Форум

Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » Україна » Національні збірні » Національна збірна України (все про головну збірну країни)
Національна збірна України
N@zIkДата: Четвер, 10.09.2009, 15:36 | Повідомлення # 26
Помічник тренера
Група: Перевірені
Нагороди: 0
Репутація: 31
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Капитан сборной Хорватии тяжело переживает вчерашний позор имени Капелло и компании.

"Правы будут все, кто будет критиковать нас после этого. Невероятно, что мы потерпели такое сокрушительное поражение. Я не знаю, как же мне теперь возвращаться в клуб", - говорит Срна.

"Я не хочу искать оправданий, но потеря Луки Модрича сыграла с нами злую шутку - мы не смогли найти ему достойной замены. Он - наш мотор, сердце нашей сборной", - продолжает Срна.

"Теперь нужно сосредоточиться на игре против Казахстана. Мы займем второе место в группе, я хорошо знаю Украину. У них комплекс домашнего поля даже против команд намного слабее Англии", - считает хорват.

Львів Карпати -Вперед

N@zIkДата: Четвер, 10.09.2009, 15:40 | Повідомлення # 27
Помічник тренера
сука підарас їбаний той срна самовпевнений урод.шоб йому та самовпевненість боком вилізла сучара тупа.чого він сука необіграв тоді україну 2 рази?хай ше сука покумекає коли ми виграємо у англії і будемо іграти проти андори.тоже буде піздіти шо ми слабші за андору.урод сука шоб тебе у вуха виїбали гандон тупарилий.навіть неприїжай в україну чмо їбане.надіїсь фани кротів там наваляють тому уроду а то заїбав вже тіки наїжає на нашу збірну і наїжає.ми по крайній мірі не програли англійцям 5:1 таяк ті підараси.

Львів Карпати -Вперед

HatsikДата: Четвер, 10.09.2009, 21:46 | Повідомлення # 28
Управляючий сайтом
Група: Адміністратори
Нагороди: 10
Репутація: 241
Народ! Я розумію ваше невдоволення, але давайте матами трохи будемо менше розкидатися? Як не як ми українці :)))))))))))

N@zIkДата: П`ятниця, 11.09.2009, 09:54 | Повідомлення # 29
Помічник тренера
то все емоції після того як наша збаріна зіграла+той підар курносий срна який піздить всяку фігню про нашу збірну.

Львів Карпати -Вперед

Messi_KarpatyДата: Середа, 04.11.2009, 00:14 | Повідомлення # 30
Дублер
Група: Користувачі
Репутація: 4
Україна виграє в греції

Ми Львів'яни - Ми найсильніші!

HatsikДата: Понеділок, 09.11.2009, 00:05 | Повідомлення # 31
Управляючий сайтом
Головаш: "В Украине есть игроки, которых в сборную тянут за уши"

В стыковых матчах за путевку на ЧМ-2010 Украина — Греция тренер нашей команды Алексей Михайличенко решил обойтись без услуг одного из самых классных футболистов страны — Андрея Воронина.
Почему одессит, который нынче регулярно выходит на поле в матчах английской премьер-лиги, не получил вызова в Конча-Заспу? Объяснить эту ситуацию попытался агент нападающего Ливерпуля, Андрей Головаш.

— Андрей, чем, на ваш взгляд, можно объяснить отсутствие Воронина в списке игроков, вызванных в сборную для подготовки к матчам с Грецией?

— Вопрос абсолютно не по адресу. Кому играть в стыковых матчах, решает тренерский штаб во главе с Алексеем Михайличенко. Он имеет полное право на свой выбор.

— Тогда — вопрос по адресу. В последнее время в прессе стали появляться слухи, что зимой Воронин может сменить команду. В конце октября говорили о его возможном переходе в российский ЦСКА. А на прошлой неделе всплыл немецкий Гамбург, который якобы даже провел предварительные переговоры с Ливерпулем. Где правда?

— Предпочитаю не комментировать подобные вопросы, чтобы избегать ненужных спекуляций.

— Но интерес к Андрею со стороны других команд, действительно, имеется?

— Воронин футболист высокого класса, поэтому варианты есть. То же самое было и накануне сезона, когда Андрея хотели приобрести сразу несколько клубов. Но ситуацию нужно понимать правильно — желания футболиста и намерений потенциальных работодателей тут недостаточно. У Андрея еще на протяжении полутора лет действует контракт с Ливерпулем, а мерсисайдцы не собирались отпускать его ни летом, ни сейчас. Что будет дальше — посмотрим.

— Скажите, если не секрет, какую наибольшую сумму предлагали Ливерпулю за Андрея?

— Скажем так — достойную. В Ливерпуле признавали, что предложения интересны с финансовой точки зрения. Однако даже не рассматривали их. Это говорит о том, что Воронин команде нужен.

— Андрей сейчас доволен своим положением в Ливерпуле?

— Все нормально. Он в отличном настроении, у него хорошие отношения с партнерами, с тренером. Если вы обратили внимание, в последних матчах Воронин проводил на поле достаточно много времени и смотрелся очень прилично. Впрочем, проблем с формой у него и не было. По крайней мере, наставник Рафаэль Бенитес, который каждую неделю проводит с игроками индивидуальные беседы, доволен его физическими кондициями и отношением к работе в целом.

— Сейчас у Ливерпуля дела идут не лучшим образом…

— Это рабочая ситуация. У любой команды, в том числе и у грандов, бывают, как взлеты, так и спады. Но Ливерпуль всегда остается Ливерпулем. И играть за этот клуб — большая честь. А то, что они стали слишком часто терять очки… На мой взгляд, причина в том, что в последних матчах подопечные Бенитеса пропустили слишком много мячей из-за индивидуальных ошибок ряда игроков обороны. Травмы и болезни дают о себе знать. В атаке же все нормально — забивают в среднем почти 2,5 гола за игру.

— В то же время в списке бомбардиров команды мы пока Воронина не видим. А, наверное, для него сейчас очень важно было бы расписаться в чужих воротах. Глядишь, и прорвало бы, как в прошлом сезоне в Герте. Кстати, почему, на ваш взгляд, Андрей, обычно довольно результативно действующий в клубах, так нечасто забивает в сборной?

— В сборной он практически никогда не играл в качестве чистого форварда, все больше оттянутого, а то и вовсе в полузащите. В Герте, да и раньше в Майнце и Байере, он действовал на острие атак и демонстрировал, как помните, приличную результативность. Но это дело тренера — решать, на какой позиции должен выступать в отдельно взятом матче тот или иной футболист. Каждый наставник имеет определенный подбор исполнителей, и исходя из этого, строит игру. Скорее всего, тренеры сборной, определяя Андрею амплуа оттянутого нападающего, поступали правильно — учитывая его опыт и умение отдать хороший последний пас. Ну и многое, если говорить о результативности, зависит от уровня команды: в одной оттянутый форвард постоянно участвует в игре, имея возможность работать с мячом, а в другой будет только головой вертеть, глядя, как мяч летает над ним.

— Если бы Воронин был воспитанником киевского Динамо, он наверняка имел бы постоянное место в основном составе национальной команды. Согласны?

— Я не стал бы рассуждать на тему клубной принадлежности. Но скажу одно — в Украине есть игроки, которых в сборную тянут за уши. Только тут нужно понимать, что из стеклянного стакана никогда не сделать хрустальный бокал. Даже если называть его таковым.

-FcKarpatyFan-Дата: П`ятниця, 13.11.2009, 16:36 | Повідомлення # 32
Генеральний директор
Репутація: 105
Хачериди: "Гол на контратаке в любом случае забьем"

Перед ответственными матчами сборной Украины против Греции особое внимание приковано к защитнику сине-желтых Евгению Хачериди.

Партнеры подкалывают его из-за греческих корней, называя засланным казачком.

- На особое отношение к себе я внимания не обращаю, - сказал Евгений.- А с греками, конечно, давно хотел сыграть. Удастся это сделать или нет - зависит от тренера. Надеюсь, он доверит мне место в составе.

- Эти матчи станут для тебя особенными?

- Конечно, все-таки у меня есть греческие корни, которые дают о себе знать. Хоть я и не могу назвать эту страну родной для себя, но особые чувства присутствуют.

- Ты говорил, что никогда раньше не бывал в Греции. Чего ожидаешь от предстоящей поездки? Помимо спортивной составляющей, конечно...

- В принципе, ничего интересного. Мы же едем туда играть, а не гулять. Думаю, вряд ли удастся где-нибудь побывать и что-то увидеть. Хотя ближе познакомиться с Афинами, конечно, хотелось бы.

- Играя в Греции, команда будет держать в уме ответный поединок или вы попытаетесь снять все вопросы о победителе дуэли уже в первом матче?

- Было бы хорошо удачно сыграть на выезде, но о второй встрече, разумеется, будем помнить. Конечно, постараемся выиграть в Афинах, чтобы дома было легче. Важно создать небольшой задел и, самое главное, не проиграть. Сосредоточим главные силы на обороне, чтобы не пропустить, а свой гол на контратаке, думаю, в любом случае забьем.

- Ты согласен, что это самый оптимальный соперник, который мог попасться Украине при жеребьевке?

- Наверное, да. На Францию или Португалию попасть не хотелось бы. Эти команды объективно посильнее греков будут.

- А с Россией встретиться желания не было?

- Было, но с нашими соседями явно пришлось бы тяжелее. Для Украины это, наверное, самый принципиальный оппонент.

- После обидного поражения от Интера футболисты Динамо наверняка пребывают не в самом лучшем психологическом состоянии...

- Ничего подобного, мы уже немного успокоились после матча с чемпионом Италии. Конечно, полностью забыть его невозможно, некоторые моменты до сих пор вспоминаются. Но все же замечаю по ребятам, что настроение уже немного улучшилось, все переключились на дела сборной.

- В последнее время в твоей жизни произошло много важных событий - получение стабильного места в основном составе Динамо, дебют в Лиге чемпионов, приглашение в сборную... Эти успехи как-то на тебя повлияли?

- Я к этому всегда стремился и доволен, что мои старание и труд не остались без внимания. Рад, что удалось достичь таких результатов. Если честно, даже не ожидал, что все так сразу получится. Где-то шанс дали, где-то тренер доверяет. Я же чувствую больше ответственности, стараюсь не подвести.

- После двух поединков сборной Динамо предстоит вновь встретиться с Шахтером. Эмоций хватит?

- Да, график у нас не из легких. Усталость присутствует, но что поделаешь? Нужно постараться хорошо сыграть, ведь горняки обыграли нас в Кубке Украины. Мы жаждем реванша. Не знаю, получится или нет, но мы отдадим все силы, чтобы победить принципиального соперника.

- Сразу после встречи с донетчанами вас ждет поездка в Казань и нелегкая игра с Рубином. Справитесь?

- Конечно, многовато ответственных матчей за такой короткий период, но приоритетов в турнирах у нас нет. Будем стараться выигрывать каждый поединок.

Messi_KarpatyДата: П`ятниця, 13.11.2009, 17:34 | Повідомлення # 33
Дублер
Худобяк завтра забє гол греції

-FcKarpatyFan-Дата: П`ятниця, 13.11.2009, 17:45 | Повідомлення # 34
Генеральний директор
Збірна Греції втратила основного півзахисника
Проти України не зіграє Торосидіс

Півзахисник "Олімпіакоса" і збірної Греції Василіс Торосидіс не зіграє у першому матчі плей-офф ЧС-2010 проти збірної України.

Крім того, ще четверо гравців команди Отто Рехагеля тренуються за індивідуальною програмою. Їхня участь у матчі також під питанням: півзахисник Георгіос Карагуніс, захисники Євангелос Морас і Сотіріос Кіріакос, а також голкіпер Константінос Халкіас.

Раніше стало відомо, що через травми в збірну Греції не зможуть приїхати захисники Христос Пацацоглу, Георгіос Сейтарідіс і нападаючий Іоанніс Аманатідіс.

Нагадаємо, стикові матчі за право брати участь у фінальній частині Чемпіонату світу з футболу 2010 року між збірними України і Греції відбудуться 14 і 18 листопада. Перший матч пройде в Афінах, другий - у Донецьку на стадіоні "Донбас Арена".

borisДата: Неділя, 15.11.2009, 02:19 | Повідомлення # 35
Новачок
Група: Фанати
Репутація: 0
На мою думку при такій грі Греків рахунок повинен був бути 0:2 на нашу користь. Але і з нашого боку гуляли такі самі кілуни як і греки. Респект Словенії.

Карпатам - Лігу Європи

HatsikДата: Неділя, 15.11.2009, 02:38 | Повідомлення # 36
Управляючий сайтом
Перший тайм слабо, а от другий вже набагато краще. Думаю в Україні все буде набагато краще smile

N@zIkДата: Понеділок, 16.11.2009, 12:45 | Повідомлення # 37
Помічник тренера
ми могли виграти як би не ротань який думає чи бити чи пасувати і гусєв в своїх ногах плутається.а нах випускати алієва на 5 хвилин? angry

Львів Карпати -Вперед

-FcKarpatyFan-Дата: Середа, 18.11.2009, 17:35 | Повідомлення # 38
Генеральний директор
Футбольні фахівці зробили прогноз на матч Україна - Греція
Футбольні фахівці зробили прогноз на матч Україна - Греція

Всі впевнені в перемозі українців

Напередодні сьогоднішнього матчу плей-офф відбіркового циклу ЧС-2010 Україна - Греція відомі вітчизняні фахівці поділилися своїми прогнозами на цей важливий поєдинок.

Віктор Грачов, майстер спорту, 2:0.

"Якщо уважно вивчити всю інформацію, що є по грекам, і додати до цього побачене в першому поєдинку, то перевагу нашої збірної в командній грі та командному дусі очевидна. Також наші футболісти помітно перевершують суперників в командній швидкості ведення гри, а це велика перевага в сучасному футболі.

А греки, на мій погляд, ще живуть 2004 роком. Багато хто з тих гравців, чемпіонів Європи, ще залишилися в складі, але вони хоч і володіють хорошим досвідом, вже не так молоді. Зміна поколінь у еллінів, мені здається, проходить недостатньо швидко. А сучасний футбол - він все ж таки більше для молодих".

В'ячеслав Грозний, заслужений тренер України, 2:0.

"Збірна України виграє. Хто заб'є? Гадати не буду. Це мені складно сказати. На чому ґрунтується моя впевненість? У першу чергу, звичайно ж, на грі в обороні. Останні поєдинки нашої команди показують, що забити їй дуже складно. Хлопці дисципліновано грають в захисті, допрацьовують в кожному епізоді до кінця.

З іншого боку, і атакуючий потенціал збірної досить високий. Безперечний лідер зараз - це Андрій Шевченко. Загрозою для чужих воріт завжди є Артем Мілевський. Та й інші наші футболісти з групи атаки, кого б не поставив Олексій Михайличенко, всі швидкісні хлопці і можуть обіграти суперника один в один. Це і Олег Гусєв, і Андрій Ярмоленко, і Руслан Ротань".

Олег Саленко, найкращий бомбардир ЧС-1994, 1:0.

"Думаю, що гра буде дуже важкою для обох команд. Додати ж необхідно в першу чергу в атакуючих діях. Так, зрозуміло, що перший поєдинок був виїзним, і нічия, в принципі, нас влаштовувала. Але вдома вже повинен бути інший футбол, більш швидкісний в атаці. Без швидкого переходу з оборони в атаку зараз важко вигравати. Так як греки будуть масовано грати в захисті, потрібно намагатися використовувати стандартні положення. В основному після їх розіграшу зараз забивають голи. Впевнений, що і Греція зробить акцент на "стандарти".

Взагалі у грецької збірної немає якихось зірок. Є дисципліна, яку еллінам прищепив німецький тренер. У принципі, у них зараз та ж гра, яка дозволила їм виграти чемпіонат Європи 2004 року, але рівень гравців у середньому нижчий".

Геннадій Зубов, екс-півзахисник збірної України, 1:0.

"Як і в першому двобої, не варто очікувати великої кількості небезпечних моментів. Ніхто не захоче помилитися, і кожен буде діяти гранично зібрано та зосереджено. Але оскільки підопічні Олексія Михайличенка грають удома, то сподіваюся, що їм все ж таки вдасться забити один м'яч і зберегти свої ворота "сухими". Тому мій прогноз - 1:0 на нашу користь.

Не сумніваюся, що минулий матч обидва наставника досконально вивчили, розібрали по кісточках всі помилки своїх підопічних і знайшли причини того, чому ж не вдалося виконати все задумане. У Донецьку точно буде зовсім інша гра. Впевнений, що збірна України переможе з різницею в один м'яч. Всі без винятку хлопці чудово усвідомлюють важливість цього поєдинку і, я не сумніваюся, докладуть максимум зусиль і залишать на полі всі сили для досягнення потрібного результату".

Повідомлення відредагував Юрій_Мартищук - Середа, 18.11.2009, 17:36

titomyrДата: Середа, 18.11.2009, 23:11 | Повідомлення # 39
Капітан
Група: Фанати
Репутація: 25
Вот так пацики ((( ,будут изменения,жалко ,что Шева в 2012 наврядли сыграет (((

N@zIkДата: Четвер, 19.11.2009, 01:32 | Повідомлення # 40
Помічник тренера
це просто жопа по іншому не скажеш пів команди треба гнати

Львів Карпати -Вперед

Messi_KarpatyДата: Четвер, 19.11.2009, 12:27 | Повідомлення # 41
Дублер
Слабаки, позор ;(

N@zIkДата: Четвер, 19.11.2009, 15:10 | Повідомлення # 42
Помічник тренера
михайличенко гандон.мені жалко тіки шеву бідний аж плакати почав.може це його і останій турнір був би??але будемо надіятися що ні

Львів Карпати -Вперед

VANDRIДата: П`ятниця, 09.04.2010, 02:36 | Повідомлення # 43
Помічник тренера
Репутація: 44
З Румунами граєм в травні в дома ......у Львові! clap

-FcKarpatyFan-Дата: П`ятниця, 09.04.2010, 18:09 | Повідомлення # 44
Генеральний директор
Quote (VANDRI)
З Румунами граєм в травні в дома ......у Львові! clap

Всім на стад!)) 009 024 booze clap

igorДата: Неділя, 23.05.2010, 15:12 | Повідомлення # 45
Новачок
Репутація: 0
Хто знає,коли почнуть продавати квитки на Румунію і які ціни?

-FcKarpatyFan-Дата: Неділя, 23.05.2010, 17:00 | Повідомлення # 46
Генеральний директор
Quote (igor)
Хто знає,коли почнуть продавати квитки на Румунію і які ціни?

blahblah
Новини читати треба.
Новина тут!!!

KinderUAДата: Понеділок, 24.05.2010, 19:24 | Повідомлення # 47
Запасний
Репутація: 11
Зауваження: 80%
VANDRI Виходиш в основі чи на заміну?

Україна в серці назавжди!

HatsikДата: Четвер, 12.08.2010, 00:04 | Повідомлення # 48
Управляючий сайтом
нормальний був футбол.......... в другому таймі, Алієв красава, решта так собі. Федецький зіграв теж норм. А так то донецьк не фартове місто для матчів збірної

jamesДата: Четвер, 12.08.2010, 12:02 | Повідомлення # 49
Помічник тренера
Репутація: 16
мало моментів...... і трохи монотонно все було.... без якоїсь родзинки....

погано, що основа голандців неприїхала, тоді б думаю, було веселіше 004 024

-FcKarpatyFan-Дата: Четвер, 12.08.2010, 15:06 | Повідомлення # 50
Генеральний директор
Ех... Я футболу не бачив, але що писали в коментах читав... А Україна слабо виглядала?

FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » Україна » Національні збірні » Національна збірна України (все про головну збірну країни)
Пошук: