[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 4«1234»
FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » ФК Карпати » Про Карпати » Розвиток Народної команди ФК "Карпати" (ваші ідеї, прохання і т. д.)
Розвиток Народної команди ФК "Карпати"
HatsikДата: Неділя, 30.09.2012, 22:26:57 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Нагороди: 7
Репутація: 237
Статус: Offline
Пропонуємо Вам тут писати свої думки, пропозиції, ідеї, бачення того чи іншого в розвитку як клубу так і команди.

Всі адекватні відгуки будуть взяті до уваги і РАЗОМ будемо покращувати як гру команди, так і відношення між клубом і вболівальниками

P.S. поняття між адекватним і неадекватним я думаю всі розуміють. Писати шо нам тре Мессі купити, або зробити квитки по 2 грн, до уваги братися не будуть.

Карпати Львів - моє життя, моя любов! ©

Tipa_KuzmichДата: Понеділок, 01.10.2012, 15:37:36 | Повідомлення # 21
Група: Фанати
Нагороди: 0
Репутація: 1
Зауваження: 0%
Повністю згоден і закликаю розглянути пропозицію провести кубковий матч з МХ на Львів-Арені . Інтерес до матчу буде величезний, і викличе ажіотаж . Що до фартовості , то це бабка на двоє ворожила , нехай ЛА буде не фартова до суперників , а Карпати вірю постараються це довести ! 007

ДрогобичДата: Понеділок, 01.10.2012, 20:00:18 | Повідомлення # 22
Група: Модератори
Нагороди: 1
Репутація: 48
5)Автобуси для доставки людей з області-це також важливо,якщо клуб хоче щоб стадіон був заповнений то треба організувати автобуси для вболівальників з інших міст області.
4)Переїзд на Львів-Арену-вроді всі пишуть,що треба переїхати на ЛА і це правельно (європейський стадіон,комфорт і т.д),але моя думка трохи інша (напевно зараз всі мене замінусують).Ніяка атмосфера,яка є на старій-рідній "Україні" (навіть коли мало вболівальників чути що Карпати грають вдома,ця підтримка і фанатів і вболівальників,коли стадіон кричить Карпати-Карпати то.....аж мурашки по шкірі йдуть.....ну нема тої атмосфери на ЛА) не зрівняється з атмосферою навіть на топ стадіонах (Камп Ноу,Сан-Сіро,Альянц Арена і т.д).Може краще було б реконструювати "Україну",другий ярус буде важко збудувати,а просто накрити трибуни (щоб нічо на голову не капало) і замінити ті крісла на сучасні(того ж самого кольору) можна.Тоді б Карпати мали б свій власний клубний стадіон
А ЛЬВІВ АРЕНА ...... навіть незнаю,у Львові буде ЧЄ з баскетболу,нехай би шось придумали.

МІЛЬЙОН СЕРДЕЦЬ,ОДНЕ БИТТЯ КАРПАТИ ЛЬВІВ-НА ВСЕ ЖИТТЯ

ShibaДата: Понеділок, 01.10.2012, 22:12:54 | Повідомлення # 23
Нагороди: 4
Репутація: 59
Дуже багато роботи,і дуже багато ідей як бачимо в нас є...

Але ще було б дуже добре зробити зустріч з футболістами,щоб ше раз з ними поговорити,бо як бачимо їм це потрібно!!!...гра ше поки шо напльовується де-не-де...тому б це не помішало.

ShibaДата: Понеділок, 01.10.2012, 22:16:12 | Повідомлення # 24
Нагороди: 4
Репутація: 59
Дрогобич,так мурашки йдуть,ми всі "Україну " дуже любимо,і багато чого з нею пов'язано,але якшо ми хочемо грати на високому рівні,то і стадіон повинен бути такого рівня.

vkДата: Понеділок, 01.10.2012, 23:29:44 | Повідомлення # 25
Репутація: 3
Дрогобич,ми рік,два пограєм на АЛ і ніхто про атмосферу не буде згадувати..там буде своя атмосфера..ти повязуєш цей стадіон зі своїм минулим,так нехай нове покоління буде мати своє "минуле" на сучасному на той час стадыоны,а потым через 10 рокыв кажуть що атмосферу на АЛ жоден стадіон не замінить..
і ще одне до адміністраціїї сайту,чому практично кожне слово на форумі підкреслюється червоною лінією!?переведіть вже той форум на українську,або взагалі зніміть той контроль..

text

PinguiariumДата: Вівторок, 02.10.2012, 14:37:24 | Повідомлення # 26
Репутація: 2
Зауваження: 20%
В першу чергу зустріч уболівальників із командою і керівництвом.

KoliaДата: Четвер, 04.10.2012, 12:32:01 | Повідомлення # 27
Група: Перевірені
Репутація: 16
На рахунок АЛ. Як мене вчили у інституті,"Щоб почати лікування,спочатку потрібно встановити діагноз".Отже до чого веду,якщо вже фани мають доступ до керування клубом,то в першу чергу потрібно назвати причини,які заважають грати на цьому стадіоні.Я так розумію,що фінансова сторона не головна причина.

ДрогобичДата: Четвер, 04.10.2012, 19:12:09 | Повідомлення # 28
Нагороди: 1
Репутація: 48
було б добре якби Кожанова вернули і контракт з ним підписати

МІЛЬЙОН СЕРДЕЦЬ,ОДНЕ БИТТЯ КАРПАТИ ЛЬВІВ-НА ВСЕ ЖИТТЯ

Tipa_KuzmichДата: Середа, 10.10.2012, 18:06:36 | Повідомлення # 29
Репутація: 1
Напередодні кубкового матчу з Металістом пропоную від вболівальників, надіслати листа - звернення до команди в якому підкреслити значимість перемоги у цьому кубковому матчі , висловити команді нашу підтримку , що певен додасть їй сил і додаткової зарядженості на гру !!! ( Що до підписів , то їх можна було б збирати в електронному варіанті на даному сайті, чи на стадіоні перед матчем з Говерлою, або в магазинах "Фанат", чи зрештою можна і без підписів . Текст листа я думаю підтримають усі .)

RA11Дата: П`ятниця, 26.10.2012, 13:09:10 | Повідомлення # 30
Репутація: 8
Хотілося б побільше нових зарядів і пісень.В нас вже давно не оновлювався репертуар,але хочеться пісні,саме пісні,довгі,а не коротенькі заряди,тому пропоную,викласти на всіх наших сайтах інфу про розміщення текстів,так як на сайті ГО,щоб народ викладав свої варіанти, і ще,можливо в ГО подумали залучити до цього поетів(молодих львівських поетів,навіть можна і відомих),думаю вони б погодились ,щоб потім їхні твори звучали на переповненій Україні чи ЛА.А серед простих відвідувачівсайту можна провести конкурс з 1,2 і 3 місцем і відповідно винагородити їх.

P.S. І давайте вже нарешті будем чистити наш сектор,або ставимо відповідних людей,або самі виводимо, куди поділась та програма,яку Тарас викладав,куди? Зараз нічого не робиться щоб наш сектор ставав культурнішим і ціліснішим,приходить хто-небудь,від алкоголіків до чуть не бомжів і далеких від футболу,Карпат і фанатіння людей,давайте щось з цим робити!

"Якщо ти не здатний підтримувати команду в період невдач - ти не гідний підтримувати її в момент тріумфу". (Біл Шенклі)

FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » ФК Карпати » Про Карпати » Розвиток Народної команди ФК "Карпати" (ваші ідеї, прохання і т. д.)
Сторінка 3 з 4«1234»
Пошук: