Форум

Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: Hatsik  
FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » Третій тайм » Розмови про все підряд » Політика
Політика
ЗЕЛЕНЬДата: Середа, 01.06.2011, 11:38 | Повідомлення # 26
Новачок
Група: Редакція сайту
Повідомлень: 26
Нагороди: 3
Репутація: 62
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Грузія розпочала люстрацію і заборонила серп і молот

Середа, 01 червня 2011, 10:26

Парламент Грузії ухвалив "Хартію свободи", яка вводить обмеження для колишніх радянських чиновників і не допускає використання в громадських місцях фашистської та комуністичної символіки.

Про це повідомляє Кавказький портал.

Частина Хартії, що стосується люстрації, передбачає встановлення посадових обмежень для колишніх співробітників спецслужб Радянського Союзу, а також колишніх вищих посадових осіб компартії та комсомолу.

Ці люди не зможуть працювати в представницьких чи виконавчих органах, Раді безпеки, Кабінеті міністрів, займати посади голів департаментів, в адміністрації президента, апараті парламенту, урядовій канцелярії, регулюючих комісіях.

Для них також будуть задіяні обмеження для роботи в міністерствах оборони і внутрішніх справ, оперативних підрозділах у званні віце-полковника і вище.

Вони також не можуть обіймати посади суддів, керівників вищих навчальних закладів, проректорів, деканів та завкафедрою. Також для них буде неможливо перебувати в керівництві Громадського телебачення або бути членом регулюючої ради.

Особи, які співпрацювали з радянськими спецслужбами, зможуть брати участь у виборах лише після того, як інформація про це стане публічною для виборців.

Комісія, яка буде розглядати реєстри осіб, що потрапляють під люстрацію, повинна бути створена президентом, і по одній людині в неї представлять фракції парламенту Грузії.

Протягом шести місяців після вступу закону в силу комісія отримає в своє розпорядження від відповідних органів матеріали про секретних агентів радянських спецслужб.

Також комісія отримає повноваження "розгляду і прийняття рішень щодо викорінення комуністичної чи фашистської символіки, культових будівель, пам'ятників, монументів, назв вулиць, які пропагують комуністичну чи нацистську ідеологію".

Автором закону є депутат опозиційної фракції "Сильна Грузія" Гія Тортладзе, який об'єднав в цьому документі раніше розроблені ним законопроекти "Про люстрацію" і "Акт патріота".

Хартія, яка вступить в силу з 1 грудня 2012 року, була прийнята одноголосно.

Як відомо, в лютому 2011 року у Верховній Раді було зареєстровано проект закону, який передбачає кримінальну відповідальність або штраф до 17 тисяч грн за "пропаганду, публічне схвалення тоталітарної ідеології та практики комунізму і нацизму".

У квітні 2011 року ВР підтримала скопійовану з російської постанову, яка засуджувала спроби порівняння СРСР із нацистською Німеччиною.

Джерело: Українська правда
 
vvtt09Дата: Середа, 01.06.2011, 11:53 | Повідомлення # 27
Гравець основи
Група: Перевірені
Повідомлень: 478
Нагороди: 3
Репутація: 59
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Молодці грузини---а нам ще треба до того йти

Одна країна - Україна
В моєму сердці назавжди
Моя сім"я -дочка й дружина
Найкращі люди на Землі

Любимий клуб з рідного міста
КАРПАТИ ЛЬВІВ !!! КАРПАТИ ЛЬВІВ !!!
З тобою в радощі і горі -
Ти моє сердце полонив
 
ЗЕЛЕНЬДата: П`ятниця, 17.06.2011, 12:21 | Повідомлення # 28
Новачок
Група: Редакція сайту
Повідомлень: 26
Нагороди: 3
Репутація: 62
Зауваження: 0%
Статус: Offline
КС ВИЗНАВ НЕКОНСТИТУЦІЙНИМ ЗАКОН ПРО ЧЕРВОНИЙ ПРАПОР

Використання прапора перемоги під час офіційних заходів разом з державним прапором України суперечить Конституції.

Відповідне рішення Конституційного Суду було оприлюднене у п’ятницю, повідомляє УНІАН.

Як зазначається у рішенні КС, положеннями Конституції визначено вичерпний перелік державних символів України, до яких відноситься Державний прапор, Герб, Гімн.

У своєму рішенні КС посилається на те, що прапор Перемоги є символом перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні, армії та флоту.

