[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 6 з 15«12456781415»
FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » ФК Карпати » Про Карпати » Трансфери "Карпат"
Трансфери "Карпат"
zanoodaДата: Середа, 02.02.2011, 23:06:40 | Повідомлення # 51
Група: Перевірені
Нагороди: 0
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Quote (Fan2)
ЧОМУ НЕ МАЭ МАНУЧАРЯНА???

Якась незрозуміла ситуація. За одними даними Пюнік не відпустив в Карпати, за іншими - Карпати не змогли домовитись з самим Манучаряном.

Fan2Дата: Четвер, 03.02.2011, 15:33:51 | Повідомлення # 52
Група: Користувачі
Репутація: 0
Зачить не пiдiйшов. Шкода blahblah Кажуть перспективний футболiст 004 004

DesperadoДата: Четвер, 17.02.2011, 21:15:25 | Повідомлення # 53
Репутація: 13
Разван Кочиш, гравець національної збірної Румунії буде грати за Карпати!
http://www.prosport.ro/fotbal-....7991113

Футболіст, якому скоро випониться 28 років буде отримувати ту ж зарплату, як в Аль-Наср, близько $ 90000 на місяць, а на літо, буде здійснений перегляд орендного договору .
За словами джерел, , Разван Cociş вже у Львові, щоб підписати угоду. Півзахисник розпочав кар'єру в команді міста Клуж, грав також за Тираспольський "Шериф", "Локомотив" Москва, Тімішоара "," Аль-Наср, а також провів з 39 матчів за свою національну збірну
Карпати Львів цієї зими намагалися купити бразильця Олівейра Еріка з ГАЗ Metan, але це зробити не вдалося через фінансові розбіжності між клубами .

ВІДЕО- http://www.youtube.com/watch?v=hGq_gHsTwLA
10 / 11 Аль-Наср (Эр-Рияд) - -
09 / 10 Fc Timisoara 9 3
2009 Локомотив (Москва) 15 1
2008 Локомотив (Москва) 25 1
2007 Локомотив (Москва) 14 2
06 / 07 Шериф (Тирасполь) 13 2
05 / 06 Шериф (Тирасполь) 22 10
04 / 05 Шериф (Тирасполь) 21 12
03 / 04 Университатя (Клуж) 26 12
02 / 03 Университатя (Клуж) 8 2
01 / 02 Университатя (Клуж) 3 0

DesperadoДата: Четвер, 17.02.2011, 21:22:40 | Повідомлення # 54
Ще з літа Карпати почали цікавитися футболістами з Румунії. Для прикладу найшов інформацію что Карпати літом ледь не купили за 1 лям євро Міхайта Плесана. http://asport.ro/fotbal-....,118279 . Зараз цей гравець грає за Волгу. Видно Карпати мають якогось скаута чи агента в Румунії.

HatsikДата: Четвер, 17.02.2011, 21:53:05 | Повідомлення # 55
Група: Адміністратори
Нагороди: 7
Репутація: 237
є свіжі чутки..... та й новина clap

Карпати Львів - моє життя, моя любов! ©

-FcKarpatyFan-Дата: Четвер, 17.02.2011, 21:53:37 | Повідомлення # 56
Репутація: 105
Quote (Desperado)
Для прикладу найшов інформацію что Карпати літом ледь не купили за 1 лям євро Міхайта Плесана.

Чутки це все, чутки були

DesperadoДата: П`ятниця, 18.02.2011, 13:39:42 | Повідомлення # 57
Ось коротка довідка про Развана Кочиша.
Разван Кочіш (Razvan Cocis)
Громадянство: Румунія
Народився: 19.02.1983
Ріст : 181см. Вага: 73кг
Амплуа: відтягнутий нападник (прототип: Давид Вілья, Франсілеудо дос Сантос, Клебер), крайній нападаючий
Клуб: «Шериф» (Тирасполь) , «Локомотив» (Москва) , Тімішоара, Аль-Наср
Номер на футболці: 20
Попередній клуб: ФК «Аль-Наср»
Дебют у команді: Ліга Чемпіонів - 14.07.2004 («Шериф» - ФК «Женесс» Люксембург 2:0)
Зарплата за сезон: приблизно 60.000 $ (У Шерифі)
Трансферна вартість: 1.6 млн євро
Схильність до травм: вище середньої
Гравець національної збірної Румунії (39 матчів, 2 голи)
Восени 2005-го року Кочіш дебютував у складі першої команди своєї країни і став одним із кращих у матчі проти Чехії, віддавши гольову передачу Муту.Свого часу був одним з найбільш перспективних нападників Східної Європи.

Титули:

* Чемпіон Молдови 2005, 2006 років
Володар Кубка Молдови 2006
* Володар Суперкубка Молдови 2004 і 2005 років
* Кращий нападаючий Чемпіонату Молдови 2004, 2005 років
Перехід з юнацького футболу в дорослий складався для Кочиша нелегко. Після невдалих спроб вмовити керівництво «Університатя Клуж» продати його у французький "Ренн", який зробив конкретну пропозицію, Резван разом з Георге Флореску ( партнером по «Шерифу») за рекомендацією Мірчі Редника відправився до Бельгії, в «Гент».
Там вони справили непогане враження, пообіцяли, що викуплять їх, але «Клуж» знову відмовив. Протягом місяця був і в «Рапіді», який тоді тренував Редник. Був з командою на зборах, але і там нічого не вийшло. Так і залишився в «Університаті».

«ШЕРИФ» ...

Серед
пропозицій з Румунії з'явилося і пропозиція з Молдови.
Кочиш так коментує цю пропозицію
- Були переговори, але за мене знову попросили великі гроші, щоб я не залишав команду. Я ж усіма думками тоді був у «Ренні». Величезною перевагою «Шерифа» було те, що його представники приїхали в Клуж з готівкою, це і переконало моє керівництво. Тоді «Університатя» мала великі борги і заблоковані банківські рахунки. Якби трансфер оплачувалася через банк, клуб б їх не побачив. А так вони отримали гроші і відпустили мене і Георге Флореску. І я погодився. Поїхав би грати куди завгодно. У «Клужі» не було ніяких умов, не було грошей. У мене був контракт в 4.000 євро, але й цих грошей я не отримував повністю або вчасно.
Коментарі про развана Кочиша:
Николі Маня, колишній головний тренер молодіжної збірної Румунії

«Я радий, що не помилився у перспективності Резвана Кочиша і свого часу викликав його в молодіжну збірну незважаючи на те, що він грав в Дивізії B. Мене дивує той факт, що всі зараз приписують відкриття Кочиша собі ».

Леонід Кучук, головний тренер ФК «Шериф»

«Резван Кочіш володіє рідкісним талантом. Він не тільки забиває голи, а й блискуче асистує партнерам. Ця його здатність ставить його набагато вище, якби він був просто бомбардиром. Він - зірка нашої команди ».

Себастьян Хуцан, голкіпер «Шерифа»

«Для мене не стало сюрпризом, що Віктор Піцурке викликав Резвана на матч з Чехією. Він чудовий футболіст і заслуговує бути гравцем основи збірної ».

Важа Тархнішвілі, капітан «Шерифа»

«Не хочу лестити, але це правда. Румуни з «Шерифа» дуже добре грають на полі, а поза ним дружні й відкриті. Я бачив уривки з матчу Румунія - Чехія і зазначу, що Резван грав добре. І не дивно. Він рідко промахується, і за нас забив багато важливих голів ».

Віктор Піцурке, екс- тренер збірної Румунії

«Кочіш заслуговує команду сильнішу ніж« Шериф ». Він був названий кращим легіонером у Молдові, а зараз, після цього матчу, потрапив у поле зору найсильніших команд Європи ».

2003-й рік став поворотним для Развана Кочиша. Після блискучих матчів у першій половині чемпіонату за «Університатя Клуж» «Рапід» запропонував за його трансфер 100.000 євро. Потім приходили факси від «Університатя Крайова», «Динамо», «Фарул», «Стяуа». Пропонували вже 150.000 євро - безрезультатно. Настала черга «Ренна», який тренував Болоні. Французи переглядали румунського нападаючого протягом двох тижнів, після чого зробили найбільшу на той момент пропозицію - 300.000 євро, а також, за словами агента Тіберіу Петріша, відсоток від подальшого перепродажу, який становив 20-30%. Влітку прибули представники молдавського «Шерифа» і запропонували за Резвана Кочиша і Георге Флореску 500.000 доларів готівкою. Гравці про перехід в молдовський клуб не шкодують.

Свого часу на гравця претендували московські футбольні клуби «Москва» і «Спартак», а також київське «Динамо». Селекціонери останніх стежили за Кочішем в чотирьох матчах національної збірної Румунії. Також Кочіш потрапив і в сферу інтересів московського ЦСКА - про це повідомляла румунська преса.
Далі - більше. «Карпатський Марадона» Георге Хаджі тренерякий очолив команду «Політехніка» (Тімішоара), і пріоритетним напрямком селекційної служби було повернення до румунського чемпіонату Резвана Кочиша. Румунська преса повідомляла, що на першому тренуванні «Політехніки» було присутньо 3.500 уболівальників, що анітрохи не дивує: Хаджі - це кращий румунський футболіст всіх часів. За інформацією румунської «Gazeta Sporturilor», «Політехніка» зважилася на безпрецедентну для себе щедрість і запропонувала за Кочиша один мільйон євро.
Але це далеко не все! Як стало відомо «Молдавському футболу», після відбіркового матчу Фінляндія - Румунія, за посередництва відомого всій Європі румунського футбольного агента Джованні Бекалі, гравець «Шерифа» опинився під пильною увагою міланського «Інтера». . Нападаючим збірної Румунії серйозно цікавивилася мюнхенська «Баварія», яка зробила клубу дуже серйозну пропозицію.
Але переможцем в битві за Кочиша виявився Юрій Павлович Сьомін який вилетів до Бухареста, і провів зустріч з Кочишем. Молдован влаштувала ціна в розмірі двох мільйонів доларів і вони дали ствердну відповідь.
Єдиною перешкодою в переїзді талановитого півзахисника міг стати інтерес до нього з боку французького «Олімпіка». Але французи не готові були заплатити велику суму коштів за Развана.
Думки журналістів :
Плюси:
1) Результативний дриблінг, вміння зламати щільну оборону противника, взяти гру на себе. Найбільш комфортно відчуває себе в ролі другого форварда, нападаючого з глибини
3) Командний гравець. Може відзначитися результативною передачею, розіграти хитру комбінацію в центрі поля. Не індивідуаліст, не жадібний до м'яча. Добре діє в підіграванні
4) Техніка, культура поводження з м'ячем, пластичність, відсутність деревянності .
5) Поставлений удар з середньої та дальньої дистанції
6) Відсоток реалізації гольових моментів вище середнього
Мінуси:
1) Нестабільність на тривалому турнірному інтервалі
2) Схильність випадати з ігрового ритму по ходу матчу, «засипати» на полі
3) Сильна залежність від того, як «піде гра» (або «не піде») з самого початку матчу

За матеріалами румунських і молдовських газет.

Повідомлення відреагував Desperado - П`ятниця, 18.02.2011, 17:06:23

-FcKarpatyFan-Дата: П`ятниця, 18.02.2011, 14:09:30 | Повідомлення # 58
Репутація: 105
Desperado, дякую за інфу. Бачу його всі з Шерифа завалили хвалами!

BussДата: Понеділок, 21.02.2011, 14:23:23 | Повідомлення # 59
Нагороди: 1
Репутація: 79
Радує що Карпати працюють на трансферному ринку, адже посилення і конкуренція в команді були просто необхідні. Сподіваюся у другому колі ми обженемо Дніпро і займемо як мінімум 4 місце.

ДрогобичДата: Середа, 23.02.2011, 13:53:24 | Повідомлення # 60
Група: Модератори
Нагороди: 1
Репутація: 48
Как стало известно UA-Футбол, вчера полузащитники «Карпат» Григорий и Борис Баранцы подписали контракты с киевской «Оболонью».
Напомним, что братья перешли в состав львовского клуба в начале июля 2010 года. Ранее Баранцы играли за ФК «Львов», но после окончания предыдущего сезона решили сменить команду. В составе «Карпат» Григорий провел 15 матчей и забил 1 гол в различных турнирах. У его брата Бориса показатели немного скромнее – 9 матчей, 1 гол.
Оба полузащитника пополнят и без того немалый список игроков, с которыми главный тренер «Оболони» Сергей Ковалец ранее работал в ФК «Львов».

МІЛЬЙОН СЕРДЕЦЬ,ОДНЕ БИТТЯ КАРПАТИ ЛЬВІВ-НА ВСЕ ЖИТТЯ

FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » ФК Карпати » Про Карпати » Трансфери "Карпат"
Сторінка 6 з 15«12456781415»
Пошук: