[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 41234»
FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » ФК Карпати » Про Карпати » Розвиток Народної команди ФК "Карпати" (ваші ідеї, прохання і т. д.)
Розвиток Народної команди ФК "Карпати"
HatsikДата: Неділя, 30.09.2012, 22:26:57 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Нагороди: 7
Репутація: 237
Статус: Offline
Пропонуємо Вам тут писати свої думки, пропозиції, ідеї, бачення того чи іншого в розвитку як клубу так і команди.

Всі адекватні відгуки будуть взяті до уваги і РАЗОМ будемо покращувати як гру команди, так і відношення між клубом і вболівальниками

P.S. поняття між адекватним і неадекватним я думаю всі розуміють. Писати шо нам тре Мессі купити, або зробити квитки по 2 грн, до уваги братися не будуть.

Карпати Львів - моє життя, моя любов! ©

KoliaДата: Неділя, 30.09.2012, 22:32:23 | Повідомлення # 2
Група: Перевірені
Нагороди: 0
Репутація: 16
Зауваження: 0%
http://fckarpaty.com.ua/board....1-0-160

http://fckarpaty.com.ua/board....1-0-164

bogdan_fcklДата: Неділя, 30.09.2012, 22:34:19 | Повідомлення # 3
Група: Перевірені
Нагороди: 3
Репутація: 46
Зауваження: 20%
1)Квитки для студентів та школярів.
2)Більше реклами матчів Карпат (ТВ,оголошення,білборди і т.д)
3)Більше інформації на офф сайті
4)Переїзд на Львів-Арену
5)Автобуси для доставки людей з області

ShibaДата: Неділя, 30.09.2012, 22:45:40 | Повідомлення # 4
Група: Модератори
Нагороди: 4
Репутація: 59
Для школярів ідея дуже хороша,бо багато є таких шо не маючи грошей або просто не йдуть або іншими незаконними цілями хочуться попасти на стадіо!!!
впринципі Богдан все чітко розписав...
але ше б хотілося більше порядку на стадіоні,не окремо на фан-секторі ,а взагалі в цілому,адже все більше приходить на матч людей шоб побухати і відірватися,а про вболівання навіть і слова нема.!

vkДата: Неділя, 30.09.2012, 22:48:17 | Повідомлення # 5
Група: Фанати
Репутація: 3
думаю більшість вболівальників хоче на АЛ!!пропоную зробити голосування на оф сайті і тут..неможна лише для 1000 людей,90% із них фан сектор,хоча і там багато хто хоче на новий стадіон,все організовувати..
і ще одне таке мінімальне..знаю пару людей які дуже класно грають в футбол,грали за непрофесійні команди,вигравали там всякі кубки,потім на турнірі Діджус Гол здається виграли(всеукраїнський турнір),до чого я веду,щоб в клуб можна було прийти старшим за відповідний вік гравцям,звичайно критерії відбору тут набагато жорсткіший має бути,але впевнений що по дворах не один Мессі бігає..

text

rudeykoДата: Неділя, 30.09.2012, 22:50:21 | Повідомлення # 6
Група: Фанати
Репутація: 0
Та й якщо говорити про переїзд на Арену, то треба організувати автобуси, щоб можна було доїхати до стадіону зі всіх основних районів міста (Сихів, Центр, Левандівка і так далі)

ShibaДата: Неділя, 30.09.2012, 22:50:51 | Повідомлення # 7
vk.
про тих хто грає в дворах ідея хороша,але як ти замітив повинен бути дуже жорсткий відбір,адже я впевнений шо є багато талановитих гравців,які не займаються професійно,але якшо дійде справа до фіз підготовки,(до витривалості)..то там будуть великі проблеми!Хоча хто-зна)

ShibaДата: Неділя, 30.09.2012, 22:52:05 | Повідомлення # 8
А що до ЛА,то ви тут також праві...все-таки ми хочем мати європейський рівень в місті,і не дивлячись на гру,ми хочем мати супер стадіон!!!тому це також би не помішало

vitalycosДата: Неділя, 30.09.2012, 22:54:40 | Повідомлення # 9
Репутація: 34
На даний момент важливим є дуже збільшення кількості глядачів на стадіоні,всі ми знаємо,якби там не було,але коли є повний стадіон то і команді легше грається...

На рахунок гри: потрібно все зробити,щоб тренерський штаб мав повну свободу і щоб самі гравці знову ненамагались зливати тренера...

vitalycosДата: Неділя, 30.09.2012, 22:57:33 | Повідомлення # 10
Репутація: 34
Shiba,так безумно фізика можливо і слабка,але це діло поправиме і з кожним тренуванням буде покращуватись,а якщо хлопець 16-18 років технічно хороший,тоді чому б і не дати шанс??? я цілковито не згодний,що футболістом можуть бути тільки якщо батьки дали в школу в 6-7 років

FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » ФК Карпати » Про Карпати » Розвиток Народної команди ФК "Карпати" (ваші ідеї, прохання і т. д.)
Сторінка 1 з 41234»
Пошук: