[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 3«123
FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » ФК Карпати » Про Карпати » Колишні гравці Карпат
Колишні гравці Карпат
ДЗЕНЯДата: Вівторок, 07.06.2011, 02:36:41 | Повідомлення # 21
Група: Перевірені
Нагороди: 2
Репутація: 19
Зауваження: 0%
Статус: Offline
напевно її тут ніхто нечитав-- і небачив-- а подають новину на головній- коли вже поїзд прибув із зворотнього напрямку--

Дякую Тобі Боже, що я не москаль!

PinguiariumДата: Субота, 24.03.2012, 22:44:46 | Повідомлення # 22
Група: Фанати
Нагороди: 0
Репутація: 2
Зауваження: 20%
Продублюю ще тут. Розпочалося все з такої нейтральної інфи:

Як поінформував міський голова Львова Андрій Садовий, дві вулиці, які ведуть до нового стадіону, пропонують назвати іменами легенд львівського футболу.

А саме Карла Мікльоша та Лева Броварського.

Перший же коментом пішло

Замість Броварського пропонував би іменем Скоценя. ІМХО

PinguiariumДата: Субота, 24.03.2012, 22:45:48 | Повідомлення # 23
Група: Фанати
Нагороди: 0
Репутація: 2
Зауваження: 20%
4 квітня 1968-го року він уперше вийшов на поле у футболці «Карпат». З того часу він провів за «зелено-білих» 13 сезонів і встановив мабуть вічний рекорд клубу –412 матчів, відмовившись від пропозицій київського «Динамо» та ЦСКА. Упродовж восьми років він носив на руці капітанську пов’язку і на думку вболівальників старшого покоління був чи не найдостойнішим з-поміж усіх капітанів «Карпат». Левко Броварський…

Він – легенда «Карпат». Для нашого клубу він є тим, чим був Беккенбауер для «Баварії» чи Барезі для «Мілана», чим є Гіггз для «Ман. Юнайтед» чи Тотті для «Роми» – символом! Недаремно лише Броварському присвоїли номер, під яким він грав – шостий – пожиттєво.

Мені не довелося побачити гри у його виконанні, однак мій батько, наприклад, вважає Броварського найкращим футболістом в історії клубу. Я ж познайомився з Левом Рудольфовичем, уже в цьому столітті. Завжди спокійний, але з почуттям гумору, коментарі давав виважені – не любив, на відміну від деяких своїх партнерів, надавати власним досягненням на полі епічності, завжди тверезо та адекватно оцінював ситуацію. І як би не складалися стосунки з керівництвом «Карпат», постійно переживав за команду і її результати.

Назвати його іменем вулицю, що веде до нового стадіону… Здавалося: що може бути логічнішим? Але ж ні, знаходяться унікуми, яким навіть ця пропозиція виявляється не до смаку. Зауважте, «Галичанин» не сказав «окрім цього, можна було б іще іменем Скоценя якусь вулицю назвати». Ні. Тут усе чітко – «Замість Броварського пропонував би». Я не знаю хто ховається під цим ніком. І не хочу знати. Бо це, швидше за все, самозакохана людина, яка бажаючи похизуватись власними знаннями про футболіста Скоценя, готова начхати на пам’ять про Броварського і його заслуги перед «Карпатами».

Більше того – Галичанину вистачило цинізму озвучити свою пропозицію на фан-сайті «Карпат». Отак просто. «Шановні вболівальники! Я подумав і пропоную не називати вулицю іменем легенди вашого улюбленого клубу та його рекордсменом. Давайте краще вшануємо одного емігранта». Але далі на мене чекав ще більший шок. Я вже собі уявив як виходять із подібними пропозиціями щодо Старухіна на сайті «Шахтаря»… Чи про Лобановського на сайті «Динамо». Але ж ні. О, галицька толерантносте, мені тебе ніколи не збагнути! Люди, які на стадіоні співають пісеньки про кров, ножі et cetera, зазвичай готові терплячи зносити, як топчуть пам’ять про їхні святині. Зате потім павичами повторюють заяложені штампи «про найкращих уболівальників України»…

4 червня 2009-го року, рівно через 41 рік після дебюту в «Карпатах», Лев Броварський помер. Прощання із ним відбувалося на стадіоні «Україна». Адже футбол був його життям. Гра була його даром, яким він обдаровував усю Галичину. От тільки складається враження, що Лев Рудольфович у великій мірі просто розсипав бісер…

FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » ФК Карпати » Про Карпати » Колишні гравці Карпат
Сторінка 3 з 3«123
Пошук: