[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 7«1234567»
Модератор форуму: Hatsik 
FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » Третій тайм » Інші види спорту » Формула 1
Формула 1
13MarkДата: Неділя, 17.04.2011, 16:55:44 | Повідомлення # 21
Група: Перевірені
Нагороди: 1
Репутація: 21
Зауваження: 0%
Статус: Online
Quote (Romberg)
Та ладно тобі... вигриз... Глок-падла продажна!!! Ніколи не повірю, що німака програв тій мавпі ледь на 30 сек за одне коло... Одним словом це чемпіонство мало бути у Масси... але

Ага підкупили найбагатшу команду тих часів . Ну і програв він на останньому колі не 30 а 20 секунд оскільки не перейшов на дощову резину, ризикнув і програв. А як почало тоді лити на останньому колі думаю пам'ятаєш, узагалі пощастило що Глок на сліку доїхав до фінішу.

RombergДата: Неділя, 17.04.2011, 17:10:55 | Повідомлення # 22
Група: Адміністратори
Нагороди: 0
Репутація: 137
Статус: Offline
Quote (13Mark)
Ага підкупили найбагатшу команду тих часів

багато грошей не буває.

Quote (13Mark)
а 20 секунд оскільки не перейшов на дощову резину

Я у житті не повірю!!! НІКОЛИ!!! Що він через шини програв 20 сек на колі! Якщо взяти до уваги, що перед тим 3-4 коли програвав 3-5 сек на колі. Одним словом це моя думка)

"Найкраще мала б продаватись скакалка марки "Хто не скаче, той москаль!!!"(Зелень)

13MarkДата: Неділя, 17.04.2011, 17:48:19 | Повідомлення # 23
Quote (Romberg)
багато грошей не буває.

навіть якщо і так, за той час вони б не встигли це все провернути.

Quote (Romberg)
Якщо взяти до уваги, що перед тим 3-4 коли програвав 3-5 сек на колі. Одним словом це моя думка)

В тому то і річ, спочатку був дощик, тому і Глок вирішив ризикнути не міняти сліки на дощову резину, а на останньому колі злива і Глок поплив пропустивши Феттеля і Хемілтона.
Хоча Массу дуже шкода.

RombergДата: Неділя, 17.04.2011, 17:53:56 | Повідомлення # 24
Quote (13Mark)
навіть якщо і так, за той час вони б не встигли це все провернути.

ти правда в це віриш?)

"Найкраще мала б продаватись скакалка марки "Хто не скаче, той москаль!!!"(Зелень)

13MarkДата: Неділя, 17.04.2011, 18:24:09 | Повідомлення # 25
Quote (Romberg)
ти правда в це віриш?)

за дві хвилини аж ніяк не можливо домовитись, перевести гроші і виконати "замовлення".
Також треба враховувати що пілоту вони не можуть сказати прямо: - "пропусти" чи до прикладу щось подібне, оскільки усі радіопереговори прослуховуються. Якби щось таке було бувби такий сморід, що огого...
Тож нехай за дві хвилини Рон Деніс встиг збігати на командний мостик Тойоти, перетерти за ціну, перевести гроші. але як Тойота має про це повідомити Голоку щоб ніхто нічого не запідозрив, телепатією?

HatsikДата: Неділя, 17.04.2011, 19:33:33 | Повідомлення # 26
Нагороди: 7
Репутація: 237
пропав в мене хист до Ф1
ще дивився її коли були по Мегаспорті прямі трансляції і був канал мегаспорт каналом і був загальноукраїнський(а то брєд став)
зараз якшо прочитаю чи почую що до чого, то тим і тішусь)

Карпати Львів - моє життя, моя любов! ©

-FcKarpatyFan-Дата: Неділя, 17.04.2011, 19:57:18 | Повідомлення # 27
Репутація: 105
Quote (Hatsik)
ще дивився її коли були по Мегаспорті прямі трансляції і був канал мегаспорт каналом і був загальноукраїнський(а то брєд став)

+100000000!!!!!!!! І я формулу дивився!

RombergДата: Неділя, 17.04.2011, 20:24:22 | Повідомлення # 28
Quote (13Mark)
за дві хвилини аж ніяк не можливо домовитись, перевести гроші і виконати "замовлення".

а навіщо зразу переводити гроші. та і не обов'язково гроші. можливо якісь розробки у машині... та любе-різне! а передати я впевнений, що можна. скільки раз я памятаю, що Рубіньо Шумахера пропускав. Ну ладно. Спорити немає сенсу. Кожен залишиться при своїй думці.

А кому яка гонка сподобалася найбільше. Мені коли Барікелло з 20 місця виборов 1!!! Це було шикарно. ХЗ коли то ще було.

vvtt09Дата: Неділя, 17.04.2011, 20:48:03 | Повідомлення # 29
Група: Редакція сайту
Нагороди: 3
Репутація: 59
Формулу дивлюсь незавжди...Колись дивився заради СЕННИ а після його загибелі щось і такий інтерес обірвало....В останні 2 роки цікаво бо претендентів на титул 5-6 чоловік і все мабуть буде вирішуватись на останніх етапах...Думаю переможе Фетель

Одна країна - Україна
В моєму сердці назавжди
Моя сім"я -дочка й дружина
Найкращі люди на Землі

Любимий клуб з рідного міста
КАРПАТИ ЛЬВІВ !!! КАРПАТИ ЛЬВІВ !!!
З тобою в радощі і горі -
Ти моє сердце полонив

13MarkДата: Неділя, 17.04.2011, 21:14:46 | Повідомлення # 30
Quote (Romberg)
скільки раз я памятаю, що Рубіньо Шумахера пропускав.

ну про що я і говорю, якщо хтось когось навмисне пропускає, з боксів іде команда аля: "Філіпе дитинко, Фернандо щвидший. Ти зрозумів?" Про кожен випадок усі знають. Усі радіо переговори слухає ФІА, якщо б там щось таке було хоча б примарно це ще б тоді в трансляції ввімкнули. А далі довго б судились) Таке неможливо приховати.

Quote (Romberg)
а навіщо зразу переводити гроші. та і не обов'язково гроші.

а може кинуть, судитись потім не будеш)))

Quote (Romberg)
можливо якісь розробки у машині...

А з цим уже важко, практично у кожної команди індивідуальне шассі, тому щоб щось нове впровадити інколи треба перебудовувати весь автомобіль. Яскравий приклад подвійний дифузор, чи цей новомодний вихлоп що іде уперед.

Quote (Romberg)
Спорити немає сенсу.

Та просто спілкуємось 024

Quote (Romberg)
Мені коли Барікелло з 20 місця виборов 1!!! Це було шикарно. ХЗ коли то ще було.

це було у 2000 ГП Німеччини у Хоккенхаймі, перша перемога в кар'єрі для Рубенса, невеличка поправка він стартував з 18 з 22.

FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » Третій тайм » Інші види спорту » Формула 1
Сторінка 3 з 7«1234567»
Пошук: