між вами і клубом?

— Звісно, клуб зацікавлений у якомога вигідних умовах оренди стадіону, але я і зараз готовий до компромісу, відкритий до спілкування. Єдине – я не можу погодитися на ціну, яка є збитковою для державного підприємства. Уряд я переконував, що з Карпатами треба підписати договір, адже це місцева команда, це соціальне спрямування і т.д. Але мені слід буде обгрунтувати ціну оренди в уряді, а вона не може бути меншою, ніж 210 тисяч за матч. Якщо підпишу завідома збитковий договір, мною займеться прокуратура.

До слова, ми йшли на поступки, бо починали із ціни в 250 тисяч гривень. Карпати ж не йшли на жодну поступку. Повторюся, ми готові прийняти Карпати і досягти компромісу.

Джерело: http://sportarena.com
Дата: 29.06.2017 | Інтерв'ю | Переглядiв: 1541
MAZAXISTO
Спам1) Нiк: MAZAXISTO / Дата: 29.06.2017 в 22:36:13 (+ | 0 | -)
І я маючи такий газон,в безкоштовному користуванні,не дав би і копійки тим баригам,колись за такі розводи тримали відповідь.
махметшоль
Спам2) Нiк: махметшоль / Дата: 30.06.2017 в 00:44:12 (+ | 0 | -)
Верес буде грати на арені, з чужого міста, який знайшов компроміс в 5 сєк. Ше один показник для Карпат, який показує хто і шо вони є - безмозглі шулєри. З такою позицією, народ, побачите за рік-два Рух і Верес стануть командами номер один для аудиторії західноукраїнського футболу
DarSen)
Спам3) Нiк: DarSen) / Дата: 30.06.2017 в 10:48:40 (+ | 0 | -)
Ти будеш номер 1 і один з аудиторії
domenik
Спам4) Нiк: domenik / Дата: 01.07.2017 в 11:10:51 (+ | 0 | -)
Уряд - не меньше 210 тис- Дим- не більше 180 тис-от і яма...
KidUA
Спам5) Нiк: KidUA / Дата: 01.07.2017 в 18:58:30 (+ | 0 | -)
а нєх намахувати
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Loading...
checklive.ru

Мiнi-чат
СмотриСпорт - спортивные трансляции онлайн

Опитування
Нові коментарі
Не спіши в київське Динамо ! Пограй, хоча б рік-півтора за Карпати ! На жаль є невдалі приклади, які поспішили з переход...

Чи це Швед не бачить поле , або він самолюб ? Скоріше - друге . Забий Мар"ян гол і питань не було б, або віддай пас...

Перемоги мають прийти! І прийдуть!

'Україна' рідний стадіон для мене, і ніхто мене ні в чому не переконає. Можете ставити там оцінки. Мені не потрі...

А я ще з початку сборів писав - якщо не підпишемо, Київ чи Шахта заберуть на шару. Ще один прокол Смалійчука.

Зараз на сайтi
Онлайн всього: 28
Гостей: 25
Користувачів: 3

LTarik, Ukreinekarpaty, spiker