Форум

Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » ФК Карпати » Про Карпати » Розвиток Народної команди ФК "Карпати" (ваші ідеї, прохання і т. д.)
Розвиток Народної команди ФК "Карпати"
Hatsik Offline
Hatsik
Група: Адміністратори
Репутація: 240
Нагороди: 9
Дата: Неділя, 30.09.2012, 23:26 | Повідомлення # 1
Пропонуємо Вам тут писати свої думки, пропозиції, ідеї, бачення того чи іншого в розвитку як клубу так і команди.

Всі адекватні відгуки будуть взяті до уваги і РАЗОМ будемо покращувати як гру команди, так і відношення між клубом і вболівальниками

P.S. поняття між адекватним і неадекватним я думаю всі розуміють. Писати шо нам тре Мессі купити, або зробити квитки по 2 грн, до уваги братися не будуть.

Профіль Сайт Редагувати
Kolia Offline
Kolia
Група: Перевірені
Репутація: 16
Нагороди: 0
Дата: Неділя, 30.09.2012, 23:32 | Повідомлення # 2
http://fckarpaty.com.ua/board....1-0-160

http://fckarpaty.com.ua/board....1-0-164

Профіль Сайт Редагувати
bogdan_fckl Offline
bogdan_fckl
Репутація: 46
Нагороди: 3
Дата: Неділя, 30.09.2012, 23:34 | Повідомлення # 3
1)Квитки для студентів та школярів.
2)Більше реклами матчів Карпат (ТВ,оголошення,білборди і т.д)
3)Більше інформації на офф сайті
4)Переїзд на Львів-Арену
5)Автобуси для доставки людей з області

Профіль Сайт Редагувати
Shiba Offline
Shiba
Репутація: 59
Нагороди: 4
Дата: Неділя, 30.09.2012, 23:45 | Повідомлення # 4
Для школярів ідея дуже хороша,бо багато є таких шо не маючи грошей або просто не йдуть або іншими незаконними цілями хочуться попасти на стадіо!!!
впринципі Богдан все чітко розписав...
але ше б хотілося більше порядку на стадіоні,не окремо на фан-секторі ,а взагалі в цілому,адже все більше приходить на матч людей шоб побухати і відірватися,а про вболівання навіть і слова нема.!

Профіль Сайт Редагувати
vk Offline
vk
Група: Фанати
Репутація: 3
Дата: Неділя, 30.09.2012, 23:48 | Повідомлення # 5
думаю більшість вболівальників хоче на АЛ!!пропоную зробити голосування на оф сайті і тут..неможна лише для 1000 людей,90% із них фан сектор,хоча і там багато хто хоче на новий стадіон,все організовувати..
і ще одне таке мінімальне..знаю пару людей які дуже класно грають в футбол,грали за непрофесійні команди,вигравали там всякі кубки,потім на турнірі Діджус Гол здається виграли(всеукраїнський турнір),до чого я веду,щоб в клуб можна було прийти старшим за відповідний вік гравцям,звичайно критерії відбору тут набагато жорсткіший має бути,але впевнений що по дворах не один Мессі бігає..

text
Профіль Сайт Редагувати
rudeyko Online
Репутація: 0
Дата: Неділя, 30.09.2012, 23:50 | Повідомлення # 6
Та й якщо говорити про переїзд на Арену, то треба організувати автобуси, щоб можна було доїхати до стадіону зі всіх основних районів міста (Сихів, Центр, Левандівка і так далі)

Профіль Сайт Редагувати
Shiba Offline
Shiba
Дата: Неділя, 30.09.2012, 23:50 | Повідомлення # 7
vk.
про тих хто грає в дворах ідея хороша,але як ти замітив повинен бути дуже жорсткий відбір,адже я впевнений шо є багато талановитих гравців,які не займаються професійно,але якшо дійде справа до фіз підготовки,(до витривалості)..то там будуть великі проблеми!Хоча хто-зна)

Профіль Сайт Редагувати
Shiba Offline
Shiba
Дата: Неділя, 30.09.2012, 23:52 | Повідомлення # 8
А що до ЛА,то ви тут також праві...все-таки ми хочем мати європейський рівень в місті,і не дивлячись на гру,ми хочем мати супер стадіон!!!тому це також би не помішало

Профіль Сайт Редагувати
vitalycos Offline
vitalycos
Група: Модератори
Репутація: 34
Дата: Неділя, 30.09.2012, 23:54 | Повідомлення # 9
На даний момент важливим є дуже збільшення кількості глядачів на стадіоні,всі ми знаємо,якби там не було,але коли є повний стадіон то і команді легше грається...

