[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 4 з 4«1234
FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » ФК Карпати » Про Карпати » Розвиток Народної команди ФК "Карпати" (ваші ідеї, прохання і т. д.)
Розвиток Народної команди ФК "Карпати"
HatsikДата: Неділя, 30.09.2012, 22:26:57 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Нагороди: 7
Репутація: 237
Статус: Offline
Пропонуємо Вам тут писати свої думки, пропозиції, ідеї, бачення того чи іншого в розвитку як клубу так і команди.

Всі адекватні відгуки будуть взяті до уваги і РАЗОМ будемо покращувати як гру команди, так і відношення між клубом і вболівальниками

P.S. поняття між адекватним і неадекватним я думаю всі розуміють. Писати шо нам тре Мессі купити, або зробити квитки по 2 грн, до уваги братися не будуть.

Карпати Львів - моє життя, моя любов! ©

Mykola3Дата: Четвер, 17.01.2013, 23:35:19 | Повідомлення # 31
Група: Користувачі
Нагороди: 0
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Привіт в мене є ідея на рахунок спортивного розвитку фанатського двіжу я бачу як різні фан рухи роблять у між сезоння спортивні змагання наприклад міні футбол настільний теніс і ще різні види . Можна би було зробити і нам якісь змагання показати що наш фан рух є прикладом спортивного напрямку.Р

sidoruk-vtalkДата: Понеділок, 01.04.2013, 18:30:41 | Повідомлення # 32
Група: Користувачі
Зауваження: 0%
Карпати Львів - моє життя, моя любов!!!

Повідомлення відреагував sidoruk-vtalk - Понеділок, 01.04.2013, 18:39:09

KidUAДата: Вівторок, 23.07.2013, 20:57:32 | Повідомлення # 33
Група: Фанати
Зауваження: 20%
Привід для радості у Карпат

Мало хто вірив в Карпати напередодні матчу з донецьким Металургом. Минулі невдачі продовжилися у першому турі нинішнього чемпіонату, де львів'яни були биті на своєму полі Ворсклою. Крім того, суперник Карпат був досить серйозним, навесні матч з такою вивіскою завершився 4:0 на користь донеччан, а міг закінчитися і всі 10:0.
Та й взагалі традиційно Карпати в останні роки погано грають на виїзді.
Протягом декількох сезонів Волинь була єдиною командою, яку львів'янам вдавалося перемагати на її полі. Навіть у сезони успіхів таке було. Причину можна легко знайти в не" фарті", однак більш логічно припускати, що за Олега Кононова і Ніколи Костова Карпати завжди намагалися грати у відкритій манері, що на виїзді призводило до проблем.
У львівському клубі люблять говорити про дух. Прихід в команду Олександра Севідова і цілої групи гравців з Кривбасу це якраз спроба створити дух. У Севідова команда не завжди може грати добре, але завжди потрібно намагатися, а Кривбасу навесні і зовсім нічого не залишалося, крім демонстрації духу. Ясна річ, новий характер Карпат не може бути тим, про який згадують вболівальники і колишні гравці команди, він буде севідовсько-кривбассьским. Але, схоже, він дійсно буде.
Карпати лише відрізками грали добре. Важлива річ інша, їм вдалося не без допомоги характеру взяти очки на полі фаворита. Якщо Карпати будуть прогресувати, то явно такими маленькими кроками.

Джерело football.ua

Повідомлення відреагував KidUA - Вівторок, 23.07.2013, 20:59:25

FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » ФК Карпати » Про Карпати » Розвиток Народної команди ФК "Карпати" (ваші ідеї, прохання і т. д.)
Сторінка 4 з 4«1234
Пошук: