[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 4«1234»
FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » ФК Карпати » Про Карпати » Розвиток Народної команди ФК "Карпати" (ваші ідеї, прохання і т. д.)
Розвиток Народної команди ФК "Карпати"
HatsikДата: Неділя, 30.09.2012, 22:26:57 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Нагороди: 7
Репутація: 237
Статус: Offline
Пропонуємо Вам тут писати свої думки, пропозиції, ідеї, бачення того чи іншого в розвитку як клубу так і команди.

Всі адекватні відгуки будуть взяті до уваги і РАЗОМ будемо покращувати як гру команди, так і відношення між клубом і вболівальниками

P.S. поняття між адекватним і неадекватним я думаю всі розуміють. Писати шо нам тре Мессі купити, або зробити квитки по 2 грн, до уваги братися не будуть.

Карпати Львів - моє життя, моя любов! ©

rudeykoДата: Неділя, 30.09.2012, 23:00:32 | Повідомлення # 11
Група: Фанати
Нагороди: 0
Репутація: 0
Зауваження: 0%
По-моєму ще б не завадило відкрити більше точок продажу атрибутики ФК в місті і заборонити продаж пива на стадіоні, не впускати на стадіон людей у нетверезому стані, насіння і пиво, яке люди несуть з собою також на вході безкомпромісно викидати, щоб не засирали стадіон, ну і в тому дусі.

domenikДата: Неділя, 30.09.2012, 23:02:15 | Повідомлення # 12
1,3,4-однозначно згідний з Богданом,і більше відкритості клубу-тобіш відкриті тренування перед матчами як це роблять ШД і ДК-щоб клуб і відповідно ігроки відчували на повну що Карпати це невід*ємна частина Львова та його мешканців,що це бренд Украіни і що іграти за Карпати-велика честь.

Будьте розумними

Yaroslav_SuhivДата: Неділя, 30.09.2012, 23:14:33 | Повідомлення # 13
Група: Користувачі
На арену їздити нам поки не вийде, бо дорога вона в обслуговуванні;
щодо студентів і школярів можна було б щось придумати, але наслідком того стануть дві події, одна буде добра, а друга не дуже (добра: більша підтримка на секторах, погана - наші студенти і школярі не вміють себе адекватно поводити, а саме нерідко приносять заборонені предмети в т. ч. й піротехніку, після закінчення матчу ніхто просто так додому зразу не піде, бо всі підуть в кращому випадку на пиво, тому тут треба продумати всі нюанси.
Я пропоную проводити збори вболівальників, де можна вирішувати питання клубу, бо за один день і за один раз всього не зробиш, про діяльність вболівальників можна також розміщувати інофрмацію на офіційному сайті, з посиланнями на сайт вболівальників (таким чином можна виховувати вболівальників, проводити опитування в соцмережах, заохочувати людей приходити на матчі, по можливості залучати деяких гравців, а саме питати їхньої думки про те, що вони хочуть бачити на трибунах).
Якщо діяти таким чином, то рівень нашої підтримки не буде поступатися рівню підтримки грандових європейських клубів.

gor88Дата: Неділя, 30.09.2012, 23:25:48 | Повідомлення # 14
Крім студенських і шкільних можна ще робити сімейні, тобто для 2+1(безкоштовний для дитини)

ПлеймейкерДата: Неділя, 30.09.2012, 23:32:31 | Повідомлення # 15
Погоджусь з Богданом + відкрити клуб вболівальників, зустріч керівництва з фанатами, відкриті тренування, відвідування футболістами шкіл та універів, представлення новачків(ШОК!) і такого типу акції. А найголовніше, як на мене, запрошення кваліфікованого спеціаліста для розвитку нашого дитячого футболу, можливо якогось авторитетного німця чи голандця, щоб він вистроїв структуру нашого клубу за аналогом з школою Аякса чи Баварії.

vlotskДата: Неділя, 30.09.2012, 23:37:39 | Повідомлення # 16
Цінова політика потребує серйозного перегляду. Кому в голову прийшла "геніальна" ідея що центральні трибуни мусять коштувати втричі дорожче? Скільки років поспіль стадіон має справляти гнітюче враження порожніми центральними трибунами щоб до відповідальних осіб дійшло що ціна повинна бути гривень на 10-20 вищою а не втричі? Почитайте на lb.ua звіт про матч на олімпійському, "Для телезрителей «Олимпийский» выглядел заполненным «вщерть». А все потому, что организаторы матча грамотно организовали продажу билетов. Центральные сектора, на которые «смотрели» объективы камер, были заполнены почти под завязку." Зробіть ціну вищу грн на 10 і заробите суттєво більше ніж при поточній ситуації коли продається штук 100 квитків по 100 грн.

РомкоДата: Понеділок, 01.10.2012, 00:29:36 | Повідомлення # 17
На рахунок цінової політики, то моя думка така, зробити квитки номіналом 15-30грн, я думаю якщо прийде 10тис по 20-40грн, а якщо прийде нехай 17 тис по 15-30, різниця в загальній сумі невелика, зате буде більше людей, краща атмосфера,як для вболівальника так для команди. В гравців з'явиться стимул. В мене дуже багато знайомих, які хочуть на стадіон,але немають лишніх 30грн. Ви бачили що робилось на Матчах з Металістом і Арсеналом на кубок. Коли зробили вільний вхід стадіон переповнений не залежно від погоди(арсенал,дощ) і часу(металіст,пізно). Висновок люди хочуть ходити на футбол, одна перешкода- ЦІНА КВИТКІВ. Для школярів окремий сектор де будуть не 2, а хочаб 5 стюартів і б дивились за поведінкою.2.На рахунок насіння. Чому заборонити? Бо смітять? Так давайте туалети знесіть,там теж смітять. За пиво згідний,якщо заборонити,нехай продають безалкогольне.

Ромко

Tipa_KuzmichДата: Понеділок, 01.10.2012, 09:50:35 | Повідомлення # 18
Репутація: 1
Підтримую bogdan_fckl , і хотів би додати пропозицію відведення окремого сектору (незалежновід того де виступати на ЛА чи Україні) для вболівальників з дітьми (віком 1-14 років ) . Так ми ізолюємо дітей від тютюнового диму і хоч трохи від матюків , принаймі їх не так голосно буде чути .

tigrДата: Понеділок, 01.10.2012, 11:50:40 | Повідомлення # 19
Підтримую Ромко , потрібно змінити підхід до цінової політики, як на мене ціна квитків могла б бути меншою.Наприклад для дітей віком до 15 років можна вартість квитків зменшити. Моєму сину 11 років ,коли я його вперше повіз на футбол в нього вражень було на цілий вечір.Я б хотів частіше відвідувати ігри Карпат , але мені потрібно приїхати до Львова, тому що я з райцентру , взяти два квитики і потім ще назад, так що відвідини однієї гри виходять трошки дорогувато. Думаю , що якщо на стадіоні буде тисяч 20-25 на кожній грі то і команда побіжить скоріше.На рахунок насіння - це вже залежить від кожної людини ,можна кульочок з собою ще один взяти на сміття.Пиво потрібно залишити, але людей в нетверезому стані, на стаіон не впускати ,а то там такого можна наслухатись.

svatДата: Понеділок, 01.10.2012, 14:39:34 | Повідомлення # 20
Нагороди: 1
я пропоную щоб на кубковий матч карпати-металіст грали на арені-львів

FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » ФК Карпати » Про Карпати » Розвиток Народної команди ФК "Карпати" (ваші ідеї, прохання і т. д.)
Сторінка 2 з 4«1234»
Пошук: