актуальный промокод 1xBet

Форум

Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » Європа і світ » Світовий футбол » Новини футболу в світі і Європі
Новини футболу в світі і Європі
BussДата: Субота, 05.11.2011, 12:28 | Повідомлення # 176
Помічник тренера
Група: Перевірені
Нагороди: 1
Репутація: 79
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Реднап: Хворе серце та стрес не зупинять мене бути тренером

Головний тренер "Тоттенхема" Харрі Реднап, якому прооперували серце і вже виписали з лікарні, повідомив, що повернеться до роботи після паузи в АПЛ на матчі збірних.

Отож, грою "шпор" у матчі 11 туру англійської Прем'єр-ліги з "Фулхемом" керуватимуть помічники Реднапа - Джо Джордан і Кевін Бонд.

"Після матчу з "Фулхемом" буде двотижнева перерва на матчі збірних, а після цього я повернуся до роботи з командою", - сказав 64-річний Реднап.

Реднап також усвідомлює те, що керування відомим клубом включає стресові ситуації, однак він додає: "Це не зупинить мене виконувати роботу, яка мені дуже подобається".

BussДата: Субота, 05.11.2011, 12:36 | Повідомлення # 177
Помічник тренера
Міланський Боатенг відмовився від збірної

Півзахисник "Мілана" Кевін-Прінс Боатенг, якому в березні наступного року виповниться 25 років, заявив про намір припинити виступи за збірну Гани.

У листі, надісланому в офіс Футбольної асоціації Гани, хавбек пояснює свій вибір тим, що виступи на двох фронтах - за збірну і клуб - загрожують його здоров'ю через підвищені фізичні навантаження.

Боатенг провів серію консультацій з лікарями, щоб оцінити потенційну шкоду здоров'ю і ступінь ризику отримання травми, порадився з рідними і врешті-решт вирішив завершити кар'єру гравця збірної. У Футбольній асоціації Гани листа отримали і найближчим часом повідмолять про своє рішення з приводу заяви півзахисника.

Кевін-Прінс провів за "Чорних зірок" 9 матчів, зокрема, на останньому Чемпіонаті світу в ПАР. Раніше Боатенга, який має подвійне громадянство, викликали до лав збірних Німеччини різного віку, окрім національної команди.

BussДата: Субота, 05.11.2011, 12:40 | Повідомлення # 178
Помічник тренера
Роналду нарешті отримав "Золоту бутсу". ВІДЕО

В мадридському готелі "Інтерконтиненталь" найкращому бомбардирові Європи сезону-2010/2011 Кріштіану Роналду вручили "Золоту бутсу".

Кріштіану Роналду зумів забити у Ла Лізі 40 м'ячів та отримав за це 80 очок. Португалець обійшов ще одного представника чемпіонату Іспанії Ліонеля Мессі, у якого 31 гол і 62 очки, а третє місце розділив форвард "Удінезе" Ді Натале з форвардом "Баварії" Маріо Гомесом - 28 голів (56 очок).

Форвард "Реалу" отримав цей трофей вдруге у своїй кар'єрі. Вперше Роналду став найкращим бомбардиром у Європі у сезоні-2007/2008, виступаючи за "Манчестер Юнайтед".

BussДата: Субота, 05.11.2011, 12:44 | Повідомлення # 179
Помічник тренера
Вальдес: Я готовий підкорятися Ґвардіолі все життя

Воротар каталонської "Барселони" Віктор Вальдес відповів сьогодні на критику з боку екс-форварда команди Златана Ібрагімовіча на адресу наставника "блау-ґранас" Пепа Ґвардіоли.

Річ у тім, що у рекламі автобіографії Ібрагімовіч назвав гравців "Барселони" "недосвідченими студентиками", які сліпо виконували вказівки Ґвардіоли.

"Мені поталанило познайомитись з Ґвардіолою-футболістом, а потім удача була ще прихильнішою до мене - я пізнав Ґвардіолу-тренера. При Ґвардіолі я готовий вчитися і слухатися все життя, оскільки Пеп показав мені дорогу перемог. Я сподіваюся, що я гратиму під керівництвом Ґвардіоли до завершення моєї кар'єри", - заявив Вальдес.

BussДата: Субота, 05.11.2011, 12:45 | Повідомлення # 180
Помічник тренера
Хунтелар: Мій череп неначе щось розриває

Форвардові "Шальке" Клаасові-Яну Хунтеларові прооперували зламаний ніс.

Після майже одногодинної операції внаслідок подвійного перелому носа, нідерландський форвард не зумів навіть посміхнутись.

"Мене дуже болить голова. Мій череп неначе щось розриває, то ж мушу приймати знеболювальні таблетки. Зараз я вдома і мною опікується моя кохана Мадді", - зумів прокоментувати свій стан сьогодні після обіду Хунтелар.

Хунтелар зазнав перелому носа у вчорашньому матчі Ліги Європи під час зіткнення зі своїм партнером Йоелем Матіпом.

BussДата: Субота, 05.11.2011, 12:52 | Повідомлення # 181
Помічник тренера
Ліппі: Мене запрошували "Реал" і "Барселона"

Екс-наставник Скуадри Адзурри розповів, чому не погодився очолити іспанських грандів.

"Справді, у 90-х роках моїми послугами цікавилися "Реал" і "Барселона", - розповідає синьйор Марчелло. - Але я навіть не хотів розглядати їх пропозиції. Справа в тім, що я очолював туринський "Ювентус", а в ті часи це був максимум. Тепер я сумніваюся, що європейські гранди мною цікавляться".

Ліппі двічі працював зі "Старою Cиньйорою". Значно успішнішим видався перший етап - з 1994 до 1999 року, коли "Юве" під орудою цього фахівця тричі здобував Скудетто, двічі - Суперкубок Італії, і по разу перемагав у Лізі чемпіонів, Суберкубку УЄФА, Міжконтинентальному кубку, а також Кубку Італії.

BussДата: Субота, 05.11.2011, 15:24 | Повідомлення # 182
Помічник тренера
Ібрагімовіч пообіцяв відлупцювати Гвардіолу

Автобіографічна книга екс-форварда "Барселони", яку презентуватимуть наступного тижня, зумовила ряд сенсаційних заяв.

Цього разу про скандального шведа розповів Карлес Вілларубі, віце-президент каталонського клубу. "Ібрагімович разом зі своїм агентом Міно Райолою зустрічався з президентом клубу Сандро Росселем, - пригадує Вілларубі. - У розпал розмови Златан сказав Росселю, мовляв, якщо залишуся у "Барселоні", то вдарю Гвардіолу перед журналістами. А Райола додав: "Раджу тобі зробити так, як каже Ібрагімович. Він здатний на все".

Вілларубі наголошує, що Ібрагімович не наділений інтелектом. Те ж стосується і його агента. Нагадаємо, що в одному з уривків книги, який опублікувала шведська преса, Ібра називає Гвардіолу нікчемою.

BussДата: Субота, 05.11.2011, 15:29 | Повідомлення # 183
Помічник тренера
Кріштіану Роналду: Люблю конкуренцію з Мессі

Лідер мадридського "Реалу" готовий до чергової бомбардирської дуелі з лідером "Барси".

Після нагородження "Золотою бутсою" за 40 забитих м'ячів у попередньому сезоні, Роналду сказав наступне: "Краще зустрітися з Мессі, ніж не зробити цього. Мені до вподоби боротися і конкурувати. У такий спосіб дізнаєшся, хто кращий".

Додамо, що у новому сезоні Прімери на рахунку Роналду десять м'ячів, тоді як Мессі забив на три голи більше.

BussДата: Субота, 05.11.2011, 15:31 | Повідомлення # 184
Помічник тренера
Дель П'єро дає шанс "Анжи"

Культовий лідер "Ювентуса" не планує завершувати кар'єру після закінчення контракту із клубом.

"Після червня, коли в мене закінчиться угода з "Юве", усе й надалі буде пов'язане з футболом, - каже Сандро. - Звісно, я буду роздумувати над варіантами. Зараз сконцентрований на сьогоднішньому дні, проте, наголошую, хочеться ще довго грати у футбол".

А це шанс для "Мілана", "Сьйона" та "Анжи", які нещодавно цікавилися послугами 36-річного форварда.

BussДата: Субота, 05.11.2011, 20:47 | Повідомлення # 185
Помічник тренера
Адріан Лопес став кандидатом до збірної Іспанії.

У Червоній фурії може з’явитися ще один новачок. Увагу тренерів національної збірної Іспанії привернула гра форварда мадридського "Атлетіко" Адріана Лопеса.

23-річний футболіст чудово себе проявив в останніх матчах Прімери та Ліги Європи, діючи на полі набагато ефективніше, ніж маститий Радамель Фалькао.

Українським уболівальникам Адріан Лопес міг запам’ятатись на останньому Євро U-21, де він забив один із трьох голів у ворота української молодіжки. Форвард із п'ятьма голами став найкращим бомбардиром того турніру.

Незабаром, за словами помічника Вісенте дель Боске Тоні Ґранде, Адріан може отримати виклик до національної збірної Іспанії.

BussДата: Неділя, 06.11.2011, 12:32 | Повідомлення # 186
Помічник тренера
Мессі розкрив секрет своїх фінтів та успішної гри

Володар "Золотого м'яча" зізнався, що після фінального свистка поєдинок для нього не закінчується.

"Зазвичай я переглядаю всі свої ігри після фінального свистка, щоб побачити свої помилки. Тоді я розмовляю про свою гру з "містером" Ґвардіолою", - зізнався Мессі.

Крім того, аргентинець розповів про свої фінти: "На тренуваннях я вчуся правильно рухатися на полі. За допомогою цих рухів під час матчу я намагаюся знаходити вільні зони".

BussДата: Неділя, 06.11.2011, 12:48 | Повідомлення # 187
Помічник тренера
Луїс Енріке: Бояне, працюй і виходитимеш в основі

Головний тренер "Роми" Луіс Енріке прокоментував підсумки матчу з "Новарою".

"Не думаю, що Бояну подобається виходити на заміну - з моєї точки зору, завжди краще виходити на всі 90 хвилин. Але кожен повинен заробити місце в основі.

У першому таймі нам було складніше, оскільки суперник багато пресингував. Але після перерви господарі втомилися і вже не могли грати в тому ж ключі", - цитує фахівця Sky Italia.

ShibaДата: Середа, 16.11.2011, 13:03 | Повідомлення # 188
Помічник тренера
Нагороди: 4
Репутація: 59
Хіддінк проміняє теплу Туреччину на туманну Англію?

Головний тренер збірної Туреччини Гус Хіддінк заявиви після матчу плей-офф відбору до Єаро-2012 проти Хорватії, що не проти продовжити кар'єру в Англії. Нагадаємо, збірна Туреччини за сумою двох матчів поступилася балканцям і на чемпіонат Європи не їде.

"Про своє майбутнє я ще не думав. Коли я трохи відпочину, подивимося, що станеться. Але в Англії я провів прекрасний час. В "Челсі" було здорово, але це не означає, що я готовий поїхати до Англії завтра. Потрібен час для того, щоб розслабитися. Я не готовий піти з футболу, але, можливо, я готовий працювати подалі від камер можливо, я буду працювати в якості радника або консультанта Хочу, щоб люди брали краще від нас, представників старої тренерської гвардії", - сказав Хіддінк.
Прикріплення: 6044080.jpg(28.4 Kb)

ShibaДата: Середа, 16.11.2011, 13:04 | Повідомлення # 189
Помічник тренера
Ліппі хоче знову очолити збірну Італії

Відомий італійський фахівець Марчелло Ліппі зізнався, що хотів би знову очолити збірну Італії перед ЧС-2014.

"Я взяв річну паузу, щоб відпочити морально, набратися сил. Останній тренерський досвід виявився не дуже вдалим, але тепер я знову готовий до роботи. Причому хотів би підготувати збірну Італії до ЧС-2014. З клубами працювати не хочеться ", - цитує Ліппі Goal.com.

Нагадаємо, що на вдох останніх чемпіонатах світу "Скуадра адзурра" виступала під керівництвом якраз Марчелло Ліппі: у 2006-му італійці стали чемпіонами, а у 2-10-му провалили турнір, не вийшовши з групи.
Прикріплення: 5971783.jpg(25.8 Kb)

MaRiOДата: Четвер, 17.11.2011, 14:12 | Повідомлення # 190
Капітан
Група: Адміністратори
Нагороди: 3
Репутація: 49
"Динамо" і "Шахтар" запросили в східноєвропейську лігу
У Софії за ініціативи президента софійського ЦСКА відбулася зустріч керівників клубів Болгарії, Сербії, Туреччини та Азербайджану. На ній обговорювалося створення нової східноєвропейської футбольної ліги.

Брати участь у новій лізі також запрошені клуби Росії, України, Румунії, Греції та Молдови. На зустрічі були присутні представники "Газпрому", який може стати генеральним спонсором нової ліги.

Наступна зустріч організації призначена на 25 листопада в Белграді, а ще через місяць організатори зберуться в Бухаресті. Планується презентувати в УЄФА план ліги через 3 місяці.

Передбачається запросити до ліги клуби: "Стяуа" і "Динамо" (Румунія), ЦСКА і "Левскі" (Болгарія), "Фенербахче", "Галатасарай", "Бешікташ" і "Бурсаспор" (Туреччина), "Црвена Звезда", "Партизан" і "Войводіна" (Сербія), "Динамо" Київ і "Шахтар" (Україна), "Нефтчі" (Азербайджан), "Шериф" і "Дачія" (Молдова), "Спартак" (М), "Динамо" (М), ЦСКА, "Зеніт", "Анжи" і "Рубін" (Росія).

МІЛЬЙОН СЕРДЕЦЬ,ОДНЕ БИТТЯ КАРПАТИ ЛЬВІВ-НА ВСЕ ЖИТТЯ

BussДата: Вівторок, 22.11.2011, 18:35 | Повідомлення # 191
Помічник тренера
Жезус - АПЛ далеко не найкраща

Не вщухають суперечки з приводу порівнянь кращих ліг світу, от і наставник "Бенфіки", яка приїхала з візитом до "МЮ" на матч ЛЧ, вставив свої п'ять копійок.

Жорже Жезус вважає, що англійський чемпіонат слабший, ніж аналогічні турніри великої четвірки.

"АПЛ - дуже сильна ліга, одна з кращих, проте чемпіонати Іспанії, Італії та Німеччини сильніші за неї", - каже Жорже.

"В Англії дуже багато іноземних гравців, також і менеджерів. Це однозначно підвищило рівень чемпіонату. Однак в інших провідних лігах ставлять більший акцент на техніку і тактичний бік гри, і в цьому їх перевага", - заявив Жезус напередодні конфронтації з "Манчестер Юнайтед" у рамках 5-го туру Ліги чемпіонів.

Також наставник португальців, зазначив, що йому більше подобається "МЮ" цього сезону - команда стала технічно міцнішою, а у володінні м'ячем переважно веде з показником 60% і вище.

BussДата: Вівторок, 22.11.2011, 18:39 | Повідомлення # 192
Помічник тренера
"Бешикташ" і "Галатасарай" поборються за Срну

У трансфері капітана донецького "Шахтаря" та національної збірної Хорватії Даріо Срна зацікавлені одразу кілька клубів турецького чемпіонату.

Зокрема, йдеться про столичних грандів "Галатасарай" та "Фенербахче". Головний тренер "Галатасарая" Фатіх Терім дуже пильно спостерігав за грою Срни під час нещодавнього протистояння між національними збірними Хорватії та Туреччини, де півзахисник "Шахтаря" відзначився двома гольовими передачами.

Згідно інформації видання Goal.com сам футболіст не виключає того, що залишить "Шахтар". 29-річний гравець уже поспішив заявити, що його потенційний новий клуб обов’язково повинен здобути путівку до єврокубків. Зазначимо, що контракт Даріо Срна із "гірниками" закінчується влітку наступного року.

ShibaДата: Понеділок, 28.11.2011, 15:56 | Повідомлення # 193
Помічник тренера
Роналдінью не хоче йти з "Фламенгу"

Агент лідера бразильського "Фламенгу" Роналдінью заявив, що його клієнт не збирається найближчим часом залишати свій нинішній клуб.

"Ми ні з ким не ведемо переговорів. Роналдінью щасливий у "Фламенгу". Незважаючи ні на що, Роналдінью залишається зіркою світового футболу. Він продовжує демонструвати найвищі результати. У 50 матчах за "Фламенгу" він забив 20 голів. Його навіть викликали до збірної Бразилії. Роналдінью щасливий і хоче сконцентруватися на грі за свій нинішній клуб", - розповів Роберту Морейра Lancenet.
Прикріплення: 2788711.jpg(28.5 Kb)

ShibaДата: Вівторок, 29.11.2011, 17:50 | Повідомлення # 194
Помічник тренера
Гуті завершив кар'єру

Екс- гравець мадридського "Реала" і збірної Іспанії Гуті вирішив повішати бутси ан цвях.

Останні півтора року 35-річний півзахисник грав за "Бешикташ", але нещодавно клуб і гравець розірвали контракт, через часті порушень дисципліни футболістом. За динии Marca, Гуті вже в Іспанії.
Прикріплення: 0741052.jpg(24.6 Kb)

ShibaДата: Середа, 30.11.2011, 17:25 | Повідомлення # 195
Помічник тренера
"Зеніт" та ПСЖ претендують на Боррьєлло

За даними італійської преси, у агента нападаючого "Роми" Марко Боррьєлло Тіберіо Кавальєрі відбулася зустріч з представниками "Зеніту" і французького ПСЖ з приводу можливого переходу його клієнта в один з цих клубів.

Керівництво римлян готове розлучитися з 29-річним форвардом за суму не меншу, ніж € 10 млн.

Нагадаємо, "Рома" викупила Боррьєлло у "Мілана" в червні 2011 року, але особливою довірою у головного тренера "джала-россі" Луїса Енріке італієць не користується.
Прикріплення: 6906880.jpg(24.7 Kb)

ShibaДата: Понеділок, 05.12.2011, 18:18 | Повідомлення # 196
Помічник тренера
"Корінтіанс" став чемпіоном Бразилії

"Корінтіанс" став чемпіоном Бразилії, зігравши на своєму полі внічию з "Палмейрасом" - 0:0. За підсумками сезону в активі "Корінтіанса" 71 очко, що на два більше, ніж у клубу "Васко да Гама", який в останньому турі не зміг обіграти на своєму полі "Фламенго" - 1:1.

Це п'ятий чемпіонський титул в історії "Корінтіанса". Раніше команда завойовувала золоті медалі в 1990-му, 1998-му, 1999-му і 2005-му роках.
Прикріплення: 3764036.jpg(31.0 Kb)

MaRiOДата: Вівторок, 06.12.2011, 17:27 | Повідомлення # 197
Капітан
Група: Адміністратори
Нагороди: 3
Репутація: 49
Фурсенко пропонує спільний чемпіонат з Україною

Президент Російського футбольного союзу (РФС) Сергій Фурсенко запропонував створити об'єднаний чемпіонат для країн СНД.

На засіданні виконкому РФС Фурсенко відзначив, що це дозволило б скасувати таке поняття, як "легіонер". Нагадаємо про те, що багато хто з власників клубів російської прем'єр-ліги виступають за скасування ліміту на легіонерів.

"Давайте спочатку придумаємо щось взамін, а потім піднімемо питання про відміну. Зокрема, спільний чемпіонат з Україною, Білоруссю, Вірменією, Казахстаном і так далі міг би бути одним із таких заходів", - заявив Фурсенко.
Прикріплення: 6828077.jpg(26.9 Kb)

МІЛЬЙОН СЕРДЕЦЬ,ОДНЕ БИТТЯ КАРПАТИ ЛЬВІВ-НА ВСЕ ЖИТТЯ

ShibaДата: Середа, 07.12.2011, 00:33 | Повідомлення # 198
Помічник тренера
Гьотце - найкращий молодий футболіст Європи

19-річний хавбек чинного чемпіона Німеччини дортмундської "Боруссії" Маріо Гьотце став володарем премії "Golden Boy", яку вручає італійське виданням Tuttosport найкращому молодому футболісту Європи.

"Це прекрасна подія. Для Маріо це величезна честь, і він може бути задоволений тим, що опинився в одному списку з відомими особистостями", - сказав агент гравця Фолькер Штрут.

Зазначимо, що отримати цю нагороду можуть лише футболісти, які не старші 21 року. Раніше лауреатами премії ставали Ліонель Мессі, Сеск Фабрегас, Уейн Руні і Маріо Балотеллі.

Нагадаємо, що на дану премію також претендували бразильський півзахисник київського "Динамо" Дуду та захисник донецького "Шахтаря" Сергій Кривцов.
Прикріплення: 7065623.jpg(29.9 Kb)

ShibaДата: Середа, 07.12.2011, 00:38 | Повідомлення # 199
Помічник тренера
Даріо Срна може увійти в Команду року УЄФА

Почалося голосування за Команду року-2011. Будь-який бажаючий може скласти символічну збірну з футболістів, найбільш яскраво проявили себе в році, що минає.

Голосування завершиться 5 січня опівдні за центральноєвропейським часом. Результати будуть оголошені в середу 18 січня на uefa.com, а також у січневому випуску офіційного видання Ліги Чемпіонів УЄФА - журналі Champions.

На 12 позицій, включаючи тренерську, претендують 55 футболістів і п'ять наставників. Номінанти були відібрані журналістами uefa.com на основі виступів гравців протягом року в турнірах УЄФА для клубів та збірних.

У список увійшов і капітан донецького "Шахтаря" Даріо Срна, який позмагається за перемогу серед правих захисників.

Ось як виглядає повний список кандидатів у Команду року:

Воротарі

Мануель Нойєр ("Шальке-04/Баварія")
Едвін ван дер Сар ("Манчестер Юнайтед")
Ікер Касільяс ("Реал")
Віктор Вальдес ("Барселона")
Джо Харт ("Манчестер Сіті")

Праві захисники
Даніель Алвеш ("Барселона")
Філіп Лам ("Баварія")
Крістіан Маджо ("Наполі")
Даріо Срна ("Шахтар")
Максі Перейра ("Бенфіка")

Центральні захисники
Жерар Піке ("Барселона")
Неманья Відіч ("Манчестер Юнайтед)
Тьяго Сілва ("Мілан")
Матс Хуммельс ("Боруссія" Дортмунд)
Сергій Ігнашевич (ЦСКА Москва)
Бенедикт Хеведес ("Шальке-04")
Хав'єр Маскерано ("Барселона")
Венсан Компані ("Манчестер Сіті")
Роланду ("Порту")
Аділь Рамі ("Лілль"/"Валенсія")

Ліві захисники
Ерік Абідаль ("Барселона")
Фабіу Коентрау ("Бенфіка"/"Реал")
Марсело ("Реал")
Альваро Перейра ("Порту")
Ешлі Коул ("Челсі")

Праві півзахисники
Джердан Шакірі ("Базель")
Арьєн Роббен ("Баварія")
Маріо Гьотце ("Боруссія" Дортмунд)
Жервіньо ("Лілль"/"Арсенал")
Нані ("Манчестер Юнайтед")

Центральні півзахисники
Яя Туре ("Манчестер Сіті")
Хаві Ернандес ("Барселона")
Джек Вілшир ("Арсенал")
Жоау Моутінью ("Порту")
Лука Модріч ("Тоттенхем")

Атакуючі півзахисники
Андрес Інієста ("Барселона")
Месут Озіл ("Реал")
Давид Сільва ("Манчестер Сіті")
Марек Хамшик ("Наполі")
Веслі Снейдер ("Інтернаціонале")

Ліві півзахисники
Гарет Бейл ("Тоттенхем")
Еден Азар ("Лілль")
Анхель Ді Марія ("Реал")
Хуан Мата ("Валенсія"/"Челсі")
Ешлі Янг ("Астон Вілла"/"Манчестер Юнайтед")

Нападники
Ліонель Мессі ("Барселона")
Фалькао ("Порту"/"Атлетико")
Кріштіану Роналду ("Реал")
Халк ("Порту")
Хав'єр Ернандес ("Манчестер Юнайтед")
Робін ван Персі ("Арсенал")
Серхіо Агуеро ("Атлетіко"/"Манчестер Сіті")
Маріо Гомес ("Баварія")
Едінсон Кавані ("Наполі")
Антоніо Ді Натале ("Удінезе")

Тренери
Хосеп Гвардіола ("Барселона")
Андре Віллаш-Боаш ("Челсі")
Юрген Клопп ("Боруссія")
Алекс Фергюсон ("Манчестер Юнайтед")
Руді Гарсія ("Лілль")
Прикріплення: 6831344.jpg(29.8 Kb)

ShibaДата: Вівторок, 13.12.2011, 17:51 | Повідомлення # 200
Помічник тренера
Касарес зацікавив ПСЖ і "Ювентус"

Туринський "Ювентус" і "ПСЖ" вступлять в боротьбу за захисника "Севільї" Мартіна Касереса в зимове траснферное вікно, пише goal.om.

Перед переходом в свій нинішній клуб з "Барселони" 24-річний уругваєць провів у стані "бьянконері" сезон-2009/10 на правах оренди і згодом висловлював бажання повернутися в "Ювентус".

Також інтерес до Касерес проявляє "ПСЖ". За інформацією ЗМІ, скаути клубу вже стежать за футболістом, однак про будь-які переговори між сторонами невідомо.

У нинішньому сезоні Касерес провів 11 матчів у Примері, забивши один гол.
Прикріплення: 3440349.jpg(26.2 Kb)

FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » Європа і світ » Світовий футбол » Новини футболу в світі і Європі
Пошук: