[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: Hatsik  
FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » Третій тайм » Розмови про все підряд » Новини про наше славне місто Львів
Новини про наше славне місто Львів
T@siKДата: Вівторок, 21.07.2009, 18:31:11 | Повідомлення # 26
Група: Перевірені
Нагороди: 0
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Я наприклад б не переносив ту тюрму нікуда, самі подумайте, цих вязнів виводять на двір по черзі, там прибирати. кущі стригти, вони бачать Львів, хоть і чучуть, але всеодно, а за містом вони нічого не побачать, тай їх частіше відвідують рідні. Я так думаю...

gio_mcsДата: Середа, 14.10.2009, 16:37:29 | Повідомлення # 27
Група: Користувачі
Репутація: 9
Президент Шахтаря і одна з найбагатших людей України Рінат Ахметов збирається відкрити філію школи Шахтаря.

Об це розповів мер Львова Андрій Садовий. "Враховуючи те, що сьогодні в Шахтарі п'ять футболістів мають наше львівське, галицьке коріння, є пропозиція побудувати у Львові футбольну академію", - цитує Садового Львівський портал.

"Ми повернемося до цієї розмови навесні". Також міський голова розповів, що Ахметов збирається інвестувати значні кошти.

це цитата із football.ua

MU not for sal$

Повідомлення відреагував gio_mcs - Середа, 14.10.2009, 16:44:26

gio_mcsДата: Середа, 14.10.2009, 16:46:35 | Повідомлення # 28
Моя думка що це для Карпат буде крах вони не будуть мати жодного свого вихованця.

MU not for sal$

HatsikДата: Субота, 17.10.2009, 00:33:07 | Повідомлення # 29
Група: Адміністратори
Нагороди: 8
Репутація: 237
Статус: Online
Quote (gio_mcs)
Моя думка що це для Карпат буде крах вони не будуть мати жодного свого вихованця.

*уй йому в дупу, забагато хоче він........ а садовий може і дозволити, то ше той підар angry

gio_mcsДата: Субота, 17.10.2009, 20:10:26 | Повідомлення # 30
Нехай Ахметов побудує де дійсно вона потрібна!!!! Хоча щоб попасти в ту школу там таланту не потрібно там тре бабло і то немале.

MU not for sal$

T@siKДата: Вівторок, 13.04.2010, 14:04:29 | Повідомлення # 31
Репутація: 63
У Львові буде вулиця Ігоря Білозора

Депутати Львівської облради створять організаційний комітет для вшанування пам’яті композитора Ігоря Білозора, а саме для вирішення питання спорудження пам’ятника на могилі на Личаківському цвинтарі та перейменування однієї з вулиць у м. Львові на честь Ігоря Білозора. Таку ініціативу на сесії Львівської облради сьогодні, 13 квітня, висунув голова депутатської групи «За Україну» Ярослав Пітко.

З його слів, депутати створять спільний оргкомітет з Фондом імені Ігоря Білозора, який у погодження з родиною композитора вирішить ці питання. Пітко зазначив, що обласний бюджет долучиться до фінансування пам’ятника на могилі Білозора. Однак конкретної суми коштів наразі не назвав. На думку Пітка, у пам’ять про Білозора може бути перейменовано одну з бічних вулиць проспекту Шевченка у центрі Львова. Рішення з цього приводу має прийняти сесії Львівської міської ради.

blutfingДата: Четвер, 12.01.2012, 09:53:16 | Повідомлення # 32
Репутація: 28
http://expres.ua/news/2012/01/12/57915

FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » Третій тайм » Розмови про все підряд » Новини про наше славне місто Львів
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: