[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 712367»
FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » ФК Карпати » Про Карпати » Зимова перерва 11/12 (обговорюємо про події в міжсезоння)
Зимова перерва 11/12
HatsikДата: Вівторок, 13.12.2011, 21:24:05 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Нагороди: 7
Репутація: 237
Статус: Offline
Настала зимова перерва, яка триватиме майже 3 місяці.
Зараз в клубі така ситуація, що не відомо як буде дальше......
........ висловлюємо свої думки!!!

Карпати Львів - моє життя, моя любов! ©

ДЗЕНЯДата: Вівторок, 13.12.2011, 21:33:41 | Повідомлення # 2
Група: Перевірені
Нагороди: 2
Репутація: 19
Зауваження: 0%
Після зимової перерви ми побачимо оновлену команду. Яку саме ??? Наразі зараз сказати важко-- надія що команду яка буде нас вболівальників шанувати грою-- здобутками-- а не лиш тим що напочатку гри поплескають -- в кінці матчу хтось кине свої співчуття -- тіпа - старались невийшло-- ППД неплатить як в 2010-- вибачайте ми пішли в бар знімати стресс--

Дякую Тобі Боже, що я не москаль!

HatsikДата: Вівторок, 13.12.2011, 21:36:55 | Повідомлення # 3
зараз в команді одні мінуси
тренер, гравці, мікроклімат, закінчення контрактів провідних гравців і тому подібне
і це все проблемне керівництво, яке дивиться на політику в клубі, так як їм цього хочеться, а не так як має бути.....

вовпчикДата: Вівторок, 13.12.2011, 21:38:58 | Повідомлення # 4
Нагороди: 1
Репутація: 16
МОЯ думка що зараз МИ остаточно не знаємо що робиться в середині клубу-є тільки догатки-треба дочекатися міжсезоння- і тоді можна буде подивитися шо і як --думаю що КУчеров не буде головним тренером----... Кононов повернеться або Ковалець буде

DmytroДата: Вівторок, 13.12.2011, 21:45:26 | Повідомлення # 5
Нагороди: 1
Репутація: 38
Зауваження: 120%
Буде повна попа в міжсезоння...буде пропозиція по гравцях-продадуть нарешті золотого хлопчика Алєжку Голодюка в МКГ чи ще кудись...
Фєдя дограє свої останні місяці в Карпатах і піде по руках...по орендах...
Не бачив я в останніх матчах,щоб гравці хотіли витягнути нас з тієї ями.
ВСЕ ПЛАЧЕВНО..ЖОДНОГО плюса..одні мінуси. ВСЕ ХРЕНОВО!!! АБСОЛЮТНО ВСЕ!!! В жодній ланці в клубі Карпати немає того хто б ПРОФЕСІЙНО і якісно б виконував свою роботу... Невміє чи не може Димінський ту роботу організувати це вже лише йому відомо.

ДЗЕНЯДата: Вівторок, 13.12.2011, 21:47:11 | Повідомлення # 6
вовпчик
шо всі так марять Кононовим???
навіщо йому повертатись--якщо в битових умовах--на кухні і в "срачі" -- є думка шо саме від ППД -- йде вся негативна енергетика.

RombergДата: Вівторок, 13.12.2011, 21:47:39 | Повідомлення # 7
Нагороди: 0
Репутація: 137
Все буде файно! Наступний рік! Ми у фіналі Кубка України! Олімпійський! 10 000 зелено-білих на одному з віражів Олімпійського роблять фантастичне модульне шоу на весь віраж і починають гнати команду вперед! Фінальний свисток! Ми перемагаємо! Худік підносить КУБОК УКРАЇНИ! На очах львівських кібіце сльози щастя! Фантастична дорога назад в поїзді! Ранковий Львів зустрічає! МИ ПЕРЕМОЖЦІ КУБКА УКРАЇНИ!

"Найкраще мала б продаватись скакалка марки "Хто не скаче, той москаль!!!"(Зелень)

HatsikДата: Вівторок, 13.12.2011, 21:50:49 | Повідомлення # 8
Quote (Romberg)
Все буде файно! Наступний рік! Ми у фіналі Кубка України! Олімпійський! 10 000 зелено-білих на одному з віражів Олімпійського роблять фантастичне модульне шоу на весь віраж і починають гнати команду вперед! Фінальний свисток! Ми перемагаємо! Худік підносить КУБОК УКРАЇНИ! На очах львівських кібіце сльози щастя! Фантастична дорога назад в поїзді! Ранковий Львів зустрічає! МИ ПЕРЕМОЖЦІ КУБКА УКРАЇНИ!

ну якщо Ромку так буде, то я стрижусь на лисо, і з мене велика поляна для користувачів сайту :)

ДЗЕНЯДата: Вівторок, 13.12.2011, 21:54:44 | Повідомлення # 9
Quote (Hatsik)
ну якщо Ромку так буде, то я стрижусь на лисо, і з мене велика поляна для користувачів сайту :)

тільки почекати коли я у Вересні приїду-- тоді на річницю нашої першої Поляни і накриємо-=-

RoNДата: Вівторок, 13.12.2011, 21:55:44 | Повідомлення # 10
Нагороди: 0
Репутація: 38
Зауваження: 20%
Статус: Online
Quote (Hatsik)
то я стрижусь на лисо

omg.. хочу це побачити)))

FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » ФК Карпати » Про Карпати » Зимова перерва 11/12 (обговорюємо про події в міжсезоння)
Сторінка 1 з 712367»
Пошук: