Форум

Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Hatsik  
FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » Третій тайм » Інші види спорту » Бокс
Бокс
Hatsik Offline
Hatsik
Група: Адміністратори
Репутація: 240
Нагороди: 9
Дата: П`ятниця, 19.09.2008, 02:11 | Повідомлення # 1
про вид спорту БОКС тут говорим

Профіль Сайт Редагувати
Hatsik Offline
Hatsik
Дата: П`ятниця, 19.09.2008, 02:12 | Повідомлення # 2
Девіду Хею пообіцяли бій з Володимиром Кличком

Ричард Шафер, виконавчий директор промоутерської компанії Golden Boy Promotions, яка представляє інтереси екс-чемпіона світу в першій важкій вазі Девіда Хея, заявив, що команда Володимира Кличка зацікавлена в бою з британцем.
Девіду Хею пообіцяли бій з Володимиром Кличком
Ф
Повєткін, а потім Хей

У інтерв'ю британському виданню Sportinglife Шафер заявив про те, що чемпіон IBF і WBO у суперважкій вазі Володимир Кличко може провести наступний захист своїх титулів проти Хея. Golden Boy має давні зв'язки з радником Кличка американцем Шеллі Фінкелем, який, за словами Шафера, завірив його в тому, що Володимир Кличко не заперечуватиме проти двобою з британцем.

"Я розмовляв із Шеллі Фінкелем, і він сказав мені, що вони погодяться на бій проти Девіда Хея", - повідомив Шафер.

Нагадаємо, що 13 грудня цього року Кличко має провести обов'язковий захист свого титулу IBF проти російського боксера Олександра Повєткіна.

Девід Хей планував провести хоча б два поєдинки в рамках суперважкої ваги, перш ніж зустрічатися з Кличком, проте якщо така можливість трапиться йому раніше, він вийде на бій проти чемпіона.

"У будь-якому випадку я зроблю це, - заявив Хей. - Я не переймаюся з приводу того, коли цей бій відбудеться. В ідеалі, звичайно, було б непогано провести пару поєдинків-розминок, а потім вийти на головний бій. Це допомагає розкручуванню бою і чим довше за нього чекають, тим більший інтерес до нього. Це також дасть американській публіці можливість побачити мене у справі, але якщо цей бій може відбутися тільки на початку наступного року - хай буде так. Я готовий до цього".

Раніше старший брат Володимира Кличка Віталій заявляв, що оптимальним суперником для його брата був би російський суперваговик Микола Валуєв.

Тим часом, стало відомо, що наступним суперником Хея може стати екс-чемпіон світу 47-й Рой Мерсер.

Профіль Сайт Редагувати
Hatsik Offline
Hatsik
Дата: Четвер, 09.10.2008, 18:59 | Повідомлення # 3
Віталій Кличко після бою з Пітером повернеться у політику

Почесний чемпіон світу в суперважкій вазі за версією WBC Віталий Кличко обіцяє повернутися у велику політику після бою з нігерійцем Семюелем Пітером.

"І бокс, і політика - це командні види спорту. На той час, поки я готувався до бою з Пітером, усі справи звалила на себе моя команда, за що я їй щиро вдячний. А після 11 жовтня знову увіллюся в бурхливе політичне життя України", - сказав Кличко, якого цитує Ліга з посиланням на телеканал "Спорт".

Він також відзначив, що, незважаючи на тривалу паузу в спортивній кар'єрі, відновлення фізичних кондицій пройшло легко.

"Важко відновлюватися тому, хто вів нездоровий спосіб життя: лягав спати о четвертій годині ранку після танців на дискотеках і зловживав алкоголем або іншими задоволеннями. Я ж веду здоровий спосіб життя, щодня тренуюся, дотримуюсь принципу "у здоровому тілі здоровий дух". Тому мені повернутися в спорт виявилося зовсім не важко", - підкреслив він.

Бій між Кличком і Пітером пройде 11 жовтня в Берліні. Він стане першим виходом Віталія на ринг майже за чотири роки: у грудні 2004 року боксер провів єдиний добровільний захист завойованого декількома місяцями раніше вакантного титулу WBC, а восени 2005 року після кількаразових переносів обов'язкового захисту пояса проти Хасима Рахмана відмовився від нього й оголосив про свій відхід з боксу.

Згодом WBC дав Кличко титул почесного чемпіона (Champion Emeritus), що дає право в будь-який момент кинути виклик чинному володарю чемпіонського титулу.

Профіль Сайт Редагувати
gio_mcs Offline
gio_mcs
Група: Користувачі
Репутація: 9
Нагороди: 0
Дата: Неділя, 12.10.2008, 02:04 | Повідомлення # 4
Ура Кличко виграв, негр поплив...

MU not for sal$
Профіль Сайт Редагувати
Hatsik Offline
Hatsik
Дата: Неділя, 12.10.2008, 02:11 | Повідомлення # 5
Quote (gio_mcs)
Ура Кличко виграв

Молодець, а я то думав, що буду пів-ночі не спати smile

Профіль Сайт Редагувати
VANDRI Offline
VANDRI
Група: Перевірені
Репутація: 44
Дата: Неділя, 12.10.2008, 02:19 | Повідомлення # 6
я дивився, кличко супер!!

Профіль Сайт Редагувати
titomyr Offline
titomyr
Група: Фанати
Репутація: 25
Дата: Неділя, 12.10.2008, 03:04 | Повідомлення # 7
Хороший бой.Кличко best biggrin

Профіль Сайт Редагувати
Hatsik Offline
Hatsik
Дата: Неділя, 12.10.2008, 03:08 | Повідомлення # 8
Quote (titomyr)
Хороший бой

хорошый и быстрый

Профіль Сайт Редагувати
1996 Offline
1996
Група: Користувачі
Репутація: 1
Дата: Четвер, 30.10.2008, 11:55 | Повідомлення # 9
Кличко класно бється, правда?

Купець
Профіль Сайт Редагувати
Dan Offline
Dan
Репутація: 6
Дата: Неділя, 04.01.2009, 11:33 | Повідомлення # 10
Кличко і Валуєва завалить!

Життя прекрасне!
Профіль Сайт Редагувати
AmBrYzI Offline
Репутація: 7
Дата: Неділя, 15.03.2009, 00:38 | Повідомлення # 11
А хто з Вас займався?

Кладбище. Дождь. Все мокнут. А я лежу в уютном теплом ящике.
Профіль Сайт Редагувати
Hatsik Offline
Hatsik
Дата: Неділя, 15.03.2009, 00:40 | Повідомлення # 12
Quote (AmBrYzI)
А хто з Вас займався?

НУ то краще створи тему в флудиці, яким спортом ви займались?
Бо то вже рахується за флуд
Ось посилання де можна створити таку тему
http://fckarpaty.org.ua/forum/27-0-0-1-1

Профіль Сайт Редагувати
Hatsik Offline
Hatsik
Дата: Неділя, 22.03.2009, 00:23 | Повідомлення # 13
Нині всі втикаєм бокс

Профіль Сайт Редагувати
Hatsik Offline
Hatsik
Дата: Понеділок, 22.06.2009, 11:55 | Повідомлення # 14
Суперником Кличка-старшого стане Хей або Валуєв

Чемпіон світу в надважкій вазі за версією WBC українець Віталій Кличко, відповідаючи на питання про те, хто стане його наступним суперником, заявив, що це буде британець Девід Хей або чемпіон світу WBA Ніколай Валуєв.
"Імовірніше всього, наступним суперником стане або Девід Хей, або Ніколай Валуєв. На жаль, багато чого в переговорах з Валуєвим залежить не від Ніколая, а від його промоутерів, у тому числі і від Дона Кінга. А з ним нам дуже б не хотілося знову мати справу", - цитує Кличка Sportbox.ru.

Профіль Сайт Редагувати
Robinho Offline
Robinho
Репутація: 29
Дата: Вівторок, 23.06.2009, 15:40 | Повідомлення # 15
Quote (Hatsik)
Суперником Кличка-старшого стане Хей або Валуєв

Всі хочуть , щоб кличко бився з Валуєвим , бо ніколи не бачили ,як Валуєв падає biggrin biggrin biggrin ( така туша) biggrin

Профіль Сайт Редагувати
Hatsik Offline
Hatsik
Дата: Вівторок, 21.07.2009, 14:59 | Повідомлення # 16
Кличко самокритично оцінив бій з Чагаєвим, але не збирається змінювати стиль

Чемпіон світу IBF, IBO та WBO Володимир Кличко розкритикував свій бокс у бою проти узбека Руслана Чагаєва.
"Нам справді вдалося зібрати 60 тисяч глядачів і влаштувати не просто боксерський вечір, але й залучити музичні гурти, навіть коміка. Андеркард теж був хороший. Але ось кілька нюансів ... Коли грав український гімн, мені здалося, що зі звуком виникли якісь неполадки. І ще - що стосується вже безпосередньо мого бою з Чагаєвим. Він вийшов дещо нудним", - сказав Кличко в інтерв'ю газеті "Сегодня".

За словами нашого боксера, не було ефектних моментів, які запам'ятовуються.

"Я не показав нічого особливого, крім прямих ударів, простих серій, був досить однобоким. Але цього вистачало, щоб домінувати над супротивником і повністю контролювати хід бою. Я не робив більше ще й тому, що не мав гідного опору з боку суперника, хоча Чагаєв і намагався, у порівнянні з Ібрагімовим, йти вперед", - додав боксер.

Як розповів Кличко, коли він побачив, що за рішенням лікаря або тренера Руслан Чагаєв не буде продовжувати поєдинок, сильно розчарувався.

"Ну чому!" Адже гаслом бою був "Нокаут на Veltins-Арена". А нокауту в підсумку не вийшло. Так, технічний, але це інше, ефектної точки не вистачало. Я дуже розчарувався. Був би нокаут, це згладило б мою однобокість ведення цього бою", - сказав Кличко-молодший.

"Я себе не притримував. Моя мета - не пропустити за бій жодного удару. Я вже сказав з сарказмом: якщо кажуть, що у мене скляне підборіддя, то я буду його оберігати. Мені було важливо продовжувати контролювати бій, і він так чи інакше би закінчився нокаутом. Неможливо витримувати такий натиск більше дев'яти-десяти раундів", - розповів чемпіон світу.

"Я буду боксувати в своєму стилі і змінювати йому не буду. Може, трохи подкоректую стиль", - наголосив Кличко.

Профіль Сайт Редагувати
Hatsik Offline
Hatsik
Дата: Понеділок, 28.09.2009, 01:41 | Повідомлення # 17
Віталій Кличко захистив титул чемпіона світу

Чемпіон світу у надважкій вазі за версією WBC Віталій Кличко (38-2-0, 37 КО) захистив свій титул у бою проти американця Кріса Арреоли (27-1-0, 24 КО). Український спортсмен виграв усі 10 раундів, які тривав бій.

Протягом усього поєдинку Арреола пропустив дуже багато ударів від нашого співвітчизника. Перед 11-тою трихвилинкою рефері оцінив стан американця та зупинив бій.

Бій Арреола розпочав у агресивній манері, явно намагаючись дістати Кличка, який мав невелику перевагу у зрості - 200 проти 193 см. Віталій відходив від атака суперника, водночас жорстко зустрічаючи американця джебом та кросом або аперкотом з правої. До речі, українець, який працював традиційно для себе - із повністю опущеними руками, не став витрачати час на "розвідку", а одразу почав вкладатися в удари на повну.

Уже після другого раунду під обома очима Крістобаля з'явилися гематоми, а його атаки виглядали дуже сумбурно у порівнянні із чіткими та акцентованими ударами українця. Складалося враження, що у кожного зі своїх "вибухів" Арреола намагається викинути чимбільше ударів із розрахунком "може, один і влучить".

Кличку вдалося увесь бій чітко контролювати дистанцію та не давати супернику підходити надто близько. Щоправда Віталій дуже зловживав завершенням атак правим аперкотом, за що пару разів поплатився, пропустивши лівий боковий назустріч.

З середини бою боксери стали частіше опинятися у клінчах. Непогано Арреола провів тільки восьмий раунд, коли Кличко-старший взяв паузу, а американський мексиканець навпаки підвищив темп. Крісу навіть раз вдалося дістати Кличка джебом та провести два лівих хука. Однак на цьому сили Арреоли і вичерпалися. Наступні два раунди українець бив суперника, який практично перестав йти вперед, на вибір. І навіть незважаючи на повну перевагу нашого співвітчизника протягом усього поєдинку рішення американського рефері Джона Скорле не випускати Арреолу на одинадцятий раунд може викликати суперечки.

Профіль Сайт Редагувати
Hatsik Offline
Hatsik
Дата: Неділя, 13.12.2009, 02:09 | Повідомлення # 18
Кличко захистив титул чемпіона світу

Українець Віталій Кличко (39-2-0, 37 нокаутів) захистив титул чемпіона світу за версією WBC у надважкій вазі. Бій протривав усі 12 раундів, наш співвітчизник переміг американця Кевіна Джонсона (22-1-1, 9 нокатуів) одноголосним рішенням суддів.

Рахунок усіх суддівських записок 119:109.

З першого раунду суперник Кличка віддав ініціативу українцю і працював другим номером. Кличко весь час працював активніше, намагаючись проводити серійні атаки. Однак американець продемонстрував чудовий захисний стиль - постійна швидка робота тулубом, ухили, удари назустріч, блокування ударів руками, лівим плечем.

Профіль Сайт Редагувати
elnino Offline
elnino
Репутація: 9
Дата: Понеділок, 07.06.2010, 16:16 | Повідомлення # 19
Класно КЛИЧКО поляка положив

Профіль Сайт Редагувати
Hatsik Offline
Hatsik
Дата: Неділя, 12.09.2010, 02:02 | Повідомлення # 20
Кличко нокаутував Пітера у 10 раунді

Володимир Кличко захистив титули чемпіона світу за версією WBO та IBF у двобої проти нігерійця Семюеля Пітера.

У поєдинку, який проходив на 50-тисячному стадіоні у Франкфурті, Кличко нокаутував свого суперника у 10 раунді.

Профіль Сайт Редагувати
Hatsik Offline
Hatsik
Дата: Неділя, 20.03.2011, 00:36 | Повідомлення # 21
всі чекаємо бою Кличка 009

Профіль Сайт Редагувати
Romberg Offline
Romberg
Репутація: 137
Дата: Неділя, 20.03.2011, 00:52 | Повідомлення # 22
Та там, як завжди будуть обніматися. Потім мавпа получить раз в писок і усьо. Не цікаво то всьо тепер...

"Найкраще мала б продаватись скакалка марки "Хто не скаче, той москаль!!!"(Зелень)
Профіль Сайт Редагувати
Robinho Offline
Robinho
Дата: Неділя, 20.03.2011, 00:52 | Повідомлення # 23
Quote (Romberg)
Потім мавпа получить раз в писок і усьо. Не цікаво то всьо тепер...

clap 009

Профіль Сайт Редагувати
Hatsik Offline
Hatsik
Дата: Неділя, 20.03.2011, 01:25 | Повідомлення # 24
5 хвилин боксу і ПЕРЕМОГА Кличка! clap

Профіль Сайт Редагувати
Robinho Offline
Robinho
Дата: Неділя, 20.03.2011, 01:26 | Повідомлення # 25
Romberg, не вгадав!

Жаль тільки людей ,які платили великі гроші ,щоб прийти на поєдинок,а прийшли на 5хв 009

Профіль Сайт Редагувати
FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » Третій тайм » Інші види спорту » Бокс
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: