Форум

Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
  • Сторінка 1 з 11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 10
  • 11
  • »
FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » Європа і світ » Світовий футбол » Новини футболу в світі і Європі
Новини футболу в світі і Європі
HatsikДата: Понеділок, 18.08.2008, 21:23 | Повідомлення # 1
Управляючий сайтом
Група: Адміністратори
Нагороди: 10
Репутація: 241
Статус: Offline
Шведский футболист ограбил банк в Дании
Шведский футболист с конголезскими корнями Патрик Манзила, выступающий во втором дивизионе, арестован датской полицией по подозрению в ограблении банка. По информации правоохранительных органов, 28-летний футболист в компании еще четверых шведов совершил вооруженное нападение на один из банков в Копенгагене.

Грабителей задержали в фешенебельном отеле датской столицы. Сам футболист своей вины не признает.

RobinhoДата: П`ятниця, 05.09.2008, 15:04 | Повідомлення # 2
Помічник тренера
Група: Перевірені
Нагороди: 0
Репутація: 29
Зауваження: 0%
С "Тимишоары" снято шесть очков

Команда высшего дивизиона чемпионата Румынии "Тимишоара" лишена шести очков за использование фиолетового цвета в экипировке футболистов, сообщает корреспондент "СЭ Интернет" Владимир ПАНУШ. Соответствующее решение принято сегодня Федерацией футбола Румынии на основании вердикта, вынесенного Международным спортивным трибуналом, и требования ФИФА после рассмотрения жалобы итальянского бизнесмена Клаудио Замбона.

Бывший владелец клуба пожаловался сначала на незаконное использование клубом названия "Политехника" (Тимишоара), а когда название было изменено - на использование фиолетового цвета в экипировке. В результате решения федерации "Тимишоара" опустилась с 5-го места на 12-е и имеет семь очков. Нынешний хозяин команды Мариан Янку считает это решение абсурдным и заявил о прекращении финансирования клуба.

HatsikДата: Вівторок, 09.09.2008, 23:46 | Повідомлення # 3
Управляючий сайтом
ФІФА збирається збільшити перерву в матчах з 15 до 20 хвилин - однак, зовсім не для відпочинку футболістів. Президент міжнародної федерації Зепп Блаттер, до якого часто звертаються з таким проханням директора європейських стадіонів, підтримав їх усно, а також вирішив обговорити наболілу проблему в березні майбутнього року. Суть її полягає в тому, що під час паузи глядачі не встигають зробити два необхідні справи - перекусити в буфеті та сходити в туалет, тому поки доводиться обирати щось одне, повідомляє "СЕ".

RobinhoДата: Вівторок, 09.09.2008, 23:48 | Повідомлення # 4
Помічник тренера
20 хв думаю це погано

jamesДата: Середа, 10.09.2008, 22:05 | Повідомлення # 5
Помічник тренера
Репутація: 16
Я вважаю, шо за лишні 5 хв вони все одно не встигатимуть. Тому треба лишите все як є biggrin

RobinhoДата: Середа, 10.09.2008, 22:07 | Повідомлення # 6
Помічник тренера
хіба довше нам чекати

narutuДата: Субота, 20.09.2008, 16:46 | Повідомлення # 7
Дублер
Репутація: 4
15 нормально

наруто

RobinhoДата: Субота, 20.09.2008, 23:40 | Повідомлення # 8
Помічник тренера
ну може бути

jamesДата: Неділя, 21.09.2008, 12:32 | Повідомлення # 9
Помічник тренера
вічно оці їхні реформи якісь angry не завжди жкраще роблять

RobinhoДата: Неділя, 21.09.2008, 13:47 | Повідомлення # 10
Помічник тренера
Маурінью: Я не "особливий", я просто кращий за всіх тренерів

15:09, 20 вересня 2008
Юра Буджерин

Португальський тренер «Інтеру» Жлзе Маурінью отримав від англійських журналістів прізвисько «особливий», коли давав першу пре-конференцію як наставник «Челсі» у 2004 році. Це прізвисько разом із Жозе відправилось разом з ним і в Апеніни, де його італійські журналісти теж називають «особливим».

Не зважаючи на це, не згідний, що він особливий, а просто констатує факт, що він кращий тренер ніж всі інші у світі: «Я приїхав у Лондон і сказав: «Я був нормальним тренером, який тренував особливу групу футболістів, а в наступний день я став особливим» - каже Маурінью La Gazzetta Dello Sport. «Я сам себе не називав особливим. Можливо я не найкращий у світі, але я думаю, що немає жодного кращого тренера за мене

Говорячи про свого колишнього «боса» Романа Абрамовича і про нового Массімо Моратті, Жозе каже, що обоє є палкими вболівальниками футболу:

«Вони обоє обожнюють футбол і це найголовніше. Однак, Моратті в «Інтері» вже 63 роки, з того дня як він народився. Роман ж в «Челсі» всього 5 років» - додав тренер.

«Ібра? Усі знають, що він величний, і що він витворяє величні речі на полі

jamesДата: Неділя, 21.09.2008, 14:08 | Повідомлення # 11
Помічник тренера
Quote (Robinho)
15:09, 20 вересня 2008
Юра Буджерин

Настя Каменских для Playboy
Участница "Серебра" поплатилась за то, что разделась
Дарья Астафьева для Playboy

шо воно таке????????????? haha haha haha

narutuДата: Вівторок, 23.09.2008, 21:08 | Повідомлення # 12
Дублер
Селтик готов забрать Креспо

Достаточно сенсационная новость пришла из Шотландии.
Британская пресса сообщает, что якобы Селтик собирается предложить Интеру отдать им Эрнана Креспо, который все равно не нужен чемпиону Италии.

33-летний футболист сам информировал, что раз он не нужен Интеру, то готов перейти в другую команду.

Пока сложно сказать, захочет Селтик брать Креспо в аренду, или готов полностью выкупить контракт аргентинца.

наруто

narutuДата: Вівторок, 23.09.2008, 21:09 | Повідомлення # 13
Дублер
Демьяненко уволили из-за пьянства

Не так давно украинский наставник Нефтчи Анатолий Демьяненко был неожиданно уволен.
"Я не понимаю, с чем это связано, но тренеры, назначаемые в Нефтчи, после того, как попадают внутрь команды, полностью меняются", - говорит президент Профессиональной футбольной лиги Азербайджана (ПФЛА) Рамин Мусаев.

Представитель ПФЛА отметил, что украинец Анатолий Демьяненко был уволен из команды в связи с пристрастием к спиртным напиткам.

"Он был одним из любимцев такого великого специалиста, как Лобановский, они долгое время работали вместе. Я тоже сыграл роль в его приезде в нашу страну. Я думал, что он сможет вывести Нефтчи из трудного положения. Я не увидел в нем никаких недостатков за время нашей совместной работы. Однако позднее я услышал о том, что он пристрастился к спиртному. Видно он успокоился, подписав контракт сроком на 3,5 года".

По словам Мусаева, Демьяненко даже не обращал внимания на замечания.

"Он не думал о том, что нигде нельзя заработать дармовых денег. Я думаю, что эти факторы сыграли значительную роль в отстранении его от команды нынешним руководством. От некоторых журналистов я слышал о том, что они видели Демьяненко на берегу моря, управлявшего автомобилем в нетрезвом состоянии. Когда я услышал об этом, мне стало плохо. Никто не стал бы держать в команде тренера, не отдававшего ей все свои силы и руководство Нефтчи предприняло необходимый шаг".

Отметим, что Демьяненко был назначен главным тренером Нефтчи 4-го января 2008-го года, а месяц назад его освободили от занимаемой должности.

наруто

Sammy2007Дата: Вівторок, 23.09.2008, 21:14 | Повідомлення # 14
Віце - капітан
Група: Фанати
Репутація: 8
стараюсь не лезть со своим уставом в чужой монастырь, но, может, выкладывали бы вы просто ссылку на материал, а не текст полностью?

"Днепр" в сердце...

RobinhoДата: Вівторок, 23.09.2008, 22:47 | Повідомлення # 15
Помічник тренера
Quote (james)
шо воно таке?????????????

ой я помилився

HatsikДата: Четвер, 25.09.2008, 19:32 | Повідомлення # 16
Управляючий сайтом
У Бразилії вбито футболіста

У Ріо-де-Жанейро був застрелений бразильський футболіст Тіаго да Сілва. 25-річний гравець був викрадений 17 вересня трьома злочинцями, які катували да Сілву, а коли той спробував втекти, тричі вистрілили в гравця. Спортсмен був доставлений в лікарню, і перед смертю встиг розповісти поліції, що злочинців найняла його колишня дівчина Алін Падула, повідомляє інтернет-видання Goal.com.

Причиною конфлікту Да Силва і Падули стало вирішення футболіста розлучитися зі своєю подругою. Слідство встановило, що найняти злочинців дівчині допомогла її тітка Марсія Падула Віана. Обидві жінки заарештовані, їм пред'явлені звинувачення в організації замовного вбивства.

Тіаго да Сілва в минулому виступав за відомий бразильський клубу "Васку да Гама". Останнім часом футболіст грав за команду другого дивізіону "Естасіо де Са Соккер Клуб".

narutuДата: Четвер, 25.09.2008, 20:08 | Повідомлення # 17
Дублер
Евросоюз не дает Блаттеру ввести лимит на легионеров

Президенту ФИФА еще раз указали, что введение такого ограничения просто невозможно.
Напомним, Зепп Блаттер долгое время носится с идеей внедрить в Европе лимит на легионеров по формуле 6+5 (шесть своих и пять легионеров). Однако сегодня, после новой атаки Блаттера, Евросоюз в очередной раз высказал свою позицию.

"Думаю, вы знаете, что Зепп Блаттер посетил главу Европарламента...Однако нашу позицию он знает. Эти "6+5" совершенно несовместимы с правом Европейского Союза. Да, я не юрист, я - инженер, но все и так понятно" - говорит один из представителей парламента.

наруто

narutuДата: Неділя, 28.09.2008, 20:31 | Повідомлення # 18
Дублер
Экс-динамовцем интересуется Спартак

Капитаном сборной Грузии и экс-игроком Динамо, ныне защищающем цвета итальянского Милана Кахой Каладзе заинтересовался московский Спартак.
30-летний Каладзе, чей контракт с Россо-нери заканчивается в 2011-м году, рассматривается москвичами как один из кандидатов на усиление обороны.

Вторым претендентом на переход в Спартак называют бека Хетафе Ката Диаса. Напомним, что именно Хетафе был последним местом работы Микаэля Лаудрупа, возглавившего не так давно Спартак.

наруто

Повідомлення відредагував narutu - Неділя, 28.09.2008, 20:32

narutuДата: Вівторок, 21.10.2008, 19:37 | Повідомлення # 19
Дублер
Объявлен список претендентов на «Золотой мяч-2008»

Журнал France Football огласил список кандидатов на получение звания лучшего игрока мира в 2008 году по версии этого издания. Напомним, что официально победитель будет объявлен 2 декабря. Вот эти тридцать лучших из лучших:
Серхио Агуэро («Атлетико»), Аргентина
Эммануэль Адебайор («Арсенал»), Того
Андрей Аршавин («Зенит»), Россия
Михаэль Баллак («Челси»), Германия
Карим Бензема («Лион»), Франция
Джанлуиджи Буффон («Ювентус»), Италия
Рафаэл ван дер Варт («Реал»), Голландия
Руд ван Нистелрой («Реал»), Голландия
Эдвин ван дер Сар («Манчестер Юнайтед»), Голландия
Неманья Видич («Манчестер Юнайтед»), Сербия
Давид Вилья («Валенсия»), Испания
Стивен Джеррард («Ливерпуль»), Англия
Дидье Дрогба («Челси»), Кот-д’Ивуар
Юрий Жирков (ЦСКА), Россия
Златан Ибрагимович («Интер), Швеция
Икер Касильяс («Реал»), Испания
Кака («Милан»), Бразилия
Фрэнк Лэмпард («Челси»), Англия
Лионель Месси («Барселона»), Аргентина
Пепе («Реал), Португалия
Серхио Рамос («Реал»), Испания
Франк Рибери («Бавария»), Франция
Криштиану Роналду («Манчестер Юнайтед»), Португалия
Уэйн Руни («Манчестер Юнайтед»), Англия
Маркос Сенна («Вильярреал»), Испания
Лука Тони («Бавария»), Италия
Фернандо Торрес («Ливерпуль»), Испания
Франсеск Фабрегас («Арсенал»), Испания
Хави («Барселона»), Испания
Самюэль Это’О («Барселона»), Камерун

наруто

1996Дата: Четвер, 30.10.2008, 11:02 | Повідомлення # 20
Запасний
Група: Користувачі
Репутація: 1
Зауваження: 20%
Найкращі гравці Світового футболу:
К. Роналду (МЮ) - Португалія
Руні (МЮ) - Англія
Фердінанд (МЮ) - Англія
Каррік (МЮ) - Англія
Мессі (Барса) - Аргентина
Анрі (Барса) - Франція
Ето"о (Барса) - Камерун
Пуйол (Барса) - Іспанія
Роналдініо (Мілан) - Бразилія
Тоні (Баварія) - Італія
Роналдо (Мілан) - Бразилія
Рібері (Баварія) - Франція
Рамос (Реал) - Іспанія
Канаварро (Реал) - Італія
Дрогба (Челсі) - Кот Д"Івуар
Буффон (Ювентус) - Італія
Хаві (Барса) - Іспанія
Жерард (Ліверпуль) - Англія
Баллак (Челсі) - Німеччина
Подольскі (Баварія) - Німеччина
Клозе (Баварія) - Німеччина
Тотті (Рома) - Італія
Ван Дер Ваарт (Реал) - Голандія
Лемпард (Челсі) - Англія
Аршавін (Зеніт) - Росія
Ібрагімовіч (Інтер) - Швеція
Креспо (Інтер) - Аргентина

Купець

RobinhoДата: Середа, 05.11.2008, 17:59 | Повідомлення # 21
Помічник тренера
Влітку Карім Бензема перейде в "Реал" або "Барселону". 15.19.07
Бензема - гравець "Ліона". Така інформація вже влітку буде застарілою. Півзахисник чемпіона Франції Карім Бензема визначився із своїм майбутнім. Футбольну кар’єру хавбек планує продовжити в Іспанії. За словами Бенземи, вже влітку він перейде або в "Реал", або в "Барселону". Карімом також цікавиться "Манчестер Юнайтед", втім він не хоче грати на Туманному Альбіоні, а надає перевагу іспанській Прімері.
Французькі медіа уже розпочали полеміку чи не зарано Бензема хоче покинути свою Батьківщину. Деякі французькі експерти порівнюють Бензему із Зінадіном Зіданом та Тьєррі Анрі.
Нагадаємо, що Зідан покинув Францію і пішов у "Ювентус" в 24 роки, а Анрі в 22 - теж став гравцем "Старої Сеньйори". Бенземі ж лише 20 років і перехід в сильніший чемпіонат - на думку французьких футбольних аналітиків - може його зламати як гравця.

RobinhoДата: Середа, 05.11.2008, 18:01 | Повідомлення # 22
Помічник тренера
Серб Сініша Міхайловіч очолив італійську "Болонію".
Самостійний і головний як у старі часи на футбольному полі. Екс-захисник збірної Сербії Сініша Міхайловіч очолив італійську "Болонію", змінивши на тренерському містку Даніеле Аррігоні. Команда, яка цьогоріч повернулась у Серію А, відверто не вражає на старті сезону.
В десяти матчах "Болонія" набрали лише 6 очок, вигравши два поєдинки і зараз перебуває у зоні вильоту. Чашу терпіння керівництва клубу переповнила розгромна поразка від "Кальярі" в десятому турі чемпіонату. "Болонія" повела в рахунку, але у підсумку поступилась – 1:5. Для 39-річного Міхайловіча це перше призначення на посаду головного тренера, до цього Сініша два роки помагав керувати "Інтером" Роберто Манчіні.

LionДата: П`ятниця, 14.11.2008, 23:16 | Повідомлення # 23
Дублер
Репутація: 3
Мессі доведеться відправитися до Пекіна
Барселоні доведеться дозволити Ліонелю Месси відправитися в збірну Аргентини, якою предстоїт боротьба за медалі Олімпіади в Китаї.
ФІФА і представники Аргентинської Асоціації Футболу нагадали каталонцям, що гравці, молодше за 23 роки, які викликані під прапори олімпійської збірної, не мають права відмовитися від виклику.

Це ж торкається і трьох гравців старше за 23-річний вік, яких по правилах кожна команда має право призвати для участі в Іграх.

Таким чином Ліонель Мессі не зможе взяти участь в першому матчі третього відбіркового раунду Ліги чемпіонів, в якому належить брати участь Барселоні. Поєдинок відбудеться 12 або 13 серпня.

!!!!!! ТІЛЬКИ КАРПАТИ !!!!!!

1996Дата: Субота, 15.11.2008, 13:11 | Повідомлення # 24
Запасний
Репутація: 1
Зауваження: 20%
А чому в Пекін?

Купець

LionДата: Субота, 15.11.2008, 16:21 | Повідомлення # 25
Дублер
Репутація: 3
Читай ! smile

!!!!!! ТІЛЬКИ КАРПАТИ !!!!!!

FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » Європа і світ » Світовий футбол » Новини футболу в світі і Європі
  • Сторінка 1 з 11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 10
  • 11
  • »
Пошук: