Форум

Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
  • Сторінка 8 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 6
  • 7
  • 8
FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » Україна » Український футбол » Перша ліга (все про першу лігу України)
Перша ліга
MaRiOДата: Неділя, 22.05.2011, 20:14 | Повідомлення # 176
Віце - капітан
Група: Адміністратори
Нагороди: 3
Репутація: 49
Статус: Offline
блін Буковина продула фекалам я так хотів щоб вони вийшли замість жидів

МІЛЬЙОН СЕРДЕЦЬ,ОДНЕ БИТТЯ КАРПАТИ ЛЬВІВ-НА ВСЕ ЖИТТЯ

HatsikДата: Понеділок, 23.05.2011, 00:54 | Повідомлення # 177
Управляючий сайтом
Нагороди: 10
Репутація: 241
певно жиди не віддадуть 2 місце нікому

-FcKarpatyFan-Дата: Понеділок, 23.05.2011, 16:30 | Повідомлення # 178
Генеральний директор
Група: Перевірені
Нагороди: 0
Репутація: 105
Зауваження: 0%
Quote (Hatsik)
певно жиди не віддадуть 2 місце нікому

Вернуться - ми їм накатаєм! 009 Голів, голів, а ви що подумали?)

vvtt09Дата: П`ятниця, 27.05.2011, 22:34 | Повідомлення # 179
Гравець основи
Репутація: 59
Александрия вышла в Премьер-лигу!
http://isport.ua/football/ukraine/news/148581.html

Одна країна - Україна
В моєму сердці назавжди
Моя сім"я -дочка й дружина
Найкращі люди на Землі

Любимий клуб з рідного міста
КАРПАТИ ЛЬВІВ !!! КАРПАТИ ЛЬВІВ !!!
З тобою в радощі і горі -
Ти моє сердце полонив

ДЗЕНЯДата: Субота, 28.05.2011, 08:26 | Повідомлення # 180
Гравець основи
Нагороди: 2
Репутація: 19
значить типер друге місце у ЧМО

а на слідуючий сезон-- напевно МеталЗап і Сталь чи Сева100пль

Дякую Тобі Боже, що я не москаль!

-FcKarpatyFan-Дата: Субота, 04.06.2011, 22:53 | Повідомлення # 181
Генеральний директор
Репутація: 105
"Чорноморець" повернувся у вищу лігу за тур до завершення першої. 33 тур

Титан - Прикарпаття 2:0
ФК Львів - Чорноморець 0:1
Зірка - Олександрія 1:1
Сталь - Буковина 4:2
Закарпаття - Динамо-2 1:1
Дністер - Нива 1:0
Енергетик - Нафтовик 1:1
Геліос - Кримтеплиця 1:0

Жи*и знову в УПЛ! 007 Покажен їм в наступному сезоні!

vvtt09Дата: Неділя, 12.06.2011, 00:54 | Повідомлення # 182
Гравець основи
Первая лига финишировала
http://isport.ua/football/ukraine/news/150655.html

Одна країна - Україна
В моєму сердці назавжди
Моя сім"я -дочка й дружина
Найкращі люди на Землі

Любимий клуб з рідного міста
КАРПАТИ ЛЬВІВ !!! КАРПАТИ ЛЬВІВ !!!
З тобою в радощі і горі -
Ти моє сердце полонив

MaRiOДата: Четвер, 30.06.2011, 13:49 | Повідомлення # 183
Віце - капітан
Календар першого кола змагань серед команд першої ліги
1 тур

16.07.2011

Зірка – Закарпаття

Миколаїв – Арсенал

Нива – Нафтовик

Динамо-2 – Олімпік

Львів – Сталь А

Одеса – Енергетик

Металург З – Титан

Буковина – Геліос

Кримтеплиця – Севастополь

2 тур

23.07.2011

Зірка – Миколаїв

Арсенал – Нива

Нафтовик – Динамо-2

Олімпік – Львів

Сталь А – Одеса

Енергетик – Металург З

Титан – Буковина

Геліос – Кримтеплиця

Закарпаття – Севастополь

3 тур

30.07.2011

Нива – Зірка

Миколаїв – Закарпаття

Динамо-2 – Арсенал

Львів – Нафтовик

Одеса – Олімпік

Металург З – Сталь А

Буковина – Енергетик

Кримтеплиця – Титан

Севастополь – Геліос

4 тур

06.08.2011

Зірка – Динамо-2

Миколаїв – Нива

Арсенал – Львів

Нафтовик – Одеса

Олімпік – Металург З

Сталь А – Буковина

Енергетик – Кримтеплиця

Титан – Севастополь

Закарпаття – Геліос

5 тур

13.08.2011

Львів – Зірка

Динамо-2 – Миколаїв

Нива – Закарпаття

Одеса – Арсенал

Металург З – Нафтовик

Буковина – Олімпік

Кримтеплиця – Сталь А

Севастополь – Енергетик

Геліос – Титан

6 тур

20.08.2011

Зірка – Одеса

Миколаїв – Львів

Нива – Динамо-2

Арсенал – Металург З

Нафтовик – Буковина

Олімпік – Кримтеплиця

Сталь А – Севастополь

Енергетик – Геліос

Закарпаття – Титан

7 тур

26.08.2011

Металург З – Зірка

Одеса – Миколаїв

Львів – Нива

Динамо-2 – Закарпаття

Буковина – Арсенал

Кримтеплиця – Нафтовик

Севастополь – Олімпік

Геліос – Сталь А

Титан – Енергетик

8 тур

31.08.2011

Зірка – Буковина

Миколаїв – Металург З

Нива – Одеса

Динамо-2 – Львів

Арсенал – Кримтеплиця

Нафтовик – Севастополь

Олімпік – Геліос

Сталь А – Титан

Закарпаття – Енергетик

9 тур

05.09.2011

Кримтеплиця – Зірка

Буковина – Миколаїв

Металург З – Нива

Одеса – Динамо-2

Львів – Закарпаття

Севастополь – Арсенал

Геліос – Нафтовик

Титан – Олімпік

Енергетик – Сталь А

10 тур

10.09.2011

Зірка – Севастополь

Миколаїв – Кримтеплиця

Нива – Буковина

Динамо-2 – Металург З

Львів – Одеса

Арсенал – Геліос

Нафтовик – Титан

Олімпік – Енергетик

Закарпаття – Сталь А

11 тур

17.09.2011

Геліос – Зірка

Севастополь – Миколаїв

Кримтеплиця – Нива

Буковина – Динамо-2

Металург З – Львів

Одеса – Закарпаття

Титан – Арсенал

Енергетик – Нафтовик

Сталь А – Олімпік

12 тур

24.09.2011

Зірка – Титан

Миколаїв – Геліос

Нива – Севастополь

Динамо-2 – Кримтеплиця

Львів – Буковина

Одеса – Металург З

Арсенал – Енергетик

Нафтовик – Сталь А

Закарпаття – Олімпік

13 тур

30.09.2011

Енергетик – Зірка

Титан – Миколаїв

Геліос – Нива

Севастополь – Динамо-2

Кримтеплиця – Львів

Буковина – Одеса

Металург З – Закарпаття

Сталь А – Арсенал

Олімпік – Нафтовик

14 тур

05.10.2011

Зірка – Сталь А

Миколаїв – Енергетик

Нива – Титан

Динамо-2 – Геліос

Львів – Севастополь

Одеса – Кримтеплиця

Металург З – Буковина

Арсенал – Олімпік

Закарпаття – Нафтовик

15 тур

10.10.2011

Олімпік – Зірка

Сталь А – Миколаїв

Енергетик – Нива

Титан – Динамо-2

Геліос – Львів

Севастополь – Одеса

Кримтеплиця – Металург З

Буковина – Закарпаття

Нафтовик – Арсенал

16 тур

15.10.2011

Зірка – Нафтовик

Миколаїв – Олімпік

Нива – Сталь А

Динамо-2 – Енергетик

Львів – Титан

Одеса – Геліос

Металург З – Севастополь

Буковина – Кримтеплиця

Закарпаття – Арсенал

17 тур

22.10.2011

Арсенал – Зірка

Нафтовик – Миколаїв

Олімпік – Нива

Сталь А – Динамо-2

Енергетик – Львів

Титан – Одеса

Геліос – Металлург З

Севастополь – Буковина

Кримтеплиця – Закарпаття

MaRiOДата: Четвер, 30.06.2011, 13:52 | Повідомлення # 184
Віце - капітан
ФК «Одеса» презентував клубну емблему

Новостворений футбольний клуб «Одеса», який у сезоні-2011/12 буде захищати кольори Південної Пальміри в першій лізі чемпіонату країни, представив футбольної громадськості клубну емблему, - повідомляє Одеса-Спорт.

Синій і жовтий кольори емблеми символізують море і сонце. Хвилясті елементи в нижній частині емблеми зображують хвилі Чорного моря, одного з основних символів Одеси, на тлі якого вказаний рік заснування ФК «Одеса» - 2011. Вертикальні промені символізують світанок, сходження нового клубу, до зірок футбольного небосхилу і нових завоювань. Три променя за своєю формою нагадують тризуб Посейдона, який перетинає назва команди на жовтому фоні.

У верхній частині емблеми розташована дороговказ, яка вказує мету і ніколи не змінює розташування, що означає нерухомий фундамент і націленість на результат.
Прикріплення: 8432382.jpg(25.3 Kb)

MaRiOДата: Вівторок, 12.07.2011, 18:39 | Повідомлення # 185
Віце - капітан
Першу лігу включать до пулу Прем'єр-ліги?
Виконавчий директор ПФЛ Сергій Макаров розповів про те, яким чином вітчизняні вболівальники зможуть переглядати матчу першої ліги по ТБ.

"На жаль, телеканали не зацікавлені і не бачать нас у якості привабливого продукту, за який би боролися і ще нам платили. В Україні крім Прем’єр-ліги, ніяка інша професіональна спортивна ліга не може похвалитися тим, що отримує кошти від трансляції своїх змагань. ПФЛ зі свого бюджету не може сплачувати організацію телетрансляцій, тож минулого сезону це відбувалося за рахунок клубів. Але не всі хочуть за свої гроші себе ж показувати, тому в підсумку цю роботу не можна назвати системною.

Іншою метою організації телетрансляцій була спроба подати сигнал ринку, потенційним партнерам, зарекомендувати себе, показати, що ми є, що телетрансляції матчів першої ліги можливо проводити на каналах з максимальним покриттям.

Нині все на тій же стадії. Канали зацікавлені, але якщо ми платимо за це гроші. Зараз грошей, аби це профінансувати, ми не маємо. Сильних спонсорів, які б допомогли, поки знайти також не вдалося. Найперспективніший варіант, який я бачу — вчинити так, як роблять в деякий країнах Європи. Центральний матч першої ліги кожного туру долучити в пул Прем’єр-ліги", - вважає виконавчий директор ПФЛ.

"Останнім рішенням Виконкому Федерація передала права на трансляції клубам. Якщо буде об’єднаний пул, було б на наш погляд правильно, щоб той же транслятор взяв на себе показ центральних матчів першої ліги. Ми звичайно говоритимемо і з Прем’єр-лігою, і з транслятором, але не все залежить від нас",- додав Макаров.

BussДата: Субота, 16.07.2011, 11:41 | Повідомлення # 186
Помічник тренера
Нагороди: 1
Репутація: 79
Закарпаття змінило назву

Ужгородська команда буде виступати у чемпіонаті першої ліги під назвою Говерла-Закарпаття.

Таке рішення прийнято керівництвом клубу напередодні старту нового сезону.

Відповідно у команди з'явився новий логотип.

Нагадаємо, Закарпаття не отримало атестат вчасно і ризикувало провести сезон 2011-2012 у другій лізі через заборгованість по зарплаті перед тренерським штабом та футболістами.

Мабуть, керівництво клубу встигло вчасно погасити заборгованість, оскільки сьогодні клуб повідомив про отримання атестата на участь у новому футбольному сезоні в першій лізі.

Повідомлення відредагував Buss - Субота, 16.07.2011, 11:42

MaRiOДата: Субота, 16.07.2011, 14:09 | Повідомлення # 187
Віце - капітан
Кіндзерський продає місце "Львова" за мільйон
Президент "Львова" продає місце недавнього лідера в першому дивізіоні за мільйон гривень.

- Не знаю, що ви всі на це скажете, але є такий от варіант, - почав розмову президент першолігового клубу. - Зараз у складі моєї команди буде купа молодих хлопців, які, можливо, будуть з великим рахунком програвати, чому б не грати нам в другій лізі? І витрати будуть менші. Тому я пропоную наше місце в першій лізі тим, хто може на нього розраховувати в разі нашого зняття за регламентом. Але не просто так, а, наприклад, за мільйон гривень - я, коли була можливість, допомагав розвитку українського футболу, тепер же ті, хто хочуть в першу лігу, допоможуть.

Мільйон гривень мене не врятує - хіба що якби це був мільйон доларів ... А тому я пропоную претендентам на наше місце такий договір: вони перераховують на ПФЛ благодійний внесок у розмірі мільйона гривень, я віддаю їм місце "Львова" і переводжу команду в другу лігу.

- Але зачекайте ... За регламентом на ваше місце будуть претендувати, в першу чергу, "Суми" - срібний призер другої ліги, які виграли перший матч плей-оф. А якщо вони відмовляться - претендуватиме "Полтава", потім - бронзові призери, якщо і їм буде не по кишені - може справа і до смішних претендентів дійти ...

- Наше місце вони отримають лише тоді, коли буде виконана таке от пропозиція. В іншому випадку будемо грати в першій лізі.

Інформація Кіндзерського викликала серед присутніх чималі розмови і дебати. З одного боку, згадали, що подібні прецеденти були як століття тому, в Англії, так і в наші дні в Росії. Додамо, що і в Румунії був випадок, коли одна з команд нижніх ліг за гроші поступилася своїм місцем "претендентам". Позиція Мілетія Бальчоса з цього приводу однозначна: діяти тільки в рамках регламенту.

- На місце "Львова" претендує "Прикарпаття", і навіть пропонують винести це питання на позапланове засідання Центральної ради, - розповів ще на початку бесіди президент ПФЛ. - Наша позиція однозначна: іванофранківці вилетіли з першої ліги і наступний сезон проведуть у другій лізі. Згідно з регламентом, першим претендентом на місце "Львова" можуть бути "Суми", що завоювали срібло другої ліги і виграли перший матч плей-оф. У разі відмови сумчан - "Полтава", також срібний призер другої ліги (в Групі Б), яка їм програла. Потім - команди, що завоювали бронзові медалі і далі за списком.

MaraDДата: Субота, 16.07.2011, 14:57 | Повідомлення # 188
Новачок
Репутація: 25
Кіндзерський ....... без слів

vova1988Дата: Субота, 16.07.2011, 15:33 | Повідомлення # 189
Новачок
Група: Фанати
Репутація: 0
Мда...., для чого та вся показуха?

BussДата: Субота, 05.11.2011, 12:29 | Повідомлення # 190
Помічник тренера
Косовський може очолити вінницьку "Ниву"

Відомий у минулому півзахисник київського "Динамо" і збірної України Віталій Косовський подався у тренерську діяльність.

4 листопада під його керівництвом команда провела вже третє тренування, а вже завтра вінничани зіграють перший офіційний матч під керівництвом нового наставника, де їх суперником буде білоцерківський "Арсенал".

Після закінчення футбольної кар'єри Віталій Косовський займався селекцією в "Динамо" і "Оболоні".

Нагадаємо, що в середині жовтня посаду головного тренера вінничан покинув Олег Федорчук.

Поки що ніяких коментарів ні керівництво клубу, ні сам Віталій не дають. Відомо лише, що допомагають легендарному футболістові представники воротарського "цеху" Віталій Циганков і Олег Шумовицький.

BussДата: Вівторок, 22.11.2011, 18:42 | Повідомлення # 191
Помічник тренера
Головним спонсором "Львова" став один з найвпливовіших бізнесменів Львівщини

Крім того, невдовзі команду повинен очолити Володимир Журавчак.

Як повідомляє фан-сайт команди, Володимир Олексович вже три матчі підряд слідкує за діями львів’ян на стадіоні, приглядається до команди. Але з теперішнім складом він не має бажання працювати, оскільки не бачить перспективи збереження прописки в першій лізі. Отже з весни необхідно очікувати чергових кардинальних змін в складі команди.

Також три останні матчі відвідує і на цей момент основний спонсор “Львова” Григорій Козловський, син якого, до речі, грає в основі команди. Григорій Козловський володіє ресторанним комплексом "Святослав" у Винниках, “Гранд Готелем”, а також входить в п'ятірку найвпливовіших бізнесменів Львівщини 2011-го року.

Нагадаємо, на цей момент львів'яни посідають останнє місце в першому дивізіоні із 7-ма очками в активі.

Довідка

Володимир Олексович Журавчак (Нар. 3 травня 1957, Східниця, Львівська область) — радянський футболіст, український футбольний тренер. Захисник, грав, зокрема за "Торпедо" (Луцьк), "Металіст" (Харків), "Кубань" (Краснодар) і СКА "Карпати" (Львів). Майстер спорту СРСР (з 1984 року).

Працював тренером у командах "Карпати" (Кам’янка-Бузька), "Газовик" (Комарно), "Львів", "Волинь" (Луцьк), "Карпати" (Львів), "Вента" (Кулдіга, Латвія).

MaRiOДата: Четвер, 08.12.2011, 16:19 | Повідомлення # 192
Віце - капітан
Євтушенко має намір вивести "Зірку" в Прем'єр-лігу

Чутки про те, що легендарний футболіст київського "Динамо" очолить рідний для себе клуб, кіровоградську "Зірку", виявилися небезпідставними.

- Для фахівця вашого калібру тренувати команду, що бореться за виживання у першій лізі - не зовсім те. З цього ми робимо висновок, що завдання будуть найсерйозніші?

- Так, висновок правильний. Хотілося б працювати з рідною для мене командою дивізіоном вище. Щоправда, на цей сезон максимальне завдання - 10 місце (зараз Зірка перебуває на 15 позиції, на три очки випереджаючи зону "матчу за виживання" і на 10 відстаючи від 10 місця). Але головне все ж не вилетіти і почати награвати склад до наступного сезону, в якому завдання стоятимуть найсерйозніші.

- Ви вже бачили команду в дії?

- Так, звичайно. З Вінницею і з "Динамо"-2.

- І які висновки?

- Давайте підпишу контракт, потім висновки будемо робити.

- Але наскільки все ж масштабною буде робота на трансферному ринку?

- Досить масштабною - мінімум півкоманди буде новою.

- Для шанувальників вашого таланту експерта, що можете сказати?

- На телебаченні до кінця року точно допрацюю, а там подивимося.
Прикріплення: 0718415.jpg(31.6 Kb)

ShibaДата: П`ятниця, 25.05.2012, 19:24 | Повідомлення # 193
Помічник тренера
Нагороди: 4
Пучков: Неможливого не буває

Керманич "Севастополя" Сергій Пучков прокоментував перемогу над запорізьким "Металургом" (2:1), яка впритул наблизила кримчан до Прем'єр-ліги.

- Ви бачили все, що відбувається на футбольному полі. Це була справжня гра за вихід у Прем'єр-лігу. Наша команда показала характер і той шлях, який ми виконали разом з січня місяця, говорить про те, що неможливого не буває.

Ми на даний момент виграли дванадцять ігор. Я думаю, що остання гра з "Буковиною" буде також дуже серйозною. Ви знаєте, що всі команди на нас налаштовуються дуже серйозно. Всіх хотів би привітати з перемогою. Давайте почекаємо тридцяте число, вже тоді, дай Бог, спокійно будемо розмовляти.

-Перед весняною частиною було мінус одинадцять з другим місцем, зараз плюс два. Ви що чарівник?
- Ні. Ми перед початком весняної частини з хлопцями багато розмовляли, і я побачив те, чого не вистачало їм в той момент, плюс зіграло роль наше посилення, яке відбулося. Був привід, для того щоб пройти такий шлях і домогтися того результату, який є на даний момент.

-Ви задоволені суддівством?
- Я не хочу обговорювати. Ви розумієте, для всіх і для арбітра матч був дуже складним. Ви бачили, що вболівальники "Металурга" почали виривати й кидати сидіння, звичайно, він розумів який ажіотаж навколо цієї гри. Я думаю, що футболу без помилок не буває.
Прикріплення: 9739348.jpg(45.5 Kb)

ShibaДата: П`ятниця, 25.05.2012, 19:26 | Повідомлення # 194
Помічник тренера
Нагороди: 4
Кузнєцов: Головне, що гол зарахований

Форвард "Севастополя" Сергій Кузнєцов, який відзначився дублем у матчі з запорізьким "Металургом", прокоментував перемогу (2:1).

Цікаво, що другий м'яч Кузнецов забив рукою, яку з якихось причин не побачили чотири арбітри зустрічі на чолі з Віктором Швецовим.

- Я думаю, що треба дивитися повтор. Вгорі у мене була рука і голова, але найголовніше, що гол зарахований, - покривив душею форвард севастопольців в інтерв'ю каналу "Футбол".

- Ми добилися тієї мети, яка була поставлена. На початку весни в нас ніхто не вірив. Ви бачили, що вийшла дуже важка гра. Нервова як з нашого боку, так і з боку Запоріжжя. У вболівальників нерви здавали. Попереду у нас остання гра і ми всі повинні бути сконцентровані, щоб виграти її і добитися мети виходу в Прем'єр-лігу.

-Коли ви пропустили м'яч, то на що звернув увагу Пучков?
- Ми повинні були продовжувати грати на перемогу, тому що нічия нас не влаштовувала. Люди вимагали і чекали перемогу. Якщо чесно, то всі сильно втомилися і фізично, і морально. Необхідно добре підготуватися до останньої гри.
Прикріплення: 9760756.jpg(124.3 Kb)

FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » Україна » Український футбол » Перша ліга (все про першу лігу України)
  • Сторінка 8 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 6
  • 7
  • 8
Пошук: