Форум

Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » Україна » Національні збірні » Національна збірна України (все про головну збірну країни)
Національна збірна України
RombergДата: П`ятниця, 06.05.2011, 10:17 | Повідомлення # 76
Генеральний директор
Група: Адміністратори
Нагороди: 1
Репутація: 138
Статус: Offline
Календар збірної України на 2011-й рік виглядає так:

1 червня - Узбекистан (Київ, "Динамо" ім.В.Лобановського);
6 червня - Франція (Донецьк, "Донбас Арена");
10 серпня - Швеція (Харків, ОСК "Металіст");
2 вересня - Іран (Київ, "Динамо" ім.В.Лобановського, можливо - поєдинок з Уругваєм);
6 вересня - Чехія (Прага);
7 жовтня - Болгарія (Софія, "Васіл Левскі");
11 жовтня - Естонія (Таллінн, "А. Ле Кок Арена");
11 листопада - Німеччина (Київ, НСК "Олімпійський");
15 листопада - Австрія (Львів, "Арена Львів").

"Найкраще мала б продаватись скакалка марки "Хто не скаче, той москаль!!!"(Зелень)

СігалДата: П`ятниця, 06.05.2011, 14:50 | Повідомлення # 77
Новачок
Група: Перевірені
Нагороди: 0
Репутація: 43
Зауваження: 0%
Календар збірної України на 2011-й рік виглядає так:

1 червня - Узбекистан (Київ, "Динамо" ім.В.Лобановського);
6 червня - Франція (Донецьк, "Донбас Арена");
10 серпня - Швеція (Харків, ОСК "Металіст");
2 вересня - Іран (Київ, "Динамо" ім.В.Лобановського, можливо - поєдинок з Уругваєм);
6 вересня - Чехія (Прага);
7 жовтня - Болгарія (Софія, "Васіл Левскі");
11 жовтня - Естонія (Таллінн, "А. Ле Кок Арена");
11 листопада - Німеччина (Київ, НСК "Олімпійський");
15 листопада - Австрія (Львів, "Арена Львів").

ехххх...сподіваюсь Ромкові до дати здачі стадіо в експлуатацію ще доведеться редагувати цей пост в останньому рядку((

-FcKarpatyFan-Дата: П`ятниця, 06.05.2011, 17:06 | Повідомлення # 78
Генеральний директор
Репутація: 105
Краще би щоб Німеччина грала у Львові, але яка різниця Австралія, Німеччина? Головне підтримати нашу збірну України!!!! 009

RombergДата: Понеділок, 09.05.2011, 15:57 | Повідомлення # 79
Генеральний директор
Нагороди: 1
Репутація: 138
Національна збірна України в рамках підготовки до Євро-2012 не зіграє 2 вересня 2011 року з іранцями.

Міжнародна федерація футболу (ФІФА) вилучила з календаря поєдинків збірної Олега Блохіна матч проти цієї азійської команди.

Нагадаємо, раніше планувалося, що зустріч відбудеться на стадіоні "Динамо" у Києві. Наразі Федерація футболу України підшукує іншого спаринг-партнера для національної команди. Найбільш вірогідний варіант - Уругвай.

Окрім того, керівництво ФФУ намагається домовитися з чинними чемпіонами світу та Європи. Втім, останні висувають досить жорсткі фінансові умови, пише 2012ua.net.

"Найкраще мала б продаватись скакалка марки "Хто не скаче, той москаль!!!"(Зелень)

VANDRIДата: Вівторок, 10.05.2011, 04:14 | Повідомлення # 80
Помічник тренера
Репутація: 44
бля так не чесно шоб франція, німечина... київ, донецьк.....- впевнений шо це спеціально домовлено.... хочаб швеція.... і то в харкові!!

vvtt09Дата: П`ятниця, 13.05.2011, 21:21 | Повідомлення # 81
Гравець основи
Нагороди: 3
Репутація: 59
Украина. Испанцы готовы сыграть в Киеве за два миллиона евро
http://www.sport-express.ua/footbal....o-.html

Одна країна - Україна
В моєму сердці назавжди
Моя сім"я -дочка й дружина
Найкращі люди на Землі

Любимий клуб з рідного міста
КАРПАТИ ЛЬВІВ !!! КАРПАТИ ЛЬВІВ !!!
З тобою в радощі і горі -
Ти моє сердце полонив

vvtt09Дата: Понеділок, 16.05.2011, 23:15 | Повідомлення # 82
Гравець основи
Блохин трубит сбор на 26 мая
http://www.sport-express.ua/footbal....ja.html

Одна країна - Україна
В моєму сердці назавжди
Найкращі люди на Землі

Ти моє сердце полонив

vvtt09Дата: П`ятниця, 20.05.2011, 18:00 | Повідомлення # 83
Гравець основи
Андрей Воронин: "Блохина называем джойстиком"
http://www.sport-express.ua/footbal....om.html

Одна країна - Україна
В моєму сердці назавжди
Найкращі люди на Землі

Ти моє сердце полонив

vvtt09Дата: П`ятниця, 27.05.2011, 18:55 | Повідомлення # 84
Гравець основи
Лоран Блан огласил состав сборной Франции на матч с Украиной
Главный тренер сборной Франции Лоран Блан назвал состав своей команды на товарищеские матчи со сборными Украины и Польши, а также на игру отборочного турнира чемпионата Европы-2012 со сборной Беларуси.

Отметим, что в сборную Франции вызван защитник "Барселоны" Эрик Абидаль, которому не так давно была сделана операция на печени, но игрок каталонского клуба успел восстановиться в рекордно короткие сроки (ранее его возвращение было намечено на август).

Матч со сборной Украины состоится 6 июня, против поляков французы сыграют 9-го числа, а в отборе с белорусами Франция сразится 3 июня в Минске.

Состав сборной Франции:

вратари - Уго Льорис ("Лион"), Стив Манданда ("Марсель"), Седрик Каррассо ("Бордо");

защитники - Эрик Абидаль ("Барселона", Испания), Антони Ревейер ("Лион"), Адиль Рами ("Лилль"), Мамаду Сако ("ПСЖ"), Юнес Кабуль ("Тоттенхэм", Англия), Бакари Санья ("Арсенал", Англия), Патрис Эвра ("Манчестер Юнайтед", Англия);

полузащитники - Алу Диарра ("Бордо"), Абу Диаби ("Арсенал", Англия), Йоан Кабайе ("Лилль"), Ян М'Вила ("Ренн"), Самир Насри ("Арсенал", Англия), Марвин Мартен ("Сошо"), Блез Матюиди ("Сент-Этьен"), Флоран Малуда ("Челси", Англия);

нападающие - Карим Бензема ("Реал", Испания), Кевин Гамейро ("Лорьян"), Гийом Оаро ("ПСЖ"), Жереми Менез ("Рома", Италия), Лоик Реми ("Марсель"), Шарль Н'Зогбия ("Уиган", Англия), Франк Рибери ("Бавария", Германия), Матьё Вальбуэна ("Марсель").

Свой первый вызов в сборную получил плеймейкер "Сошо" Марвин Мартен, раздавший с дюжину голевых передач в Лиге 1. На него, как сообщается, уже положила глаз дортмундская "Боруссия", которой требуется усиление перед стартом в Лиге чемпионов.

vvtt09Дата: Субота, 04.06.2011, 10:28 | Повідомлення # 85
Гравець основи
Забій литкового м‘язу, отриманий Андрієм Шевченком у матчі проти Узбекистану, не дозволить капітану української збірної взяти участь у спарингу проти Франції, що відбудеться 6 червня у Донецьку.

За словами одного із лікарів синьо-жовтих Андрія Шморгуна, забій призвів до численних гематом загальною довжиною у третину ушкодженого м‘язу. «За таких обставин ризик повторного отримання травми дуже високий, − додав він. − А за три дні, що залишилися до гри з французами, гематома аж ніяк не зможе розсмоктатися».

Обстеження, проведене сьогодні у столичному інституті травматології, підтвердило діагноз медичного штабу національної команди. Оскільки термін лікування травми становить від двох до трьох тижнів, головний тренер збірної України Олег Блохін прийняв рішення відпустити Андрія Шевченка з табору синьо-жовтих.

MaRiOДата: Неділя, 05.06.2011, 14:18 | Повідомлення # 86
Капітан
Репутація: 49
Аншлагу на матч Україна - Франція, швидше за все, не буде
Товариський матч збірних України і Франції, який відбудеться шостого червня у Донецьку на "Донбас Арені", поки що великого ажіотажу у місті не викликав.

У касах донецької арени, у продажу є квитки всіх цінових категорій на цей матч. Найдешевший квиток коштує 50 грн ($ 6,25) у сектор за воротами. Найдорожчий - 2 000 грн ($ 250), який дає право відвідати матч, спостерігаючи за ним у Diamond Club, де вболівальнику надається vip-пакет, в який входять квитки на матч напроти центральної лінії поля, місце на паркінгу, два меню в ресторані на вибір, вино, пиво та безалкогольні напої.

Як і на матчах донецького "​​Шахтаря", на гру збірної також можна купити пакети "Клуб-сім'я" (1400 грн) і "Бізнес-клуб" (1000 грн). У звичайних секторах вартість квитків доходить максимум до 200 грн. Всього відвідати "Донбас Арену" зможе близько 52 000 уболівальників.

За неофіційною інформацією, на даний момент на матч Україна - Франція було продано трохи більше 10 000 квитків. Аншлагу у понеділок на "Донбас Арені" може і не бути, але очікується, що збірна України в Донецьку отримає таку ж потужну підтримку, яку зазвичай має донецький "Шахтар".

МІЛЬЙОН СЕРДЕЦЬ,ОДНЕ БИТТЯ КАРПАТИ ЛЬВІВ-НА ВСЕ ЖИТТЯ

MaRiOДата: Вівторок, 07.06.2011, 17:33 | Повідомлення # 87
Капітан
Блохін: Програти матч за три хвилини - це щось із чимось
Олег Володимирович прокоментував розгромну поразку від збірної Франції.

"Якщо б я пішов за 5 хвилин до кінця матчу, то не повірив би, що ми програєм поєдинок з рахунком 1:4. Не особливо ми сьогодні попереду виблискували, але те ж саме можна сказати і про збірну Франції. Гра котилася до нічийного результату. У цій ситуації програти матч за три хвилини - це щось з чимось ... Не в баскетбол ж граємо і не в хокей. Відбулася цілковита расконцентрація. Результат матчу - це мій результат, а гравці повинні відповідати за свою гру.

Сьогодні позначилося те, про що я говорив до матчу: нам не вистачило ресурсу: наші заміни посилення не дали, а збірна Франції за рахунок приблизно такої ж кількості замін відчутно додала",- резюмував Блохін.

vvtt09Дата: Вівторок, 07.06.2011, 20:02 | Повідомлення # 88
Гравець основи
Вчорашній матч - це страхіття..І це не найсильніша мягко кажучи Франція.А що будемо робити з грандами?????.....Ігра молодіжки більш симпатичніша--- це наша надія ,що хлопці не зкурвляться і поможуть підсилити нашу основу

Одна країна - Україна
В моєму сердці назавжди
Найкращі люди на Землі

Ти моє сердце полонив

HatsikДата: Середа, 08.06.2011, 00:45 | Повідомлення # 89
Управляючий сайтом
Нагороди: 10
Репутація: 241
такий матч ганебно було дивитись
до 1-2 я дивився, дальше слухав, що коментують blahblah

ДЗЕНЯДата: Середа, 08.06.2011, 15:04 | Повідомлення # 90
Гравець основи
Нагороди: 2
Репутація: 19
надіялись що буде грати Блохін???
нажаль вийшли гравці які виснажені матчами за клуби-
- та й тренер з ними працював кілька годин-
- головне що донбас-гангрена свою репутацію підтримала-
- а решта все приходяще--

збірна завершилась в 2006 році-- а сьоня вже 2011

і тоді була молодіжка-- а де типер ці творіння? в кабаках?

Дякую Тобі Боже, що я не москаль!

vvtt09Дата: Четвер, 09.06.2011, 20:03 | Повідомлення # 91
Гравець основи
Семен Альтман покидает тренерский штаб сборной Украины
http://www.ua-football.com/ukrainian/high/4df0d3a6.html

Одна країна - Україна
В моєму сердці назавжди
Найкращі люди на Землі

Ти моє сердце полонив

MaRiOДата: П`ятниця, 10.06.2011, 13:56 | Повідомлення # 92
Капітан
Після матчу з Францією Блохін сформував "чорний список"
Один з тренерів збірної України з футболу Андрій Баль повідомив, що окремих гравців більше не викликатимуть до табору збірної.

"Можу вас запевнити, що тренерський штаб за підсумками двох ігор отримав багато корисної інформації. Такі спаринги є тестом для футболістів, і вони повинні це розуміти. Часу ж до Євро-2012 залишилося небагато. Але вони приїхали в розташування збірної з різним настроєм і в різному стані. Хто був подумки у відпустці, інші втомилися, а в кого були травми. Головне, щоб футболісти в збірну приїжджали з бажанням проявити себе, плідно попрацювати. Чи всі були на цьому зборі з таким бажанням? Скажу лише, що деяких гравців ми більше не будемо запрошувати. Не буду називати імена або позиції. Нехай всі футболісти за час відпустки подумають над моїми словами і зроблять правильні висновки.

Особливо цікавою була гра з французами. Ми гідно грали, поки в кінці матчу наші суперники не провели заміни. Свіжі футболісти все змінили. Чимало критики прозвучало на адресу футболістів через пропущені в кінці другого тайму голів. Дехто навіть заявив, що наші гравці в цьому спарингу діяли як на прогулянці. Не згоден. Запевняю, в цьому випадку у нас би відразу в роздягальні відбулася жорстка розмова. Ніхто б з тренерів збірної не допустив такого ставлення футболістів до своєї роботи", - написав у своєму блозі Андрій Баль.
http://football24.ua/home....d=75457

vvtt09Дата: Субота, 11.06.2011, 10:27 | Повідомлення # 93
Гравець основи
Блохин: до сих пор жутко вспоминать поражение от Франции
Главный тренер национальной сборной Украины Олег Блохин перед отлётом в Данию на молодёжный чемпионат Европы ещё раз подвёл итоги товарищеского матча с Францией, в котором "жовто-блакитные" уступили со счётом 1:4.

"До сих пор жутко вспомнить, как за пять минут мы умудрились крупно проиграть. Такого в моей тренерской практике ещё не бывало. Если говорить о причинах фиаско, то одна из них — заметный разнобой в физическом состоянии наших игроков. Вторая причина, исходящая отчасти из первой: французы имели колоссальные возможности для усиления игры, которых не было у нас. Как только трио Рибери — Малуда — Бензема появилось на поле, стало понятно: против лома нет приёма. Но даже при этом мы не должны были проигрывать крупно. Однако после второго гола, надломившего нашу команду, случилась непростительная утрата концентрации, которая и заставляет меня пересмотреть отношение к некоторым игрокам", — цитирует Блохина "Спорт-экспресс".

ShibaДата: Вівторок, 14.06.2011, 10:27 | Повідомлення # 94
Помічник тренера
Нагороди: 4
З Уругваєм збірна України зіграє в Донецьку

Після товариського матчу проти збірної Швеції в Києві (10 серпня), наступним суперником збірної України другого вересня повинна стати збірна Уругваю. Хоча офіційний контракт на матч з Уругваєм ще не підписаний, переговори між двома федераціями вийшли на фінішну пряму. Як стало відомо "Чемпіонат.com", очікується, що цей матч буде зіграний в Донецьку на "Донбас Арені".

Крім цих двох поєдинків, вже в 2011 році у національної збірної України заплановано ще 5 контрольних матчів. 6-го вересня підопічні Блохіна зіграють у Празі з командою Чехії, 7 жовтня - проведуть матч у Софії проти збірної Болгарії, на 11 жовтня запланована гра з Естонією. А вже в листопаді на побудованих стадіонів у Києві та Львові збірна України зіграє з командами Німеччини (11 листопада) та Австрії (15 листопада) - відповідно.

MaRiOДата: Четвер, 16.06.2011, 19:31 | Повідомлення # 95
Капітан
Украина примет Уругвай второго сентября
Сборная Украины получила очередного спарринг-партнера в рамках подготовки команды к Евро-2012.
Соперником сине-желтых в поединке, который пройдет 2 сентября, как и ожидалось, станет полуфиналист последнего мирового первенства в ЮАР сборная Уругвая.

Как рассказал президент Уругвайской футбольной ассоциации Себастьян Бауза, руководствами федераций достигнуто соглашение о проведении встречи между национальными командами двух стран в Украине. В свою очередь, вице-президент федерации футбола Украины Владимир Лашкул ранее сообщал, что местом проведения поединка скорее всего будет определен Донецк.

В этом году команда Олег Блохина также сыграет со сборными Швеции (10 августа, Харьков), Чехии (6 сентября, Прага), Болгарии (7 октября, София), Эстонии (11 октября), Германии (11 ноября, Киев) и Австрии (15 ноября, Львов).

KinderUAДата: Четвер, 16.06.2011, 20:59 | Повідомлення # 96
Запасний
Репутація: 11
Зауваження: 80%
Все так не буде ... буде ще гірше.

Україна в серці назавжди!

MaRiOДата: Понеділок, 20.06.2011, 15:23 | Повідомлення # 97
Капітан
Німці підтвердили матч з Україною
Німецький футбольний Союз (DFB) підтвердив наявність домовленостей з українськими колегами щодо проведення товариського матчу між національними командами двох країн.
Як відомо, гру планується провести на оновленому НСК "Олімпійський" в Києві 11 листопада 2011 року.

За даними офіційного сайту DFB, матч розпочнеться о 21:45 за київським часом.

ДЗЕНЯДата: Вівторок, 21.06.2011, 05:12 | Повідомлення # 98
Гравець основи
Нагороди: 2
Репутація: 19
11 листопада з німчурою
15 листопада планують стадіо відкрити у Львові матчем з австріяками

а ще у команд єврокубки - ото гонки для збірників-- раді чого такі муштрування??

Дякую Тобі Боже, що я не москаль!

MaraDДата: Вівторок, 21.06.2011, 12:06 | Повідомлення # 99
Новачок
Репутація: 25
чекаємо відкриття стадіону у Львові!!! 004

Fedir85Дата: Понеділок, 08.08.2011, 14:54 | Повідомлення # 100
Новачок
Група: Користувачі
Репутація: 0
як раз до матчу Збірної.Фани Шахтаря проти натуралізації.тут

FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » Україна » Національні збірні » Національна збірна України (все про головну збірну країни)
Пошук: