[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » Європа і світ » Європейські чемпіонати » Футбол Англії
Футбол Англії
RobinhoДата: П`ятниця, 05.09.2008, 08:56:21 | Повідомлення # 1
Група: Фанати
Нагороди: 0
Репутація: 29
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Чемпіонат Англії. 03.03.2012. 27 тур

14:45 Ліверпуль - Арсенал

17:00 Ман.Сіті - Болтон
17:00 Блекберн - Астон Вілла
17:00 КПР - Евертон
17:00 Сток Сіті - Норвіч
17:00 Вест Бромвіч - Челсі
17:00 Віган - Суонсі

Чемпіонат Англії. 04.03.2012. 27 тур

14:00 Ньюкасл - Сандерленд
16:05 Фулхем - Вулверхемптон
18:10 Тоттенхем - Ман.Юнайтед

Повідомлення відреагував Buss - Субота, 03.03.2012, 11:58:46

BussДата: Субота, 05.11.2011, 20:49:28 | Повідомлення # 426
Група: Перевірені
Нагороди: 1
Репутація: 79
"Сороки" злетіли на другий щабель АПЛ. ВІДЕО

Здобувши перемогу над "Евертоном" "Ньюкасл" до завершення решти матчів туру вийшов на другу сходинку турнірної таблиці АПЛ.

"Ньюкасл" – "Евертон" – 2:1 (2:1)

Голи: Хейтінга (автогол), 12 - 1:0, Раян Тейлор, 29 - 2:0, Родуел, 45 - 2-1.

"Ньюкасл":
Крул, Сімпсон, Колоччіні, Стівен Тейлор, Раян Тейлор, Марва (Сем Амеобі, 55), Кабай (Гослінг, 37), Гатрі, Гутьєррес, Бест (Бен Арфа, 72), Ба.

"Евертон":
Ховард, Хібберт (Макфадден, 81), Хейтінга (Кехілл, 57), Ягілка, Бейнс, Коулмен, Філ Невілл (Дістін, 42), Родвелл, Осман, Дренте, Саа.

Попередження: Гатрі, 78, Раян Тейлор, 83 - Хейтінга, 51, Бейнс, 65, Дренте, 84

Господарі ропочали матч дуже жваво і вже на дванадцятій хвилині глядачі на "Сент Джеймс Парк" дочекалися першого взяття воріт суперників. Подвоїв перевагу "сорок" Тейлор, який пострілом з метрів двадцять п'ять потрапив у "дев'ятку".
"Евертон" зумів скоротити відставання у рахунку ще до перерви після подачі кутового.

BussДата: Неділя, 06.11.2011, 12:30:50 | Повідомлення # 427
Лідери перемагають. Результати 11-го туру АПЛ. ВІДЕО

"Манчестер Юнайтед", "Арсенал" та "Челсі" здобули важливі перемоги. "Ліверпуль" не зміг нічого вдіяти із "Суонсі".

Автогол Веса Брауна у ворота своїх колишніх одноклубників допоміг "МЮ" святкувати перемогу над командою Стіва Брюса. Можна сказати, відзначили 25-літній ювілей на чолі "дияволів" сера Алекса, близької людини обом згаданим персонам.

Ван Персі знову на ходу - і забиває, і гольові роздає (а саме - 2) партнерам, не інакше, як набиває собі ціну перед зимовим трансферним вікном. А поки - Капітанище! Безумовний гравець зустрічі.

За очками (по 19) "каноніри" зрівнялись з "Ліверпулем", який у бойовитому поєдинку із "Суонсі" не зміг розпечатати чудового голкіпера валлійців Ворма. До того ж має бути вдячний долі, що й не пропустив. Марк Говер із "Суонсі" на 84-й хвилині гри міг забити з меж штрафного прямо по центру воріт, але чомусь вирішив відправити м'яч над поперечкою.

"Челсі" з величезними труднощами здолав "Блекберн". Зверніть увагу на 8(!) доданих до першого тайму хвилин. Англія!

"Арсенал" - Вест Бромвіч" - 3:0 (2:0)

Голи: Ван Персі, 22, Вермален, 39, Артета, 74

szólj hozzá: A3-0W

"Блекберн" - "Челсі" - 0:1 (0:0)

Гол: Лемпард, 51

szólj hozzá: B0-1C

"Астон Вілла" - "Норвіч" - 3:2 (1:1)

Голи: Бент, 30, 61, Аґбонлахор, 48 - Пілкінгтон, 25, Моррісон, 77

szólj hozzá: A3-2N

"МЮ" - "Сандерленд" - 1:0 (1:0)

Гол: В.Браун, 45+1 (авт.)

szólj hozzá: M1-0S

"Ліверпуль" - Суонсі" - 0:0

szólj hozzá: L0-0S

BussДата: Неділя, 06.11.2011, 12:35:53 | Повідомлення # 428
КПР - "Ман Сіті" - 2:3. Міщани демонструють волю до перемоги. ВІДЕО

У драматичному заключному матчі дня 11-го туру англійської Прем'єр-ліги підопічні Роберто Манчіні вирвали перемогу на "Лофтус Роуд".

Обидві команди показали характер, красиву гру, насичену гольовими моментами і головне рівну боротьбу з обопільними шансами на підсумковий успіх. Більше пощастило сильнішим - "Ман Сіті" вдалося утримати 5-ти очковий відрив від сусідів з "Юнайтед".

КПР - "Ман Сіті" - 2:3 (1:1)

Голи: Ботройд, 28, Хельгусон, 69 - Джеко, 43, Сілва, 52, Яя Туре, 74

BussДата: Неділя, 06.11.2011, 12:43:31 | Повідомлення # 429
Віллаш-Боаш: розумію, що вболівальники вимагатимуть моєї відставки

Головний тренер "Челсі" Андре Віллаш-Боаш не боїться своєї відставки.

Наставник переконаний, що вимога уболівальниками його відставки - лише питання часу.

- Ніколи ще уболівальники не закликали мене покинути посаду головного тренера, - наводить слова Віллаш-Боаша офіційний сайт клубу. - Втім, лише тому, що головним тренером я працюю всього два роки з невеликим. Це неминуче. Арсен Венгер пройшов через це, Алекс Фергюсон теж. У деяких країнах вболівальники висловлюють негативні емоції після першого ж поганого результату. І вони мають повне право так поводитися. Тренер завжди відповідає за результат, адже це бізнес, в якому всі хочуть бути успішними.

BussДата: Неділя, 06.11.2011, 16:27:05 | Повідомлення # 430
Фергюсон отримав власну трибуну на "Олд Траффорд"

"Манчестер Юнайтед" оголосив про перейменування північної трибуни свого стадіону на честь головного тренера сера Алекса Фергюсона.

6 листопада 1986 Фергюсон змінив Рона Аткінсона на посту наставника "червоних дияволів". Для клубу наступила нова ера - відтоді "Юнайтед" виграв величезну кількість трофеїв, прославивши своє ім'я на весь світ.

Зараз сер Алекс відзначає 25-ту річницю свого перебування на тренерському містку, і до цієї дати клуб підготував серу Алексу особливий подарунок. Перед суботнім матчем проти "Сандерленда" (1:0) виконавчий директор "МЮ" Девід Гілл оголосив про перейменування однієї з трибун стадіону на честь Фергюсона.

"Це сюрприз для мене. Я не очікував цього. Я дуже пишаюся і відчуваю особливі емоції, бачачи своє ім'я над трибуною. Вдячний клубу за такий подарунок", - прокоментував тренер зворушливу подію.

"Мій асистент не сказав мені про цей сюрприз! Тож він звільнений", - пожартував сер Алекс наостанок.

BussДата: Неділя, 06.11.2011, 16:34:58 | Повідомлення # 431
"Ман Сіті" і "Арсенал" у боротьбі за Ройса. ВІДЕО

"Манчестер Сіті" і "Арсенал" розраховують придбати в січні півзахисника менхенгладбахської "Борусії" Марко Ройса.

Вартість 22-річного німця оцінюють у 15 мільйонів фунтів стерлінгів. Контракт з футболістом розрахований до літа 2014 року. У поточному сезоні на рахунку Ройса 7 голів у 12 матчах німецької першості.

У переможному суботньому матчі 12-uj туру Бундесліги на виїзді проти "Герти" (1:2) Марко Ройс забив гол за "Борусію".

ShibaДата: Неділя, 06.11.2011, 19:34:36 | Повідомлення # 432
Нагороди: 4
Репутація: 59
Реднапп отримає новий контракт зі "шпорами"

Керівництво "Тоттенхема" готове запропонувати новий трирічний контракт головному тренеру команди Харрі Реднаппу, повідомляє Mirror.

64-річного називають основним претендентом на пост наставника збірної Англії після того, як нинішній керманич "Трьох левів" Фабіо Капелло залишить команду після Euro-2012. У зв'язку з цим таким чином "шпори" сподіваються зберегти тренера в команді.

Нинішня угода Реднаппа з клубом розрахована до літа 2013 року. Передбачається, що голова ради директорів "Тоттенхема" Дені Леві вже підготував пропозицію і найближчим часом почне переговори з тренером.
Прикріплення: 6030991.jpg(19.6 Kb)

ShibaДата: Понеділок, 07.11.2011, 20:38:14 | Повідомлення # 433
Павлюченко повредил спину

Нападающий Тоттенхэма Роман Павлюченко не попал вчера в заявку на игру своей команды в английской премьер-лиге из-за повреждения спины - защемление поясничного нерва.

"Травму я получил во время матча с Рубином", - рассказал в интервью Спорт-Экспрессу.

"Минут за десять до конца первого тайма почувствовал боль в спине, но до перерыва доиграл, а потом попросил наклеить мне специальный пластырь, который держит спину. Во втором тайме боль становилась все сильнее, в таком состоянии я мог принести мало пользы команде, поэтому попросил замену".

"Сразу по прилете в Лондон не мог даже ходить. Врачи поставили диагноз - защемление нерва и назначили лечение, состоящее из специальных упражнений и приема соответствующих таблеток. Сейчас мне уже гораздо лучше, и надеюсь, что в сборную России приеду в полном порядке. В Москву лечу во вторник вечером".
Прикріплення: 1702695.jpg(39.2 Kb)

ShibaДата: Понеділок, 07.11.2011, 20:39:00 | Повідомлення # 434
Чеху разбили нос

Голкипер Челси Петр Чех получил неприятную травму в матче английской Премьер-лиги против Блэкберна.

В одном из столкновений Чеху разбили нос. Повреждение оказалось настолько серьезным, что многоопытный кипер Аристократов может пропустить стыковые матчи с Черногорией за право выхода в финальную часть Евро-2012.

"У меня до сих пор болит голова, и продолжаются кровотечение. Вполне возможно, мне понадобится хирургическое вмешательство", - заявил сам футболист.
Прикріплення: 1311973.jpg(17.9 Kb)

ShibaДата: Вівторок, 08.11.2011, 16:06:15 | Повідомлення # 435
Э.Гомес вернется в ПСВ?

Лондонский Тоттенхэм собирается продать своего голкипера Эурелио Гомеса.

Во время предсезонной подготовки бразильский страж ворот поругался с главным тренером Шпор Харри Реднаппом, в результате чего потерял место в основе. Теперь же руководство Тоттенхэма всерьез задумывается о продаже Гомеса.

Скорее всего, Эурелио покинет свой нынешний клуб уже в январе. Одним из главных претендентов на него является голландский ПСВ, цвета которого Гомес уже защищал ранее.
Прикріплення: 7573493.jpg(30.8 Kb)

ShibaДата: Вівторок, 08.11.2011, 16:07:34 | Повідомлення # 436
Кинг продлит контракт с Тоттенхэмом?

Защитник Тоттенхэма Ледли Кинг намерен продлить соглашение со своим нынешним клубом.

В прошлом сезоне 31-летний футболист вышел на поле лишь в девяти матчах, а во время предсезонной подготовки получил серьезную травму. Теперь Кинг готов наверстать упущенное и довести показатель сыгранных матчей до 20. Именно такое количество поединков требует клуб для продления контракта.

"Я готов играть в каждом матче. В данный момент я чувству себя просто прекрасно. Надеюсь, что смогу чаще появляться на поле", - говорит Кинг в интервью SkySports.
Прикріплення: 5446293.jpg(19.3 Kb)

ShibaДата: Вівторок, 08.11.2011, 23:06:28 | Повідомлення # 437
Лондонські гранди поборяться за 17-річного француза

Як повідомляє Daily Mirror, два північнолондонських гранди "Арсенал" і "Тоттенхем" проявляють інтерес до гравця "Гавра" Жеремі Бальмі. Футболістові всього 17 років. Слід зазначити, що раніше ніж наступного літа Бальмі точно не покине свою батьківщину.

Також повідомляється, що конкуренцію лондонцям може скласти "Валенсія".
Прикріплення: 8990513.jpg(25.8 Kb)

ShibaДата: Середа, 09.11.2011, 20:15:28 | Повідомлення # 438
Эурелио Гомес будет выставлен на продажу

Уже в январе бразильский голкипер, плотно засевший за Брэдом Фриделем, может покинуть Тоттенхэм.
Об этом сообщил источник в лондонском клубе: "Гомес практически наверняка уйдет в январе, поскольку он совсем разругался с Харри [Реднаппом]. Они наговорили друг другу много всего нехорошего".

"Гомес очень разочарован, поскольку он думал, что Брэда Фриделя брали летом в качестве резервного голкипера".

Сообщается также, что Эурелио Гомес, купленный Шпорами еще при Хуанде Рамосе, ищет покупателя для своего дома в Лондоне.
Прикріплення: 1252019.jpg(41.7 Kb)

ShibaДата: Середа, 09.11.2011, 20:16:10 | Повідомлення # 439
Защитник Тоттенхэма перенес операцию

Игроку обороны Тоттенхэма Майклу Доусону понадобилось хирургическое вмешательство на ахилловом сухожилии.
Теперь предполагается, что футболист вылетел на длительный срок.

Напомним, что Доусон не появлялся на поле со времени августовского поражения от Манчестер Сити со счетом 5:1.

Более четкие сроки восстановления защитника Шпор будут установлены в начале декабря, когда хирург оценит состояние его здоровья.
Прикріплення: 4219434.jpg(27.0 Kb)

BussДата: Вівторок, 22.11.2011, 10:26:50 | Повідомлення # 440
Дубль Адебайора дає красиву звитягу "шпорам". "Тоттенхем" - "Астон Вілла" - 2:0.

У вечірньому матчі, що завершував програму 12-го туру англійської Прем'єр-ліги, "Тоттенхем" без особливих зусиль здолав суперника з Бірмінгема.

Автором першого надзвичайно красивого м'яча в зустрічі став Еммануель Адебайор, який у стрибку через себе переправив круглого до сітки. А наприкінці першого тайму тоголезець замкнув простріл все того ж Гарета Бейла (на рахунку валійця 2 асисти у матчі).

У другому таймі Еммануель міг доводити рахунок до розгрому, але йому забракло щастя і кількох сантиметрів одразу в трьох "смертельних" для АВ ситуаціях. Таким чином, бірмінгемці виїхали з Лондону з прийнятним по такій грі рахунком, уникнувши завжди прикрого розгрому.

"Тоттенхем" - "Астон Вілла" - 2:0 (2:0)

Голи: Адебайор, 14, 40

ShibaДата: Четвер, 24.11.2011, 17:59:42 | Повідомлення # 441
"Тоттенхему" також потрібен захисник "Інтера"

За інформацією Football Italia, англійський "Тоттенхем" спробує підписати захисника міланського "Інтера" Крістіана Ківу.

Нагадаємо, що контракт румуна з "неррадзурі" закінчується влітку 2012-го, і сторони не мають наміру продовжувати співпрацю.

Раніше повідомлялося про інтерес до Ківу з боку "Ліверпуля", "Манчестер Сіті" та "Реала"
Прикріплення: 6978606.jpg(33.4 Kb)

ShibaДата: Понеділок, 28.11.2011, 16:03:38 | Повідомлення # 442
"Ліверпуль" та "Челсі" - головні претенденти на талановитого бразильця

"Ліверпуль" і "Челсі" вступили в боротьбу за одного з найталановитіших футболістів Бразилії. У суперечку за 19-річного Лукаса Моура також може включитися і міланський "Інтер", але переїзд молодого футболіста в Прем'єр-лігу виглядає більш ймовірним, оскільки він вже почав брати уроки англійської.

Лукас, чия трансферна вартість складає близько 25 мільйонів фунтів, був названий кращим гравцем турніру на першості Південної Америки для гравців до 20 років. Крім цього, на його рахунку вже 10 виступів за основну збірну своєї країни, в яких він забив один гол. Агент гравця Вагнер Рібейро повідав Daily Mail:

- "Челсі", "Інтер" і "Ліверпуль" проконсультувалися у мене щодо Лукаса, і в "Сан-Паулу" знають про це. Поки клуб не хоче розглядати ніяких пропозицій. Цілком можливо, що влітку вони переглянуть свої погляди, але тільки величезні гроші змусять клуб відпустити його, а я, в свою чергу, хочу для мого клієнта стабільності в майбутньому.

Сам Моура щодо уроків англійської сказав: "Це правда. Три рази на тиждень протягом однієї години я вивчаю англійську мову. Я готовий виїхати в Європу, а у вивченні мови не буде ніяких проблем. Поки я не ухвалив остаточного рішення, що буду робити далі. На даний момент я сконцентрований на виступах за "Сан-Паулу".
Прикріплення: 3959793.jpeg(21.2 Kb)

ShibaДата: Вівторок, 06.12.2011, 12:22:29 | Повідомлення # 443
Суонси лидирует в борьбе за форварда Барсы

Брендан Роджерс намерен усилить свой состав Джонатаном Сориано.

Валлийцы хотели бы сохранить прописку в АПЛ и на следующий сезон, поэтому январские покупки выглядят неизбежной мерой для клуба.

Одним из главных кандидатов называют форварда Барселоны-Б Сориано, который в 74-х матчах Сегунды забил 54 гола.

Контракт игрока истекает летом, однако каталонцы не против получить хоть какую-то компенсацию за Джонатана.
Прикріплення: 7786353.jpg(16.3 Kb)

ShibaДата: Вівторок, 06.12.2011, 12:23:41 | Повідомлення # 444
Джонс: "Готов играть на любой позиции"

Победный гол 19-летнего универсала МЮ в матче с Астон Виллой стал его первым в футболке Красных Дьяволов.

Не совсем, конечно, первым, ведь совсем недавно он забил в свои ворота в игре с Бенфикой. "После того автогола очень приятно забить и забыть тот неприятный момент. Хотя это не главное. Важно, что мы добыли три очка и хорошо сыграли", - говорит Фил Джонс.

Поразить ворота парень смог благодаря тому, что играл на позиции центрхава: "Я просто люблю играть в футбол, поэтому готов играть на любой позиции. Правый защитник, центральный защитник или полузащитник - я выйду и буду делать свою работу. Думаю, сейчас для меня не столь важно закрепиться на какой-то определенной позиции, ведь я еще молод. Надеюсь, это произойдет по ходу моей карьеры".
Прикріплення: 2829440.jpg(25.8 Kb)

ShibaДата: Вівторок, 06.12.2011, 12:25:40 | Повідомлення # 445
Жеребьевка Кубка Англии: Ман Сити против МЮ

Уже в третьем раунде английского кубка действующий обладатель трофея примет на своем поле извечных врагов и соседей по городу.

Матчи пройдут 7-8-го января.

Наиболее интересные пары третьего раунда:

Ман Сити - МЮ

Бристоль Роверс - Астон Вилла

Тоттенхэм - Челтенхэм

Шеффилд Уэнсдей - Вест Хэм

МК Донс - КПР

Фулхэм - Чарлтон

Бирмингем - Вулверхэмптон

Арсенал - Лидс

Ньюкасл - Блэкберн

Ливерпуль - Саутэнд Юнайтед/Олдхэм Атлетик

Челси - Портсмут

Питерборо - Сандерленд

Эвертон - Тэмворт

ВБА - Кардифф
Прикріплення: 5385746.jpg(38.6 Kb)

Повідомлення відреагував Shiba - Вівторок, 06.12.2011, 12:27:08

ShibaДата: Вівторок, 06.12.2011, 12:27:40 | Повідомлення # 446
Мдааа...
оце матч в 3 раунді)

ShibaДата: Вівторок, 06.12.2011, 13:12:07 | Повідомлення # 447
03.12.2011 Чемпіонат Англії 14 тур

14:45 Ньюкасл - Челси 0:3
17:00 Блэкберн - Суонси 4:2
17:00 Ман.Сити - Норвич 5:1
17:00 КПР - Вест Бромвич 1:1
17:00 Тоттенхэм - Болтон 3:0
17:00 Уиган - Арсенал 0:4
19:30 Астон Вилла - Ман.Юнайтед 0:1

04.12.2011 Чемпіонат Англії 14 тур

17:00 Эвертон - Сток Сити 0:1
18:00 Вулверхэмптон - Сандерленд 2:1

05.12.2011 Чемпіонат Англії 14 тур

22:00 Фулхэм - Ливерпуль 1:0

ShibaДата: Вівторок, 06.12.2011, 13:44:06 | Повідомлення # 448
Агент: Челси и МЮ следят за ван Вольфсвинклем

По словам агента, за Рикки ван Вольфсвинклем, ныне играющем в лиссабонском Спортинге, следят английские Челси и Ман Юнайтед.

"Я знаю, что МЮ и Челси не теряют моего клиента из своего поля зрения. Но это обычное дело, когда европейские топ-клубы наблюдают за молодыми, подающими большие надежды игроками", - говорит представитель футболиста в интервью Business Times.

"Тем не менее, каких-то конкретных предложение ни от кого не поступало, потому говорить об уходе Рикки уже этой зимой говорить, по крайней мере, преждевременно".
Прикріплення: 5785826.jpg(26.2 Kb)

ShibaДата: Вівторок, 13.12.2011, 17:23:00 | Повідомлення # 449
"Тоттенхем" хоче орендувати Кака

Як повідомляють англійські ЗМІ, керівництво лондонського "Тоттенхема" найближчим часом висуне мадридському "Реалу" пропозицію по оренді 29-річного атакуючого півзахисника "вершкових" Кака.

Бразилець в цьому сезоні так і не знайшов місця в основному складі "Реала", провівши лише один матч повністю в чемпіонаті Іспанії.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося про інтерес до футболіста з боку іншого лондонського клубу - "Челсі".
Прикріплення: 1719623.jpg(16.1 Kb)

ShibaДата: Середа, 21.12.2011, 17:59:58 | Повідомлення # 450
Ньюкасл проявляет интерес к Вертонгену

Английский Ньюкасл интересуется центральным защитником амстердамского Аякса Яном Вертонгеном.

24-летний бельгиец после ухода своего соотечественника в Томаса Вермалена в лондонский Арсенал считается оплотом надежности обороны голландского гранда, а потому уже длительное время является лакомым кусочком для многих европейских клубов.

Сороки уже вышли на агента Вертонгена с целью обсудить детали возможного трансфера.
Прикріплення: 8707454.jpg(22.9 Kb)

FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » Європа і світ » Європейські чемпіонати » Футбол Англії
Пошук: