[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 9 з 15«1278910111415»
Модератор форуму: Hatsik 
FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » Третій тайм » Розмови про все підряд » Гумор (анекдоти, розповіді, смішне відео і т. д.)
Гумор
vvtt09Дата: П`ятниця, 27.05.2011, 15:25:39 | Повідомлення # 81
Група: Редакція сайту
Нагороди: 3
Репутація: 59
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Попадають у пекло Українець(У) і Москалик(М). І чорт(Ч) їх питає – “В яке пекло йдете в Російське чи Українське?”.
М: а яка в них різниця?
Ч: ну в Українському треба з’їсти два відра гамна в день, а в Російському тільки одне
М: не, то я ліпше піду до своїх рідних
а українець думає – “НУ все життя прожив на Україні, чого я до Росії буду пертися, Іду в Українське”
пройшло 200 років
НУ зустрічаются москалик і українець
У: ну шо, як там у вас?
М: ну та як, з’їв відро гамна і гуляй цілий день, а у вас як там?
У: та як в нас на Україні, то відер не хватає, то гімна не завезуть

vvtt09Дата: Неділя, 29.05.2011, 10:02:02 | Повідомлення # 82
Нагороди: 3
Репутація: 59

BussДата: Середа, 01.06.2011, 15:36:14 | Повідомлення # 83
Група: Перевірені
Нагороди: 1
Репутація: 79
Зустрічаються в селі двоє товаришів, які не бачили один одного 15 років. Двоє не бідні на хороших авто при баблі і т.д.
перший питає:
- Слухай друже, Я як в Італію на заробітки поїхав , то відразу кобіту місцеву закадрив. Потім взнав , що вона дочка міліонера. По биріку вклєпав дочку , а там весілля, придане і т.д. А Ти в тому затурканому селі як заробив,? Тут-же дупа як була тк і залишилася.
той йому відповідає:
- Ти , як тільки поїхав, у Мене талант відкрився.. Пробую сечу ,яку люди приносять і відразу діагноз правильний ставлю..
перший:
- Ти піздиш. .. хочеш сказати , що як Я тобі принесу свої сцаки, то ти їх поп'єш і розкажеш чому мене лівий локоть вже півроку болить ?!?
той йому:
- Принось .. с Тебе нав'ять бабла не візьму.
Перший згодився принести, але не повірив ні єдиному слову давнього друга. Взяв банку налюрав троха , дав жінці, щоб та сикнула, потім дочці, коту, троха масла з трактора злив та й несе на другий день до друга. Той попробував і почав росказувати:
- твій кіт здоровий, жінка має ще таких двох як Ти., дочка в свої 14 на 3 місяці вагітності, в тракторі треба кольца міняти, а Ти коли дрочиш в машині, то пересідай на пасажирську сідуху бо б'єшся локтем об дверку.

СігалДата: Середа, 01.06.2011, 16:56:13 | Повідомлення # 84
Нагороди: 0
Репутація: 43
Quote (Buss)
Зустрічаються в селі двоє товаришів, які не бачили один одного 15 років. Двоє не бідні на хороших авто при баблі і т.д. перший питає: - Слухай друже, Я як в Італію на заробітки поїхав , то відразу кобіту місцеву закадрив. Потім взнав , що вона дочка міліонера. По биріку вклєпав дочку , а там весілля, придане і т.д. А Ти в тому затурканому селі як заробив,? Тут-же дупа як була тк і залишилася. той йому відповідає: - Ти , як тільки поїхав, у Мене талант відкрився.. Пробую сечу ,яку люди приносять і відразу діагноз правильний ставлю.. перший: - Ти піздиш. .. хочеш сказати , що як Я тобі принесу свої сцаки, то ти їх поп'єш і розкажеш чому мене лівий локоть вже півроку болить ?!? той йому: - Принось .. с Тебе нав'ять бабла не візьму. Перший згодився принести, але не повірив ні єдиному слову давнього друга. Взяв банку налюрав троха , дав жінці, щоб та сикнула, потім дочці, коту, троха масла з трактора злив та й несе на другий день до друга. Той попробував і почав росказувати: - твій кіт здоровий, жінка має ще таких двох як Ти., дочка в свої 14 на 3 місяці вагітності, в тракторі треба кольца міняти, а Ти коли дрочиш в машині, то пересідай на пасажирську сідуху бо б'єшся локтем об дверку.

Аааааа!!!!!!! Buss смалиш!!!!

RombergДата: Середа, 01.06.2011, 19:09:06 | Повідомлення # 85
Група: Адміністратори
Репутація: 137
Сидять два куми, їдять сало. Один другому й каже:
— Куме, а ви знаєте, тоті москалі, шляк би їх трафив, але вони такі героїчні, ну такі вже героїчні люди!
— Та ви шо таке триндите, куме!
— Ну так от. Слухайте. Йду я вчора попри ставок, глип – а там москаль топиться. Я йому: “Може тобі допомогти?”. А він все кричить та й кричить: “Та ну! Та ну!”

"Найкраще мала б продаватись скакалка марки "Хто не скаче, той москаль!!!"(Зелень)

BussДата: П`ятниця, 03.06.2011, 15:04:38 | Повідомлення # 86

RombergДата: Субота, 04.06.2011, 10:38:48 | Повідомлення # 87
Група: Адміністратори
Репутація: 137

020

"Найкраще мала б продаватись скакалка марки "Хто не скаче, той москаль!!!"(Зелень)

E400Дата: Субота, 04.06.2011, 22:56:11 | Повідомлення # 88
Репутація: 13

E400Дата: Неділя, 05.06.2011, 20:37:17 | Повідомлення # 89
Репутація: 13

BussДата: Понеділок, 06.06.2011, 11:57:54 | Повідомлення # 90
Зустрілися Українець з американцем і в них зайшла розмова про гори. Американець говорить:
- У нас такі гори, що як гукнеш то ехо 5 хвилин триває.
Українець:
- Ну то їдем подивимось.
Вилізають на вершину та й американець кричить:
- Hello !!!
Ехо:
- Hello- ello- llo- o .
А Українець каже :
- Та хіба це гори ? У нас у горах ехо 3 години тримається.
Американець?
- Ну поїхали подивимося.
Вилазять вони на Говерлу і Українець:
- В Карпатах москаль !!!
Луна: Де москаль !? Де москаль !? Де москаль !? Де москаль !? Де москаль !? Де москаль !?

FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » Третій тайм » Розмови про все підряд » Гумор (анекдоти, розповіді, смішне відео і т. д.)
Сторінка 9 з 15«1278910111415»
Пошук: