[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 15«123451415»
FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » ФК Карпати » Про Карпати » Трансфери "Карпат"
Трансфери "Карпат"
HatsikДата: Четвер, 13.01.2011, 17:53:03 | Повідомлення # 21
Група: Адміністратори
Нагороди: 7
Репутація: 237
Статус: Offline
Дрогобич, новини читай на сайті....

Карпати Львів - моє життя, моя любов! ©

RoNДата: П`ятниця, 14.01.2011, 13:22:33 | Повідомлення # 22
Група: Перевірені
Нагороди: 0
Репутація: 38
Зауваження: 20%
Був вчора в лікарні- бачив якогось "афроамериканця", який проходив всіх лікарів підряд... з ним був якийсь сивенький чоловік старшого віку і він був одягнений у форму карпат... мені стало дуже цікаво- хто це? може хтось знає щось про це?
чи цей чоловік просто купив собі форму карпат і ходить в ній?))

vitalianoberoДата: П`ятниця, 14.01.2011, 14:37:08 | Повідомлення # 23
Група: Користувачі
Репутація: 0
Зауваження: 0%
22-летний нападающий испанского Райо Вальекано Лукас переезжает в украинский чемпионат. Вчера футболист расторг соглашение с мадридским клубом и на правах свободного агента подписал соглашение с львовскими Карпатами. Следующие 3,5 года футболист будет принадлежать украинскому клубу.

Уроженец Ла-Коруньи, Лукас Перес Мартинес, долго размышлял над предложением украинцев и, в конце концов, ответил согласием, хотя, по сведениям испанского издания, у него было заманчивые приглашения из команд Примеры – Вильярреал, Хетафе и Альмерия.

"Я думаю, что мне подходит смена обстановки, а в Украине я смогу расти, как игрок. Вы знаете, что там пройдет следующий Чемпионат Европы и страна развивается в плане инфраструктуры. Мне рассказывали, что в Карпатах очень хорошая атмосфера в команде, но главное для меня – доверие тренера", - заявил форвард.

Добавим, что Лукас не являлся основным игроком Райо Вальекано. В нынешнем сезоне нападающий, который также полезно может сыграть и на левом фланге полузащиты, сыграл за первую команду в официальных матчах всего пять матчей (один гол), довольствуясь выступлениями за дубль. А до Райо успел засветится в молодежных командах Алавеса и мадридского Атлетико. Ціна гравця на трансфермаркеті -200 000євро.

В субботу футболист вылетает во Львов, а в воскресенье Лукас будет официально представлен в качестве игрока Карпат.

HatsikДата: П`ятниця, 14.01.2011, 14:47:04 | Повідомлення # 24
vitalianobero, звідки інфа?

ДрогобичДата: П`ятниця, 14.01.2011, 20:10:39 | Повідомлення # 25
Група: Модератори
Нагороди: 1
Репутація: 48
Ми вже повідомляли, що Карпати підписала нападника. Крім того, переїжджає у Львів і найдорожчий гравець румунського клубу "Газ Метан" Эрік де Олівейра. Сам бразильський півзахисник підтвердив інформацію про те, що підписав контракт з "Карпатами" агентству Asport.ro.

- Я повинен думати про свою сім'ю а зараз ми не отримуємо від керівництва жодної копійки, - говорить де Олівейра. - Останнім часом я грав практично безкоштовно і віддав клубу багато своїх сил і часу. Мені шкода, що такий клуб з банкрутів, але я завжди стежитиму за його життям.

"Карпати" вимушені були заплатити неустойку за розірвання контракту 25-річного футболіста з "Газ Метан", таким чином, перехопивши гравця у одного з грандів румунського футболу "Клуж".

Трансферна ціна гравця складає 1.650.000 €

МІЛЬЙОН СЕРДЕЦЬ,ОДНЕ БИТТЯ КАРПАТИ ЛЬВІВ-НА ВСЕ ЖИТТЯ

Повідомлення відреагував Дрогобич - П`ятниця, 14.01.2011, 20:13:30

ДрогобичДата: П`ятниця, 14.01.2011, 20:12:55 | Повідомлення # 26
Група: Модератори
Репутація: 48
ну і ліва нога в цього бразильця 006
http://www.youtube.com/watch?v=X3fLe6bUFNg&feature=related

МІЛЬЙОН СЕРДЕЦЬ,ОДНЕ БИТТЯ КАРПАТИ ЛЬВІВ-НА ВСЕ ЖИТТЯ

RoNДата: П`ятниця, 14.01.2011, 22:38:47 | Повідомлення # 27
Quote (RoN)
Був вчора в лікарні- бачив якогось "афроамериканця", який проходив всіх лікарів підряд... з ним був якийсь сивенький чоловік старшого віку і він був одягнений у форму карпат... мені стало дуже цікаво- хто це? може хтось знає щось про це? чи цей чоловік просто купив собі форму карпат і ходить в ній?))

Це був Ерік де Олівейра)))

HatsikДата: Субота, 15.01.2011, 01:01:31 | Повідомлення # 28
Quote (RoN)
Це був Ерік де Олівейра)))

ну значить він точно наш )))

RoNДата: Субота, 15.01.2011, 01:24:52 | Повідомлення # 29
Quote (Hatsik)
ну значить він точно наш )))

може на трансфермаркеті забрали з нашої команди бо перевірку не пройшов

БатярДата: Понеділок, 17.01.2011, 16:08:27 | Повідомлення # 30
Група: Фанати
Репутація: 8
Христос Народився !
Я тільки но зареєструвався.Мої вітання :)
То все таки Ерік,Мартін,Лукас вже є гравцями наших ЛЕВІВ? Це вже доконаний факт?

FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » ФК Карпати » Про Карпати » Трансфери "Карпат"
Сторінка 3 з 15«123451415»
Пошук: