[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 7 з 15«12567891415»
FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » ФК Карпати » Про Карпати » Трансфери "Карпат"
Трансфери "Карпат"
DesperadoДата: Неділя, 27.02.2011, 11:52:13 | Повідомлення # 61
Група: Перевірені
Нагороди: 0
Репутація: 13
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Ігор Йовічевіч шуршить по цілій Іспанії, напевне підпишуть іспанців до кінця трансферного вікна. Ось інформація про двох іспанців.
Крістобаль і Борха Гомес, можуть стати гравцями Карпат але Вільярреал і Райо Вальєкано не хочуть розлучатися зі своїми гравцями.
Після підписання Лукаса , український клуб зацікавився іншими іспанцями. Як наслідок , спортивний директор клубу Ігор Jovicevic (колишній гравець мадридського "Реала" Кастілья і т.д.) провів переговори з клубами .
На додаток до підписання колишнього гравця Райо Лукаса, Ігор Jovicevic розшукав для Карпат Крістобаля, гравця Вільярреала B, хоча він провів декілька матчів і за першу команду і Борха Гомес, гравець Райо Вальєкано.
Крістобаль , колишній футболіст Леганеса. Президент Вільяреала Фернандо Ройг стверджує що клуб не відпустить його в інший клуб . Крім того, Крістобалем активно цікавився Реал Сосьєдад і цей клуб навіть провів переговори але Крістобаль відмовився покинути Вільярреал.
У випадку з Борхою Гомес, здавалося все зрозуміло , Борха може послідувати по стопах колишнього товариша по команді Лукаса, але команда, категорично відмовилася дати йому можливість піти, тому що в той час був травмований Антоніо Амайя і Борха був покликаний замінити основного гравця.
Але у будь якому випадку , Карпати намагаються підписати більше іспанських гравців, тому що Ігор має повне уявлення і перелік гравців іспанської кантери. http://www.elgoldemadriz.com/portal....iv.html

Повідомлення відреагував Desperado - Неділя, 27.02.2011, 11:53:40

DesperadoДата: Неділя, 27.02.2011, 12:28:06 | Повідомлення # 62
Новини про Борху Гомеса. З новин зрозуміло що Карпати підпишуть борху з дня на день. Чекаємо офіційної інформації
Центральний захисник очікує дзвінок від свого агента, який має підтвердити умови угоди між Райо і Карпатами . Гравець говорить що він не може більше чекати оскільки трансферне вікно в Україні закривається в останній день лютого.
Хоча ще не знаємо точних умов угоди, якщо переговори матеріалізуються то каманда ослабне , і залишаться в команді тільки два гравці на позиції центрального захисника: Амайя і Arribas, а Salva продовжує відновлюватися від травми отриманої ще в минулому сезоні. Колишній гравець Alcorconа підписав був підписаний з "Реал" B за € 300000 ще до початку сезону.
З можливим відходом Борхи, не більше ніж на 200.000 євро, криза економічна може матеріалізуватися і в кризу спортивну , а тренерський штаб Райо Вальєкано не хоче продавати основного гравця незважаючи на те що цей продаж може поповнити порожнью казну . Вболівальники не згодні з продажем гравця , який готують представники і власники клубу, без відома тренера Miñambres.
Також , в українських Карпатах грає колишній rayista Лукас, в обидвох гравців спільний агент . http://www.rayoherald.com/15789-b....no.html

Повідомлення відреагував Desperado - Неділя, 27.02.2011, 12:29:27

RombergДата: Неділя, 27.02.2011, 12:55:27 | Повідомлення # 63
Група: Адміністратори
Репутація: 137
Desperado, а інше іспанське видання пише, що нічого не вийшло.

http://fckarpaty.com.ua/news....27-2340

"Найкраще мала б продаватись скакалка марки "Хто не скаче, той москаль!!!"(Зелень)

DesperadoДата: Неділя, 27.02.2011, 13:08:35 | Повідомлення # 64
Інформація про Борху яку я подав станом на вчорашній день, видання яке написало про це пише тільки про Райо, воно майже офіційне, зараз активно шукаю інфу про Крістобаля але поки нічого. Райо має фінансові проблеми, так шо лишилося тільки поставити підпис і офіційно представити гравця. Чекаємо офіційної інформації!

DesperadoДата: Неділя, 27.02.2011, 13:12:11 | Повідомлення # 65
fichajes com - http://www.fichajes.com/segunda-division , подає інфу про Борху за 17 Лютого, читайте уважніше!

DesperadoДата: Неділя, 27.02.2011, 13:35:49 | Повідомлення # 66
Одне з найавторитеніших видань Іспанії AS com підтверджує мої слова.
Райо Вальєкано веде переговори з ФК Карпати Львів по трансферу захисника Борхи Гомеса, що прийшлов цього року з Alcorcón.
Відповідно до джерел, консультації з Agencia EFE, сума яка фігурує на переговорах , коливається між 150000 і 200000 євро.
Ця ж українська команда в кінці 2010 року придбала Лукаса . Якщо в кінцевому рахунку трансфер відбудеться , то у Райо Вальєкано залишиться тільки два захисники , а інший , центральній захисник Сальва , отримав травму, але все ще невідома дата його повернення.
http://www.as.com/futbol....Tes

Повідомлення відреагував Desperado - Неділя, 27.02.2011, 13:39:48

RombergДата: Неділя, 27.02.2011, 14:13:57 | Повідомлення # 67
Репутація: 137
Desperado, можеш цю новину ( з райо валєкано ) перекласти гарно і скинути мені в приват. Я її оформлю, як новину.

"Найкраще мала б продаватись скакалка марки "Хто не скаче, той москаль!!!"(Зелень)

HatsikДата: Неділя, 27.02.2011, 17:49:08 | Повідомлення # 68
Нагороди: 7
Репутація: 237
Га рахунок Борхи Гомеса, це ймовірно що трансфер відбудеться
Ще коли з'явилася перша новина про нього, то я зразу поцікавився в працівника клубу Райо, щодо цього гравця, і він відповів:
- Так, Карпати цікавляться цим захисником і швидше за все він полишить команду ну і в кінці поставив смайлик :(

Карпати Львів - моє життя, моя любов! ©

LembergДата: Понеділок, 28.02.2011, 12:11:51 | Повідомлення # 69
Репутація: 20
Хатс, а як ти пробив їхніх працівників? :)

HatsikДата: Понеділок, 28.02.2011, 16:28:07 | Повідомлення # 70
Нагороди: 7
Репутація: 237
Quote (Lemberg)
Хатс, а як ти пробив їхніх працівників? :)

він через групу сайту, та що є на фейсбуці до мене перший написав і так пішла наша розмова.....

Карпати Львів - моє життя, моя любов! ©

FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » ФК Карпати » Про Карпати » Трансфери "Карпат"
Сторінка 7 з 15«12567891415»
Пошук: