Бойчишин: "Чекаємо на гравців групи атаки, опорника та захисника" - 26 Січня 2018 - FCKarpaty.Com.Ua - Сайт фанів і вболівальників Карпати

26.01.2018 Бойчишин: "Чекаємо на гравців групи атаки, опорника та захисника"
1230
0
Фото - ФК "Карпати"
Активна робота на турецьких зборах розпочалася. Команда увійшла в ритм дворазових тренувань із розумінням того, що працювати доведеться важко та багато. І все ж «зелено-білі» до своїх обов’язків підходять поєднуючи відповідальність та добрий настрій. Детальніше про старт зборів розповів головний тренер «Карпат» Олег Бойчишин.

– Завдяки нашому керівництву, організатори зборів створили для нас прекрасні умови. Все що треба для роботи, у команди є: якісні поля, різноманітне харчування, комфортні номери, тренажерний зал, басейни та можливість проведення водних процедур. Ніяких проблем у нас нема, сподіваюся, і не буде.

Як минув перший день роботи?
– Насамперед, ми дали відчути команді натуральний газон, адже у Львові займалися лише на синтетиці. А ввечері провели різноманітні тестування, щоб визначити рівень фізичних можливостей гравців.

Результати вас здивували? Ви знали, що Підківка – найшвидший в команді?
– Знав. Це його дуже давня «фішка», завжди так було. І все ж, мені б хотілося, щоб у нас було більше гравців з такими показниками. Загалом же, ми отримали інформацію для роздумів, а також розуміння того, як нам планувати роботу в майбутньому. Сам збір ми поділили на два етапи.

Які саме?
– Перший триває зараз і складатиметься із 10-денної роботи над швидкісною витривалістю; гравці отримають серйозні навантаження. Другий етап – це плавний перехід до роботи над швидкістю. Загалом же, турецький збір буде присвячений налагодженню взаємодій між гравцями як в атаці, так і в обороні. Ми працюватимемо і над контролем м’яча, і над його відбором.

Сьогодні зранку на тренуванні команда розділилася на дві групи. Нападники працювали із Даріо Друді, а оборонці із вами. Серед них був і перший новачок команди – Ніка Сандохадзе. Якими є ваші перші враження про нього?
– Відразу помітно, що настрій у нього дуже серйозний. Так, ще поки не ті кондиції, адже він не починав з нами підготовку в Брюховичах. Але настрій на важку роботу очевидний. Якщо він працюватиме так і надалі, то результати не змусить себе чекати. Зараз йому не просто, але Ніка терпить і мовчки працює.

– Кого ви ще чекаєте, які позиції вас цікавлять?

– Я вже говорив, що нас цікавлять гравці на кілька позицій. Звичайно, чекаємо на виконавців групи атаки, а також опорника та флангового захисника. Також мене дуже цікавить, як команда покаже себе у спарингах, адже гра – найкращий показник нашої роботи.

Різні тренери по-різному підходять до товариських матчів. Для одних результат байдужий, для інших важливий. Ви як міркуєте?
– Я прихильник того, щоб у грі показати результати наших тренувань. Якщо ми вийдемо на рівень, який хочемо бачити у плані якості, то результат буде однозначно. І все ж, мені абсолютно не байдуже, який буде результат. На полі має бути команда, має бути дух. Це однозначно.
Джерело: http://fckarpaty.com
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн чат
Останні коментарі
Mar6197 коментує:
Як би ж то) Гладкий залишиться в Зорі, як мінімум ще на рік
Tipa_Kuzmich коментує:
Це з Гладким ведуться три місяці перемовини, про що говорив Тлумак ? )))
Hatsik коментує:
Гарна гра, багато моментів

Тепер відпочити і рухатись дальше, зробити правильні висновк
Tipa_Kuzmich коментує:
"– Коли ти підписуєш контракт з таким клубом як "Карпати", то ліга значення не має. &
Tipa_Kuzmich коментує:
О, супер ! Дякую ! 006
pvm65 коментує:
Навіщо та музика?
MaRiO коментує:
Добавили огляд
Tipa_Kuzmich коментує:
Та тут не огляд, а увесь матч ! ))) От би нарізку ...
MAZAXISTO коментує:
Денис ти Красава,гол в стилі Уго Санчеса,вже 10,ще як мінімум до кінця на 10 точку сподіваємося.
MichaelFair коментує:
То в нас тепер є німецький сайт чисто присвячений Карпатам?
Tipa_Kuzmich коментує:
При 1:1 гол назрівав, сумнівів не було, що Карпати заб"ють ( це ж не Україна - Болгарія поєдино
Tipa_Kuzmich коментує:
Супер ! Вітаю ! Адже - Львівське пиво , кава і звичайно футбольна команда КАРПАТИ є візітівкою Львов
pvm65 коментує:
Це якась шизофренія.
Hatsik коментує:
Клуб з радістю би прийняв. Тут міськрада не дозволяє
Tipa_Kuzmich коментує:
Чому така кричуща несправедливість ? В Києві, де теж червона зона, Динамо грало з Барселоною майже п
Зараз на сайті
Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0