На рахунок гри: потрібно все зробити,щоб тренерський штаб мав повну свободу і щоб самі гравці знову ненамагались зливати тренера...

Профіль Сайт Редагувати
vitalycos Offline
vitalycos
Група: Модератори
Репутація: 34
Дата: Неділя, 30.09.2012, 23:57 | Повідомлення # 10
Shiba,так безумно фізика можливо і слабка,але це діло поправиме і з кожним тренуванням буде покращуватись,а якщо хлопець 16-18 років технічно хороший,тоді чому б і не дати шанс??? я цілковито не згодний,що футболістом можуть бути тільки якщо батьки дали в школу в 6-7 років

Профіль Сайт Редагувати
rudeyko Online
Дата: Понеділок, 01.10.2012, 00:00 | Повідомлення # 11
По-моєму ще б не завадило відкрити більше точок продажу атрибутики ФК в місті і заборонити продаж пива на стадіоні, не впускати на стадіон людей у нетверезому стані, насіння і пиво, яке люди несуть з собою також на вході безкомпромісно викидати, щоб не засирали стадіон, ну і в тому дусі.

Профіль Сайт Редагувати
domenik Offline
domenik
Дата: Понеділок, 01.10.2012, 00:02 | Повідомлення # 12
1,3,4-однозначно згідний з Богданом,і більше відкритості клубу-тобіш відкриті тренування перед матчами як це роблять ШД і ДК-щоб клуб і відповідно ігроки відчували на повну що Карпати це невід*ємна частина Львова та його мешканців,що це бренд Украіни і що іграти за Карпати-велика честь.

Будьте розумними
Профіль Сайт Редагувати
Yaroslav_Suhiv
Група: Користувачі
Дата: Понеділок, 01.10.2012, 00:14 | Повідомлення # 13
На арену їздити нам поки не вийде, бо дорога вона в обслуговуванні;
щодо студентів і школярів можна було б щось придумати, але наслідком того стануть дві події, одна буде добра, а друга не дуже (добра: більша підтримка на секторах, погана - наші студенти і школярі не вміють себе адекватно поводити, а саме нерідко приносять заборонені предмети в т. ч. й піротехніку, після закінчення матчу ніхто просто так додому зразу не піде, бо всі підуть в кращому випадку на пиво, тому тут треба продумати всі нюанси.
Я пропоную проводити збори вболівальників, де можна вирішувати питання клубу, бо за один день і за один раз всього не зробиш, про діяльність вболівальників можна також розміщувати інофрмацію на офіційному сайті, з посиланнями на сайт вболівальників (таким чином можна виховувати вболівальників, проводити опитування в соцмережах, заохочувати людей приходити на матчі, по можливості залучати деяких гравців, а саме питати їхньої думки про те, що вони хочуть бачити на трибунах).
Якщо діяти таким чином, то рівень нашої підтримки не буде поступатися рівню підтримки грандових європейських клубів.

Профіль Сайт Редагувати
gor88 Offline
Дата: Понеділок, 01.10.2012, 00:25 | Повідомлення # 14
Крім студенських і шкільних можна ще робити сімейні, тобто для 2+1(безкоштовний для дитини)

Профіль Сайт Редагувати
Плеймейкер
Дата: Понеділок, 01.10.2012, 00:32 | Повідомлення # 15
Погоджусь з Богданом + відкрити клуб вболівальників, зустріч керівництва з фанатами, відкриті тренування, відвідування футболістами шкіл та універів, представлення новачків(ШОК!) і такого типу акції. А найголовніше, як на мене, запрошення кваліфікованого спеціаліста для розвитку нашого дитячого футболу, можливо якогось авторитетного німця чи голандця, щоб він вистроїв структуру нашого клубу за аналогом з школою Аякса чи Баварії.

Профіль Сайт Редагувати
vlotsk Online
Дата: Понеділок, 01.10.2012, 00:37 | Повідомлення # 16
Цінова політика потребує серйозного перегляду. Кому в голову прийшла "геніальна" ідея що центральні трибуни мусять коштувати втричі дорожче? Скільки років поспіль стадіон має справляти гнітюче враження порожніми центральними трибунами щоб до відповідальних осіб дійшло що ціна повинна бути гривень на 10-20 вищою а не втричі? Почитайте на lb.ua звіт про матч на олімпійському, "Для телезрителей «Олимпийский» выглядел заполненным «вщерть». А все потому, что организаторы матча грамотно организовали продажу билетов. Центральные сектора, на которые «смотрели» объективы камер, были заполнены почти под завязку." Зробіть ціну вищу грн на 10 і заробите суттєво більше ніж при поточній ситуації коли продається штук 100 квитків по 100 грн.

Профіль Сайт Редагувати
Ромко Offline
Дата: Понеділок, 01.10.2012, 01:29 | Повідомлення # 17
На рахунок цінової політики, то моя думка така, зробити квитки номіналом 15-30грн, я думаю якщо прийде 10тис по 20-40грн, а якщо прийде нехай 17 тис по 15-30, різниця в загальній сумі невелика, зате буде більше людей, краща атмосфера,як для вболівальника так для команди. В гравців з'явиться стимул. В мене дуже багато знайомих, які хочуть на стадіон,але немають лишніх 30грн. Ви бачили що робилось на Матчах з Металістом і Арсеналом на кубок. Коли зробили вільний вхід стадіон переповнений не залежно від погоди(арсенал,дощ) і часу(металіст,пізно). Висновок люди хочуть ходити на футбол, одна перешкода- ЦІНА КВИТКІВ. Для школярів окремий сектор де будуть не 2, а хочаб 5 стюартів і б дивились за поведінкою.2.На рахунок насіння. Чому заборонити? Бо смітять? Так давайте туалети знесіть,там теж смітять. За пиво згідний,якщо заборонити,нехай продають безалкогольне.

Ромко
Профіль Сайт Редагувати
Tipa_Kuzmich Offline
Tipa_Kuzmich
Репутація: 1
Дата: Понеділок, 01.10.2012, 10:50 | Повідомлення # 18
Підтримую bogdan_fckl , і хотів би додати пропозицію відведення окремого сектору (незалежновід того де виступати на ЛА чи Україні) для вболівальників з дітьми (віком 1-14 років ) . Так ми ізолюємо дітей від тютюнового диму і хоч трохи від матюків , принаймі їх не так голосно буде чути .

Профіль Сайт Редагувати
tigr Offline
Дата: Понеділок, 01.10.2012, 12:50 | Повідомлення # 19
Підтримую Ромко , потрібно змінити підхід до цінової політики, як на мене ціна квитків могла б бути меншою.Наприклад для дітей віком до 15 років можна вартість квитків зменшити. Моєму сину 11 років ,коли я його вперше повіз на футбол в нього вражень було на цілий вечір.Я б хотів частіше відвідувати ігри Карпат , але мені потрібно приїхати до Львова, тому що я з райцентру , взяти два квитики і потім ще назад, так що відвідини однієї гри виходять трошки дорогувато. Думаю , що якщо на стадіоні буде тисяч 20-25 на кожній грі то і команда побіжить скоріше.На рахунок насіння - це вже залежить від кожної людини ,можна кульочок з собою ще один взяти на сміття.Пиво потрібно залишити, але людей в нетверезому стані, на стаіон не впускати ,а то там такого можна наслухатись.

Профіль Сайт Редагувати
svat Offline
svat
Нагороди: 1
Дата: Понеділок, 01.10.2012, 15:39 | Повідомлення # 20
я пропоную щоб на кубковий матч карпати-металіст грали на арені-львів

Профіль Сайт Редагувати
Tipa_Kuzmich Offline
Tipa_Kuzmich
Репутація: 1
Дата: Понеділок, 01.10.2012, 16:37 | Повідомлення # 21
Повністю згоден і закликаю розглянути пропозицію провести кубковий матч з МХ на Львів-Арені . Інтерес до матчу буде величезний, і викличе ажіотаж . Що до фартовості , то це бабка на двоє ворожила , нехай ЛА буде не фартова до суперників , а Карпати вірю постараються це довести ! 007

Профіль Сайт Редагувати
MaRiO Offline
MaRiO
Група: Адміністратори
Репутація: 48
Нагороди: 1
Дата: Понеділок, 01.10.2012, 21:00 | Повідомлення # 22
5)Автобуси для доставки людей з області-це також важливо,якщо клуб хоче щоб стадіон був заповнений то треба організувати автобуси для вболівальників з інших міст області.
4)Переїзд на Львів-Арену-вроді всі пишуть,що треба переїхати на ЛА і це правельно (європейський стадіон,комфорт і т.д),але моя думка трохи інша (напевно зараз всі мене замінусують).Ніяка атмосфера,яка є на старій-рідній "Україні" (навіть коли мало вболівальників чути що Карпати грають вдома,ця підтримка і фанатів і вболівальників,коли стадіон кричить Карпати-Карпати то.....аж мурашки по шкірі йдуть.....ну нема тої атмосфери на ЛА) не зрівняється з атмосферою навіть на топ стадіонах (Камп Ноу,Сан-Сіро,Альянц Арена і т.д).Може краще було б реконструювати "Україну",другий ярус буде важко збудувати,а просто накрити трибуни (щоб нічо на голову не капало) і замінити ті крісла на сучасні(того ж самого кольору) можна.Тоді б Карпати мали б свій власний клубний стадіон
А ЛЬВІВ АРЕНА ...... навіть незнаю,у Львові буде ЧЄ з баскетболу,нехай би шось придумали.

МІЛЬЙОН СЕРДЕЦЬ,ОДНЕ БИТТЯ КАРПАТИ ЛЬВІВ-НА ВСЕ ЖИТТЯ
Профіль Сайт Редагувати
Shiba Offline
Shiba
Дата: Понеділок, 01.10.2012, 23:12 | Повідомлення # 23
Дуже багато роботи,і дуже багато ідей як бачимо в нас є...

Але ще було б дуже добре зробити зустріч з футболістами,щоб ше раз з ними поговорити,бо як бачимо їм це потрібно!!!...гра ше поки шо напльовується де-не-де...тому б це не помішало.

Профіль Сайт Редагувати
Shiba Offline
Shiba
Дата: Понеділок, 01.10.2012, 23:16 | Повідомлення # 24
Дрогобич,так мурашки йдуть,ми всі "Україну " дуже любимо,і багато чого з нею пов'язано,але якшо ми хочемо грати на високому рівні,то і стадіон повинен бути такого рівня.

Профіль Сайт Редагувати
vk Offline
vk
Репутація: 3
Дата: Вівторок, 02.10.2012, 00:29 | Повідомлення # 25
Дрогобич,ми рік,два пограєм на АЛ і ніхто про атмосферу не буде згадувати..там буде своя атмосфера..ти повязуєш цей стадіон зі своїм минулим,так нехай нове покоління буде мати своє "минуле" на сучасному на той час стадыоны,а потым через 10 рокыв кажуть що атмосферу на АЛ жоден стадіон не замінить..
і ще одне до адміністраціїї сайту,чому практично кожне слово на форумі підкреслюється червоною лінією!?переведіть вже той форум на українську,або взагалі зніміть той контроль..

text
Профіль Сайт Редагувати
FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » ФК Карпати » Про Карпати » Розвиток Народної команди ФК "Карпати" (ваші ідеї, прохання і т. д.)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: