Білоус: "Вивчаємо можливість реконструкції стадіону "Україна" - 5 Грудня 2021 - FCKarpaty.Com.Ua - Сайт фанів і вболівальників Карпати

05.12.2021 Білоус: "Вивчаємо можливість реконструкції стадіону "Україна"
1287
0
Фото - ФК "Карпати"
Директор з маркетингу "Карпат" Андрій Білоус розповів про будівництво бази, реконструкцію "України", відкриття фан-шопу та про старі борги.

ПРО НОВАЧКІВ

Думаю, за зимовий період ми серйозно підсилимось. В тому числі гравцями з першої і Прем’єр-ліги», – розповідає Білоус.

ПРО БУДІВНИЦТВО БАЗИ

«Засновники повністю виконують свої зобов’язання, в тому числі фінансові. Все йде по затвердженому плану. Наприклад, триває будівництво бази в селі Бартатів під Львовом. Там уже заливають перекриття між першим і другим поверхами. Процес йде з невеликим відставанням, але наступного року влітку плануємо відкриття. Кошти на її будівництво уже закладені в бюджет клубу».

ПРО РЕКОНСТРУКЦІЮ СТАДІОНУ "УКРАЇНА"


«Косметичним ремонтом «України» ми постійно займаємось, але вивчаємо також можливості модернізації стадіону. Наприклад, будівництво нових трибун, накриття чи комерційно-спортивних об’єктів на території. Можемо це робити тільки з дозволу міської ради, тому ведемо з нею перемовини. Це складний процес, він потребує років. Над цим тільки почалась робота. Але розглядаємо інвестування достатньо великих коштів у модернізацію стадіон». Утримання «України» обходиться в 9-10 млн грн на рік. Для клубу це відчутне джерело видатків, тому модернізацію потребують ще й для того, щоб заробляти стадіоном гроші.

«Будемо проводити концерти або звести спортивні споруди, які би приносили дохід від оренди. Думаю, якщо запропонуємо міській владі цікаву ідею, матимемо сприяння. Бо це в інтересах усіх», – говорить Білоус.

ПРО ПОЗБАВЛЕННЯ "УКРАЇНИ" КАТЕГОРІЇ УПЛ ТА ПЕРЕЇЗД НА "АРЕНУ ЛЬВІВ"

«Ті зауваження дуже легко і швидко поправити. Там йдеться про потужність освітлення, інші технічні речі. Це не потребує глобальних інвестицій чи спеціальних дозволів міської влади. Ми можемо це зробити просто в рамках утримання стадіону. Думаю, на моменту виходу «Карпат» у Прем’єр-лігу ми всі ці моменти зробимо. Але це максимум, що ми можемо на сьогодні зробити», – наголошує директор з маркетингу «Карпат».

«В переїзді на Арену Львів не буде доцільності, якщо ми зможемо виступати на «Україні», якщо виконаємо необхідні умови. Цей стадіон львів’яни люблять, він розташований в центрі міста в парковій зоні. Там своя домашня атмосфера»

ПРО АТРИБУТИКУ ТА ФАН-ШОП

Найближчими дням «Карпати» повинні запустити інтернет-магазин клубної атрибутики, а наступного року відкрити у Львові фірмовий фан-шоп. Окрім цього, ще до Нового року клуб випустить перший номер журналу «Карпати», в якому обіцяють ексклюзивний матеріал про будівництво бази.

ПРО БОРГИ СТАРИХ "КАРПАТ"

«Ми зовсім інша юридична особа, не маємо ніяких афілійованих зв’язків з попередніми власниками. З точки зору українського законодавства ми не несемо жодних зобов’язань від попередників.

Але є ще футбольна законодавство, яке користується інакшою логікою. Можуть бути різні історії. На сьогодні немає ніяких позовів до наших «Карпат», які б вимагали визнати нас наступниками попереднього клубу «Карпати». Якщо такі виникнуть – будемо шукати аргументи на свій захист.

Таким зв’язком може бути старе лого, під яким ми граємо. Але ми його отримали в абсолютно легальний спосіб – від фанатів, які отримали його від попередників і передали нам. Вважаю, в нас є сильні аргументи, які допоможуть уникнути відповідальності».
Джерело: http://ua.tribuna.com
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн чат
Останні коментарі
MaRiO коментує:
Вітаю рідний клуб та його вболівальників з днем народження! Хочеться побажати лише одного - швидко п
leregi38 коментує:
Кубок Львову!!!
KidUA коментує:
кпас
Марче коментує:
Дуже сирий ще Тлумак, якщо в ньому щось і є, то в тих матчах (а їх було небагато), де я його бачив,
Tipa_Kuzmich коментує:
Та пофіг, нехай брешуть, колядують, нам то що до цього, аби результат на табло !
Марче коментує:
Фігово. Щойно почались труднощі, як дирекція моментально почала брехати.
13Mark коментує:
Я не я, і хата не моя.
Tipa_Kuzmich коментує:
Напевне Карпати почали мазолити очі і хтось "підказав" УЕФА, і конкуренти за вихід в перди
Hatsik коментує:
Мені чомусь відчувається рука коломи, пердак загорівся бо як так Карпати використовують емблему!!!
Hatsik коментує:
З новим роком усіх. Всім благ!
Карпатам переможної ходи на весь рік
Марче коментує:
По в'юхах Футбол 24 - перший серед футбольних сайтів. Витягують з якихсь закапелків футбольний л
Марче коментує:
Обох гравців, що виходили на заміну в атаку, відправили. Тепер у Карпатах лишилось три гравця атаки
Марче коментує:
Ну добре, що вистарчає мудрості не брати таких от скандальних "звьозд". На прикладі Мілевс
Марче коментує:
Напевно не варто. Нема в нього жаги до гри, якийсь він надто апатичний, а в нас вже є такий Ткачук.
MaRiO коментує:
Дивно, що в списку на вихід нема Будніка
Зараз на сайті
Онлайн всього: 14
Гостей: 13
Користувачів: 1
Відвідувачі:вовпчик