Також Конституційний Суд звертає увагу, що під час ухвалення парламентом змін до закону про червоний прапор 21 квітня була порушена процедура.

У рішенні зазначається, що визнані неконституційними положення втрачають чинність з дня ухвалення КС рішення, яке обов’язковим до виконання на всій території України, остаточним і не може бути оскаржене.

Разом з тим КС у своєму рішенні пропонує Верховній Раді законодавчо встановити порядок використання державних символів України, зокрема, Державного прапора України.
 
MaRiOДата: П`ятниця, 17.06.2011, 12:37 | Повідомлення # 29
Капітан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 706
Нагороди: 3
Репутація: 49
Статус: Offline
КС ВИЗНАВ НЕКОНСТИТУЦІЙНИМ ЗАКОН ПРО ЧЕРВОНИЙ ПРАПОР-так їм і треба тим комунякам

МІЛЬЙОН СЕРДЕЦЬ,ОДНЕ БИТТЯ КАРПАТИ ЛЬВІВ-НА ВСЕ ЖИТТЯ
 
РостиславДата: Субота, 18.06.2011, 22:09 | Повідомлення # 30
Гравець основи
Група: Перевірені
Повідомлень: 344
Нагороди: 0
Репутація: 28
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Quote (Дрогобич)
КС ВИЗНАВ НЕКОНСТИТУЦІЙНИМ ЗАКОН ПРО ЧЕРВОНИЙ ПРАПОР-так їм і треба тим комунякам

012


 
blutfingДата: Понеділок, 10.10.2011, 14:28 | Повідомлення # 31
Запасний
Група: Перевірені
Повідомлень: 236
Нагороди: 0
Репутація: 28
Зауваження: 0%
Статус: Offline
хочеться, але, чомусь, не віриться: http://ubr.ua/ukraine....-106916
 
KinderUAДата: Понеділок, 10.10.2011, 21:27 | Повідомлення # 32
Запасний
Група: Перевірені
Повідомлень: 290
Нагороди: 0
Репутація: 11
Зауваження: 80%
Статус: Offline
blutfing
хочеться, але, чомусь, не віриться:

А що ти хочеш ??


Україна в серці назавжди!
 
MaRiOДата: Вівторок, 11.10.2011, 13:25 | Повідомлення # 33
Капітан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 706
Нагороди: 3
Репутація: 49
Статус: Offline
Тимошенко засудили до семи років позбавлення волі


Печерський районний суд Києва визнав екс-прем'єра Юлію Тимошенко винною в перевищенні влади і службових повноважень при підписанні газових контрактів в 2009 році і засудив її до позбавлення волі строкомна сім років. Такий вирок зачитав суддя Родіон Кірєєв.

Тимошенко залишиться в СІЗО до вступу вироку в законну силу. Термін їй буде нараховуватися з 5 серпня 2011 року. Крім того, суд постановив стягнути з Тимошенко 1,5 млрд.грн. збитків на користь НАК Нафтогаз України. Ще в 2,5 тис.грн. суд оцінив судові витрати.

Стаття 365 Кримінального кодексу України "Перевищення влади або службових повноважень" у виконанні частини 3 "що спричинило тяжкі наслідки", яка і інкримінувалася Тимошенко, передбачає позбавлення волі на термін від семи до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на термін до трьох років.

"В січні 2009 року Тимошенко, обіймаючи посаду прем'єр-міністра України, будучи посадовою особою, всупереч вимогам ст. 19 Конституції України, використала надані їй владою службові повноваження в злочинних цілях і, діючи умисно, вчинила дії, які явно виходили за межі наданих їй прав і повноважень, що призвело до тяжких наслідків", - сказав Кірєєв.

У мотивувальній частині вироку суд зазначив, що Тимошенко завдала державі збиток в сумі 1,5 млрд.грн. Прокуратура вимагала для екс-прем'єра сім років позбавлення волі і виплати штрафу в розмірі, еквівалентному цьому збитку - півтора мільярди.

Раніше, на попередній стадії судового процесу, представники Генпрокуратури заявляли, що Тимошенко була особисто зацікавлена в підвищенні цін на російський газ - це нібито допомогло розрахуватися з боргами корпорації Єдині енергетичні системи України, якою вона керувала в 90-х. У свою чергу, екс-прем'єр називала цю справу особистою помстою президента Віктора Януковича.

З аналогічною заявою Тимошенко виступила і сьогодні. Звернувшись до засобів масової інформації, яким, незважаючи на "Беркут" і тісний зал, все-таки вдалося прорватися в суд, вона заявила, що сьогоднішній вирок - це вирок не судді Кірєєва, а президента Януковича. "Яким би не був вирок, моя боротьба продовжиться. Я буду точно так само боротися за Україну, за її європейське майбутнє, за свободу і справедливість. Цей вирок, написаний президентом Януковичем, нічого не змінить", - сказала вона.

Адвокат Тимошенко Юрій Сухов напередодні заявив в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ, що обвинувальний вирок, навіть найбільш лояльний, буде оскаржено в апеляційних інстанціях, а якщо правди не вдасться добитися і там, то в Європейському суді з прав людини.

У народних депутатів від опозиції плани з порятунку Тимошенко інші: на минулому тижні вони вже спробували у Верховній Раді декриміналізувати статтю 365 Кримінального кодексу України, за якою і засудили екс-прем'єра, але марно. Один з варіантів подальшого розвитку подій - подальша декриміналізація і, можливо, запізніле звільнення Тимошенко з-під варти.

Екс-прем'єр була заарештована 5 серпня 2011 року і більше двох місяців перед вироком провела в стінах Лук'янівського СІЗО


МІЛЬЙОН СЕРДЕЦЬ,ОДНЕ БИТТЯ КАРПАТИ ЛЬВІВ-НА ВСЕ ЖИТТЯ
 
KinderUAДата: Вівторок, 11.10.2011, 20:52 | Повідомлення # 34
Запасний
Група: Перевірені
Повідомлень: 290
Нагороди: 0
Репутація: 11
Зауваження: 80%
Статус: Offline
Голуби летять над нашев зонов

Україна в серці назавжди!
 
blutfingДата: Четвер, 13.10.2011, 08:55 | Повідомлення # 35
Запасний
Група: Перевірені
Повідомлень: 236
Нагороди: 0
Репутація: 28
Зауваження: 0%
Статус: Offline
один із коментів про те що в Кам`янець-Подільському познімали всі біл-борди з Бандерою до приїзда Дибіловича: Сменились принципы и вкусы, Сломались старые барьеры. Чем дольше правит Янукович, Тем больше я люблю БАНДЕРУ!
 
blutfingДата: П`ятниця, 23.12.2011, 15:51 | Повідомлення # 36
Запасний
Група: Перевірені
Повідомлень: 236
Нагороди: 0
Репутація: 28
Зауваження: 0%
Статус: Offline
http://www.unian.net/ukr/news/news-476253.html
 
OlegGurinДата: Четвер, 26.11.2020, 07:16 | Повідомлення # 37
Новачок
Група: Фанати
Повідомлень: 76
Нагороди: 0
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Киев, 12 ноя - ИА Neftegaz.RU. 
В январе-октябре 2020 г. Украину увеличила импорт нефти и нефтяного сырья в 1,7 раза.
Об этом говорят данные Государственной таможенной службы.
Эта отрасль, никогда не будет убыточной. Я вложился в компанию Affinage https://affinage.org , которая торгует газом, палладиумом, нефтью, золотом и сейчас получаю стабильный пассивный доход.
 
OlegGurinДата: Вівторок, 02.03.2021, 08:56 | Повідомлення # 38
Новачок
Група: Фанати
Повідомлень: 76
Нагороди: 0
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Инсайдерская информация. Правительство Украины, для банкнотно-монетного двора Национального банка Украины, закупило большую парию вот таких https://azt.ua/napravlyayuschie-stankov-chpu.php  станочных направляющих для станков с ЧПУ. Ну что господа, готовимся к круглосуточному включению денежных печатных станков?
 
asdaДата: Середа, 03.03.2021, 10:27 | Повідомлення # 39
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Нагороди: 0
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Постоянно слежу за политическими новостями. Сейчас посмотрела Вечер с Владимиром Соловьевым 30 09 2020, узнала из этого выпуска о последних событиях в мире.
 
lebedartДата: П`ятниця, 20.08.2021, 09:08 | Повідомлення # 40
Новачок
Група: Фанати
Повідомлень: 78
Нагороди: 1
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Если будут проблемы с бизнесом, вот тут есть услуги банкротство физ лиц в калининграде
https://cvd.ru/uslugi/bankrotstvo-fizicheskikh-lits

 
lebedartДата: Понеділок, 25.10.2021, 13:46 | Повідомлення # 41
Новачок
Група: Фанати
Повідомлень: 78
Нагороди: 1
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Не так давно мы для заказа услуг ремонта ходовой Форда обратились в центр по техническому обслуживанию
https://technorosst.com/kompressornoe-oborudovanie/ который славится хорошей репутацией и хочу отметить, что результат сотрудничества нас более чем порадовал, так как работают работники достаточно быстро, качественно. Советую и вам к ним обращаться, не пожалеете.
 
anonymous2022Дата: Субота, 04.12.2021, 10:00 | Повідомлення # 42
Дублер
Група: Фанати
Повідомлень: 172
Нагороди: 0
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Новости Шабалинского района https://vshabalino.ru kачество подачи информации – еще одно несомненное достоинство этого издания. Автор старается говорить с читателем на одном языке, при этом всесторонне охватывая вопрос. И важно то, что информация подается в видеоформате, что еще сильнее упрощает понимание. Не удивительно, что после ознакомления в одной публикацией, мы автоматически переключаемся на другие присутствующие здесь материалы. Процесс действительно увлекает.
 
VavillloN1990Дата: Вівторок, 15.03.2022, 12:04 | Повідомлення # 43
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
А зачем? Ребят, давайте без политики обойдемся? К чему это все обычным людям? Мы все равно ни к какому выводу не придем, только разосремся все)
 
GrafNikulaДата: П`ятниця, 18.03.2022, 05:48 | Повідомлення # 44
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Нагороди: 0
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Quote anonymous2022 ()
А зачем? Ребят, давайте без политики обойдемся? К чему это все обычным людям проститутки череповца? Мы все равно ни к какому выводу не придем, только разосремся все)
Ну все, сейчас начнется. Вы тут никому и ничего не докажете. Для укранцев политика теперь очень острый вопрос! Мне тут на одном форуме уже высказали, какой я такой сякой поддерживаю Путина и военные действия. Бесполезный спор, лучше было вообще не касаться этой темы.
 
FanatiKoДата: П`ятниця, 18.03.2022, 05:52 | Повідомлення # 45
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Quote VavillloN1990 ()
Ну все, сейчас начнется. Вы тут никому и ничего не докажете. Для укранцев политика теперь очень острый вопрос! Мне тут на одном форуме уже высказали индивидуалки кургана, какой я такой сякой поддерживаю Путина и военные действия. Бесполезный спор, лучше было вообще не касаться этой темы.
Это вам еще повезло. Можно сказать даже ничего не высказали. А я выслушал про то, как мы 4 срока подряд выбирали убийцу украинского народа. И про то как МЫ рушим им все объекты инфраструктуры. Одного не могу понять, как можно быть настолько глухими и слепыми?
 
RonaldDДата: Субота, 26.03.2022, 15:32 | Повідомлення # 46
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Нагороди: 0
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Quote FanatiKo ()
Это вам еще повезло. Можно сказать даже ничего не высказали. А я выслушал про то, как мы 4 срока подряд выбирали убийцу украинского народа. И про то как МЫ рушим им все объекты инфраструктуры проститутки орла. Одного не могу понять, как можно быть настолько глухими и слепыми?
На черта обострять? Вы заходите на УКРАИНСКИЙ форум и хотите найти здесь единомышленников? Бред! Конечно, это невозможно. Мы тут неделю назад вернулись из Белоруссии, удивило, что и там такое же. Вы никому и ничего здесь не докажете! Просто примите как данность
 
bolelshikДата: Понеділок, 18.04.2022, 16:59 | Повідомлення # 47
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Конечно, невозможно! Сейчас съедят вас) Да и зачем вообще обсуждать политику на футбольном форуме?
 
ПарижкаДата: П`ятниця, 28.04.2023, 12:05 | Повідомлення # 48
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Нагороди: 0
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Нині взагалі через політичні ігри страждають наші діти. У мене син не може продовжувати навчання у Львові та був змушений переїхати. Добре, що навчання в Польщі для українців https://study-and-travel.net/uk/country/polshcha/ дуже лояльне, тому йому без проблем вдалося вступити до університету, де він зараз навчається.
 
FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » Третій тайм » Розмови про все підряд » Політика
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: