[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 7 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » Європа і світ » Світовий футбол » Ліга Європи
Ліга Європи
HatsikДата: Понеділок, 01.06.2009, 13:10:56 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Нагороди: 8
Репутація: 237
Статус: Offline
Ліга Європи. 22.02.2012. 1/16 фіналу

19:00 Ман.Сіті - Порту 4:0

Ліга Європи. 23.02.2012. 1/16 фіналу

20:00 Валенсія - Сток Сіті
1:0
20:00 Твенте - Стяуа 1:0
20:00 Стандард - Вісла 0:0
20:00 Брюгге - Ганновер 0:1
20:00 ПАОК - Удінезе 0:3
20:00 ПСВ - Трабзонспор 4:1
20:00 Атлетик - Локомотив М 1:0
22:05 Ман.Юнайтед - Аякс 1:2
22:05 Бешикташ - Брага 0:1
22:05 Олімпіакос - Рубін 1:0
22:05 Шальке - Вікторія 3:1
22:05 Спортинг Л - Легія 1:0
22:05 Андерлехт - АЗ Алкмаар 0:1
22:05 Атлетіко - Лаціо 1:0
22:05 Металіст - Зальцбург 4:1

Повідомлення відреагував Buss - П`ятниця, 24.02.2012, 09:18:24

HatsikДата: П`ятниця, 05.08.2011, 16:33:47 | Повідомлення # 151
Нагороди: 8
Репутація: 237
буде не солодко нашим командам

MaRiOДата: П`ятниця, 05.08.2011, 16:34:53 | Повідомлення # 152
Нагороди: 1
Репутація: 48
Hatsik, це точно а кому нині легко

МІЛЬЙОН СЕРДЕЦЬ,ОДНЕ БИТТЯ КАРПАТИ ЛЬВІВ-НА ВСЕ ЖИТТЯ

-FcKarpatyFan-Дата: Субота, 06.08.2011, 16:29:00 | Повідомлення # 153
Група: Перевірені
Нагороди: 0
Репутація: 105
Зауваження: 0%
Президент Сошо: нельзя недооценивать Металлист

Александр Лякомб поделился своим мнением по поводу будущего соперника своего клуба.
"Будет огромной ошибкой полагать, что нам достался легкий оппонент. Металлист финишировал третьим в прошлом чемпионате Украины, пропустив вперед лишь Динамо и Шахтер, которые постоянно участвуют в еврокубках", - говорит Лякомб.

"Их чемпионат начался месяц назад, потому они будут в лучшей форме, чем мы. Радует, что ответный матч мы проведем дома".

BussДата: П`ятниця, 19.08.2011, 10:23:12 | Повідомлення # 154
Репутація: 79
Ліга Європи. 18.08.2011. Кваліфікація. Плей-офф

BussДата: П`ятниця, 19.08.2011, 10:30:06 | Повідомлення # 155
Ліга Європи. 18.08.2011. Кваліфікація. Плей-офф

MaRiOДата: П`ятниця, 26.08.2011, 18:12:09 | Повідомлення # 156
Результати жеребкування групового етапу Ліги Європи
У Монако відбулося жеребкування групового етапу Ліги Європи.
Ось результати жеребкування:

Група А
1. "Тоттенхем" (Англія)
2. "Рубін"
3. ПАОК (Греція)
4. "Шемрок Роверс"

Група B
1. "Копенгаген"
2. "Стандардт"
3. "Гановер"
4. "Ворскла"

Група C
1. ПСВ
2. "Хапоель"
3. "Рапід" (Румунія)
4. "Легія"

Група D
1. "Спортінг"
2. "Лаціо"
3. "Цюріх"
4. "Васлуй"

Група E
1."Динамо" (Київ, Україна)
2. "Бешикташ"
3. "Сток Сіті"
4. "Маккабі" (Тель-Авів, Ізраїль)

Група F
1. "ПСЖ"
2. "Атлетік"
3. "Зальцбург"
4. "Слован"

Група G
1. АЗ
2. "Металіст"
3. "Аустрія"
4. "Мальме"

Група H
1. "Брага"
2. "Брюгге"
3. "Бірмінгем"
4. "Марібор"

Група I
1. "Атлетіко"
2. "Удінезе"
3. "Ренн"
4. "Сьйон"

Група J
1. "Шальке"
2. "Стяуа"
3. "Маккабі"
4. АЕК Ларнака

Група K
1."Твенте"
2. "Фулхем"
3. "Оденсе"
4. "Вісла"

Група L

1. "Андерлехт"
2. АЕК Афіни
3. "Локомотив"
4. "Штурм" (Австрія)

BussДата: П`ятниця, 04.11.2011, 10:36:10 | Повідомлення # 157
Ліга Європи. 03.11.2011. Ліга Європи 4-й тур

19:00 Рубін 1:0 Тоттенхем
20:00 Маккабі Т-А 1:2 Сток Сіті
20:00 Шемрок Роверс 1:3 ПАОК
20:00 Копенгаген 1:2 Ганновер
20:00 Ворскла 1:3 Стандард
20:00 Легія 3:1 Рапід Бх
20:00 ПСВ 3:3 Хапоель Т-А
20:00 Васлуй 1:0 Спортінг Л
20:00 Лаціо 1:0 Цюріх
20:00 Бешикташ 1:0 Динамо К
20:00 Зальцбург 0:1 Атлетік
20:00 ПСЖ 1:0 Слован
22:05 Металіст 3:1 Мальме
22:05 Аустрія 2:2 АЗ Алкмаар
22:05 Бірмінгем 2:2 Брюгге
22:05 Брага 5:1 Марібор
22:05 Атлетико 4:0 Удінезе
22:05 Селтік 3:1 Ренн
22:05 Шальке 0:0 АЕК Ларнака
22:05 Стяуа 4:2 Маккабі Хф
22:05 Твенте 3:2 Оденсе
22:05 Фулхем 4:1 Вісла
22:05 АЕК 1:3 Локомотив М
22:05 Андерлехт 3:0 Штурм

BussДата: П`ятниця, 04.11.2011, 14:02:25 | Повідомлення # 158
Маркевич: Засмучений, що і "Динамо", і "Ворскла" не набрали очки.

Післяматчева прес-конференція головного тренера "Металіста" Мирона Маркевича.

- Важко ми грали в першому таймі, хоч і мали два 100% моменти. Довелося скоригувати склад, бо не всі були здорові, і ми їх поберегли. Напевно, через це гра була не зовсім наша. У другому таймі команда перебудувалася і моментами показала дуже непоганий футбол. Рахунок 3-1 закономірний, хоча "Мальме" грамотно побудував гру і не давав нам розгулятися.

- Чи можна говорити, що у вас є два склади?

- Ні, двох складів, на жаль, немає. Є хороші тили, але два склади - це круто. Є обойма з 16 футболістів, на яких можна покластися на сьогодні.

- Сосу і Шав'єра побереглі для матчу з "Динамо" чи просто дали відпочити хлопцям?

- Мікротравми... Що стосується Фінінью, то він вийшов в другому таймі. Я не планував його випускати. Ситуація підвела мене до цієї заміни. Соса буде готовий до матчу з "Динамо", а Шав'єр, на жаль, випав. Думаю, до Луганська він одужає. У неділю грати він не буде, а там будемо дивитися.

- Минулого прес-конференції ви говорили про необхідність посилення складу українцями. Є вже кандидати?

- Ми працюємо в цьому напрямку. Все залежить і від переговорів, які ми ведемо, і від фінансової сторони. Є в кожній команді хороші футболісти, які можуть нам допомогти, але на них, як правило, ціни, які не відповідають рівню цих футболістів.

- У цьому матчі капітанську пов'язку отримав Папа. Який він у списку претендентів на цю позицію? І хто його призначив?

- Він довго йшов до цього. Я так вирішив.

- Як вам, відчувати те, що "Металіст" - єдина команда, яка набирає очки для України?

- Я засмучений, що і "Динамо", і "Ворскла" не набрали очки. Так як для всіх це дуже важливо. Ми говоримо, що між собою ми "воюємо" і б'ємося до останнього, але коли йдуть єврокубки - ми за всіх переживаємо. Я бажаю і "Шахтарю", і "Динамо" пройти далі. У "Ворскли", звичайно, мало шансів...

BussДата: П`ятниця, 04.11.2011, 14:11:55 | Повідомлення # 159
Тренер "Мальме": Ми провели хороший перший тайм.

Післяматчева прес-конференція головного тренера "Мальме" Рікарда Норлінга.

- Першу половину матчу ми провели добре, у нас були моменти. Девіч виходив один на один, і це був хороший шанс для "Металіста", але в цілому ми провели хороший перший тайм. Другий тайм почався відповідно погано для нас, "Металіст" забив з хорошого моменту, а наші гравці погано зіграли. У другому голі винні наші футболісти, тому як харків'яни доклали мінімум зусиль для гола, ніж у першому випадку. Потім ми забили перший гол, що повернуло надію на хороший результат. А після цього у нас була можливість забити ще й зі штрафного. Ми її втратили, а потім пропустили і третій гол, що вбило гру.

- У серпні приїжджав тренер збірної Швеції. Коли запитали про його думку про Харків, він сказав що все чудово, лише дороги залишають бажати кращого. А яка ваша думка з цього приводу?

- Дороги, звичайно, не дозволили нам розслабитися, коли ми їхали. А що стосується міста - Євро він візьме на гідному рівні, сюди приїдуть хороші команди, а ми бажаємо вам всього найкращого.

BussДата: П`ятниця, 04.11.2011, 14:31:17 | Повідомлення # 160
Девіч: Кінець поєдинку вийшов достатньо напруженим.

Форвард "Металіста" Марко Девіч поділився враженнями від поєдинку з "Мальме".

- Перший тайм був напруженим. Другий тайм розпочали, вчасно забили, і команда зуміла щей другий гол швидко забити, але пропустили непотрібний гол у свої ворота. Тому так вийшло, що кінець поєдинку вийшов дещо напружений. Але ми забили третій м'яч, і виграли цей матч.

- Чи тиснув на вашу команду майбутній результат цього поєдинку?

- Ні, це може лише зашкодити, аби показати хороший футбол. Можливо, у першому таймі трошки був присутній тиск збоку результату, але другий тайм ми дуже здорово провели.

BussДата: П`ятниця, 04.11.2011, 17:46:22 | Повідомлення # 161
Мілевський: Гол пропустили через мене

Форвард "Динамо" Артем Мілевський поділився враженнями від поєдинку з "Бешикташем".

"Мені здається, вони грали в ту ж гру, в яку грали в Києві. Єдине що, знову таки у нас були моменти в першому таймі, у них були теж - але не забили ні вони, ні ми", - сказав він.

"Вийшли грати другий тайм, і мій гравець забив гол. Всю гру я з ним грав вдало, але в цьому моменті я йому програв, і тому через мене пропустили гол. Програв боротьбу, сам винен. Напевно, варто було трохи раніше вистрибнути, але це вже не важливо", - розповів Артем Мілевський.

BussДата: П`ятниця, 04.11.2011, 17:51:22 | Повідомлення # 162
Тренер "Стандарту": "Ворскла" добре підготувалася та дуже старалася

Наставник "Стандарту" Жозе Ріга поділився враженнями від поєдинку з "Ворсклою".

"Я хочу підкреслити, що ми стримали своє слово. Нам не вдалося виграти вдома, але я припускав, що рахунок буде 1-3. Вважаю, що перший матч був складним, але в другому ми дуже швидко досягли результату. Гравці йшли до кінця. Я задоволений їхньою самовіддачею і бажанням. Я хочу вклонитися перед своєю командою. Я їм дуже вдячний за такий результат, незважаючи на те, що спочатку було дуже важко. Було відомо, що для полтавської команди матч був останнім шансом, але, незважаючи на це, вони добре підготувалися і дуже старалися. Хочу сказати, не стільки важливий склад, але дух і сила команди", - розповів наставник "Стандарту".

"Сьогодні, я б хотів виділити Жиля Ван Дамма. Він у деяких моментах показав себе не з кращого боку, але в цілому він був дуже гарний сьогодні.

Деякі наші гравці отримали сьогодні ушкодження, тому нам необхідно подумати над нашим складом у подальших іграх.

Ми вчасно зібралися, і бойовий настрій, сила духу зробили свою справу - ми досягли непоганого для себе результату.

Звичайно ж, після матчу з "Ворсклою" настрій у нас трохи кращий, ніж після домашньої гри. Але у нас залишається ряд проблем, які потрібно буде вирішити", - розповів Жозе Ріга.

Повідомлення відреагував Buss - П`ятниця, 04.11.2011, 17:51:31

BussДата: Субота, 05.11.2011, 12:26:28 | Повідомлення # 163
Шовковський: Яка гра була на початку поєдинку, така була і після голу

Голкіпер київського "Динамо" Олександр Шовковський поділився враженнями від поєдинку з "Бешикташем".

- Чому "Динамо" заграло тільки після пропущеного м'яча?

- Яка гра була на самому початку, така була і після голу. Питання не до мене. Тактику на матч визначає головний тренер. Він вирішує, як буде грати команда.

- Як вам атмосфера на стадіоні?

- Мені абсолютно все одно. Приємно грати, коли трибуни повні, коли команду так підтримують.

- Одного разу, після матчу з "Байєром" у Лізі чемпіонів, коли "Динамо" програло в Леверкузені з рахунком 0:3, ви зізналися, що були не повністю готові до цієї гри. Чи були ви готові на сто відсотків зараз, і чи не ризикували, коли виходили на поле?

- Ризикував.

- Чого найбільше не вистачило команді для перемоги?

- Забитих м'ячів.

BussДата: Субота, 05.11.2011, 20:23:00 | Повідомлення # 164
Експерт: "Металіст" здатен пробитись у фінал Ліги Європи

Відомий телеексперт Сергій Морозов вірить в те, що харківська команда може поборотись в цьому сезоні за другий за престижністю євротрофей.

"В "Металісті" все дуже грамотно побудовано для досягнення результату. Без легіонерів зараз дуже складно щось показувати на європейській арені. Харків'яни свого часу посилилися відмінними іноземцями. Шав'єр, Крістальдо, Соса. Але навіть з Крістальдо і Шав'єром команда в минулому сезоні не відрізнялася стабільністю, іноді дозволяючи собі неприємні серії з домашніх поразок.

Але Маркевичу за рік вдалося створити відмінну команду. Я б сказав, що в Харкові у тренера було дві команди - та, що виграла п'ять разів поспіль бронзові нагороди і нинішня, яка тішить стабільністю",- каже Сергій Морозов.

"У минулій команді виділялися Слюсар, який грає зараз в "Оболоні", Валяєв, Шелаєв. Але новий колектив, в якому з'явилися якісні іноземці, набагато сильніші попереднього. Нинішній "Металіст" здатний претендувати на місце у фіналі Лізі Європи і може поборотися за медалі більш благородної проби, ніж бронза. Можу сказати, що на теперішньому етапі команда Маркевича грає більш розкуто і творчо",- зазначив експерт.

BussДата: Неділя, 06.11.2011, 12:37:00 | Повідомлення # 165
"Сьйон" таки гратиме у Лізі Європи

Безпрецедентний випадок - європейська футбольна федерація пропонує швейцарцям перемир'я.

Іспанська AS стверджує, що УЄФА, відчувши ймовірність власної поразки, запропонувала "Сьйону" відкликати позов зі Спортивного арбітражного суду в Лозанні. В обмін швейцарці отримають можливість позмагатися за путівку до 1/16 фіналу Ліги Європи через безпрецедентний кваліфікаційний раунд, де окрім них візьмуть участь друга команда групи І, а також колектив, якого підкине жереб. Проте президент "Сьйона", начебто, проти, і збирається відстоювати правду до переможного кінця.

Нагадаємо, що у вирішальному стиковому раунді "Сьйон" здобув путівку у груповий турнір Ліги Європи, обігравши "Селтік", проте УЄФА засумнівалася у законності звитяги, дискваліфікувавши швейцарців з турніру. "Сьйон" тим часом подався у суд.

ShibaДата: Вівторок, 29.11.2011, 17:48:03 | Повідомлення # 166
Нагороди: 4
Репутація: 59
Наставник "Сток Сіті": гра з "Динамо" для нас дуже важлива

Незважаючи на те, що "Сток Сіті" вистачить і нічиєї для виходу до наступної стадії Ліги Європи, головний тренер англійського клубу Тоні П’юліс вимагає від своїх гравців проявити кубковий характер 1 грудня у майбутній грі Ліги Європи проти київського "Динамо". В інтерв’ю сайту свого клубу наставник британців заявив:

"Матч проти "Динамо" для нас те ж саме, що й кубковой фінал. Для нас це дуже важлива гра. Я впевнений, що фанів на арені "Британія" очікує блискуча зустріч, тому що кияни є хорошою командою. Становище у групі залишається доволі заплутаним, тому досягнення позитивного результату буде для нас великим успіхом. Але цього ще потрібно досягти".
Прикріплення: 6497846.jpg(15.1 Kb)

MaRiOДата: Четвер, 01.12.2011, 13:45:32 | Повідомлення # 167
12 учасників плей-офф ліги Європи вже відомі

За підсумками матчів п'ятого туру групового етапу Ліги Європи, які відбулись вчора, місце в плей-офф Ліги Європи забезпечили ще шість команд.

Ними стали "Металіст", грецький ПАОК, бельгійський "Стандард", німецький "Гановер", португальська "Брага" та іспанський "Атлетіко".

Раніше зі своїх груп вийшли "Андерлехт", "Твенте", "Атлетік", "Спортінг", "ПСВ Ейндховен" і "Легія".
Прикріплення: 8007109.jpg(47.9 Kb)

ShibaДата: Четвер, 01.12.2011, 16:04:10 | Повідомлення # 168
Металіст шось грає ...
з першого місця вийшов !
високі в них шанси !

оу ..Паок вийшов з групи ...а всьо решта прогнозовано (Гановер,Атлетіко ...)

ShibaДата: Четвер, 01.12.2011, 16:09:54 | Повідомлення # 169
Едмар: Не знав, як показати емоції, тому впав на емблему

Після забитого голу у ворота віденської "Аустрії" у матчі 5-го туру Ліги Європи, хавбек "Металіста" Едмар досить оригінально відсвяткував цю подію. Футболіст підбіг до трибун і впав на емблему харківського клубу, яка красується за воротами.

"Я просто побіг до вболівальників порадіти разом з ними, а потім на мить не знав, як показати всі свої емоції. Але в очі кинулася емблема "Металіста". І я просто в подяку "Металісту" впав на неї, притулився до неї серцем. Хотів показати, як я вдячний клубу за всі чотири з половиною роки, які я провів тут. Тому моє серце належить цій команді", - цитує Едмара офіційний сайт "Металіста".

Нагадаємо, харків'яни розгромили гостей із Відня з рахунком 4:1 і гарантували собі перше місце у групі.
Прикріплення: 1693051.jpg(28.4 Kb)

ShibaДата: Четвер, 01.12.2011, 16:18:47 | Повідомлення # 170
Павлов: тепер би не піти стежками "Карпат"

Головний тернер полтавської "Ворскли" Микола Павлов прокоментував результат поєдинку проти Коменгагена (1:1).

"Я колись говорив, як тільки ми потрапили в групу, що нам хотілося б виступити не гірше "Карпат". Ми їх обійшли. Тепер би нам не повторити їх шлях в чемпіонаті. Для цього є всі підстави: наші останні ігри привнесли невпевненість в наші ряди. Але сьогоднішня гра показала, що ми на правильному шляху, у нас є футболісти, які можуть продемонструвати свої найкращі якості, причому, в останні 15 хвилин. У цій грі у нас було більше можливостей забити, ніж пропустити, на відміну від інших ігор. Радий за хлопців, радий за Пєскова, який грав в кінці матчу з розбитим носом. Відчувається, що всі вже втомилися, навіть коли ми по мосту їхали з бази, наших автофанів щось не було", - цитує Павлова Football.ua.
Прикріплення: 2807641.jpg(10.4 Kb)

ShibaДата: Четвер, 01.12.2011, 16:19:24 | Повідомлення # 171
Тепер би нам не повторити їх шлях в чемпіонаті.

шось мені здається шо у вас ше гірше буде !

MaRiOДата: П`ятниця, 16.12.2011, 16:48:15 | Повідомлення # 172
Жеребкування 1 / 16 фіналу Ліги Європи

1. Порту - Манчестер Сіті
2. Аякс - Манчестер Юнайтед
3. Локомотив Москва - Атлетик Більбао
4. Зальцбург - Металіст Харків
5. Сток Сіті - Валенсія
6. Рубін - Олімпіакос
7. АЗ - Андерлехт
8. Лаціо - Атлетіко Мадрид
9. Стяуа - Твенте
10. Вікторія - Шальке
11. Вісла - Стандард
12. Брага - Бешикташ
13. Удінезе - ПАОК
14. Трабзонспор - ПСВ
15. Ганновер - Брюгге
16. Легія - Спортинг

Жеребкування 1 / 8 фіналу Ліги Європи

1. Зальцбург / Металіст Харків - Рубін / Олімпіакос
2. Легія / Спортинг - Порту / Манчестер Сіті
3. Стяуа / Твенте - Вікторія / Шальке
4. Вісла / Стандард - Ганновер / Брюгге
5. Сток Сіті / Валенсія - Трабзонспор / ПСВ
6. АЗ / Андерлехт - Удінезе / ПАОК
7. Лаціо / Атлетико - Брага / Бешикташ
8. Аякс / МЮ - Локомотив / Атлетик

ShibaДата: Вівторок, 14.02.2012, 23:47:09 | Повідомлення # 173
Ліга ЄВРОПИ.1/16 фіналу.

vvtt09Дата: П`ятниця, 17.02.2012, 02:17:55 | Повідомлення # 174
Нагороди: 3
Ліга Європи

1/16 фіналу

Перші матчі

ShibaДата: П`ятниця, 17.02.2012, 15:01:12 | Повідомлення # 175
Післяматчева пресуха Мирона Маркевича

Післяматчева прес-конференція головного тренера ФК "Металіст" Мирона Маркевича

Нагадаємо, в першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи харківський "Металіст" розгромив австрійський "Зальцбург".

FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » Європа і світ » Світовий футбол » Ліга Європи
  • Сторінка 7 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
Пошук: