[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 88 з 142«128687888990141142»
Модератор форуму: Buss, Shiba 
FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » Україна » Український футбол » Новини Українського футболу
Новини Українського футболу
ДрогобичДата: П`ятниця, 10.02.2012, 17:25:07 | Повідомлення # 871
Група: Модератори
Нагороди: 1
Репутація: 48
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Нінковіч: До літа точно залишаюсь в "Динамо"

Сербський півзахисник "Динамо" Мілош Нінковіч розповів про те, як проводить відпустку, а також прокоментував останні трансферні чутки.

"Відпустку проводжу в основному в Києві. На кілька днів їздив до Сербії, куди традиційно приїхав до мене в гості Огнєн Вукоєвіч, після чого повернувся назад. До 12-го січня, коли команда вперше збереться на базі після відпочинку, буду перебувати в Києві ", - заявив футболіст.

- Як прокоментуєш чутки, які стверджують про зацікавленість у твоїх послугах збоку німецького "Штутгарта" та "Црвени Звезди"?

- Можу лише сказати, що до літа точно залишуся в "Динамо". Вже після завершення сезону обговоримо всі питання із президентом та головним тренером, після чого спробуємо прийняти правильне рішення, яке влаштує і мене, і клуб.
Прикріплення: 1805938.jpg(55Kb)

МІЛЬЙОН СЕРДЕЦЬ,ОДНЕ БИТТЯ КАРПАТИ ЛЬВІВ-НА ВСЕ ЖИТТЯ

ДрогобичДата: П`ятниця, 10.02.2012, 17:25:17 | Повідомлення # 872
"Ліверпуль" готовий віддати за Ярмоленка 10 мільйонів фунтів

Черговим претендентом на одного з лідерів київського "Динамо" Андрія Ярмоленка є англійський "Ліверпуль".

"Мерсисайдці" розглядають кандидатуру Ярмоленка як заміну уругвайському нападнику Луїсу Суаресу, на якого чекає восьмиматчева дискваліфікація.

Скаути "Ліверпуля" бачать форварда збірної України як на позиції лівого вінгера, так і в якості наконечника атаки.

Задля трансферу Ярмоленка "мерсисайдці" готові розщедритися на 10 мільйонів фунтів (15,67 мільйонів доларів).

За інформацією ЗМІ, крім Ярмоленка "Ліверпуль" цікавиться півзахисником "Динамо" Денисом Гармашем.
Прикріплення: 7192386.jpg(28Kb)

ДрогобичДата: П`ятниця, 10.02.2012, 17:25:27 | Повідомлення # 873
"Динамо" цікавиться найкращим бомбардиром Бельгії

Київське "Динамо" націлилося на форварда бельгійського "Монса" француза Жеремі Пербену, який наразі лідирує у бомбардирській гонці чемпіонату Бельгії.

Як повідомляє портал rtbf.be, киянам треба буде посперечатися за 27-річного футболіста з голландськими "Аяксом" і "Феєнордом", французьким "Бордо", та італіським "К'єво". Скаути усіх цих клубів були присутні у вівторок ввечері на матчі бельгійської першості між "Монсом" та "Андерлехтом".

Проте, за словами спортивного директора клубу Дімітрі Мбуйу, офіційних пропозицій щодо гравця ще не надходило. Та й керівництво "Монса" не квапиться розлучатися з Пербе.

"Лише одна людина вирішує, піде Жеремі чи ні. Ця людина я. Він залишить клуб взимку, якщо від запропонованої суми буде неможливо відмовитися", - заявив президент клубу Домінік Леон.

За інформацією ЗМІ, трансферна вартість футболіста складає 700 тисяч євро.
Прикріплення: 7062309.jpg(40Kb)

ДрогобичДата: П`ятниця, 10.02.2012, 17:25:37 | Повідомлення # 874
Сьомін не відпустить Хачеріді з "Динамо"

Юрій Сьомін не збирається відраховувати захисника "Динамо" Євгена Хачеріді.

" Хачеріді, поза сумнівом, треба змінюватися. Складається враження, що людина поводиться на полі так, як вважає за потрібне.

На нього неодноразово накладали великі покарання. Вони йдуть від президента, від тренера - тільки маленькі. Я не можу сказати: "Занеси в касу 20 тисяч". А президент просто зменшує зарплату.

Проблема в тому, що Хачеріді лише два сезони відіграв на високому рівні. У цього гравця дуже хороші фізичні дані: високорослий, зі швидкістю. Деякі матчі він провів блискуче. Але іноді його підводить нестриманість. Можливо, не може впоратися з напругою серйозних ігор.

У суддівстві є свої орієнтири, і кожен гравець має це розуміти. Хачеріді поки що не розуміє. Відраховувати його, звичайно, не збираємося - такого захисника ще пошукати треба, - а виховувати будемо",
- сказав Сьомін.
Прикріплення: 2406426.jpg(14Kb)

ShibaДата: П`ятниця, 10.02.2012, 17:25:47 | Повідомлення # 875
Нагороди: 4
Репутація: 59
Ярмоленко піде ...
я вже навіть не сумніваюся ,якшо не Ювентус і Ліверпуль ,
то якийсь інший європейський клуб.

Я від Нінковіча чекаю гри ,хорошої ...
думаю якби не травми він би добре заграв ,він би закріпився в основі ,після переходу Єрьоменка.

А з Хачеріді треба провести виховну роботу ,чесно після того що він зробив,
його треба було штрафанути добре ..і вигнати нафіг з команди,а вони шось його тримають ,не відпускають.
та відправити його на виховання в Оболонь або Зорю і все...
через сезон він пойме ,шо такого у футболі не повинно бути.

ДрогобичДата: П`ятниця, 10.02.2012, 17:25:57 | Повідомлення # 876
Київське "Динамо" думає запросити Тамаша

Центральний захисник "Вест Бромвіч" Габріель Тамаш з приходом до клубу Роя Ходжсона втратив місце в складі, а значить, найімовірніше змінить прописку. Як повідомляє Sport.ro, 28-річним румуном цікавиться "Динамо" Київ, яке зараз думає над тим, щоб зробити в січні Тамаш конкретну пропозицію.

Трансферна вартість Тамаша за версією transfermarkt.de оцінюється в 3 мільйони євро.
Прикріплення: 5083337.jpg(21Kb)

ShibaДата: П`ятниця, 10.02.2012, 17:26:07 | Повідомлення # 877
Нинковичу интересен вариант со Штутгартом

Не так давно появились слухи, что к полузащитнику киевского Динамо присматривается клуб из Бундеслиги.

Во вчерашнем интервью серб заявил, что как минимум до лета он остается в Киеве. А вот что он думает по поводу потенциального переезда в Германию.

"Штутгарт играет в Бундеслиге, а это очень сильный чемпионат. Так что вариант со Штутгартом выглядит очень привлекательно", - сказал Милош Нинкович.

ДрогобичДата: П`ятниця, 10.02.2012, 17:26:17 | Повідомлення # 878
У сферу інтересів "Динамо" потрапив замбійський нападник

Агент 21-річного замбійського форварда "Янг Бойз" Еммануеля Маюки підтвердив інформацію про зацікавлення в послугах футболіста з боку київського "​​Динамо".

Однак, як виявляється, плани стосовно нападаючого є не лише у киян.

"Я не можу підтвердити зацікавлення "Лілля" гравцем, але є інтерес з боку трьох інших команд. У січні привабливі пропозиції можуть зробити київське "Динамо", "Фулхем" і "Ньюкасл", - цитує агента Tuttomercatoweb.

Також, за чутками, замбійцем цікавиться французький "Марсель", який теж здатний зробити привабливу пропозицію.
Прикріплення: 1403555.jpg(38Kb)

ДрогобичДата: П`ятниця, 10.02.2012, 17:26:27 | Повідомлення # 879
"Сантос" цікавиться Бетао

Захисник київського "Динамо" може повернутися на батьківщину.

Бразильський "Сантос" має намір всерйоз поборотися за захисника київського "Динамо" Бетао. Найближчим часом керівництво південноамериканців зв'яжеться з Києвом, щоб з'ясувати трансферну вартість футболіста, після чого ухвалить рішення - продовжувати переговори чи зосередитися на захиснику "Гоясу" Рафаелю Толо.
Прикріплення: 2832959.jpg(48Kb)

ShibaДата: П`ятниця, 10.02.2012, 17:26:37 | Повідомлення # 880
Динамо приглянулся защитник Хайдука

По информации Slobodna Dalmacija, 22-летний защитник Хайдука Марио Малоча привлек внимание киевского Динамо.

В переговоры украинский клуб пока не вступал, однако из источников в руководстве Хайдука стало известно, что киевляне готовы выложить за хорвата два миллиона евро.

Совсем недавно свою заинтересованность в услугах футболиста проявил Кайзерслаутерн, но немцы дают только 1,2 миллиона евро + 300 тысяч в случае достижения игроком определенных результатов в новой команде. Да и условия личного контракта Киев может предложить привлекательнее.

Как утверждает издание, Украина является идеальным местом для хорватов, чтобы по-настоящему заявить о себе в европейском футболе.
Прикріплення: 3575307.jpg(31Kb)

FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » Україна » Український футбол » Новини Українського футболу
Сторінка 88 з 142«128687888990141142»
Пошук: